Giovanissimi Nazionali

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Wojtek_15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2012
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2012

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 17:55

Witam wszystkich, jako ze zycie dalo mi szanse i droga do pilkarskiej kariery stoi przede mna otworem, chetnie podzielilbym sie z moimi bialo-czarnymi bracmi ta radoscia choc w malej mierze. Dlatego tez jezeli zebralibyscie sie na mecz w jakiejs grupce lub pojedynczo, to chetnie przyjme taka osobe na noc, pomoge ze zdobyciem biletu, czy pokaze miasto. Oczywiscie nie co tydzien czy 2, ale pare razy w sezonie daloby rade cos zalatwic xD. Na kazdy mecz posiadam 3 darmowe wejsciowki xP


Wojtek Ptak
30.09.2012 -> dołączenie do Giovanissimi Nazionali ->.... (w przyszłości kolejne sukcesy) xD
bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 18:28

siema ja chetnie wpadne to Turynu skoro mozesz zalatwic wejsciowki


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 18:30

Cześć :)
Super sprawa z dostaniem się do Giovanissimi Nazionali :!: Gratulację :!: . Jesteś jedynym polakiem w drużynie ?
Co do wyjazdów, osobiście jeżdżę na mecze do Turynu razem z ekipą DPL, tak więc przy następnej okazji możemy się jakoś skumać. Może w miarę możliwości udało by Ci się stworzyć możliwość do obejrzenia treningu czy czegoś innego, niemożliwego dla reszty śmiertelników.
Mieć bilet na wszystkie mecze za free, być na nie wożonym, mieszkać w Turynie i być przyszłością Juve. Kamil, miliony ludzi chciało by być na Twoim miejscu. Trenuj ciężko, słuchaj wskazówek i bez sodówki :!:
PS. Na jakiej grasz pozycji ? Jesteś generalnie Juventino ? No i ile PW z pytaniem o bilet już dostałeś ? :P
EDYTA. O kurcze, rzeczywiście, sorry, nie wiem co mi się pokiełbasiło. Trzeba zapamiętać ;)
Ostatnio zmieniony 08 października 2012, 18:38 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 18:34

Brutalo pisze: Mieć bilet na wszystkie mecze za free, być na nie wożonym, mieszkać w Turynie i być przyszłością Juve. Kamil, miliony ludzi chciało by być na Twoim miejscu. ?
Nie jestem ekspertem, ale on ma na imię Wojtek...

Witaj, życzę powodzenia. Fajnie, że tak deklarujesz i wyrażasz chęć, na pewno Twoja pomoc komuś się przyda.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 19:22

No stary, gratulacje. Wyobraź sobie, że w wieku 15 lat ( bo tyle chyba masz co ? ;) ) masz już w tej chwili pare tyś. fanów, tu na JP, którzy będą śledzić twoje poczynania i Ci kibicować. Powodzenia. I uważaj, żebyś tej deklaracji o pomocy kiedyś nie pożałował :prochno: ;) Może jak się ogarnę za jakiś czas ( $$$ ), to się odezwę ;)

P.S Aha i mógł coś napisać więcej, jak się tam dostałeś, czy mieszkałeś już w Italii czy specjalnie wyjechałeś itp.
Ostatnio zmieniony 08 października 2012, 20:44 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 19:51

Szczere gratulacje. Dołączam się do pytania na temat pozycji.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Wojtek_15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2012
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2012

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:06

Najbardziej lubie jako defensywny pomocnik, moge tez grac na prawej obronie bo mam lepsza prawa noge. Od malego jak gralem to zawsze wolalem odebrac pilke i rozegrac ja do przodu niz dobijac do pustej bramki. Kiedy kazdy chcial strzelac jak najwiecej bramek ja wolalem powstrzymywac tych ktorym wychodzilo to najlepiej. Jestem tak jakby na 6 tygodniowym okresie probnym :)
Musicie poczekac bo pierwsze bilety sa juz wczesniej zarezerwowane dla mojej mamy i taty. Nie sa imienne.
Co do mojego bylego klubu to zaczynalem w szkolce w miesciu w ktorym mieszkam od 2 roku zycia czyli Vercelli w PRO Vercelli 1892.


Wojtek Ptak
30.09.2012 -> dołączenie do Giovanissimi Nazionali ->.... (w przyszłości kolejne sukcesy) xD
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:10

Szacunek dla rodziców, że nauczyli Cię tak dobrze polskiego skoro mieszkasz prawie całe życie we Włoszech. Pozdrawiam i życze powodzenia w realizacji marzeń.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:18

stahoo pisze:Szacunek dla rodziców, że nauczyli Cię tak dobrze polskiego skoro mieszkasz prawie całe życie we Włoszech.
So true!... :ok: ;p


Wojtek_15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2012
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2012

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:27

chodzilem do szkoly polskiej, poza tym czuje sie Polakiem.


Wojtek Ptak
30.09.2012 -> dołączenie do Giovanissimi Nazionali ->.... (w przyszłości kolejne sukcesy) xD
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:32

mnowo pisze:
stahoo pisze:Szacunek dla rodziców, że nauczyli Cię tak dobrze polskiego skoro mieszkasz prawie całe życie we Włoszech.
So true!... :ok: ;p
Podbijam. Tyle mam do powiedzenia w temacie juvemaroko, rosomaka i paru innych na tym forum.

Będziesz trenować w Vinovo?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 23:55

Wojtek rozwijaj sie dobrze, to za kilka lat Cie kupie w fantasy lidze :prochno:
Jestes na 6 tyg testach, gdzie trenujesz? Masz kontakt z innymi kategoriami mlodziezowymi, o seniorskiej kadrze nie wspominajac?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 00:22

Kurcze! Jaka szkoda, że nie zgraliśmy się w czasie. Jeszcze w sierpniu byłem w Turynie na 12 dni i tak samo jak Ty mieszkałem na XX Settembre, tyle, że pod numerem 16 - na przeciwko kina i pizzeri ;)

Gratuluję talentu i wielkiej szansy, trzymam kciuki. Podziwiam, że mieszkając całe życie we Włoszech mówisz otwarcie, że czujesz się Polakiem. Bywają tacy, co wyjechali za granicę i ledwo ogarniają nowe otoczenie, a już zapominają, albo wypierają się swojej narodowości.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że Twój sześciotygodniowy okres próbny przedłuży się do wielu pięknych lat. Fajnie by było mieć kogoś w stylu Polskiego 'ambasadora' w ścisłym środowisku Juve.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 09:51

...i trenuj, żeby nasze dzieci kiedyś nie bluzgały po forach, że jesteś drewniany jak dawno temu Poulsen! :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 10:07

Wojtek_15 pisze: Co do mojego bylego klubu to zaczynalem w szkolce w miesciu w ktorym mieszkam od 2 roku zycia czyli Vercelli w PRO Vercelli 1892.
To zbieg okoliczności, że akurat zaczynałeś w klubie, który ostatnio wymieniał kilku piłkarzy z Juventusem czy może Twoje testy to jeden z wyników jakiejś szerszej wymiany? A może po prostu tego nie wiesz :prochno: W każdym razie gratulacje :ok: Trochę się spóźniłeś ale niedawno miałbyś chyba szansę potrenować z Amaurim :lol:


ODPOWIEDZ