Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2012, 17:59

Cześć, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam.
Mam pytanie odnośnie meczu Celtic-Juventus.
Czy jest ktoś w stanie konkretnie powiedzieć jak zakupić bilet na ten mecz? Chodzi mi sektor gości(Juve).
Gdzie kupić taki bilet?
Czy jest możliwość zakupu biletu "pod stadionem"?
Być może ktoś już kupował bilet na mecz LM jako "gość".
Z góry dzięki za wszystkie opinie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 13:10

Bilety na wyjazdy to Celtic bezpośrednio wyśle do Juve a oni rozdysponują nimi sprzedając je nie wiem jak to nazwać klubowi kibica xD nie ma szans, żebyś dostał taki bilet.
Co do poprzedniego postu to bilety można kupić tylko na listicket.it trzeba tam założyć konto i kupić chyba tylko poprzez kartę kredytową bo ostatnio chłopakom nie chciało pójść z debetowej i musiałem im kredytówką kupić.


F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 14:11

a ja mam pytanie z innej beczki chodzi mi o karnet na nowy sezon
mam pytanie czy może załatwić ten karnet jak bede w DPL?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 15:07

Fazan a nie łatwiej wyrobić sobie kartę kibica Juve i przez nią zakupić karnet na cały sezon - po co chcesz płacić pośrednikowi?
Tak samo nie bardzo rozumiem akcje z kalendarzami -fajnie, że tutaj kibice się grupują i wspólnie podejmują akcje, żeby zrobić i kupić kalendarz, ale ile na tym zarabia Juventus FC?
Wiec, ja wolę mimo, że drożej kupić jakiś mniejszy gadget, ale mięc świadomośc, że hajs idzie do klubu, a nie tu wszyscy marudzą na brak hajsu na transfery a klubu nawet kwotą 5 zł wspomoć nie chcą.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 17:43

Tristan pisze:Bilety na wyjazdy to Celtic bezpośrednio wyśle do Juve a oni rozdysponują nimi sprzedając je nie wiem jak to nazwać klubowi kibica xD nie ma szans, żebyś dostał taki bilet.
Co do poprzedniego postu to bilety można kupić tylko na listicket.it trzeba tam założyć konto i kupić chyba tylko poprzez kartę kredytową bo ostatnio chłopakom nie chciało pójść z debetowej i musiałem im kredytówką kupić.
Dzięki za info... szkoda wielka szkoda. Chociaż tak samo mówili kibice przed mecze Novara - Juventus, że nie dostane biletu. A kupiłem za 12E ;)) Także wierzę


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 18:59

Robaku pisze:Fazan a nie łatwiej wyrobić sobie kartę kibica Juve i przez nią zakupić karnet na cały sezon - po co chcesz płacić pośrednikowi?
Tak samo nie bardzo rozumiem akcje z kalendarzami -fajnie, że tutaj kibice się grupują i wspólnie podejmują akcje, żeby zrobić i kupić kalendarz, ale ile na tym zarabia Juventus FC?
Wiec, ja wolę mimo, że drożej kupić jakiś mniejszy gadget, ale mięc świadomośc, że hajs idzie do klubu, a nie tu wszyscy marudzą na brak hajsu na transfery a klubu nawet kwotą 5 zł wspomoć nie chcą.
Moge Cie zapewnic ze klub zarabia na czym tylko sie da (nawet na miejscach parkingowych pod Juventus Stadium za które nawet posiadająć bilet na mecz i tak trzeba wybulic dodatkowo 10 euro ) wiec juz sie tak nie martw o te 5 zl na transfery ;)


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 20:10

Robaku pisze:Fazan a nie łatwiej wyrobić sobie kartę kibica Juve i przez nią zakupić karnet na cały sezon - po co chcesz płacić pośrednikowi?
Tak samo nie bardzo rozumiem akcje z kalendarzami -fajnie, że tutaj kibice się grupują i wspólnie podejmują akcje, żeby zrobić i kupić kalendarz, ale ile na tym zarabia Juventus FC?
Wiec, ja wolę mimo, że drożej kupić jakiś mniejszy gadget, ale mięc świadomośc, że hajs idzie do klubu, a nie tu wszyscy marudzą na brak hajsu na transfery a klubu nawet kwotą 5 zł wspomoć nie chcą.
Karty kibica to jej nie wyrobisz bo nie jesteś Włochem. Możesz co najwyżej zostać premium member international, ale trzeba zgłoszenie wysłać listownie( Włosi mogą przez internet). Co do wspierania klubu to tak naprawdę kasa idzie wtedy jeśli kupisz gadżet Juve bez znaczka Nike i w sklepie Juve bo inaczej też płacisz pośrednikom a klub ma z tego "grosze". TY chyba byłeś we Włoszech więc wiesz że pod stadionem można kupić wszystko związane z Juve a klub z tego nie ma nic, podczas fety nie było okolicznościowych koszulek Nike bo się rozeszły a na straganach były identycznie skopiowane tylko bez znaczka Nike. Co do Celticu to jeśli masz niedaleko to możesz zaryzykować, jak byliśmy na eliminacjach LM w Bratysławie Włosi sprzedawali bilety pod stadionem. Inna sprawa że ranga i zainteresowanie większe. Więc może być inaczej.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 20:57

white_wolv pisze:
Robaku pisze:Fazan a nie łatwiej wyrobić sobie kartę kibica Juve i przez nią zakupić karnet na cały sezon - po co chcesz płacić pośrednikowi?
Tak samo nie bardzo rozumiem akcje z kalendarzami -fajnie, że tutaj kibice się grupują i wspólnie podejmują akcje, żeby zrobić i kupić kalendarz, ale ile na tym zarabia Juventus FC?
Wiec, ja wolę mimo, że drożej kupić jakiś mniejszy gadget, ale mięc świadomośc, że hajs idzie do klubu, a nie tu wszyscy marudzą na brak hajsu na transfery a klubu nawet kwotą 5 zł wspomoć nie chcą.
Moge Cie zapewnic ze klub zarabia na czym tylko sie da (nawet na miejscach parkingowych pod Juventus Stadium za które nawet posiadająć bilet na mecz i tak trzeba wybulic dodatkowo 10 euro ) wiec juz sie tak nie martw o te 5 zl na transfery ;)
Wiem, ale w Polsce też tak jest - na meczu Śląska z Podgoricą bilet na mecz najtanszy 26 zł i wjazd na parking kolejne 20 od auta.
I co w związku z tym - jak kochasz ten klub to chcesz go wspierać, więc ja się nie martwię bo ile mogę to wspomagam. I nie pieprze jak większośc tu, że nie mamy hajsu, żeby kupić Falcao i Cavaniego.
Ale nie będę was (drughi) oskarżał bo nie wiem jak jest, ale wszędzie są równi i równiejsi, więc powiedzmy, że założyciele takiej jednostki w Polsce mogą jezdzić za darmo na mecze z Polski - bo inni - mniej ważni członkowie tej grupy tak naprawdę pokrywają ich wyjazd.
No i stary - chyba jednak zgodzisz się z tym, że Juve jest klubem, któremu przyświeca polityka finansowa umiarkowana i, że każde Euro jednak w jakiś sposób wspomaga fundusz klubu.
Nie działam w Drughi bo uważam, że to droga zabawa, niesie to ze sobą konsekwencje takie, że bywam na meczu z Atalantą Bergamo a nie SSC Napoli, ale liczę się z tym i to akceptuje.
I własnie dlatego ja kupuje nawet jakiś drobiazg w JS bo wiem ,że na tyle na ile mogę ten klub wspomogę.
I jakby każdy miał jak ty pisać po co dawać 5 zł na klub skoro ja za 2 zł będę miał to samo, to Juve w tym momencie byłoby nie tam gdzie jest.
I Sorry ale kupując rzecz oryginalną dajesz hajs również klubowi, ale jeśli kupujesz/robisz "badziew" to jednak już nie.
Wiesz to się wszystko też łączy z wykorzystywaniem kogoś wizerunku lubisz kogoś cenisz, ale nie dasz mu zarobić, sorry ale według mnie to głębka hipokryzja.
A co do otoczki wokół Juventus Stadium, to nie zgodzę się, że klub na tym nic nie zarabia. Bo po pierwsze te miejsca gdzie można kupić jedzenie czy "lewe" flagi wynajmuje Juventus Club FC - czyli zarabia. A wokól stadionu są 2 Juventus Store + jeden w centrum Turynu.
Wiec wiem, że może małą burzę wywowałem/ wywołam, wiem, że robicie dobrą robotę umożliwiając dużej ilości osób wyjazdu na mecze, ale jak dla mnie takie akcje jak kalendarze i t-shirty to jednak w pewien sposób okradanie tego klubu.
Kalendarze sa do kupuienia w JS, jakby zebrało się tylko osób ile teraz się pod tamtym tematem podpisało to myślę, że JS dałoby wam ładną zniżkę na sam produkt jak i przesyłkę, i w sercu moglibyscie sobie powiedzieć - wsparłem ten klub.
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2012, 21:05 przez Robaku, łącznie zmieniany 2 razy.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 09:21

To ciekawe co powiesz o Drughi którzy nie dość ze pule biletow dostaja za free id klubu to później sprzedają je n za 2 x więcej niz na bilecie..? Generalnie masz po części racje ale wydaje mi się ze ograniczanie pojecia wspierania kubu do zakupow w JS to przykry znak tego jak w dzisiejszych czasach widzi sie kibicowanie..

Chyba nie myslisz tez że jak wszyscy zaczną kupowac gadzety w JS to beda z tego pieniądze na transfery?;-)


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 10:29

Tak, na pewno w Juve Store, produkty oznaczone symbolem nike nie dają żadnych pieniędzy do kasy klubu bitch please!


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 10:37

Robaku pisze: Nie działam w Drughi bo uważam, że to droga zabawa, niesie to ze sobą konsekwencje takie, że bywam na meczu z Atalantą Bergamo a nie SSC Napoli, ale liczę się z tym i to akceptuje.
A co do otoczki wokół Juventus Stadium, to nie zgodzę się, że klub na tym nic nie zarabia. Bo po pierwsze te miejsca gdzie można kupić jedzenie czy "lewe" flagi wynajmuje Juventus Club FC - czyli zarabia. A wokól stadionu są 2 Juventus Store + jeden w centrum Turynu.
Wiec wiem, że może małą burzę wywowałem/ wywołam, wiem, że robicie dobrą robotę umożliwiając dużej ilości osób wyjazdu na mecze, ale jak dla mnie takie akcje jak kalendarze i t-shirty to jednak w pewien sposób okradanie tego klubu.
Jest to dość droga "zabawa" zwłaszcza ze ostatnio windują ceny biletów ale przynajmniej jest szansa na dużą ilość biletów na dany mecz. Każdy robi jak uważa. Co do straganów to nie jestem przekonany czy oni coś płaca to są Włochy(podobnie kombinują jak Polacy) i nie jestem pewien czy ten teren(wokół stadionu) nie należy już do miasta. Poza tym na stadionie można spotkać ludzi ubranych co najmniej "dziwnie" np. paradujących w bluzach Angielskich zespołów, więc oni do oryginalność gadżetów nie przykładają się jeszcze bardziej. Jeśli dobrze zrozumiałem twierdzisz iż DPL jest odpowiedzialny za akcję z kalendarzami, otóż nie akcje na JP organizują osoby z JP( choć mogą być jednocześnie w DPL). Poza tym o ile nie ma herbu czy też innych prawnie chronionych znaków to nie wiem o jakim okradaniu mówimy.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 11:59

Tak jak pisał Winner powyżej kolego Robaku mylisz trochę pojęcia bo akcja z kalendarzami i tshirtami to projekt JuvePoland, które nie jest Drughi Polska. Być może kiedyś kiedy stowarzyszenie nazywało się JuvePolandClub łatwiej było pomylić je z serwisem JuvePoland ale teraz nazwa chyba już nie jest podobna?
Nikt nikogo nie zmusza do zakupu kalendarza czy tshirtu ale proszę przynajmniej o to, abyś innym nie mieszał w głowie.

Moje zdanie jeśli chodzi o wspieranie klubu - jesteśmy kibicami i może lepiej skupić się na wspieraniu na trybunach lub jeśli ktoś nie jeździ na mecze po prostu kibicując a te grosze, które wydajemy na gadżety są jakimś tam małym procentem w budżecie klubowym. Tam się operuje na prawdę grubszą kasą. Jak już chcesz tak bardzo wspierać to kup sobie Fiata (nowego, nie używanego) albo Jeepa :P


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 12:10

Chyba nie myslisz tez że jak wszyscy zaczną kupowac gadzety w JS to beda z tego pieniądze na transfery?
Wiesz już nie chodzi o hajs na transfery, koks czy inne wydatki, chodzi o prostą zależność - wspierasz klub tak jak możesz. Pan Zenek Nowak from Poland pojedzie raz na 2 lata na mecz, Herr Herman Muller jezdzi co tydzień itp. itd. ale każdy z nich wspiera ten klub w pewien sposób finansowo - kupując bilet, koszulkę, czy jakiś gadget. I to jest wyrazem ich miłości.
Przecież każdy z nas wie, ile Juve zarabia na biletach i, że to (stadion) znacznie zwiększa budżet klubu).
Jeśli dobrze zrozumiałem twierdzisz iż DPL jest odpowiedzialny za akcję z kalendarzami, otóż nie akcje na JP organizują osoby z JP( choć mogą być jednocześnie w DPL). Poza tym o ile nie ma herbu czy też innych prawnie chronionych znaków to nie wiem o jakim okradaniu mówimy.
Nie tak, nie twierdze, choć ja w swojej głowie - wiem, że nie do końca słusznie, troche asymiluje JP z Drughi Poland.
Ktoś tu napisał o wykorzystywaniu herbu itp, że tego nie ma. Ok, ale Również zastrzeżony jest sam wizerunek, a wizerunek DP w tym kalendarzu jest na porządku dziennym, więc wydaje mi się, ze jednak może to uderzać o bezprawność.
Nie wiem na co idą pieniądze czy na cele statutowe JP, na utrzymanie serwera ( z tego co pamiętam kilka lat temu byłą zbiórka na serwer - i wg mnie to było ok, to było czyste zagranie), czy do rąk "prywatnych", ale uważam, że dużo bardziej szczere wobec intencji kibiców jest jednak wykorzystywanie ich produktów oficjalnych.
Naprawdę ode mnie aż ta dumą uderza, jak coś sobie kupie oryginalnego z herbem Juve - i wiem, choć to może trochę utopijne, że w jakiś sposób pomagam.
Co do straganów to nie jestem przekonany czy oni coś płaca to są Włochy(podobnie kombinują jak Polacy) i nie jestem pewien czy ten teren(wokół stadionu) nie należy już do miasta.Co do straganów to nie jestem przekonany czy oni coś płaca to są Włochy(podobnie kombinują jak Polacy) i nie jestem pewien czy ten teren(wokół stadionu) nie należy już do miasta.
Byłeś na stadionie? Przecież jest jasno powiedziane, że stadion należy do Juve. Ok i tak jeśli mieszkasz w domu, to nie tylko dom jest twoją własnością, ale również czasami większe, a czasami mniejsze pole, na którym ten dom stoi, więc tak jak ktoś rzucił z płaceniem za parking dla Juve, to jestem przekonany, że również te budki muszą płacić bądź jakąs prowizję od zarobku bądź od wykorzystania powiechrzni. Przecież gdyby ich nie było to tam byłby normalny parking aut, nie chce mi się wierzyć, że Juventus Club F.C. pozwala to robić charytatywnie.
Moje zdanie jeśli chodzi o wspieranie klubu - jesteśmy kibicami i może lepiej skupić się na wspieraniu na trybunach lub jeśli ktoś nie jeździ na mecze po prostu kibicując a te grosze, które wydajemy na gadżety są jakimś tam małym procentem w budżecie klubowym. Tam się operuje na prawdę grubszą kasą. Jak już chcesz tak bardzo wspierać to kup sobie Fiata (nowego, nie używanego) albo Jeepa Razz
Naprawdę Tabo?
Serio?
Bo to trochę smieszne co piszesz. Tak niech nikt nie wspiera, niech wszyscy oglądają na "kradzionych" streamach, kupując koszulki MIKE. A te swoje 5 euro lepiej wydajcie na polskiego browca, albo coś...
Najlepiej niech wszyscy tak postępują, niech nikt nie kupuje gadżetów (moze tabo zrob taką akcję na JP - tylko niech ludzie wysyłają sms do TVP, żeby można było zobaczyć mecz Juve), bo po co, bo co z tego, że jeden wyda 100 euro i z tego pójdzie 2 % do klubu, a inny wyda 5 euro i z tego pójdzie do klubu 5%.
Gadgety to również całościowo wymierna korzyść dla klubu.
Kupić Jeepa? Serio to jednak wolę kupić ten gadget, bo Jeep podpisał z nami UMOWĘ na podstawię której przelewa nam odpowiednią kasę, to jest dla nich reklama a dla nas hajs, tam nie ma pewnie zapisu - to byłoby nierozsądne ze strony Jeepa jak i Juve, jakby wielkość wpływu zależała od sprzedanych aut, więc tutaj się popisałeś nie ma co...


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 15:11

Podobnie jest ze SKY wiec to tez nie zalezy od tego czy ktos oglada na 'kradzionych streamach' i wydaje 5 euro na polskiego browca - chyba sie tez nie popisales ;)

A co do kasy z kalendarzy to podejrzewam ze cena sprzedazy jest bardzo bliska kosztom produkcji - na JP zawsze tak bylo przynajmniej.

Kasa idzie do rak prywatnych - tu sie mozna jedynie posmiac bo jesli na 100 kalendarzach 'zysku' jest powiedzmy te 100-200 zl a przy akcji narobi
,najezdzi i nawysyła sie 5 osob to rozumiem ze kazdy robi to żeby miec z tego po 2 dychy..na Twoim miejscu nie wkraczalbym na ten grzaski grunt bo zapewniam Cie ze znam to miejsce od kuchni i tu niejeden doklada do telefonu i paliwa zeby niektore akcje, konkursy i atrakcje mogly miec miejsce.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 15:28

white_wolv pisze:Podobnie jest ze SKY wiec to tez nie zalezy od tego czy ktos oglada na 'kradzionych streamach' i wydaje 5 euro na polskiego browca - chyba sie tez nie popisales ;)

A co do kasy z kalendarzy to podejrzewam ze cena sprzedazy jest bardzo bliska kosztom produkcji - na JP zawsze tak bylo przynajmniej.

Kasa idzie do rak prywatnych - tu sie mozna jedynie posmiac bo jesli na 100 kalendarzach 'zysku' jest powiedzmy te 100-200 zl a przy akcji narobi
,najezdzi i nawysyła sie 5 osob to rozumiem ze kazdy robi to żeby miec z tego po 2 dychy..na Twoim miejscu nie wkraczalbym na ten grzaski grunt bo zapewniam Cie ze znam to miejsce od kuchni i tu niejeden doklada do telefonu i paliwa zeby niektore akcje, konkursy i atrakcje mogly miec miejsce.
White woly, ale o co ci chodzi ze SKY, znasz taki serial Glina Pasikowskiego? Kojarzysz? jak nie to obejrzyj, naprawdę warto, popatrz na oceny na filmwebie, czy też poczytaj opinie recenzentów - naprawdę serial świetny, doczekał sie tylko 2 sezonów, dlaczego?
Bo mimo ,że miał dobrą oglądalnośc w necie, to jednak TVP była niezadowolona z oglądalności w telewizorze i skończyła się kasa na produkcje, tu tak samo można mieć pretensje tylko do siebie, że Włosi zamiast wydać kasę na SKY czy my na C+ to wolimy jechac ze streamów, żeby oszczędzić miesięcznie 30 zł.
I później się mówi, że Serie A ogląda 100 tys. ludzi szlagier Inter - Juve. I możemy mieć tylko mimo wszystko do fanów poszczególnych drużyn pretensje, że wolimy obejrzeć na streamie i kupic sobie 6 pak browara do każdego meczu, niż wykupić abonament C+ do każdego meczu wypic 2 browary i podnosić tę oglądalność.

Mówie, że fajnie że to działa, ale ja tak jak napisałem, wolałbym kupić kalendarz z JS, i np. JP działa jako pośrednik np. mówi otwarcie - ten kalendarz kosztuje na JS 10 euro + 5 euro wysyłka - jak zamówi ten kalendarz 100 osób JS zjeżdza nam do 8 euro i wysyłka gratis, ale my pobieramy 9 euro bo to idzie powiedzmy na cele statutowe strony - rozumiesz mój tok rozumowania?
Można zrobić coś co wspomoże klub a i nie zaszkodzi tej stronie, czy jej prowadzącym itp.
Nie wchodzę na grząski grunt, bo cenie sobie stronę jak i forum, ale nie pochwalam takich akcji. I jak kiedyś zrobicie koleją zrzutę na serwer to dam ile będę mógł, bo tak samo jak cenie Juventus Club F.C. tak samo cenię te stronę jako porządne źródło informacji.
Ale nie oszukujmy się, że kupując jakąś podróbke wspomagasz Juve.


ODPOWIEDZ