T-SHIRTY JUVENTUSU - WERSJA DAMSKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 14:38

nie no Kobieta w koszulce Juve bezcenne ;p


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 19:45

Ja osobiście na przód preferuję wzór nr 2 z koszulek męskich bądź też ten zamysł, który przedstawiła pinturicchia. Mimo wszystko zapowiada się ciekawie, choć rozumiem, że to wymagało dodatkowej pracy.
Powiem też coś jeszcze. Nie pogardziłabym koszulką kroju takiego, co wkleił tabo89 na pierwszej stronie tematu, ogólnie czymś w rodzaju bokserki. Ta akcja już pewnie zostanie, ale na przyszłość może znajdą się chętne :)


Obrazek
Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:30

Patyczek pisze:
LordJuve pisze: "wielu userów pewnie będzie chciało zamawiać koszulki męskie i żeńskie"
...taka parka? :D

(...) i ida sobie za rece przez miasto... ubrani w jednakowe koszulki... :-D

<marzyciel>
No a dlaczego nie? Moja dziewczyna jest wielką fanką Juventusu (zwłaszcza Del Piera i Marchisia :D) i właśnie razem, trzymając się za ręce, będziemy sobie chodzić po mieście w koszulkach naszego Juventusu i będziemy rozsławiać najwspanialszy na świecie klub! :-D
(może nawet będziemy w nich robić coś więcej... xD)


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
paulape

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2009
Posty: 10
Rejestracja: 29 października 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:36

alex_KiNiO pisze: No a dlaczego nie? Moja dziewczyna jest wielką fanką Juventusu (zwłaszcza Del Piera i Marchisia :D) i właśnie razem, trzymając się za ręce, będziemy sobie chodzić po mieście w koszulkach naszego Juventusu i będziemy rozsławiać najwspanialszy na świecie klub! :D
(może nawet będziemy w nich robić coś więcej... xD)

nie wierze ,że to napisałes :D no ale tak własnie bedzie :smile:


Patyczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 5
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 22:40

widze ze sprawa koszulki jest wciaz nierozwiazana. ja jestem za koszulka koloru bialego, a co do wzoru to najlepszy bylby wzor pierwszy z modelu koszulki meskiej, ewentualnie wzor zaprezentowany jako ostatni... bo widze ze spodobal sie on wiekszosci.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2010, 23:19

Co do kroju popieram kolegę Tabo że dziewczyny w naszych koszulkach powinny prezentować też swoje walory :)

Kolor biały by chyba się dobrze do tego nadał, no ale niech decydują panie :) może na dzień kobiet się wyrobimy


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 02:47

hmmm
myślę, że jesli na takiej koszulce miałby pojawić się napis BIANCONERI to chyba bardziej stosowny bylby napis BIANCONERE to bedzie chyba rodzaj żeński liczba mnoga.

Może to byloby stosowniejsze. Chociaż można na to patrzeć dwojako. Z jednej strony "białoczarni" jeśli mowa o piłkarzach i kibicach męskiej płci. Natomiast "białoczarne" określałoby płeć piękną kibicujaca Juve. No i właśnie ta a nie inna płeć będzie je nosić!
chyba że jakiś chłopak lubi sie przebierać wieczorami w skąpe ciuszki...

Sam chętnie kupie ze dwie sztuki. Nie, nie dla siebie. Rozstałem się z kobieta wiec siostrze kupie, musze jej wpajać pewne wartości :)


Obrazek
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 14:43

widzę że nie ma większego zainteresowania wersją damską ani panie mało co się udzielają..
obawiam się że w przypadku małej ilości chętnych akcja z damskimi t-shertami nie wypali.


Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 17:16

a ile potrzebujesz osób chętnych żeby akcja wypaliła?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
19YB19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 86
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 19:38

faja - ja jestem chętny na kupno dla mojej dziewczyny jak coś, mysle ze wiecej osob sie znajdzie tutaj na forum ktorxzy chcieliby swoja milosc ogladac w ukochanych barwach :)


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 19:42

no właśnie jutro przeniose ten temat do męskich i zobaczymy ile będzie chętnych.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 19:56

ja też bym kupił dla swojej damy ale w innym kroju niż koleżanka;P Nie mówię że ma być toples ale taka na cieplejsze dni gdzie co nie co widać


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 17:27

Ze tak powiem, o rety, ale bym temat przegapila :P
czlowiek sie zacznie uczyc i od razu tyle minusow ;)

Co prawda wolalabym wersje bardziej letnia (w sensie na takim ex..po jak zapodal tabo tutaj http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 677#443677), ale jak bedzie ladna i wreszcie nie-o-3 rozmiary za duza... no i nie rozowa, to sie zobaczy : ))))


hahaha, jeszcze jakby ktos sie nudzil to poprosze akcje z kolczykami Juventusowskimi ;D


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 00:38

o tak, wersja poruszona przez juventinhe tez mi sie podoba.prezentuje piekne kobiece walory ; d z miłą chęcią wziąłbym taką dla mojej czarno-białej Pani ; p


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 21:45

Zrobiliśmy ostatnio trochę bałaganu i pisaliśmy w temacie o męskich koszulkach, ale koniec tego bo w końcu jest oddzielny temat, dlatego pozwoliłem sobie skopiować tamte wypowiedzi związane z damskimi koszulkami:
tabo89 pisze:
LordJuve pisze:1. Co z wersją damską?
Od pewnego czasu to pytanie pozostaje bez odpowiedzi :|

Nie wiem jaka będzie decyzja faji, ale jeśli stwierdzi, że ze względu na małą liczbę chętnych (bez skojarzeń) się nie da to postaram się pomóc, trochę już się rozejrzałem, potrzebny by mi był jedynie projekt damskiego nadruku w wysokiej rozdziałce (myślę, że faja mi udostępni), bo w grafice zbyt mocny nie jestem.

Byłaby też raczej próbna sztuka, kilka kolorów do wyboru.. ale nie ma co się rozpisywać bo jeszcze nic nie wiadomo, może u faji wypali i nie będzie to potrzebne.
LordJuve pisze:
tabo89 pisze:Byłaby też raczej próbna sztuka, kilka kolorów do wyboru.. ale nie ma co się rozpisywać bo jeszcze nic nie wiadomo, może u faji wypali i nie będzie to potrzebne.
Faja ostatnio pisał o problemach i obowiązkach jakie są przy obsłudze takiej ilości zamówień, sam stwierdził, że czym więcej wzorów/kolorów tym trudniej się połapać.
Niestety, ale ludzie ponawiają pytanie o damskie koszulki a faja milczy.

Skory Ty, tabo, wziąłeś sobie do serca nasze Panie i chcesz, żeby one też mogły mieć fajną koszulkę Juve (bądźmy szczerzy, pod tym względem kobiety są poszkodowane) to myślę, że taki mały podział obowiązków (faja męskie a tabo żeńskie) każdemu wyjdzie na dobre.
tabo89 pisze:Nie ukrywam, że warto u "naszych" kobiet zapunktować :smile:

Ale nie chciałbym, żeby wyszło tak, że wcinam się faji w akcję, więc poczekam, aż on zdecyduje.. Już mu kiedyś o takim rozwiązaniu pisałem, odpowiedział, że zobaczymy jak się sprawy potoczą. Dziś zdaję się go nie ma bo nie odpowiada ani na forum ani na gg, ale jak da znać to będziemy działać.

Jedynym minusem takiego obrotu spraw, który zauważyłem myśląc o tym jest przesyłka. Wiele osób liczyła na jedną przesyłkę od faji wraz z męskimi a w tym wypadku będzie wysyłka oddzielna, jednakże to nie jest majątek, zaledwie kilka złociszy nie powinno Was powstrzymać :wink:
tabo89 pisze:
Juventinha pisze:Pamietajcie o wariancie na ramiaczkach ;D
No właśnie w tym jest problem, jako że sam zaproponowałem taki krój starałem się teraz znaleźć go żeby ten pomysł wprowadzić w życie ale jak się okazuje to nie jest takie proste.
Wychodzi na to że taki krój jest rzadziej spotykany, większość robi takie klasyczne damskie t-shirty.
Aczkolwiek jeden z producentów (ten najbardziej chyba konkretny u którego jakby co będziemy robić koszulki) stwierdził, że nie byłoby problemu, z tym że nie mają takich na stanie i jeśli mają robić na takich musimy zamówić co najmniej jeden karton (a w jednym kartonie jest 36 sztuk jednego koloru i jednego rozmiaru) :|
Juventinha pisze:
tabo89 pisze:
Juventinha pisze:Pamietajcie o wariancie na ramiaczkach ;D
No właśnie w tym jest problem, jako że sam zaproponowałem taki krój starałem się teraz znaleźć go żeby ten pomysł wprowadzić w życie ale jak się okazuje to nie jest takie proste.
Wychodzi na to że taki krój jest rzadziej spotykany, większość robi takie klasyczne damskie t-shirty.
Aczkolwiek jeden z producentów (ten najbardziej chyba konkretny u którego jakby co będziemy robić koszulki) stwierdził, że nie byłoby problemu, z tym że nie mają takich na stanie i jeśli mają robić na takich musimy zamówić co najmniej jeden karton (a w jednym kartonie jest 36 sztuk jednego koloru i jednego rozmiaru) :|
No to faktycznie moze byc problem, aczkolwiek nie ma takiej rzeczy, ktorej by sie nie dalo jakos przekombinowac :P Pierwsze co to trzeba sie zorientowac czy beda chetne/i : ))). Ja chetnie wspomoge, bo anonimowe ankiety to moja specjalnosc, ale za 2 tyg :P
-----------------------------------------------------------------------------------

Natomiast mam taką informację, że rozmawiałem z fają na gg i powiedział mi, że równolegle z męskimi zajmie się także koszulkami damskimi więc ja się dalej nie angażuje. Gdyby coś nie wypaliło (czego absolutnie Wam nie życzę) to ewentualnie do sprawy powrócimy :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ