wyjazd do Bratysławy

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 06:10

hmm mam taką propozycję choć nie wiem czy będą chętni ale ogólnie to chodzi o to że może wybralibyśmy się do Bratysławy na mecz rewanżowy III rundy eliminacji LM z Artmedia??

przypomnę ze data to wtorek 26.08 godzina jeszcze nie znana ale na pewno wieczorna ok 19-21

wiem wiem ze to jeszcze nie jest pewne ale musiała by się zdarzyć katastrofa żebyśmy grali z Finami a nie ze Słowakami

do Bratysławy bez problemu możemy dostać się pociągiem np z Katowic to tylko ok 4-6 godzin jazdy, niestety był jakiś błąd przy liczeniu ceny na stronie nie wiem czy to tylko u mnie

link

no i albo po meczu powrót albo jakiś nocleg

tylko nie wiem co z wejściówkami czy udało by się coś kupić,

edit: może tutaj się pojawią http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... ia_tickets

ale martwi mnie trochę pojemność obiektu tylko 5600 siedzących plus 1500 stojących, chyba ze ten mecz bada grac na narodowym bo nie wiem czy UEFA nie stawia jakichś warunków co od obiektu

edit: a jednak beda musieli poszukac duzego obiektu wiec mysle ze bilety bylyby mozliwe do zdobycia, boiekt musi miec 15000 miejsc i pewnie to bedzie ten

ale może najpierw sprawdzimy czy są chętni, pasowałoby być jakaś grupa co najmniej 10 osób

dobra czekam na jakieś odezwy


Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 08:39

3 RAZY TAK!

jestem chętny i jak się zbierze grupka można by coś działać


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 10:17

Ja jestem zdecydowany, mozna dopisac mnie do "listy"


Obrazek
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 10:19

a tak orientacyjnie ile bilety będą kosztować?


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 10:35

W kwestii formalnej. Tutaj beda grac. http://www.worldstadiums.com/stadium_pi ... pole.shtml


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:09

Jestem jak najbardziej za ale

- Narazie do 6 sierpnia nic zrobić nie możemy bo o meczu nic nigdzie nie będzie bo dopiero 6 pojawi się oficjalnie i zostanie podany termin tzn godzina, biletów tez jeszcze nie będzie bo przecież oficjalnie jeszcze nie znamy przeciwnika

- Moze z JPC chłopakom uda sie zoreganizowac wyjazd, poczekajmy.

Aha, no i będziemy grac na pewno na stadionie narodowym, 30 tys bo przecież zostanie on pewnie zapełniony to klub dozo na tym zyska. Poprzednio jak grali w LM to właśnie na tym..


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:18

Bobek1991 pisze:Jestem jak najbardziej za ale

- Narazie do 6 sierpnia nic zrobić nie możemy bo o meczu nic nigdzie nie będzie bo dopiero 6 pojawi się oficjalnie i zostanie podany termin tzn godzina, biletów tez jeszcze nie będzie bo przecież oficjalnie jeszcze nie znamy przeciwnika

- Moze z JPC chłopakom uda sie zoreganizowac wyjazd, poczekajmy.

Aha, no i będziemy grac na pewno na stadionie narodowym, 30 tys bo przecież zostanie on pewnie zapełniony to klub dozo na tym zyska. Poprzednio jak grali w LM to właśnie na tym..
Święte słowa Bracie, a Chłopaki z JPC jużtrzymają rękę na pulsie i na pewno nic nas nie ominie. Mam tylko nadzieję, że Włosi nas nie "wydutkają" z biletami jak ostatnio na inter.... :think:

A tak na boku, odwiedziłem wczoraj stronę Artmedii i chłopaki bardzo już się "grzeją" na mecz z Juve :) Ale z wypowiedzi ich piłkarzy raczej przebija strach niż widok na wygraną. Choć co chwila przypominają Celtic :smile:


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:30

Na razie są tylko przymiarki bo ciekawe czy bilety skołujemy. Ale zajrzałem na ich stronkę i wybierają się do Turynu na mecz z Juve autokarem. Patrze że są pewni że przejdą do 3 rundy choć jeszcze rewanż przed nimi.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 12:13

Juve to nie Celtic :smile:
Poza tym myślę, że ich 5 minut już minęło. Pamiętam jak wymiatali w Lm w 2005. Ich budżet na sezon wynosił 1,25 mln euro, dla przykładu podali, że Legii Warszawa to ok 8, a ich najlepszy zawodnik zarabiał 1,5 euro miesięcznie. Na samym awansie do Fazy Grupowej zarobili 3,5 mln euro :D

Wątpię, żeby im się udało powtórzyć ten wyczyn, to tak jak wygrać LM. O wiele łatwiej wygrać niż obronić tytuł, (Chociaż Juve było blisko 97, 98 :-D )tak samo jest z nimi

Trzeba być cierpliwym, obejrzeć mecz rewanżowy z tymi Finami, dokonać szczegółowej analizy :prochno: i czekać na wieści od JPC :)


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 12:39

Bobek1991 pisze:Jestem jak najbardziej za ale

- Narazie do 6 sierpnia nic zrobić nie możemy bo o meczu nic nigdzie nie będzie bo dopiero 6 pojawi się oficjalnie i zostanie podany termin tzn godzina, biletów tez jeszcze nie będzie bo przecież oficjalnie jeszcze nie znamy przeciwnika
kibice Artmedii juz na oficjalnej stronie ustawiaja sie na wyjazd do Turynu. w przeliczeniu jada za 300 zl (3.000 koron).

Korona slowacka to jakies 0,1 zl, takze wiekszych problemow byc nie powinno. Wiadomo ze dla Slowakow mecz z Juventusem bedzie wydarzeniem wyższej kategorii( jak dla Wislakow mecz z Barca) takze z biletami moze byc problem. Sprawdzalem na ich stronie internetowej, ale nie moglem znalesc nic na temat biletow ( nawet na mecze, ktore na 100% sie odbeda), a przed meczem napewno juz ich nie bedzie.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 12:55

no musimy czekać na jakies oficjalne info po awansie Artmedii

mozliwe ze JPC bedzie organizowalo wyjazd ale nie wszyscy do niego należa wiec mozna sie postarać wyjechać mniejsza grupa tak jak mówiłem ok 10 osób lecz wtedy trzeba zalatwiac bilety samemu

oczywiscie trzeba szukac biletow na sektor gosci i nie wiem czy z tym nie bedzie problemów

istnieje tez jak zwykle kwestia pieniedzy bo nie wiadomo ile taki bilet kosztuje na mecz i ile za przejazd


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 13:21

Pamiętajcie, że osoby niezrzeszone z JPC będą musiały załatwiać sobie bilety na własną rękę i jeśli będziecie chcieli je kupić dopiero na miejscu to może zdarzyć się tak, że ich po prostu zabraknie.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 13:24

Cen biletów nigdzie nie moglem znaleźć :angry: Znalazłem tylko z finału pucharu Słowacji z tego roku z maja to bilety były za 120 i 150 koron czyli luzik ale na pewno na Juve będą droższe .


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 13:34

Siewier pisze:Pamiętajcie, że osoby niezrzeszone z JPC będą musiały załatwiać sobie bilety na własną rękę i jeśli będziecie chcieli je kupić dopiero na miejscu to może zdarzyć się tak, że ich po prostu zabraknie.
a czy jesli bedzie wyjazd z JPC to mozna sie zabrac na sam przejazd autokarem z wami?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 13:38

Nie mnie o to pytać, ale wg mnie, raczej na pewno nie.

Tak czy siak, za wcześnie na jakiekolwiek pytania, trzeba poczekać najpierw na rewanże II rundy, a później na info nt biletów.


ODPOWIEDZ