wyjazd do Bratysławy

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2008, 19:53

bolec_juve pisze:
preclix pisze:Niech moderator usunie zbędne posty ze zbędną dyskusją i przeniesie post z listą na pierwszą stronę. Proszę.
Prosze...prosze :rotfl: Jaki żal.



Dobra.Na stronie Artmedi wybierają sie na wyjazd do Turynu.Nie znam Słowackiego (czy po kiemu tam mówiu) ale cena jest 3000 SK czyli 324,90 Zł (nawet tanio :) ) Do tego napisane jest że mogą jechać tylko zarejstrowani na stronie, nie ma żadnej wzmianki o tym że mogą jechać tylko oficjalni kibiceczy coś w tym stylu.

PS:Pewni siebie są ci Słowacy bo przeceiż jeszcze nie mają pewnego awansu :prochno:
Nie rozumiem też tego napalenia na pociąg, chcecie czekać całą noc na poranny pociąg do Polski? Może najpierw warto się dowiedzieć ILE i JAKIE połączenia są z Bratysławy do Polski, jeśli mecz będzie późno to raczej nie zdążymy na ostatni pociąg, tym bardziej, że trzeba będzie się dostać spod stadionu na stację a Bratysława nie jest mała...
Ziomuś przeceiżja nie pisze w ciemno żebyśmy jechali pociągiem.Sprawdzałem kilka razy nie jestem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> który myśli że pociąg jest jak taksówka że poprostu złapie kiedy chce (albo zadzwonie) i pojade gdzie chce. A co do tego "Bratysława nie jest mała..." to proponuje samemu zobaczyć ile stacji kolejowych jest w Bratysławie bo na każdą dzielnice przypada jakaś stacja z któej można wrócić do Polski, już nawet se Zumi włącz i zobacz :prochno:
Jakiś problem gościu, przez takie dzieci neo jak ty tylko zamęt panuje w tym temacie. Co do pociągu ode mnie do Bratysławy w obie strony wyjazd kosztuje 270 zł, także ja dziękuję.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 11:32

preclix pisze:Niech moderator usunie zbędne posty ze zbędną dyskusją i przeniesie post z listą na pierwszą stronę. Proszę.
Pogadaj z zalozycielem tematu, niech Ci wrzuci liste do pierwszego posta. Zreszta i tak nie widze w tym sensu, bo jakos nie wierze, ze bedzie mu sie chcialo co chwile edytowac posta.
Co do 'oczyszczenia' tematu to nie wiem jak sobie to wyobrazasz, jedne posty sa zwiazane z poprzednimi, polowa 'dyskusji' stracilaby sens. Poza tym jest taki burdel, ze chyba nikt nie ma zamiaru tego robic, trzebaby po prostu chyba caly temat wykasowac.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 11:56

moge oczywiscie wrzucic liste do pierwszego postu ale jesli ja ktos przygotuje bo nie chce mi sie w to bawic

a ten pomysl z zamknieciem tematu wcale nie jest głupi bo poziom dyskusji jest przerażajacy ...


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 01:11

No to przeciwnika znamy ;) Teraz bilety


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 09:19

Narazie na necie znalazłem tylko to http://www.official-juventus-tickets.co ... QwodKhqQrQ
I szczerze powiem że mi coś tam śmierdzi :prochno: Jest tam narazie tylko bilet na mecz w Turynie ale kosztuje on najtańszy Ł117 jeśli to Ł to Funty to ja dziękuje za takie coś :whistle: (raczej to niemożliwe skoro nasi koledzy ze Słowacji wybierają się za 3000 SK) Trzeba poczekać na oficjalną cene jeszcze i ewentualnie kupić przez neta gdy bedzie taka możłiwość.


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 09:42

bolec_juve pisze:raczej to niemożliwe skoro nasi koledzy ze Słowacji wybierają się za 3000 SK)
nie jestem najlepszy z jezyka słowackiego ale bez vstupenky raczej oznacza bez wejsciówki czyli 3tysiaki za sam przejazd

bilety powinny pojawić sie tutaj: http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... ia_tickets

trzeba byc cierpliwym


Obrazek
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 11:57

Bilety dla gości są zawsze tańsze przynajmniej tak mi się zdaje. Gdy byliśmy na Atalancie bilet kosztował bodajże 22 euro( sektor gości oczywiście). A te ceny na tej stronce to są ogólnie jakieś z kosmosu chyba że to jest bilet plus coś jeszcze.
http://juventus.com/site/ita/JAY_ticket ... myticket=1 tu są ceny biletów.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:27

Najlepiej by było jakby ktoś pochodził po paru firmach w Krakowie wynajmujących busy a jest ich od groma i popytał a wtedy koszt wyszedł by poniżej 100 zł za przejazd w obie strony, bo u mnie w Rzeszowie liczą sobie jeszcze za przejazd z Rzeszowa do Krakowa.

Przykładowo:
Jeżeli bym wynajmował busa w Rzeszowie to dla jednej osoby przejazd będzie droższy o 30-40 zł niż wyjazd rozpoczynający się w Krakowie.


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 16:10

preclix pisze:Najlepiej by było jakby ktoś pochodził po paru firmach w Krakowie wynajmujących busy a jest ich od groma i popytał a wtedy koszt wyszedł by poniżej 100 zł za przejazd w obie strony, bo u mnie w Rzeszowie liczą sobie jeszcze za przejazd z Rzeszowa do Krakowa.
Nie będę samolubny i zdradzę Ci pewną tajemnicę: dzisiejsza technologia pozwala nam zadzwonić w interesujące nas miejsce (technologia jest już tak zaawansowana, że nawet z Rzeszowa do Krakowa) i samemu zapytać sie interesującą nas rzecz. Numery do tych odległych od nas firm przewozowych można znaleźć używając kolejnego technologicznego tricku, a mianowicie poszukać w internecie.

A tak na serio to przeglądając ten temat nie widzę szans na to byście grupą na ten mecz pojechali. Oczywiście jeżeli nic sie nie zmieni. Tutaj każdy patrzy na innego, a wystarczyło by po prostu by jeden z drugim sie zebrali, ustalili co i jak, tzn. skąd, o której, na ile i jak chcą jechać, podzwonić do przewoźników, zorientować sie cenowo, podliczyć koszta, zaprezentować to przed ogółem i zbierać ludzi na wyjazd.
Jeśli chodzi o bilety, to jeżeli nie chcecie przepłacić co najmniej 5x za bilet to zapomnijcie o pośrednikach, których strony podajecie powyżej. Najlepiej samemu zacząć sie tym interesować, szukać, dzwonić, pytać.
Chociaż moim zdaniem bardzo możliwe jest to, że bilety będą dostępne w kasach przed meczem, ale to też zależy na jakim stadionie będą grali i ile biletów będzie przeznaczonych dla kibiców Juve.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 16:49

Polmos pisze:
preclix pisze:Najlepiej by było jakby ktoś pochodził po paru firmach w Krakowie wynajmujących busy a jest ich od groma i popytał a wtedy koszt wyszedł by poniżej 100 zł za przejazd w obie strony, bo u mnie w Rzeszowie liczą sobie jeszcze za przejazd z Rzeszowa do Krakowa.
Nie będę samolubny i zdradzę Ci pewną tajemnicę: dzisiejsza technologia pozwala nam zadzwonić w interesujące nas miejsce (technologia jest już tak zaawansowana, że nawet z Rzeszowa do Krakowa) i samemu zapytać sie interesującą nas rzecz. Numery do tych odległych od nas firm przewozowych można znaleźć używając kolejnego technologicznego tricku, a mianowicie poszukać w internecie.

A tak na serio to przeglądając ten temat nie widzę szans na to byście grupą na ten mecz pojechali. Oczywiście jeżeli nic sie nie zmieni. Tutaj każdy patrzy na innego, a wystarczyło by po prostu by jeden z drugim sie zebrali, ustalili co i jak, tzn. skąd, o której, na ile i jak chcą jechać, podzwonić do przewoźników, zorientować sie cenowo, podliczyć koszta, zaprezentować to przed ogółem i zbierać ludzi na wyjazd.
Jeśli chodzi o bilety, to jeżeli nie chcecie przepłacić co najmniej 5x za bilet to zapomnijcie o pośrednikach, których strony podajecie powyżej. Najlepiej samemu zacząć sie tym interesować, szukać, dzwonić, pytać.
Chociaż moim zdaniem bardzo możliwe jest to, że bilety będą dostępne w kasach przed meczem, ale to też zależy na jakim stadionie będą grali i ile biletów będzie przeznaczonych dla kibiców Juve.
Zabłysnąłeś... Przez telefon można wszystko, ale jak przyjdzie co do czego to się okaże, że żadnej rezerwacji nie było. Pieniądze, za przejazd też mam w ciemno wpłacić na konto ? Druga rzecz to to co napisałeś to właśnie zrobiłem. Wstępny plan już umieściłem w którymś ze wcześniejszych postów, właśnie post wyżej napisałem jak przedstawia się to cenowo... Ale rzeczywiście mógłby się ktoś w to jeszcze zaangażować bo wszyscy tylko narzekają, a robić nie ma komu. Ja mogę wszystko załatwić ale tu u mnie w Rzeszowie, także jeżeli chętni nie mają nic przeciwko trochę droższemu wyjazdowi to wysyłać kasę a ja tu rezerwuję. Tyle.


Pawcio Nedved

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2008
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2008, 17:18

http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... _petrzalka

160 euro, masakra. Nie sądze aby bilety na mecz wyjazdowy były tańsze uuu ;/


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2008, 18:22

Pawcio Nedved pisze:http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... _petrzalka

160 euro, masakra. Nie sądze aby bilety na mecz wyjazdowy były tańsze uuu ;/
Czytamy ?
Polmos pisze:Jeśli chodzi o bilety, to jeżeli nie chcecie przepłacić co najmniej 5x za bilet to zapomnijcie o pośrednikach, których strony podajecie powyżej. Najlepiej samemu zacząć sie tym interesować, szukać, dzwonić, pytać.


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2008, 21:26

Pawcio Nedved pisze:http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... _petrzalka

160 euro, masakra. Nie sądze aby bilety na mecz wyjazdowy były tańsze uuu ;/
Zauważ że w sezonie też są takie ceny a zobacz se na stronie Juve ile kosztuje jaki bilet...max 60Euro a nie 160, takie strony to tylko złodzieje i nic więcej :)


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 17:19

Ja zamierzam zarejestrować się w JPC i pojechać na ten mecz, jestem tylko ciekaw kosztu wyjazdu... chyba taniej niż do Włoch... Mam pytanie- ile dni wcześniej przed wyjazdem i wysłaniem pieniędzy muszę się zarejestrować w JPC ? bo czekam na wypłatę... 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 18:14

Pawcio Nedved pisze:http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... _petrzalka

160 euro, masakra. Nie sądze aby bilety na mecz wyjazdowy były tańsze uuu ;/
Na stronie ktora podal Winner sa ceny biletów i tam na Curva Sud jest cena 15 euro wiec chyba mozna na tym pomyslec przeliczajac na polskie zlotowki i patrzac na kurs euro bilet na Juve - Artmedia kosztuje 50 zł. (najtanszy) co ty na to kolego ??


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ODPOWIEDZ