Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 marca 2015, 11:27

Wybieram sie na mecz Juve-Monaco, bilety raczej kupie przez viagogo, bo inaczej ciezko dostac. Listicket wiecznie sie wiesza,wyskakuja bledy etc.

Czy ktos jeszcze sie wybiera?

Lece Wizzairem Wawa-Mediolan 14 i wracam porannym 15.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piskoor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lutego 2015
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2015

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 11:29

Mam dziwne pytanie...
Kupiłem bilety przez viagogo bo kupienie ich przez listicket jest niemozliwe... chyba ze 40 razy błąd mi wyskakiwał po wpisaniu danych osobowych i przejściu do platności...

Przez Viagogo kosztowały niestety 2x tyle bo nie ma zniżki dla dzieci no i wysyłka itd...

otrzymałem bilety dzisiaj ale:
na biletach są inne nazwiska... niż moje.

Nie wiem ale co będzie jak przy wejsciu na stadion będą sprawdzać z dowodami osobistymi ?

Pozdr


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 18:40

Teoretycznie nie można wejść na stadion mając inne dane niż na bilecie. Jeśli jednak kupiłeś przez Viagogo i masz inne dane, to koniecznie weź ze sobą dowód zakupu (wydrukuj) - myślę, że jak wtedy im to pokażesz to Cie wpuszczą.

Na drugi raz jak będziesz chciał kupić przez Viagogo, to kup bilet w formacie PDF (drukujesz w domu) - wtedy Viagogo wysyła Ci bilet na mejla i to jeszcze z Twoimi danymi. Kolega tak kupował i wszystko było w porządku.


Obrazek
Patrycjakra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 30 marca 2015

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 17:15

Witam wszystkich. Marzy mi się wyjazd na mecz Juventusu. Znajomy ostatnio wspomniał coś o organizacji Drughi, która zajmuję się takowymi wyjazdami.

W lipcu wpisowe i co dalej? Jeśli ktoś życzliwy mógłby przybliżyć mi ten temat: z góry dziękuję. :)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 marca 2015, 17:05

Oficjalnie jestem juz posiadaczem biletow na mecz vs Monaco.

Czy ktos sie wybiera takze? :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
odonkor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 listopada 2014
Posty: 10
Rejestracja: 30 listopada 2014

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2015, 16:15

Ja planuję wyjazd na mecz z Monaco.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 19:03

Patrycjakra pisze:Witam wszystkich. Marzy mi się wyjazd na mecz Juventusu. Znajomy ostatnio wspomniał coś o organizacji Drughi, która zajmuję się takowymi wyjazdami.

W lipcu wpisowe i co dalej? Jeśli ktoś życzliwy mógłby przybliżyć mi ten temat: z góry dziękuję. :)
Najlepiej zajrzeć bezpośrednio na stronę Drughi Polska.


mirekwalczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2015
Posty: 8
Rejestracja: 23 lutego 2015

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 12:11

Ja planuje teraz lecieć na ligę :lol:. Mam kolegę w Palermo i już kilka razy mnie zapraszał. Czas skorzystać w końcu i ponownie obejrzeć carlosa w akcji.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2015, 09:23 przez mirekwalczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2015, 13:46

Wiem, że jeszcze drugi półfinal i cały czas nie wiadomo kiedy będzie mecz...ale czy ma ktoś jakieś doświadczenie z kupowaniem biletów na finał pucharu Włoch :?: Jak to sie odbywa :?: Czy jest otwarta sprzedaż :?:


Patrycjakra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 30 marca 2015

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 17:42

Juras_Senat pisze:
Patrycjakra pisze:Witam wszystkich. Marzy mi się wyjazd na mecz Juventusu. Znajomy ostatnio wspomniał coś o organizacji Drughi, która zajmuję się takowymi wyjazdami.

W lipcu wpisowe i co dalej? Jeśli ktoś życzliwy mógłby przybliżyć mi ten temat: z góry dziękuję. :)
Najlepiej zajrzeć bezpośrednio na stronę Drughi Polska.
Próbuję wejść do nich na stronę i wyskakuje mi komunikat, że wybrane forum nie istnieje..


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2015, 21:48

Bo nie jesteś członkiem grupy i dlatego.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Kaczor_9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 40
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 10:55

Mieszkam w Lizbonie i w razie gdyby Nasi trafili na Real myślę o wycieczce na mecz. Czy mógłby mi ktoś doradzić w jaki sposób zdobyć bilet na taki mecz, oczywiście na sektor włoskich kibiców? Na mecz ligowy bilet mogłem kupić poprzez listicket - nie wiem jak sytuacja wygląda z europejskimi pucharami. Liczę się ze zdecydowanie większym wydatkiem... Nie jestem członkiem Drughi Polska, bowiem na mecz jestem w stanie pojechać raz do roku, albo nawet rzadziej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 11:17

Wobec tego na sektor kibiców Juve nie dostaniesz się bo to możliwe tylko będąc członkiem DP...nie szkodzi, że możesz pojechać na mecz raz w roku, to tak jak wielu członków...opłać w czasie zapisów składki i wtedy możesz realnie myśleć o takiej przyjemności bo póki co to pozostaje Ci tylko próba zdobycia biletu na własną rękę co graniczy z cudem w przypadku topowych meczów zarówno w europejskich pucharach jak i Serie A...


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 08:39

Z doświadczenia polecam spróbować pod stadionem.


Obrazek
froston

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2012
Posty: 31
Rejestracja: 02 października 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 08:13

A ja mam takie pytanko. Czy ktoś się orientuje kiedy będzie świętowanie scudetto ulicami Turynu? Czy to jest w dzień ostatniego dnia ligowego czy może impreza jest organizowana w inny dzień. Póki co chciałem pojechać zobaczyć Turyn, pozwiedzać, a na mecz chcę się wybrać od nowego sezonu ;)


ODPOWIEDZ