T-SHIRTY JUVENTUSU - WERSJA DAMSKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
dorkaaa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 11:52

a ja jestem kobietą i podoba mi się ta koszulka, wpisalam sie na liste

(dolce i gabana, cyz versacze nie, wystarczyłaby buźka Diego ;) )

a tak na poważnei to z chęcia kupie teraz taka koszulke, a moze za jakis czas zrobimy drugą akcje z koszulkami na ramiączkach czy coś.

koszulek Juve nigdy nie za dużo :)

wiec mam nadzieje że akcja wypali


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 11:55

Proponuje w takim razie wstrzymać na razie zapisy na akcje damskich koszulek. Niech się pierw skończy akcja męski, które są bardziej oblegane a damskie koszulki niech zostaną jeszcze raz rozpatrzone :) Bo nie ma sensu opóźniać wpłat na męskie koszulki jeśli widać że ta akcja na razie nie wypali.


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 13:19

Nie podoba mi trochę Juventinha jak obracasz cała sytuacje kota ogonem i jak by to było moja wina?!, po pierwsze jeśli była organizowana ta akcja to pisałem jak ktoś ma jakiś projekt niech wrzuci, a jak już ktoś dał to w takiej rozdzielczości ze pixel na pixelu, cały projekt trzeba robić od nowa w Corelu, jak ktoś ma zdolności i czas to proszę bardzo, ja dałem swoje propozycje, niestety mi skonczyły się pomysły i czas.. jakoś nikt nie podjął rękawicy i stworzył projekt?! wstawianie linków z jakimiś wzorami nic nie daje, i tak trzeba robić od podstaw w grafice wektorowej.
no chyba że kogoś stać i załpacić 100zł za wykonanie profesjonalnego projektu..

Co do krojów koszulek... ktoś wstawił zdjęcie koszulki Nike.. niestety nikt Wam takich rzeczy nie zrobi, a jeżeli już by coś było to trzeba zamawiać przynajmniej karton jednego rozmiaru (ok 40szt) także to też odpada, Tabo wie coś o tym bo także się rozglądał i pytał.

Przez ponad miesiąc od powstania pomysłu uczestniczyły w dyskusji może 3 Panie, reszta wypowiadali się Panowie,

Nie wiem teraz do kogo pretensje?
Wiem, że każdy by chciał wzór i krój robiony pod siebie, ale niestety tak sie nie da.. a że nie doszliśmy do porozumienia musiałem sam zadecydować!

Aha co do ankiet, chcielibyście aby brały w nich osoby postronne? tzn które zajrzały przez przypadek do tematu i klikneły sobie jakąś tam opcje? chyba nie.. także to też nie miało sensu..

Zadecydowałem o takim projekcie bo Wydał się mi i paru osobom najbardziej konkretny.

Juventinha, jeśli naprawdę czujesz się na siłach to pokaż jakiego wzoru oczekujesz?

Tyle w temacie z mojej strony, wybaczcie za moją nerwowość ale jeśli ktoś coś dla Was robi, uszanujcie jego czas i zaangażowanie.

Ja wcale nie mówie że ta akcja musi być teraz, tylko przy okazji można zaoszczędzić na przesyłce..


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 15:58

faja69 pisze:Nie podoba mi trochę Juventinha jak obracasz cała sytuacje kota ogonem i jak by to było moja wina?!,
spoko, nie obrazaj sie, nie mam zamiaru sie klocic.
faja69 pisze: Nie wiem teraz do kogo pretensje?
Wiem, że każdy by chciał wzór i krój robiony pod siebie, ale niestety tak sie nie da.. a że nie doszliśmy do porozumienia musiałem sam zadecydować!
Pretensje? yyy, chyba przeczytales cos zupelnie innego : ))) ja tylko napisalam swoja teorie na tego braku zainteresowania :P
Tekst drukowanymi zapodalam tylko dlatego, ze rozsmieszylo mnie jedno zdanie z Twojej wypowiedzi : )))
faja69 pisze:Juventinha, jeśli naprawdę czujesz się na siłach to pokaż jakiego wzoru oczekujesz?

Tyle w temacie z mojej strony, wybaczcie za moją nerwowość ale jeśli ktoś coś dla Was robi, uszanujcie jego czas i zaangażowanie.
Nie mam czasu, ani na bawienie sie w projekt (inna sprawa, ze zapewne nie umiem : ))) albo jeszcze nie umiem :P), ani na klotnie, dyskusje czy jakkkolwiek to zwal, wiec zakonczmy temat.

...wiedzialam, ze jak sie wypowiem to ludzie mi zaraz zaczna jechac, wyjde na marude, wiecznie niezadowolona z zycia i uosobienie najgorszych cech, no ale ktos sie musial poswiecic, zeby nie bylo ze akcja dla dziewczyn a one tak zlewaja temat :P
Przynajmniej macie jakis przykladowy punkt widzenia z tej drugiej strony :) (KTORY NIE JEST KRYTYKA, ZADANIEM, WYMAGANIEM CZEGOKOLWIEK, ANI NIE MA NA CELU OBRAZAC NIKOGO (nawet napisalam, ze jestesmy wdzieczne za dostrzezenie problemu :P - wiec nie krzyczcie juz na mnie, bo nie lubie : )).


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 16:20

może i ja troszkę przesadziłem, ale naprawdę takie coś jest denerwujące..
z kalendarzami tez nikomu nie pasowało ten chciał tego piłkarza drugi innego, naprawde wszystkim nie dogodzi trzeba pójść na kompromis, zawsze staram się aby było jak najlepiej, cóż może nie znam się i nie wiem jaki gust mają nasze Panie..

Ja również nie chcę się z nikim kłócić, i korzystając z okazji chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia Tobie Juventinha oraz naszym Paniom :oops: :)


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 18:11

faja69 pisze:może i ja troszkę przesadziłem, ale naprawdę takie coś jest denerwujące..
z kalendarzami tez nikomu nie pasowało ten chciał tego piłkarza drugi innego, naprawde wszystkim nie dogodzi trzeba pójść na kompromis, zawsze staram się aby było jak najlepiej, cóż może nie znam się i nie wiem jaki gust mają nasze Panie..

Ja również nie chcę się z nikim kłócić, i korzystając z okazji chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia Tobie Juventinha oraz naszym Paniom :oops: :)
wiem, wiem :P czlowiek sie stara jak ten frajer ostatni, a tu nawet glupiego dziekuje nie uslyszy ;) tacy sa ludzie :P najpredzej wytkna ewentualny blad i zaczna narzekac (nasza narodowa cecha :D ).
Dlatego po raz siodmy przypomne, ze napisalam, ze doceniam, ale ten fragment chyba pominales ;D
W ogole mam strasznie duzego rispekta dla ludzi, ktorzy wlasny czas poswiecaja i traca z wlasnej woli nerwy :P

W sumie mnie do szczescia nie jest potrzebna koszulka z logiem (Juve i tak ma u mnie stala miejscowe i jest zawsze ze mna ;D ) wiec sie poudzielam tak z doskoku :)

A gust? hmmm.... tu jest tyle opcji, ze w 100% na bank nie trafisz :PP
A w ile trafiles to nie wiem : )))

Dzieki za zyczenia ;D
Uznaje, ze rozejm zawarty? 8)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 07:22

No pięknie.
To ja też dorzucę 2 grosze. :) a co
Zrozumiałyśmy raczej że co to kroju nie mamy nic do gadania. Więc w pewnym momencie jak zauważyliście dyskusja ucichła.
Ale jeśli chodzi o wzór to ten jest koszmarny i o tym pisałyśmy.
Przeczytałam całą tą batalie biednej Juventinh'y z którą w 100% się zgadzam i popieram.
Niestety gdybym wiedziała jak się to robi i doba miała jeszcze 2 h to bym se sama szczeliła jakiś projekcik. Ale niestety tak nie jest. Za to wiem że na forum są jacyś "graficy amatorzy" którzy to potrafią i lubią. Więc ja się pokusiłam tylko o sugestię aby to nie było wywalony wielki "fresk" na przodzie. Weźcie pod uwagę, że chcemy w tym chodzić publicznie a nie zawsze charakter pracy (w której się siedzi 3/4 życia) pozwala na taką awangardę. A spać mam w czym. :D
Nie chce być świnia i niewdzięczna, bo pomysł super no i że się tym ktoś zajmuje.

Mile grazie.

Ale ja nie chce takiego wzoru na koszulce dlatego jej nie biorę.


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 14:09

ehh no może nie trafiłem z wzorem w damskie serca:( no cóż miała to być akcja dla Was ale wyszło jak wyszło,
moim zdaniem powinniśmy się wstrzymać z damskimi koszulkami, kiedyś w przyszłości jeśli koszulki męskie się spodobają może zrobimy inne wzory i kolory koszulek, i wtedy zajmiemy się konkretniej damską sprawą, temat może niech pozostanie, i może komuś wpadnie do głowy jakiś naprawdę konkretny projekt, w jednym to drogie Panie macie racje, pośpiech jest złym doradcą i warto zaczekać i zrobić naprawdę coś fajnego aby wszystkie z Was były zadowolone i abyście to Wy zadecydowały a nie Ja czy inni mężczyźni:)

zrobiło sie małe zamieszanie, i wątpie aby do czwartku znalazło się jeszcze z 20 osób, dlatego lepiej zakończmy zapisy na damskie koszulki...
takie moje zdanie, nie wiem jak reszta i nie chce znowu sam decydować.


Obrazek
delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 14:53

1. faja69
2. Bramek
3. Radidam
4. LordJuve
5. Kurczi (może nawet dwie dziabnę Very Happy )
6. MarCin1897
7. P!otr ( 2 szt.)
8. ohyd
9. szczypek
10.gi@nni
11. filipk
12.Domino10
13.Lypsky
14. tzuggen
15. LBaLin
16. dorkaaa
17. Zikson
18. Radek _88
19. 19YB19
20.EjsI
21.JUVEWWO2
22. Misza_18
23. delsebastian


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 19:24

faja69 pisze:ehh no może nie trafiłem z wzorem w damskie serca:( no cóż miała to być akcja dla Was ale wyszło jak wyszło,
..., w jednym to drogie Panie macie racje, pośpiech jest złym doradcą i warto zaczekać i zrobić naprawdę coś fajnego aby wszystkie z Was były zadowolone i abyście to Wy zadecydowały a nie Ja czy inni mężczyźni:)

.
Ech wzruszyłeś mnie do łez :płaczę:
Dzięki za zrozumienie :D
Można zrobić projekt np w paint'cie? i przesłać może na jakiego mejla? Bo ja się na tym wogóle nie znam.

Czyli kwestia kroju jest rozwiązana nie mamy za bardzo pola manewru tak?
Ale możemy coś z designem zrobić.
No to bierzemy się do roboty Panie :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 20:14

1. faja69
2. Bramek
3. Radidam
4. LordJuve
5. Kurczi (może nawet dwie dziabnę Very Happy )
6. MarCin1897
7. P!otr ( 2 szt.)
8. ohyd
9. szczypek
10.gi@nni
11. filipk
12.Domino10
13.Lypsky
14. tzuggen
15. LBaLin
16. dorkaaa
17. Zikson
18. Radek _88
19. 19YB19
20.EjsI
21.JUVEWWO2
22. Misza_18
23. delsebastian
24.marcinek


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
dorkaaa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 19:53

ja ogolnei godze sie na kazdy wzor, ale najbardziej chce zeby akcja doszla do skutku dlatego mam nadzieje ze bedzie te 40 osob albo szybko wymyslimy jakis nowy projekt

znalazlam costakeigo w internecie :
http://img.allposters.com/6/LRG/30/3048/8AGDF00Z.jpg ale to troche podobne do naszego

albo moze cos w tym stylu
http://www.football-wallpapers.com/wall ... 24x768.jpg
na jednej stornie, jakos tak na cyckach :P

jesli oczywiscie mozliwy jest jakis nowy projekt


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:11

no właśnie ja się wzorowałem na tym projekcie co podałaś, ale trochę pozmieniałem,
raczej na pewno akcja z damskimi w tej chwili nie wypali, tak jak pisałem w poście z męskimi, kiedyś może zrobimy akcję z męskimi ale inne kolory koszulek i wzory i wtedy przemyślimy konkretniej damskie koszulki, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.


Obrazek
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 18:30

a więc tak jak myślałem, nie uzbieramy tylu chętnych aby się to opłacało...

AKCJE Z DAMSKIMI KOSZULKAMI OGŁASZAM NA ZAMKNIĘTĄ (zawieszoną na czas nieokreślony) niestety akcja nie wypaliła!.
osoby które wstrzymywały się z wpłatą, mogą już wpłacać za męskie.


Obrazek
ODPOWIEDZ