KALENDARZ LEGENDARNYCH PIŁKARZY JUVE XX WIEKU NA 2011 ROK!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2010, 17:07

-Lucas- pisze:
Eric6666 pisze:mogę wam napisać, że posiadam officialny włoski kalendarz Juve i znajdują się na nim: R. Bettega , P Anastas,i G Furino, D Zoff, M Platini, G Scirea, A Cabrini, S Tacconi ,R Baggio, A COnte, Z Zidane, G Vialli, A DEl Piero, P Nedved, G Buffon, D Trezeguet ,
Co w związku z tym? Najwidoczniej mieli inną koncepcje i podzielili piłkarzy na dwie grupy. W jednej znalazło się 8 zawodników z okresu współczesnego, a w drugiej 8 zawodników z czasów bardziej odległych. Poza tym w ich kalendarzu pojawiło się 16 zawodników, a u nas 12, ponieważ każdemu piłkarzowi poświęciliśmy jedną stronę. Gdybyśmy mieli po raz drugi dokonać wyboru postaci do naszego kalendarza, to nic w tej kwestii nie uległoby zmianie. :P
spokojnie;d nie napisałem, że wasz jest gorszy etc. tylko chciałem porównać włoski i polski ;p


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2010, 18:14

Jak się dzisiaj dowiedziałem, szczyt przedświąteczny oraz warunki pogodowe dały się we znaki wielu firmom. Część z nich już w ogóle nie przymuje przesyłek do niektórych regionów Polski. W transporcie ogólnie panuje paraliż komunikacyjny. To samo dotyczy poczty przez opóźnienia pociagów itp. Podsumowując wszystkie firmy mają teraz ten sam problem i pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Dzięki wolv :ok:


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 12:48

Właśnie dostałem choć z opóźnieniem. Ale świetna robota :C Dziękuję bardzo za akcję :ok:


FORZA JUVE
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 13:22

Właśnie przyszedł pan z kalendarzem i ledwo si powstrzymałam żeby go nie wyściskać :-D teraz tylko zapakować i wsadzić pod choinkę! Już się bałam że nie dostane w tym roku prezentu :D
edit:
done.
Obrazek
nie mogę się doczekać jak jutro przyjdzie św.mikołaj :D


'this crazy shine it never lets you die'
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 20:36

Ja zamiast go wyściskać chęć mu troszkę do słuchu powiedzieć za opieszałość ale odpuściłem bo się do domu zbierałem.


FORZA JUVE
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 20:52

Darius19 pisze:Ja zamiast go wyściskać chęć mu troszkę do słuchu powiedzieć za opieszałość ale odpuściłem bo się do domu zbierałem.
Chyba się niektórym troszkę w główkach poprzewracało.
Zamówiłeś kalendarz w sobotę kilka minut przed północą, a dostałeś go w czwartkowe popołudnie. Kiedy myślałeś, że go dostaniesz? w poniedziałek?

W normalnych warunkach taki czas dostawy nie byłby niczym dziwnym, a w okresie świątecznym i problemach z jakimi zmagają się teraz kurierzy taki czas realizacji jest bardzo dobrym wynikiem.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 00:18

NeBu pisze:Właśnie przyszedł pan z kalendarzem i ledwo si powstrzymałam żeby go nie wyściskać :-D teraz tylko zapakować i wsadzić pod choinkę! Już się bałam że nie dostane w tym roku prezentu :D
edit:
done.
Obrazek
nie mogę się doczekać jak jutro przyjdzie św.mikołaj :D
Ahh szkoda, że to ja nie byłem tym Panem :happy: , jeszcze się załapałem na kalendarz, widzę że wszyscy chwalą go sobie to i ja się skusiłem :wink: .


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 15:34

Siewier pisze:
Darius19 pisze:Ja zamiast go wyściskać chęć mu troszkę do słuchu powiedzieć za opieszałość ale odpuściłem bo się do domu zbierałem.
Chyba się niektórym troszkę w główkach poprzewracało.
Zamówiłeś kalendarz w sobotę kilka minut przed północą, a dostałeś go w czwartkowe popołudnie. Kiedy myślałeś, że go dostaniesz? w poniedziałek?

W normalnych warunkach taki czas dostawy nie byłby niczym dziwnym, a w okresie świątecznym i problemach z jakimi zmagają się teraz kurierzy taki czas realizacji jest bardzo dobrym wynikiem.
Zgadza się zamówiłem kalendarz w sobotę w nocy co nie zmienia faktu, że Kalendarz przekazano kurierowi w poniedziałek a o ile mi wiadomo przesyłka przez kuriera powinna być dostarczona w 24godziny czyli przesyłkę powinienem otrzymać we wtorek lub najpóźniej we środę a ja dostałem ją w czwartek. A co do warunków atmosferycznych to inną rzecz dla brata zamówiłem też w sobotę. Tak samo paczka pocztą została wysłana priorytetem w poniedziałek i dotarła na wtorek. Więc nie mów o opóźnieniach bo poczta też miała duże problemy a mimo to przesyłki docierały na czas.


FORZA JUVE
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 17:39

Do mnie dziś przyszedł kalendarz i mogę potwierdzić to co pisali poprzednicy, że jest super. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze:-D

Dla tych co się nie zdecydowali wrzucam fotkę w zestawieniu z kalendarzem z zeszłego roku z akcji Tabo89, dzięki czemu można porównać wielkość.

Obrazek


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 12:17

Ja też dziś dostałem kalendarz. Jestem zadowolony, przesyłka cała i zdrowa :-D . Wart swojej ceny i jest duży co mnie cieszy. Mam nadzieję, że Faja i Tabo89, którzy zapoczątkowali erę kalendarzy Juve na kolejne lata, a teraz Juvepoland kontynuuje te akcje będą zawsze w repertuarze akcji na tej stronie. Jedynie do czego można się przyczepić, że tak mało wyprodukaliście tych kalendarzy, bo myślę, że ci co nie kupili mają naprawdę czego żałować :wink: . No i w porównaniu z oficjalnym kalendarzem Juve na 2011 to jest majstersztyk, bo oficjalny to tandeta i jeszcze droższy.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 14:19

Także i mi "Siódemka" przywiozła dzisiaj kalendarz. Prezentuje się wybornie! ;) Dzięki Wam!


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 14:47

Wpłaciłem pieniążki w poniedziałek przed 15, a dzisiaj przed 10 rano już przywieźli. Kalendarz cały i zdrowy, elegancki, z bardzo dobrego materiału,. Wizualnie prezentuje się po prostu rewelacyjnie, jest to bardzo dobra robota. Jako, że ja zawsze narzekam, to napiszę, że moja koperta była otwarta, a folia z Siódemki sklejona byle jak taśmą. W sumie ważne, że jest, ale mieliście coś podobnego? (niestety paczki nie odbierałem osobiście...)


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 21:10

fajny kalendarz, ale wydaje mi się, że jak na tak mało informacji jak na zdjęcia to trochę zbyt duża cena ...


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 21:36

18danek97 pisze:fajny kalendarz, ale wydaje mi się, że jak na tak mało informacji jak na zdjęcia to trochę zbyt duża cena ...
W cenę wliczony jest podatek VAT i dochodowy (paragon), dlatego cena jest taka a nie inna. Sprowadzenie kalendarza zza granicy to koszt 12 euro + 23 euro przesyłka = 35 euro, czyli ~140 zł. To jest dopiero drożyzna i też są same zdjęcia. Nasz kalendarz jest w takiej sytuacji bardzo ciekawą alternatywą.

Przy okazji informuję, że na stanie zostało już tylko kilka ostatnich sztuk :!:


Obrazek
ODPOWIEDZ