Juventus w Polsce

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
mlozio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:02

Juras_Senat pisze:
Juventino79 pisze:Ja także nie mam problemów z pokazywaniem swojej przynależności klubowej. Teraz oczywiście codziennie ubieram szalik - komin z akcji tabo, mam czapkę zimową, czy też portfel i różne takie tam ;) Nie zdarzyło mi się mieć przez to problemy, mieszkam w Elblągu i nie zauważyłem ,żeby było tu dużo interistów, milanistów, romanistów, lechitów :D etc. ;)
Wasza Elbląska Olimpia ma zgodę z Legia, więc dziwne byłoby gdybyś spotkał u siebie Lechitę. ;)
Spotkał Lechitę? Więc widzę, że polscy Juventino mają niby "kose" z Lechitami. Może się mylę, ale tak to odbieram nie tylko po tym poście, ale także po tym dwumeczu. Lech, który wrzeszczał "Jazda z k******" także daje dużo do myślenia. Wątpię, żeby ta zgoda z Legią wychodziła na dobre Juventusowi.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:15

meda11 pisze:
mlozio pisze:Trochę smuci mnie taka postawa wobec klubów Polskich. Jak wygrywają w LE czy gdziekolwiek to cała Polska za nimi. Wydaje mi się, że tak samo byłoby z Legią jakby była na tym etapie rozgrywek.
Mało wiesz. Osoby od których dostałbyś "normalnie" po łbie gó@#o obchodzi, że to jedyna drużyna z Polski grająca w pucharach europejskich itp. itd. Prócz WLKP i zgód Kolejorza reszta najchetniej ukręciłaby głowy zarówno Lechowi jak i Juventusowi. To co Ty mówisz to obowiązuje jedynie na reprezentacji.

Co do chodzenia w barwach Juve w Polsce to nie ma o czym mówić. Gdyby tifosi Juve odwiedzali Legie częściej, w większej liczbie i zajmowali się czymś więcej niż pokrzyczenie na Łazienkowskiej i zabawy w gościnie to i wtedy można by się obawiać łazić w miastach, które szczególnie nie pałają miłością do "L". Tak nie jest więc problemu nie ma... A gdyby był to w większości przypadków skończyłoby się jedynie na zwyzywaniu/"poproszeniu" o oddanie barw/liściu (zarówno osobno jak i 3w1). Nie ma co ukrywać, że >90% kibiców zagranicznych klubów to dziwolągi i gamonie, a porobić takiego typa to żaden powód do dumy.

PS. "Cała Polska jest za Wisłą, Legią, Lechem, "innym zespołem z PL w rozgrywkach europejskich"" - ta cała Polska to pikniki i właśnie dziwolągi/gamonie.
generalnie moge sie pod tym podpisac. ludzie ktorzy obracaja sie w kibicowskim swiatku, praktycznie nie interesuja sie osobami krecacymi sie w barwach klubow zagranicznych (z malymi wyjatkami)


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:18

mlozio pisze:
Juras_Senat pisze:
Juventino79 pisze:Ja także nie mam problemów z pokazywaniem swojej przynależności klubowej. Teraz oczywiście codziennie ubieram szalik - komin z akcji tabo, mam czapkę zimową, czy też portfel i różne takie tam ;) Nie zdarzyło mi się mieć przez to problemy, mieszkam w Elblągu i nie zauważyłem ,żeby było tu dużo interistów, milanistów, romanistów, lechitów :D etc. ;)
Wasza Elbląska Olimpia ma zgodę z Legia, więc dziwne byłoby gdybyś spotkał u siebie Lechitę. ;)
Spotkał Lechitę? Więc widzę, że polscy Juventino mają niby "kose" z Lechitami. Może się mylę, ale tak to odbieram nie tylko po tym poście, ale także po tym dwumeczu. Lech, który wrzeszczał "Jazda z k******" także daje dużo do myślenia. Wątpię, żeby ta zgoda z Legią wychodziła na dobre Juventusowi.
Wrzuta:
"Jazda z k******"
pada baaardzo często na naszych stadionach (i nie tylko naszych). Jak połączysz: realną szanse Lecha na wyjście z grupy, mecz z bezpośrednim rywalem do awansu, spotkanie ze zgodą Legii to... Co chciałbyś usłyszeć? Gdybym był kibicem Kolejorza to też bym tak (i gorzej) wrzucał "makaroniarzom".

Co do:
Spotkał Lechitę?
Koledze chodzi o to, że skoro dane miasto (klub "A") ma układ/zgode z klubem "B", a ten z kolei ma kose z klubem "C" to dziwne byłoby gładkie przejście kibica "C" przez miasto kibica "A". Jasne? :wink:
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2010, 21:27 przez meda11, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mlozio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:24

meda11 pisze:
Wrzuta:
"Jazda z k******"
pada baaardzo często na naszych stadionach (i nie tylko naszych). Jak połączysz: realną szanse Lecha na wyjście z grupy, mecz z bezpośrednim rywalem do awansu, spotkanie ze zgodą Legii to... Co chciałbyś usłyszeć? Gdybym był kibicem Kolejorza to też bym tak (i gorzej) wrzucał "makaroniarzom".
Nie tylko na stadionach, ale i na halach - w Polskiej Lidze Koszykówki. Ostatnimi laty bardziej angażowałem się w doping na koszykówce, który ciągle będę prowadził, więc nie bardzo siedzę w realiach dopingu piłkarskiego. Wiem jednak, że Lechici za pewne będą czuli jakąś niechęć do Juve i to nie tylko Lechici. W końcu jesteśmy "przyjaciółmi" ich wroga.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:32

mlozio pisze:
meda11 pisze:
Wrzuta:
"Jazda z k******"
pada baaardzo często na naszych stadionach (i nie tylko naszych). Jak połączysz: realną szanse Lecha na wyjście z grupy, mecz z bezpośrednim rywalem do awansu, spotkanie ze zgodą Legii to... Co chciałbyś usłyszeć? Gdybym był kibicem Kolejorza to też bym tak (i gorzej) wrzucał "makaroniarzom".
Nie tylko na stadionach, ale i na halach - w Polskiej Lidze Koszykówki. Ostatnimi laty bardziej angażowałem się w doping na koszykówce, który ciągle będę prowadził, więc nie bardzo siedzę w realiach dopingu piłkarskiego. Wiem jednak, że Lechici za pewne będą czuli jakąś niechęć do Juve i to nie tylko Lechici. W końcu jesteśmy "przyjaciółmi" ich wroga.
Uwierz mi na słowo, że tak nie będzie. Jak już zostało wyżej napisane w świecie kibicowskim zagraniczne kluby wiszą naszym. Zgoda Legia-Juve nie jest tak zaawansowana (co nie dziwne - odległość), żeby ktokolwiek w PL miał ciśnienie na polskich sympatyków/kibiców Starej Damy.


Obrazek
mlozio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:40

meda11 pisze: Uwierz mi na słowo, że tak nie będzie. Jak już zostało wyżej napisane w świecie kibicowskim zagraniczne kluby wiszą naszym. Zgoda Legia-Juve nie jest tak zaawansowana (co nie dziwne - odległość), żeby ktokolwiek w PL miał ciśnienie na polskich sympatyków/kibiców Starej Damy.
Jestem skłonny uwierzyć Ci "na słowo", a raczej jestem do tego zmuszony. Mogę dodać jedynie, że te niby układy między Juve, a Legią nie są wielce znaczące w Polsce. Tak jak dodałeś m.in. przez odległość. W sumie Legia "zna się" z Juve dzięki ADO, więc raczej nie będę uznawał tej zgody z Legią.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:48

mlozio pisze:
meda11 pisze: Uwierz mi na słowo, że tak nie będzie. Jak już zostało wyżej napisane w świecie kibicowskim zagraniczne kluby wiszą naszym. Zgoda Legia-Juve nie jest tak zaawansowana (co nie dziwne - odległość), żeby ktokolwiek w PL miał ciśnienie na polskich sympatyków/kibiców Starej Damy.
Jestem skłonny uwierzyć Ci "na słowo", a raczej jestem do tego zmuszony. Mogę dodać jedynie, że te niby układy między Juve, a Legią nie są wielce znaczące w Polsce. Tak jak dodałeś m.in. przez odległość. W sumie Legia "zna się" z Juve dzięki ADO, więc raczej nie będę uznawał tej zgody z Legią.
To jak naprawdę jest z Legią i Juve wiedzą tylko Ci co mają wiedzieć. I ani Ty ani ja nie jesteśmy w tym gronie. Tyle w tym temacie.

------------------------------------------------------------------------------------

JAK DLA MNIE TEMAT WYCZERPANY - DO ZAMKNIĘCIA?


Obrazek
seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 21:59

Chodzenie po mieście w barwach klubów zagranicznych raczej nie powinno przysporzyć kłopotów, aczkolwiek mogą się zdarzyć wyjątki od reguły. Mi osobiście jeszcze się nie trafiło żadne starcie z tego powodu. Mieszkam w Łodzi i czy śmigam w bluzie, czapce czy koszulce jak dotąd spokój. Chyba bardziej komuś by zależało żeby skroić oryginalną koszulkę tudzież plecak niż sprzedać liścia za zagraniczny klub.
A co do kibicowania w Polsce lechowi to tak jak meda11 napisał. Gro osób potraktowało to jak mecz Polska-Juventus, bo jeżeli chodzi o bardziej ogarniętych kibicowsko w Polsce ludzi to raczej mało kto dobrze życzył klubowi z Poznania.

PS.
Chyba kogoś z naszych lechici trafili bo jakoś przemknęła mi przed oczami odwrócona flaga Juve na płocie stadionu wczoraj. Może ktoś potwierdzić?


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:19

A mi się zdarzyło. W poniedziałek gdy szedłem do szkoły to miałem ubraną czapeczkę i szalik Juventusu.. Spotkałem kibiców Lecha (z tej samej szkoły, było ich chyba z 10).. Zaczęli mi grozić, że dostane !#!@#!@ za nieodpowiednie barwy :smile: :smile: :smile: :smile:


Żałośni są niektórzy ludzie.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:27

seba pisze:Chodzenie po mieście w barwach klubów zagranicznych raczej nie powinno przysporzyć kłopotów, aczkolwiek mogą się zdarzyć wyjątki od reguły. Mi osobiście jeszcze się nie trafiło żadne starcie z tego powodu. Mieszkam w Łodzi i czy śmigam w bluzie, czapce czy koszulce jak dotąd spokój. Chyba bardziej komuś by zależało żeby skroić oryginalną koszulkę tudzież plecak niż sprzedać liścia za zagraniczny klub.
A co do kibicowania w Polsce lechowi to tak jak meda11 napisał. Gro osób potraktowało to jak mecz Polska-Juventus, bo jeżeli chodzi o bardziej ogarniętych kibicowsko w Polsce ludzi to raczej mało kto dobrze życzył klubowi z Poznania.

PS.
Chyba kogoś z naszych lechici trafili bo jakoś przemknęła mi przed oczami odwrócona flaga Juve na płocie stadionu wczoraj. Może ktoś potwierdzić?
Z jednej strony dziwi mnie wieszanie jej na ich własnej ale z drugiej... Lech "kupujący" flagę rywala i później wywieszający ją do góry kołami? Nie wydaje mnie się. Jeżeli osoba (osoby) za to odpowiedzialna nie postawiła się no to sorry ale należy się minimum wpi#@%ol. Tyle było mówione na forum o barwach i pomyśle "oglądać mecz na stadionie Lecha nie będąc w ekipie Legii". Zawsze znajdzie się minimum jeden idiota, konfident. :/
sk1le pisze:A mi się zdarzyło. W poniedziałek gdy szedłem do szkoły to miałem ubraną czapeczkę i szalik Juventusu.. Spotkałem kibiców Lecha (z tej samej szkoły, było ich chyba z 10).. Zaczęli mi grozić, że dostane !#!@#!@ za nieodpowiednie barwy


Żałośni są niektórzy ludzie.
Jeżeli jesteś mieszkańcem Poznania bądź miasta (miejscowości) mającego zgode/układ z Kolejorzem bądź mieści się tam jego FC to... Niestety to Ty jesteś żałosny, bo w takiej sytuacji (meczu z udziałem Lecha) wyżej stawiasz Juventus. Jeśli już masz nie tak poukładane to przynajmniej zachowaj zdrowy rozsądek i nie obnoś się w takim okresie ze swoją sympatią/miłością.

PS. Powinieneś dziękować Bozi, że nie oberwałeś.

PS2. Skąd Wy się urywacie. Bawicie się w kibiców, a nie znacie podstaw... :doh:
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2010, 22:40 przez meda11, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
mlozio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:31

sk1le pisze:A mi się zdarzyło. W poniedziałek gdy szedłem do szkoły to miałem ubraną czapeczkę i szalik Juventusu.. Spotkałem kibiców Lecha (z tej samej szkoły, było ich chyba z 10).. Zaczęli mi grozić, że dostane !#!@#!@ za nieodpowiednie barwy :smile: :smile: :smile: :smile:


Żałośni są niektórzy ludzie.
U mnie niby tak jest pomiędzy drużyną piłkarską, a koszykarską. Mówią, żebyśmy nie chodzili w barwach bo będzie nie miło. Jednak jest zupełnie inaczej. Rozumiem twój "ból" :)


wiesław

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 12
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:37

meda11 pisze: Jeżeli osoba (osoby) za to odpowiedzialna nie postawiła się no to sorry ale należy się minimum wpi#@%ol.
zatem zgodnie z włoskimi tradycjami całe JPC powinno się rozwiązać


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:43

Ktoś wywiesił flagę, którą kupić można w necie (najpewniej dystrybuowana przez klub) . Żadna z flag JPC nie zawisła bądź nie zostało to zarejestrowane.
Z drugiej strony nie było widać żadnego zainteresowania kibiców Lecha flagami Włochów; chyba pogoda POZnań*akom wybiła z głowy całą hooligankę.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:46

wiesław pisze:
meda11 pisze: Jeżeli osoba (osoby) za to odpowiedzialna nie postawiła się no to sorry ale należy się minimum wpi#@%ol.
zatem zgodnie z włoskimi tradycjami całe JPC powinno się rozwiązać
Jesteśmy na Polskim gruncie. Należałoby dojść do tego kto i w jakich okolicznościach stracił i kto wiedział/organizował zabranie barw. Jeżeli straciła to osoba/osoby z JPC, a góra o tym wiedziała/organizowała no to sorry ale w takim razie śle fucki w/w i dziękuje Bogu, że nie zapisałem się do tego stowarzyszenia. :angry:


Obrazek
wiesław

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 12
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 22:48

chodziło o flagi JPC
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2010, 23:03 przez wiesław, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany