Akcja t-shirty Juventusu druga edycja!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 01:04

chciałem wpłacić, ale mam pytanie .. mogę jeszcze zmienić zamówienie ? :D jak nie to już wpłacam ;D


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 15:11

Hehe mam pytanko w tytule cd nie wpisujemy jaką koszulkę(rozmiar wzór kolor)? W okienku :tytułem: wpisałem swój nick, a w tytułem cd cos pisać?

PS - Cały twój adres "ledwie" się mieści w blankiecie ;)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 16:11

Nicolas pisze:Hehe mam pytanko w tytule cd nie wpisujemy jaką koszulkę(rozmiar wzór kolor)? W okienku :tytułem: wpisałem swój nick, a w tytułem cd cos pisać?

PS - Cały twój adres "ledwie" się mieści w blankiecie ;)

Jakie "ledwo"?? Spokojnie się cały adres mieści - za szeroko piszesz chyba :P

A co do tytułu to tylko nick i nic więcej. Żadne rozmiary koszulek, kolory i inne duperele - nic, tylko nick z forum :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 17:07

W tytule przelewu wpisujecie tylko i wyłącznie swój nick!!

Osoby które dokonały wpłaty zostaną zaznaczone kolorem zielonym na liście.

OSOBY KTÓRE DOKONAJĄ WPŁAT PROSZONE SĄ O WYSYŁANIE DO MNIE NA PW ADRESÓW DO WYSYŁKI,
[/i]


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 21:11

Lista zaaktualizowana, tak w tytule przelewu wpisujecie tylko swój nick z forum


Panowie pozostał jeszcze tydzień a nie mam prawie 100 wpłat !!!


pisałem kiedyś, że to już prawdopodobnie moja ostatnia akcja na forum.. to chyba Wam powinno zależeć na tym aby pilnować terminów, a nie mi, żebym latał czy pisał do osób które zapomniały itp...
co prawda dałem długi termin wpłat i pozostało jeszcze 10 dni, ale zapewne i tak większość obudzi się dzień przed końcem..


Obrazek
matimat1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 21:18

Faja mam nadzieję, że z tą ostatnią akcją to teraz sobie żartowałeś. Czekam już na następną :)


Tylko Juventus!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 21:19

Faja, ja tam proponuję zamknąc kategorycznie wpłaty ostatniego dnia o 23:59:13 i tyle.
matimat1 pisze:Faja mam nadzieję, że z tą ostatnią akcją to teraz sobie żartowałeś. Czekam już na następną :)
Jak mu zafundujesz jakieś sanatorium żeby wyleczył nerwicę związaną z akcjami :) Ciechocinek i te sprawy.


Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 11 lutego 2011, 22:44

Ja ze swojej strony moge zapewnic ze nie zapomnialem:) spoko faja beda pieniazki na koncie czekam na kase od szefa ale juz na dniach powinna byc:)


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 08:14

Ja wpłacę dziś(chyba poczta otwarta??;d), a jak nie to w pon 14 to powinno dojść koło 16-17 lutego ;)
"Spoko bedzie, wódka bedzie, śledzię bedą, wszystko bedzie!"


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 10:23

Nicolas pisze:Ja wpłacę dziś(chyba poczta otwarta??;d), a jak nie to w pon 14 to powinno dojść koło 16-17 lutego ;)
"Spoko bedzie, wódka bedzie, śledzię bedą, wszystko bedzie!"
Proponuję wpłacić w innym punkcie niż Poczta Polska...


FORZA JUVE !!!
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 11:46

Nicolas pisze:Ja wpłacę dziś(chyba poczta otwarta??;d), a jak nie to w pon 14 to powinno dojść koło 16-17 lutego ;)
"Spoko bedzie, wódka bedzie, śledzię bedą, wszystko bedzie!"
Szczerze radzę wpłacić w jakimś banku bo z poczty to ok 3 dni idą pieniążki już nie raz się o tym przekonałem. A tym bardziej jak wysyłasz w sobotę :/ Aha i minimalna opłata za taką usługę to 2.50zł


FORZA JUVE
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 12:03

Darius19 pisze:
Nicolas pisze:Ja wpłacę dziś(chyba poczta otwarta??;d), a jak nie to w pon 14 to powinno dojść koło 16-17 lutego ;)
"Spoko bedzie, wódka bedzie, śledzię bedą, wszystko bedzie!"
Szczerze radzę wpłacić w jakimś banku bo z poczty to ok 3 dni idą pieniążki już nie raz się o tym przekonałem. A tym bardziej jak wysyłasz w sobotę :/ Aha i minimalna opłata za taką usługę to 2.50zł
nie straszcie chłopaka i nie wprowadzajcie w błąd bo na poczcie przelewy dochodzą prawie zawsze tego samego dnia (jeśli wpłaca się rano), bądź następnego a jak wpłaci dziś to na 99,9% w poniedziałek kasa już będzie (a nawet jak nie to czasu jeszcze ma dużo) to raz, a dwa - na poczcie płaci się 2,5 (i jest to opłata stała a nie minimalna) ale przynajmniej nie musi chodzić i szukać konkretnej placówki banku (tym bardziej, że placówek mBanku jest w u nas bardzo mało), a chcąc przelać z innego płaci się 5-10 zł, poza bodaj Bankiem Spółdzielczym, gdzie owa opłata wynosi chyba 2 zł.
Reasumując proponuję wpłacić w mBanku (wtedy nic nie dopłacisz bo faja ma w tym banku konto), w Banku Spółdzielczym (wtedy dopłacisz bodaj 2 zł) lub na poczcie (dopłata 2,5 zł). W innych bankach dopłacisz więcej. Zresztą dziś uda Ci się tylko na poczcie bo banki są pozamykane w soboty.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 12:40

Bank w którym ja pracuję, akurat w soboty tez jest otwarty :| Co do poczty, osobistych doświadczeń z wpłatami nie mam, bo wszystko przez internet przelewam,ale wiem co ludzie mówią na temat wpłat na poczcie jak przychodzą do nas płacić rachunki... Na temat prowizji... z tym tez bywa różnie 8) Poczta bierze 2,5 zł za wpłatę. A banki różnie... od 0,99 do kilkunastu złotych :doh:


FORZA JUVE !!!
Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 16:16

Często korzystam z poczty, a przelewów już kilka robiłem za jej pośrednictwem. To prawda, że czasem nie dochodzi tego samego dnia, ale jak wyśle w pon(14 lutego) to max dojdzie 17(nie tylko max, ale i zapewne napewno ) A co do opłaty to prawda, obowiązuje ona cały czas, no, ale trudno jakoś przeżyję ;p

PS - A w dodatku do poczty mam 100 metrów, a oddział Mbanku( w Radomiu jakiś jest), ale nie chcę mi się jeździć.


ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 16:51

ZZX,
wzór nr 1 kolor granatowy M
wzór nr 2 kolor błękitny M


Obrazek
ODPOWIEDZ