Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2013, 21:17

szczypek pisze: Powiem tak, chętnie przeczytałbym alfabety użytkowników wymienionych poniżej:
Ouh_yeah
zahor
pumex
Pan Mietek
Wojtek
Vincitore
Castiel
bendzamin
jakku1
Elo Vidal:)
alina
@D@$
yanquez
Gotti
MishaAveJuve
Dobry Mudżyn
Pluto
iltalismano
blackadder
fazzi
filippo
A ja?! A ja?! :płaczę: Szczypku, wysiliłbyś się nieco bardziej, wymyślił nową formułę a nie robisz sobie "fejm" na pomysłach innych userów. Nudy...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2013, 21:20

LordJuve pisze:A ja?! A ja?! :płaczę:
Przestałeś mnie fascynować, Lordzie.
LordJuve pisze:Szczypku, wysiliłbyś się nieco bardziej, wymyślił nową formułę a nie robisz sobie fajme na pomysłach innych userów. Nudy...
To znaczy powiem szczerze spodziewałem się większego odzewu. Zabawa nie jest wymyślona przeze mnie, ale mam teraz trochę czasu dlatego podjąłem próbę rozkręcenia tego na nowo. Nowa formuła? Np.?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2013, 21:24

szczypek pisze: To znaczy powiem szczerze spodziewałem się większego odzewu. Zabawa nie jest wymyślona przeze mnie, ale mam teraz trochę czasu dlatego podjąłem próbę rozkręcenia tego na nowo. Nowa formuła? Np.?
Ehh, pisanie własnego życiorysu na jakimś wymierającym forum nie jest zajęciem, które z chęcią podejmie spora liczba userów. Nie wiem, może coś mniej angażującego, prostrzego, bardziej dynamicznego? Szczerze? Nie jestem, w przeciwieństwie do Cb, forumowym wymiataczem, więc nie powiem Ci nic o "nowej formule", dla mnie forum to miejsce wymiany poglądów a nie substytut piaskownicy.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2013, 12:53

Dziękuję za wywołanie szczypku. Z chęcią wezmę w tym udział, choć ciężko przychodzą mi takie wyznania... Piszę się na drugą edycję - tutaj konkurencja zbyt silna i odpadnę pierwszy ;)

A tak poważnie, to mam teraz roboty w ciul i przez najbliższe 2 tygodnie jestem zajęty...


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2013, 19:25

A może frajerów reaktywować? Co się w ogóle z tym stało? Przecież było wszystko co rozgrzewa forum - dissy, polityka, burdel :) Nie no tak serio hmm?
Vol 3 alfabetów, hmm nie widzę potencjału, zmieniło się forum, rozmyło się wielu znanych userów, nie te czasy myślę, musi być coś bardziej hmm "ćwierkającego" 8)
Aczkolwiek ja jestem zawsze ZA inicjatywami więc :ok:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2013, 21:00

Supersonic pisze:A może frajerów reaktywować? Co się w ogóle z tym stało? Przecież było wszystko co rozgrzewa forum - dissy, polityka, burdel :) Nie no tak serio hmm?
Jakiś anonim zdissował Pana Zambrotte i zabawa się skończyła...:lol:
Supersonic pisze:Vol 3 alfabetów, hmm nie widzę potencjału, zmieniło się forum, rozmyło się wielu znanych userów, nie te czasy myślę, musi być coś bardziej hmm "ćwierkającego" 8)
Aczkolwiek ja jestem zawsze ZA inicjatywami więc :ok:
O tym pisałem. Tak w ogóle to IMO to forum jest skazane na powolną wegetację. Dziś to fejsbukowy profil JP stanowi główne miejsce interakcji pomiędzy fanami Juventusu.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2013, 21:41

Lordzie a może pomożesz swoją osobowością i przede wszystkim renomą uratować to forum? Bo kto jak nie Ty?
Młodzi kibice nie mają żadnych wzorców. Nie ma już Del Piero w Juve, Lorda na forum, nic dziwnego, że źle się dzieje :(


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 02:44

Siewier pisze:Lordzie a może pomożesz swoją osobowością i przede wszystkim renomą uratować to forum? Bo kto jak nie Ty?
Młodzi kibice nie mają żadnych wzorców. Nie ma już Del Piero w Juve, Lorda na forum, nic dziwnego, że źle się dzieje :(
W zasadzie nie powinienem odpowiadać na ten sarkastyczny komentarz (bo i po co?), ale muszę Cię, drogi Siewierze, zapytać o coś ważnego: chyba doskonale zdajesz sobie sprawę (jak i cała reszta redakcji), że dziś to fanpage JuvePoland jest tym czym kilka lat temu było forum? To tam "dzieje się" społeczność tej strony, natomiast forum: po pierwsze przeżyło odpływ kilku płodnych userów, po drugie jest anachroniczne (tak na poziomie samej idei jak i rowiązań technologicznych), po trzecie (co jest efektem dwóch poprzednich) panuje tutaj nieprzyjemna atmosfera, w której 2 - 3 naczelnych trolli dominuje nad całą, niezróżnicowaną i mało aktywną, społecznością. Rzeczywiście, super miejsce na "spędzanie" wolnego czasu i wymianę poglądów. Newsy są na FB, grafika też. Są powiadomienia (także na smartfony), możliwość personalizacji, jest "Like it" - człowiek może się pochwalić swoją pasją przed znajomymi a jak ktoś ma ochotę to może prowadzić dyskusje i ma świadomość, że jego komunikat dotrze do co najmniej kilkuset z prawie 13000 fanów...a tu? Od dłuższego czasu dominuje "kółko wzajemnej adoracji" z Panem Z. na czele...

Nawet kompilacji człowiekowi nie chce się robić wiedząc, że na forum może liczyć na, góra, 10 rzuconych z łaską wypowiedzi...

PS.
Analiza wypowedzi userów sprzed publikacji książki Del Piero powinna Wam dać do myślenia czego tej stronie potrzeba. Od lat bez zmian...a jak powszechnie wiadomo "kto stoi w miejscu, ten się cofa". Szczęście w nieszczęściu, że jest FB, który udostępnia infrastrukturę dla marki jaką ciągle jest JuvePoland (np. z takiego SoloJuve, lepiej pomyślanego i zrobionego, nie mogłem korzystać tylko i wyłącznie z powodu przyzwyczajenie i pewnego rodzaju sentymentu względem JP). Pytanie kiedy JP przestanie być portalem i stanie się profilem na Facebook?


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 10:09

adaś mode on
LordJuve pisze: Analiza wypowedzi userów
W regulaminie nie było napisane że wszystkie nasze wypowiedzi będą onanizowane przez Ciebie :(
LordJuve pisze: W zasadzie nie powinienem odpowiadać na ten sarkastyczny komentarz (bo i po co?)
Klasyczne "nie chcem, ale muszem". Prawdziwy ojciec forumowego narodu.
LordJuve pisze:dziś to fanpage JuvePoland jest tym czym kilka lat temu było forum? To tam "dzieje się" społeczność tej strony, natomiast forum: po pierwsze przeżyło odpływ kilku płodnych userów
Szczególnie temat mercato, jak zwykle umiera. O jakich płodnych userach mówisz ? Brzmi to trochę tak, jakbyś był kobietą jednego z nich.
LordJuve pisze: panuje tutaj nieprzyjemna atmosfera
Masz rację ! Non stop ludzie wzajemnie sobie dokuczają, aż serduszko się kraja :płaczę: Od początku mojej forumowej przygody zastanawiam się dlaczego userzy nie poznali się na Twoich prawidłach, i nie zgromadzili się wokół Ciebie w wianuszku wzajemnej adoracji.

adaś mode off

Jak będzie brakło chętnych , to mogę wypocić ten alfabet. Obroniłem ostatnio magistra, za co będzie mi wdzięczny do końca życia.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 10:25

Koleś, przeglądnij sobie pierwszą setkę userów. Mam to szczęście, że kojarzę większość z nich...ale niestety spora grupa przestała wypowiadać się na forum.

Chciałeś zabłysnąć? Przed kim? Siedzę na tym forum, dzień za dniem, od przeszło 8 lat tak więc mam nieco szerszą perspektywę od Cb.

A to "nie chcem, ale muszem" wsadź se w...istotą forum jest dyskusja. Jeśli tego nie pojmujesz to idź na FB i lajkuj.

PS.
Temat mercato...widzisz, sam wkładasz mi argumenty w usta. Rozglądnij się, kiedyś to forum tętniło życiem, dziś podajesz jeden, okresowy temat w którym cokolwiek się dzieje. Gdzie reszta? Napisz mi jeszcze, że w temacie o koszulkach jest spory ruch...:lol: :bravo:


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 20:51

Hmm, być może się na to skuszę, ale na razie się na to nie zgłaszam. Pierwsze napisze, potem jeśli będzie odpowiednio tajemnicze i nie ujawniające za dużo to się zgłoszę :P


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 21:05

Lecimy z ankietą. Głosujemy przez tydzień. Między czasie można się oczywiście zgłaszać.

Go go go...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 21:20

Głos na Małego, ciekawe co siedzi w tej głowie :smile: A jeśli wygra zahor to przygotujmy się na dłuuugą lekturę :smile:
Bardzo fajna zabawa, dobrze że została odkopana .


#AllegriOut
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 21:31

Głos na zahora, chce mieć poryta głowe ;)


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 21:35

Mój głos również na zahora. Motywacja ta sama co u stahoo.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ