Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
marcin_juventino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2007
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 13:40

Witam. Byl ktos moze w ostatnich latach na finale Pucharu Włoch w Rzymie?
Bede akurat w Rzymie 9 maja i mam zamiar wybrac sie na mecz ale mam problem poniewaz posiadam karte kibica i moge kupic na nia tylko jeden bilet a potrzebuje dwa i nie wiem czy jak kupie dwa osobno na to samo nazwisko to nie bedzie zadnych problemow z wejsciem na stadion.
Moze ktos przerabial podobna sytuacje albo pamieta czy przed wejsciem na stadion dokladnie kontroluja bilety ?


Nawet w grobie nie zapomnę Stara Damo o Tobie...
Gdy moje powieki zamkną się na wieki.
eldoplaza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2013
Posty: 7
Rejestracja: 03 września 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 15:41

Kilka pytań odnośnie wyjazdu na mecz Juve - Hellas :
1. Na której stronie można kupić bilety najtaniej ?
2. Na ile dni przed meczem wystawianie są bilety na sprzedaz bezposrednio ze strony klubu ?
3. Jak szybko bilety ze strony klubu się rozchodzą ?
4. Czy jest możliwość kupienia biletów od koników przed stadionem i jaka jest przebitka cenowa ?
5.Czy by kupic bilety ze strony klubu trzeba mieć karte tessera del tifoso ?


radosny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2016
Posty: 18
Rejestracja: 18 października 2016

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2018, 19:41

Juventus - Hellas



widzialem, ze cena oferty wysmiana przez kilka osob, ale podbijam. Moze komus sie nie chce wszystkiego samemu zalatwiac, nie ma czasu i po prostu woli jechac w grupie tak jak ja, a cena nie robi problemu.


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2018, 09:56

Siema.
Mam takie pytanie.
Zakupiłem poprzez strone listicket dwa bilety na finał pucharu Włoch z Milanem.
Jako wybór dostawy biletów wybrałem omyłkowo opcje "Biglietti digitale" zamiast "home ticketing".
Nie mam teraz możliwośći wydrukować biletów. Jak dobrze rozumiem, opcja którą wybrałem oznacza, że bilety na mecz zostały załadowane na kartę kibica i wejście na stadion będzie wyłącznie po zeskanowaniu karty? (Bez żadnych biletów papierowych)
Korzystał ktoś może juz z tej opcji?
Czy jest możliwość zmiany tej opcji na normalne "drukowane" bilety?
Obawiam się, że coś nie zadziała i będzie problem przed stadionem...
Pozdr


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 10:06

Czy tylko ja nie widze biletów dla "Estero" na ostatni mecz sezonu?


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
tom11410

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2012
Posty: 13
Rejestracja: 04 września 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 00:53

Komu udalo sie dostacbiletyna hellas?


eldoplaza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2013
Posty: 7
Rejestracja: 03 września 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 12:13

Dwa pytania odnośnie Juve hellas :
1. Czy istnieje możliwość , że nie zostanę wpuszczony na stadion jeżeli bede w stanie nie do końca trzeźwym :prochno: ?
2. Zamówiłem bilety na viagogo . Zamowienie potwierdzono z komunikatem , że bilety będą dostępne do wydruku w tygodniu meczu . Do dnia dzisiejszego jednak nie są dostępne do pobrania i wydrukowania . Czy istnieje możliwość , że będą dostępne dopiero w dniu meczu ?


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2018, 14:18

Cześć,
czy na fecie w mieście będzie obecna jakaś reprezentacja naszego forum? :) Jestem na weekend w Turynie, biletu na mecz niestety nie mam, ale chętnie spędzę ten czas z innymi osobami. Pytanie kolejne - czy będzie gdzieś przewidziany na mieście telebim gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu i fety na stadionie, zanim piłkarze wyruszą autokarem?


baranek2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 21:44

Siema. Jestem w Turynie i wybieram sie na mecz. Ktos chetny na jakies alko przed meczem i po meczu impreza na piazza san carlo. Nr gg 7443067. Forza JUVE, CIAO GIGI.


Wolas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 kwietnia 2006
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:01

Cześć,

we wrześniu wybieram się w podróż poślubną do Włoch. 18-20 będę w Turynie, czyli w terminie 1 kolejki Ligi Mistrzów. Przy dobrych wiatrach będzie to mecz domowy (swoją drogą wie ktoś jak ustalany jest terminarz? W tym roku 5/8 drużyn z 1 koszyka było gospodarzami)


EDIT: ok poczytałem temat i zostało mi tylko jedna niejasność.

Szczegółowy terminarz podawany jest po losowaniu i zgaduje że po losowaniu rusza sprzedaż biletów. Czyli ok 2 tygodnie przed meczem.
Posiadanie membership zwiększa szansę na bilety, pytanie brzmi czy numer membership który podaje się przy zakupie na listicket, otrzymuje zaraz po zakupie, czy trzeba czekać na jakąś przesyłkę?


Z Juve od 2003 r.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 02:37

Hej mam takie pytanko... Mianowicie wybieram się do Włoch 19.08.2018 - 26.08.2018 Ląduję w Bergamo . W planach mam jechać najpierw do Turynu zwiedzić stadion a później do Wenecji zwiedzając po drodze Verone. Czy ktoś z Was orientuje się jak najlepiej wypożyczyć we Włoszech auto? tak żeby nie zrujnowało kieszeni? Czy może lepiej poruszać się pociągami? Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Jak kupujecie bilety na mecze Juve? Przez jaką stronkę?


Obrazek
Detroh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 6
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2018, 14:27

Ja wybrałem pociągi a wyjeżdżam niemal w identycznym termine co ty :P 22 -30. W planach mamy, Turyn,Mediolan, Bergamo i może jezioro Como zobaczymy. Za bilety Bergamo - Mediolan, Mediolan - Turyn i Turyn Bergamo zapłaciłem ok 250 zł dla 2 osób. Bilety kupiłem na początku lipca. Podobne mieli promocje jak w Polsce masz superpromo na pendolino z nim 42 zł bez 150.
A na miejscu najlepiej karty miejskie wykupić z komunikacją do woli.
Na mecz też planuje się wybrać, orientuje się kiedy Juve wystartuje z Biletami na Mecz z Lazio ? Na stronie piszę że niby 10 dni przed meczem czyli w teorii 16 Sierpnia.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 15:21

Orientujecie się może czy jest gdzieś dostępny harmonogram treningów pierwszej drużyny?
W związku z tym że będzie to teraz nieopodal stadionu a nie w odległym Vinovo zawsze to jakaś szansa pod bramą zdobyć zdjęcie lub autograf albo zobaczyć kilka minut treningu jeśli byłby otwarty.


Obrazek
charliechaplin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 2
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 19:48

Drodzy użytkownicy Juvepoland,

w listopadzie mam 30 urodziny i stwierdziłem, że to najlepsza okazja i najwyższy czas, żeby po 22 latach kibicowania wybrać się wreszcie na mecz do Turynu.
Przeczytałem znaczną, część tematu, ale mam nadzieję, że rozwiejecie kilka moich pozostałych wątpliwości.

1. Planuję wybrać się na mecz Juventus - Spal, przeciwnik może i nie jest najbardziej atrakcyjny, ale zakładam, że przy takim spotkaniu mam większą szansę na bilety. Czy faktycznie ma to jakieś znacznie?

2. Czy w przypadku jednorazowego wyjazdu warto w ogóle wykupić kartę Black and White membership?
http://www.juventus.com/en/memberships/ ... /index.php
Czy znacząco podniesie moją szansę na dostanie biletu? Czy mając jedną kartę członkowską będę mógł kupić dwa bilety z wcześniejszej puli? Zastanawiam się nad taką opcją, ponieważ i tak wydaje się duża tańsza niż kupno biletów przez viagogo. A może nawet bez karty też bez problemu zarezerwuje bilety tuż przed meczem? Albo tak naprawdę karta na niewiele się zda, bo i tak będzie problem z biletami? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Generlanie chodzi o to, że chciałbym rezerwować już lot i nocleg, a nie chcę się rozczarować i zostać potem bez biletów. Potrafi ktoś w miarę realnie oszacować szansę na kupno dwóch biletów, w puli przed meczem? Co dokładnie zrobić, żeby minimalizować ryzyko? Jakaś alternatywna dla viagogo? Będę bardzo wdzięczny za pomoc!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 19:57

Bilety kupuj tylko na listicket. Nikt Ci tego nie zagwarantuje ale to logiczne że na słabszych rywali zainteresowanie biletami jest mniejsze.

Ja np celuje w mecze środowe - na takie jest trochę mniejsze zainteresowanie i do tej pory dwukrotnie nie miałem problemu z zakupem biletów - bez żadnych membershipów w otwartej sprzedaży.


Obrazek
ODPOWIEDZ