Lech Poznań - Juventus

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:11

Licze na to ze JuvePoland zorganizuje jakies masowe kupno biletów :pray: Wiadomo ze nie kazdy mieszka w okolicy Poznania i nie wszyscy maja okazje do kupienia biletów (znajomych z karnetami itd.) a bylby to wstyd nie pojechac na mecz Juve kiedy nasz ukochany klub przyjezdza do Polski.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:17

ciężko będzie zdobyć te bilety :/


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:22

Mam kumpla w 'Wiarze Lecha', jak go drapnę wywiem się, czy On jako członek stowarzyszenia będzie miał prawo do nabycia większej ilości biletów i mniej więcej jaka będzie za nie należność.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
dzieciol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2006
Posty: 42
Rejestracja: 06 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:34

Pół Polski z Was i tego tematu leje...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:42

Znając to środowisko szybciej dostaniesz w kubek za sam taki pomysł niż bilety przez kogoś w Wiarze Lecha. Tyle razy miałem nieprzyjemność być w Poznaniu w dniu meczu Kuchenkorza, że naprawdę pomysły pod tytułem - załatwimy parę biletów, uszyjemy flagi Juve i takim a takim tramwajem wbijemy na stadion pełen lechitów wydają mi się być nie do zrealizowania. No ale może po prostu miałem pecha i za każdym razem trafiałem na ten niewłaściwy tramwaj wypchany po brzegi agresywnymi dresami. W każdym bądź razie proponowałbym skupić się na samej obecności w Poznaniu w ten chwalebny dzień żeby przygotować naszej drużynie gorące powitanie a kwestie biletów traktować jako ewentualny bonus.


calma calma
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:44

dzieciol ja sie z twojej Romy smieje co roku jakos od 6 lat juz wiec wiesz japa i do siebie, co do biletów to co za problem siedzieć wśród poznaniaków bedąc kibicem juve? lepiej tak niż przed TV nie ? ;-)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
sleezer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 18
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:12

Kibice na forach Interu i Romy zdecydowanie /= pół Polski.


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:17

normalnie jak uda mi sie dorwac bilet siadam w koszulce juve !!


Obrazek
Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:29

maydayxxx pisze:normalnie jak uda mi sie dorwac bilet siadam w koszulce juve !!
nie polecam krzywda Ci sie może nie stanie ale ochrona Cie wyrzuci ze stadionu widziałem 2 razy takie akcje


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:52

W koszulce Juve na trybunie Lecha? To tak jak byś w koszulce Lecha usiadł na żylecie. Nie polecam


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 18:46

200 zł za bilet ? Troche mi się budżet skurczy, ale czego się nie robi dla Juve D: Teraz tylko problem załatwić bilet. Tak się zastanawiam, czy dla grup/organizacji (w tym przypadku była by to ekipa juvepoland.com), bedą też bilety. Może jak by ktoś tam zadzownił i przedstawił sytuacje, to udało by się zarezerwować te 15/20 biletów ? Wiem troche dziwny pomysł, ale jak by się to dobrze zorganizowało, to może się to udać.


Obrazek
hubijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 64
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 22:27

edno pytanie..karneciarze zalatwia bilet i ok..

jako kibic JUVE bedziesz siedzial z poznaniakami?
hmm...tak pewnie będzie z większością kibiców Juve...no cóż...będziesz widział jak Del Piero będzie ładował gole,serce będzie ci skakało ze szczęścia ale krzyknąć GOOL! nie odważysz się bo kilku dresów cię obskoczy...romantyczna wizja 8) PS. Ludzie ja też się niepokoje ale będziemy myśleć jak będą niekorzystne warunki do kupna biletów...na razie musimy czekać na jakieś konkrety (ale byłby chaos jakby Juve u nas grało w pierwszej kolejce...;) )


Don Tom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 123
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 22:36

jak wyżej, jak mam siedzieć na trybunie Lecha i nie kibicować całym sercem JUVE to dziękuję i wolę obejrzeć ten mecz w barze przy piwku.
jeśli uda się załatwić wejściówkę na sektor JUVE to bardzo chętnie pojadę, z tym, że szanse mam znikome, gdyż nie jestem w JPC, ani żadnym innym fanklubie.
także wydaje mi się, że na JUVE muszę poczekać do otwarcia stadionu w Gdańsku :?


JUVE TI AMO!
SIAMO NOI ! SIAMO NOI! I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI !
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 22:39

Don Tom pisze:jak wyżej, jak mam siedzieć na trybunie Lecha i nie kibicować całym sercem JUVE to dziękuję i wolę obejrzeć ten mecz w barze przy piwku.
W centr. Poznania, wraz z kibicami Lecha xD w koszulce JUVE, tez będzie ciekawie, na stadionie, przynajmniej siedzenia nie zdołają szybko wyrwać. <joke>

:rotfl:


hubijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 64
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 22:52

jeśli uda się załatwić wejściówkę na sektor JUVE to bardzo chętnie pojadę, z tym, że szanse mam znikome, gdyż nie jestem w JPC, ani żadnym innym fanklubie.
także wydaje mi się, że na JUVE muszę poczekać do otwarcia stadionu w Gdańsku Confused
Myślisz że w Gdańsku będzie inaczej? Też nie jestem w JPC ale myślę pozytwnie;)


Zablokowany