Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2012, 11:24

Ponawiam pytanie czy jesli ktoś kupił bilety przez neta to czy trzeba liczyć się, że zostaną ten najdorszę czy raczej jest opcja kupic bilety np. na Nord? czy inne tańsze sektory.


kalicja

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2011
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:50

Witam!

Mam pytanie do zorientowanych... jestem zainteresowana kupieniem biletów już na mecz z Romą, ale właśnie w Rzymie (17.02.2013)- nie wiem czy się za bardzo nie pośpieszyłam, ale po prostu bardzo mi na nich zależy i nie chciałabym stracić okazji...

Pytanie brzmi: skąd się połapać, które sektory należą do kibiców Juve? (nie chciałabym wylądować gdzieś między tifosami z Romy......)

Starałam się dowiedzieć, ale jakoś nie mogę znaleźć info. Jeśli macie jakąś konkretną stronę do polecenia z biletami to też chętnie skorzystam:)))

Pozdrawiam Was serdecznie i FORZA JUVE!

Alicja


dojek4

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 3
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 22:35

Jako, że jestem członkiem "Juventus International Member", jakiś czas temu zamówiłem bilet na mecz Juventus-Napoli, poprzez call centre. Na maila dostałem numer potwierdzający zamówienie. Gość z którym gadałem strasznie niewyraźnie mówił po angielsku (bo włoskiego nie znam) i nie wszystko zrozumiałem. Teraz mam pytanie czy mój bilet odbiera się przed meczem na stadionie i czy do tego wystarczy mi tylko moja karta International Member.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 23:32

AAA zajefanie;) to teraz opowiedz cos o tym International Member - koszty tego przedsiewziecia, profity, zyski istraty, od kiedy jestes, czy jest jakas skladka, wszelkiem kwestie z tym zwiazane.


Czy jest jakas przechowalania plecakow jak sie wchodzi na mecz mozna gdzies to przy stadionie zostawić?


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 15:06

Wiecie gdzie można kupić bilety na Champions League ? Chodzi mi bardziej o kupno przez internet i jakby byłaby to sprawdzona strona z cenami takimi jak klub daje, a nie wygórowanymi o jakieś 100Euro więcej. W razie awansu Juve w LM chciałby wybrać się do Turynu, ale w ciemno nie pojadę. I nie piszcie, że nie mam szans na kupno biletów, bo dla chcącego nic trudnego :)


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 16:46

royal'ek pisze:Wiecie gdzie można kupić bilety na Champions League ? Chodzi mi bardziej o kupno przez internet i jakby byłaby to sprawdzona strona z cenami takimi jak klub daje, a nie wygórowanymi o jakieś 100Euro więcej. W razie awansu Juve w LM chciałby wybrać się do Turynu, ale w ciemno nie pojadę. I nie piszcie, że nie mam szans na kupno biletów, bo dla chcącego nic trudnego :)
Powiem Ci szczerze, że chyba nie ma szans na zakup tych biletów wg twoich wymagań, nawet jeśli jesteś chcący ;) Jaki interes ma ktoś kto prowadzi taką stronę internetową jeśli nie zrobi narzutu na ten bilet? Taka osoba nic nie zarobi, bo kupi bilet w kasach i sprzeda go Tobie po tej samej cenie za jaką kupiła... Są strony gdzie bilet można kupić ale z ceną dwu lub trzykrotnie większą od nominalnej, a to faktycznie żaden interes dla kibiców. Szczerze mówiąc ja nie szukam takich stron bo jestem w naszym stowarzyszeniu i bilety mamy pewne na każdy mecz. Patrząc na tych którzy decydują się na zakup biletów o 100Euro więcej to dziwie im się dlaczego do nas jeszcze się nie zapisali.
100Euro to ponad 400 złociszy, składka roczna do DPL wynosi 180zl (cena wysoka ale to już Włosi nam narzucili), więc przy pierwszym wyjezdzie już się zwraca. Mało tego jeśli nie chcesz jeździć z nami, to możesz sam wybierać się na mecze Juventusu, nie patrząc na to czy Drughi Polska coś organizuje czy nie. Fakt, bilety nigdy nie będą w takiej samej cenie jak na wydruku, no ale tak bywa, Ci którzy rozprowadzają bilety, też muszą coś z tego mieć. Np za tydzień jedziemy na toro cena biletu to 40Euro już po narzucie przez Włochów.

trochę odbiegłem od tematu, życzę powodzenia w szukaniu biletów z dobrą ceną.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 17:23

Jestem autorem tego tematu i wiem jak kupić bilet w takich cenach co sprzedaje klub ;) Chodzi mi bardzie o to jak kupić od klubu konkretnie na LM ( na serie a to też na każdy mogę mieć :) ), wiem, że jest masę stron, które narzucają swoją prowizje i trzepią z tego ostrą kasę, ale klub musi jakoś sprzedawać te bilety w swoich cenach i nie wierze, że można je tylko kupić w kasach pod stadionem. Chciałbym kupić wejściówki na LM prosto od klubu lub UEFA jeśli jest taka możliwość.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 18:32

royal'ek pisze:Jestem autorem tego tematu i wiem jak kupić bilet w takich cenach co sprzedaje klub ;) Chodzi mi bardzie o to jak kupić od klubu konkretnie na LM ( na serie a to też na każdy mogę mieć :) ), wiem, że jest masę stron, które narzucają swoją prowizje i trzepią z tego ostrą kasę, ale klub musi jakoś sprzedawać te bilety w swoich cenach i nie wierze, że można je tylko kupić w kasach pod stadionem. Chciałbym kupić wejściówki na LM prosto od klubu lub UEFA jeśli jest taka możliwość.
A jaka jest różnica (nie licząc meczy wyjazdowych) między zakupem biletów na Serie A a na LM? Skoro masz gdzieś dojścia do biletów na Serie A to jaki problem w ten sam sposób załatwić sobie bilet na LM? Poza tym nie licząc meczu z Chelsea kompletów nie było na LM więc pewnie o bilety było łatwiej niż na ligę.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 18:46

Spokojnie można kupić bilety przez ticketlist (sam royalek podales te stronę) na LM. I to mozna zrobić, ale nie będzie biletów najtańszych, ale to też jest jasne,
chyba,ze royalkowi chodzi, że chce kupić na mecz Juve wyjazdowy.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 19:13

O extra, że można kupić na tej stronie, nie wiedziałem. Dzięki za info :)


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2012, 14:35

Łyko pisze:
royal'ek pisze:Wiecie gdzie można kupić bilety na Champions League ? Chodzi mi bardziej o kupno przez internet i jakby byłaby to sprawdzona strona z cenami takimi jak klub daje, a nie wygórowanymi o jakieś 100Euro więcej. W razie awansu Juve w LM chciałby wybrać się do Turynu, ale w ciemno nie pojadę. I nie piszcie, że nie mam szans na kupno biletów, bo dla chcącego nic trudnego :)
Powiem Ci szczerze, że chyba nie ma szans na zakup tych biletów wg twoich wymagań, nawet jeśli jesteś chcący ;) Jaki interes ma ktoś kto prowadzi taką stronę internetową jeśli nie zrobi narzutu na ten bilet? Taka osoba nic nie zarobi, bo kupi bilet w kasach i sprzeda go Tobie po tej samej cenie za jaką kupiła... Są strony gdzie bilet można kupić ale z ceną dwu lub trzykrotnie większą od nominalnej, a to faktycznie żaden interes dla kibiców. Szczerze mówiąc ja nie szukam takich stron bo jestem w naszym stowarzyszeniu i bilety mamy pewne na każdy mecz. Patrząc na tych którzy decydują się na zakup biletów o 100Euro więcej to dziwie im się dlaczego do nas jeszcze się nie zapisali.
100Euro to ponad 400 złociszy, składka roczna do DPL wynosi 180zl (cena wysoka ale to już Włosi nam narzucili), więc przy pierwszym wyjezdzie już się zwraca. Mało tego jeśli nie chcesz jeździć z nami, to możesz sam wybierać się na mecze Juventusu, nie patrząc na to czy Drughi Polska coś organizuje czy nie. Fakt, bilety nigdy nie będą w takiej samej cenie jak na wydruku, no ale tak bywa, Ci którzy rozprowadzają bilety, też muszą coś z tego mieć. Np za tydzień jedziemy na toro cena biletu to 40Euro już po narzucie przez Włochów.

trochę odbiegłem od tematu, życzę powodzenia w szukaniu biletów z dobrą ceną.
40 euro to jest cena na jutrzejszy milan, toro niestety pewnie zakręci się koło stówy :(


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2012, 15:52

na Toro w czwartek ok. 20 jak patrzyłem najtańsze bilety były po 75 euro, a internetowa sprzedaz zaczęła się od 10 rano, więc na Toro będzie dużo ludzi, z tym, że cena była wyższa niż na druzyny tego pokroju, bo cena startowa na Toro to 40 euro, a na np. Bologne,to było 30 lub 35 euro.
A myślę, że jakby ktoś dzisiaj chciał kupic bilety na derby to pewnie kwestia już 100 euro albo okolic tej kwoty.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2012, 14:48

Mam pytanie dla tych którzy byli na meczu - czy normalny kibic moze kupic bilet na sektor rodzinny czy trzeba mieć specjalne uprawnienia?


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2012, 14:26

nie trzeba, wszędzie kupisz wejściówki, nawet na curva sud ;)


WAM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 września 2011
Posty: 4
Rejestracja: 21 września 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 19:03

Witam, piszę tutaj, ponieważ planuję wyjazd do Włoch i pomyślałem, że warto byłoby odwiedzić Juventus Stadium w celu obejrzenia meczu. Chciałem poprosić kogoś z Was o pomoc, ponieważ nie wiem, jak wygląda procedura zakupu biletów. Powinienem wyrabiać jakieś karty, jak je wogóle można zakupić? Będę naprawdę wdzięczny za kontakt na priv i jakieś wskazówki. W zamian mogę coś poprzywozić z Turynu, byle nie były to narkotyki, broń itp...


ODPOWIEDZ