Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2012, 16:38

Odnośnie podróży, myślał ktoś z was o samodzielnej podróży na meczyk?
2012-05-02 15:00 Juventus FC - US Lecce
2012-03-03 20:45 Juventus FC - AC Chievo Werona


w tych dwóch terminach (myślę, że łatwiej będzie zdobyć bilet na mecz)


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2012, 16:45

z checia bym sie z kims zabral, lepiej to w kilku niz w pojedynkę. mozna nawet autem pojechac jakby sie znalezli chetni ;)

na początek moge ewentualnie udostepnic auto. wyjezdzalbym z Białej Podlaskiej, woj, lubelskie ale dobrze jakby w 4-5 pojechac.. chyba ze po olbiczeniu wyszloby ze koszt bylby drozszy niz np innym transportem..


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2012, 16:52

juveluck pisze:Na nasz sektor musisz mieć kartę kibica albo być w DPL :)
O właśnie, dobrze, że mówisz, to przy okazji zapytam (sorry za trochę off top). Wiem, że DPL nie organizuje biletów dla kogoś kto chciałby pójść na mecz we własnym zakresie, ale chodzi mi o sytuację kiedy jest wyjazd zorganizowany, a chciałbym pominąć kwestię podróży z Polski, po prostu dostać się na mecz i to najlepiej na Sud. I teraz pytanie, czy posiadając legitkę DPL (o ile jakoś dotrą ;) ) daje mi to jakąkolwiek szansę dostania biletu w ogóle/dostania biletu na Sud, czy i tak pozostaje mi albo piwo przed tv, albo być piknikiem na Est?
I druga kwestia (jednak zapytam na wszelki wypadek) - jeśli nie byłoby organizowanego wyjazdu z Polski, a sam chciałbym pójść to czy mogę jakoś skorzystać z faktu bycia członkiem Drughi
Dzięki za info :)

Edit: acha, mówię oczywiście o meczach u siebie, bo wiem, że z wyjazdami to trochę inna bajka


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 22:27

Włodar pisze:Wiem, że DPL nie organizuje biletów dla kogoś kto chciałby pójść na mecz we własnym zakresie
DPL organizuje bilety dla kogoś, kto chciałby pójść na mecz we własnym zakresie.
Włodar pisze:ale chodzi mi o sytuację kiedy jest wyjazd zorganizowany, a chciałbym pominąć kwestię podróży z Polski, po prostu dostać się na mecz i to najlepiej na Sud. I teraz pytanie, czy posiadając legitkę DPL (o ile jakoś dotrą ;) ) daje mi to jakąkolwiek szansę dostania biletu w ogóle/dostania biletu na Sud, czy i tak pozostaje mi albo piwo przed tv, albo być piknikiem na Est?
Poza szczególnymi przypadkami w sytuacji, w której jest organizowany wyjazd autokarem, nie ma możliwości kupna samego biletu.


:roll:
nineoclock

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 lutego 2012
Posty: 1
Rejestracja: 17 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 21:21

Witam!
Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o forum i o sprawę umieszczoną w temacie, dlatego chciałbym Was prosić o pomoc. 25.02 będę miał okazję zawitać w Mediolanie i w końcu zobaczyć Juve na żywo ;) Pojawił się jednak problem - bilety. Na stronie internetowej San Siro nie znalazłem możliwości kupienia biletu na mecz. Przeszukując inne strony z przerażeniem zauważyłem, iż cena "najsłabszego" biletu waha się w okolicach 150 euro. Czy to jest normalna cena za bilet we Włoszech (San Siro)? Gdzie szukać pewnego biletu w dobrej cenie? Czy jest możliwość wejścia na stadion z "e-biletem" (bilet na maila i wydruk)?
Z góry dzięki za odpowiedzi.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 22:18

na takie mecze najczęściej bilety są droższe! doliczając do tego jakaś prowizje strony sprzedającej wychodzi sporo ale czy aż 150 tego nie wiem?


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
lagerloff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 9
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 13:05

Witam,
Planuje z kumplem wyjazd na mecz JUVE jeżeli jest kotś chętny żeby się przyłączyć zapraszamy.
Wstępnie ustalone jest tylko, że wyjazd ma się odbyc w marcu lub kwietniu najlepiej rozgrywany w Turynie.

Nie wiem jeszcze dokładnie jak załatwić najlepiej bilety, więc proszę o porady!

Doajazd w zależności od terminu samolot lub ewentualnie auto do ustalnia...


Poppsi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 września 2011
Posty: 5
Rejestracja: 08 września 2011

Nieprzeczytany post 22 lutego 2012, 13:13

Cześć, 25.03 wybieram się do Turynu w celu obejrzenia meczu Juve- Inter, bilety chciallbym zakupic oficjalnie czyli na stronie

http://www.listicket.it/?lang=EN&S=

mam pytanie jakie sa szanse dostac bilecik na taki mecz? prawdopodobnie 'bramki' z biletami na ten mecz otworza sie na tydzien przed meczem i mam zamiar "czaic" sie na nie od godziny "0"


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 13:35

Poppsi jak będą bilety na tej stronie to będzie pisać od kiedy rusza sprzedaż. Jak się postarasz to kupisz. Najlepiej w ten sam dzień co wystawiają do sprzedaży, wtedy masz gwarantowane, że dostaniesz.


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
Poppsi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 września 2011
Posty: 5
Rejestracja: 08 września 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2012, 14:36

dzięki za uspokojenie mnie :P napewno będę się "czaić" od początku!


magdaka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 lutego 2012
Posty: 1
Rejestracja: 29 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lutego 2012, 01:42

cześć chłopaki,
czy organizujecie wspólne wyjazdy na mecze juventusu do włoch? chcialabym zrobic niespodzianke mojemu narzeczonemu i zalatwic mu taki wyjazd, bo jest wielkim fanem tej druzyny :) daloby radę sie do Was przyłączyć?
czekam ze zniecierpliwieeniem na odpowiedz,
pozdrawiam,
magda :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lutego 2012, 08:59

Aby jechać na mecz (aby Twój chłopak jechał na mecz) musi należeć do tego stowarzyszenia: http://www.drughipolska.juvepoland.com/index.php

To oczywiście w przypadku wyjazdu zorganizowanego, można próbować coś załatwić na własna rękę, ale drogo wychodzi.

pozdro


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 lutego 2012, 09:08

śmiem twierdzić że na własną rękę może wyjść nawet taniej niż z DPL. Ważne żeby znaleźć tani przelot. Oczywiście to zupełnie inny gatunek wyjazdu, ale polecam, da się i nie jest to bardzo skomplikowane.


'this crazy shine it never lets you die'
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2012, 19:24

Magdaleno Kwiatkiewicz, proszę nie robić sobie jaj.


:roll:
miszcz17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2012, 17:52

Podziękowania dla autora za poradnik, naprawdę jest przydatny dla kogoś kto wybiera się na mecz swojej ukochanej drużyny do Turynu ;)

Sam wybieram się na przełomie marca-kwietnia na mecz z Napoli, mam nadzieję, że na listicket upoluje jakiś bilecik - oby!
Mam pytanie co do płatności na tej stronie: czy w grę wchodzi tylko płatność kartą kredytową? Bo osobiście takowej nie posiadam, jedynie zwykłą debetową. Czy taką można byłoby zapłacić?


ODPOWIEDZ