Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2013, 22:15

A zagłosowałem na Smoka. Mimo, że w wielu kwestiach się nie zgadzamy bardzo chętnie przeczytam jego alfabet tym bardziej, że jest ze Szczecina.

Powodzenia ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
M&M88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2013
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2013

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 12:01

Witam, ja też jestem użytkownikiem który zazwyczaj śledzi działania na forum z boku. Do tego dzisiaj musiałem zarejestrować się jeszcze raz na forum także mój nick jest pewnie dla większość w 200% anonimowy. Ogólnie jestem na forum ładnych parę lat ale tak samo jak Bobeknaklo jestem zwykłym schowanym w ceniu "gwiazd" forum nierozpoznawalnym fanem Juve i uważam pomysł z alfabetem za bardzo fajny i ciekawy :D

Także zgłaszam swoją kandydaturę i jeśli bd miał szansę na napisanie własnego chętnie skorzystam. Pozdrawiam forumowiczów :)


M&M88
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 13:01

Jeżeli nie mielibyście osoby do tej zabawy to zgłaszam swoja kandydaturę.

Tymczasem głos na Deszczowego.


Z Juventusem od 1997 roku.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 13:01

@zahor - dwa pytania mi się nasuwają: ile języków ogarniasz i ...który to odcinek? :D


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 13:07

Siewier pisze:Tak przy okazji, to moim zdaniem tydzień to za krótko na te ankiety. Przy wcześniejszych edycjach zdaje się, że był to okres dwu tygodniowy.
Jak tylko pojawiają się pierwsze alfabety to myślę, że będzie już w tym czasie o czym dyskutować i owe 2 tygodnie by się tak nie dłużyły.
Ok, tak można to zrobić. Ankieta, która trwa, potrwa do niedzieli, kolejna będzie już trwała dwa tygodnie.

Szacunek zahor za szybko napisany alfabet. Daj znać jak będzie wiadomo kiedy emisja odcinka Familiady z Twoim udziałem no i powodzenia. Literkę L mógłbym w całości skopiować do swojego alfabetu. Jak to mówią górale - hit the jackpot.

Kolejność zgłoszeń do ankiet na ten moment jest następująca:
sebinho86 > Bobeknaklo > M&M88 > -10- > yanquez
Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam i proszę o info na pw.
yanquez pisze:Jeżeli zabawa przetrwa, to proszę mnie szczypku dopisać jako następnego w kolejce...
Przetrwa, co by miała nie przetrwać. Mam tylko nadzieję, że zwycięzcy ankiet będą pisać swoje alfabety, bo to jest główny cel tej imprezy.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2013, 13:22 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2131
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 13:20

Nie dajcie się zwieść... zahor nieźle śpiewa. Co prawda śpiewaliśmy na trzy głosy prowadzące, ale jego nieznacznie dominował ;)

Poważnie mówiąc mało co w Jego alfabecie mnie zaskoczyło... no może to narciarstwo. To, że mądry z Niego gość wiedziałem. No z tym winkiem coś mi nie pasuje, bo jakoś kojarzy mi się z zapijaniem wódy.. wódą. :rotfl:

PS. Jakby kogoś interesowało - poznaliśmy się przypadkiem... po kilku godzinach chlania, darcia mordy i rasitowsko-antysemicko-homofobicznych żartów u wspólnej koleżanki... nałożyłem czapeczkę Juve ;)

Bardzo fajnie się czytało. Bardzo dobry pomysł z tym alfabetem. :bravo:

Jeżeli zabawa przetrwa, to proszę mnie szczypku dopisać jako następnego w kolejce...
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2013, 13:24 przez yanquez, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 13:21

Również uwielbiam góry zahorku ;) Aczkolwiek literka J trochę mnie zawiodła. Nie uważam za etyczne wykorzystywanie ludzkiej naiwności, dlatego też nie pochwalam wszelkiego rodzaju multi level marketingu z cudownymi olejami i napojami na długowieczność... Dla mnie wypędzanie złych duchów, które nie istnieją, i branie za to pieniędzy jest nie etyczne. Ale propsy, że o tym napisałeś :ok:

Lka genialna. :D Mam to samo.

Jak już wreszcie go odzyskałem, opiłem się tyle kawy, że w nocy złapały mnie skurcze.
:prochno:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 14:40

yanquez pisze:No z tym winkiem coś mi nie pasuje, bo jakoś kojarzy mi się z zapijaniem wódy.. wódą.
:stop:
Zapijać wódę wódą zacząłem dopiero wtedy, kiedy opróżniłem całe wino które przyniosłem :-D
stahoo pisze:Nie uważam za etyczne wykorzystywanie ludzkiej naiwności, dlatego też nie pochwalam wszelkiego rodzaju multi level marketingu z cudownymi olejami i napojami na długowieczność... Dla mnie wypędzanie złych duchów, które nie istnieją, i branie za to pieniędzy jest nie etyczne. Ale propsy, że o tym napisałeś :ok:
Ja też nie uważam tego za etyczne, ale chcąc być wiarygodny, musiałem tych ludzi kasować - dużo mniej niż "profesjonalni" szarlatani, ale za darmo by nie przeszło. Zresztą tak jak pisałem, robiłem to dorywczo, dla śmiechu, a nie dla zarobku. Inna sprawa że niektórym to naprawdę pomagało - wszystko siedzi w głowie.
Łukasz pisze:dwa pytania mi się nasuwają: ile języków ogarniasz i ...który to odcinek? :D
Na pierwsze pytanie odpowiedź masz w tekście, na drugie ... kiedyś odpowiem :-D
szczypek pisze: Kolejność zgłoszeń do ankiet na ten moment jest następująca:
sebinho86 > Bobeknaklo > M&M88 > -10- > yanquez
Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam i proszę o info na pw.
Skoro problem braku chętnych został (przynajmniej chwilowo) rozwiązany, proponuję wrócić do klasycznej formuły, tzn. dwóch przegranych przechodzi dalej, trzeci odpada.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 16:04

Zahor załatwił wszystko szybko, sprawnie i na temat. Akcja z jasnowidzem majstersztyk.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 18:00

O kurde ile mam głosów, myślałem ,że w ankiecie będę chłopcem do bicia a tutaj takie zaskoczenie. Zahor, świetny alfabet, super się go czytało :ok:. Głos na Deszczowego, jestem ciekaw czy ciągle chce przeprowadzić zamach na jednego z naszych polityków.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 18:29

No cóż, głos na jedną z trzech forumowych gwiazd, czyli deszczowego, chętnie go przeczytam. ;)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2013, 19:54

Zahor nie dodał, ze zapomniał o literce "V" (jak Vucinic, jego ulubiony zawodnik) :prochno:

Nie powiem, niezły pierwszy alfabet, momentami nawet zaskakujący no i przede wszystkim dobrze się czytało.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 12:23

Nie no ludzie no, nie bądźcie niemądrzy, trzeba zrobić wszystko, żeby deszczowy nie wygrał :C


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 12:36

szczypek pisze:Nie no ludzie no, nie bądźcie niemądrzy, trzeba zrobić wszystko, żeby deszczowy nie wygrał :C
Zawistna gadzina :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 15:10

Może i jestem upośledzony, ale gdzie mogę przeczytać ten alfabet?

@dzięki
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2013, 15:14 przez Hoffman, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ