GDAŃSK- JOGA BONITO!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 18:02

Byłem dzisiaj we Wrzeszczu i znalazłem najlepsze do gry miejsce w tamtej okolicy(spełniające przy tym wymagania, o których mówiłem wcześniej). Boisko, a właściwie boiska II i XIX L.O. przy ulicy Pestalozziego(obok ul. Kościuszki). Jedno duże, które jednak trawiaste nie jest(trawa, jak na złość, rośnie dookoła), ale za to ma solidne bramki. Chciałem zajść do sekretariatu i spytać, czy można by wypożyczyć siatki do bramek, ale niestety przywitał mnie napis nieczynne na drzwiach. Po za tym piaskowym, jest jeszcze jedno mniejsze-betonowe i dwa do koszykówki(również beton), więc będzie można dostosować do ilości zawodników.

Jeszcze dziś przejdę się porobić zdjęcia obiektom na Przymorzu i zajrzę na teren jednej szkoły(dostałem cynk, że mogą mieć tam trawę). Przy okazji wieczorem zamieszczę listę osób, które zgłosiły swoją chęć do gry i podały mi namiary na siebie(gg, kom), reszta krzykaczy jest jak narazie niewarta uwagi :twisted:


juve09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 29
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 18:54

jeśli niekoniecznie interesuje was Gdańsk to ja mogę załatwić wynajęcie hali sportowej za grosze..... :D :ball: :D

tyle że trzeba by było do Gdyni sie pofatygować :dance:

trenowałem tam przez parę lat, chodziłem do szkoły i mam "po znajomości" dużo taniej...

sprawa jest o tyle dobra że dostajemy halę, szatnie dostęp do pryszniców itp.
dodam że miejsce jest doskonale zkomunikowane i łatwo trafić...

jeśli jesteście zainteresowani to mogę się tego podjąć....



....:::juve, la storia un di grande amore:::....


Luciano_Moggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 19:11

@juve09- jeżeli miałaby być zroganizowana batalia boiskowa to tylko i wyłącznie na bosiku trawiastym, hala to już nie to samo.
A nie miałbyś nic przeciwko zagraniu na trawiastym, na terenie Gdańska? 8)

btw: Rozmawiałem z kuzynem i rzeczywiście liczba boisk jest ogromna, ale żeby zawierały podstawowe standardy będzie już ciężko. Ale powiedział, że popyta się i być może w najbliższym czasie dam konkretny namiar boiska. :)


juve09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 29
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 21:16

Luciano_Moggi pisze:@juve09- jeżeli miałaby być zroganizowana batalia boiskowa to tylko i wyłącznie na bosiku trawiastym, hala to już nie to samo.
A nie miałbyś nic przeciwko zagraniu na trawiastym, na terenie Gdańska? 8)

btw: Rozmawiałem z kuzynem i rzeczywiście liczba boisk jest ogromna, ale żeby zawierały podstawowe standardy będzie już ciężko. Ale powiedział, że popyta się i być może w najbliższym czasie dam konkretny namiar boiska. :)


ok jezeli nie pasuje hala to nie 8)

jeżeli mówisz o boisku trawiastym to potrzeba conajmniej 22 osoby....a z tym obawiam się bedzie problem :roll:

podobno w Gdańsku powstało ostatnio parę boisk ze sztuczną murawą...moze to jest pomysł :dance:


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2007, 20:36

ok jezeli nie pasuje hala to nie
Propozycja hali jest bardzo kusząca, ale na zimę. Póki mamy ładną pogodę, wykorzystajmy to.


Zdjęcia miały być wczoraj, ale nie miałem czasu. Zamieszczam tylko zdjęcia z podstawówki nr. 46 na Arkońskiej.

http://rapidshare.com/files/46967316/Pulpit.rar.html

i od razu odradzam ściąganie :wink: Boiska na Przymorzu ogólnie są takie sobie, a ta trawa o ktorej pisałem wczoraj zniknęła chyba jeszcze na początku lat 80 :smile:


Spośród wszystkiego co przejrzałem, najlepszym rozwiązaniem wydają się być boiska II LO we Wrzeszczu i na nie powinniśmy się nastawić. Co nieco zdjęć z niego widać tutaj:

http://www.2lo.vdl.pl/index.php?option= ... 75&catid=8



Tak czy inaczej, brakuje ludzi. Sporządziłem listę i nie wyglada to zbyt dobrze:

Luciano_Moggi
Cyro92
okoń
dr_idea
ULAT [obiecał przyprowadzić kolegów - mam nadzieję, że to aktualne]
Paulo

mateusz017 [wciąż nie wiem co z tym panem, niby chce, ale jakby nie mógł] :whistle:

kamyk
juve09
[ta dwójka też jest pod znakiem zapytania]



Zgłaszać się, zgłaszać!


Okoń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 13:00

no i jak wygląda sytuacja? gramy? juz jest cos ustalone kiedy gdzie i ile osob?

pozdrawiam


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 13:27

No ja bym chetnie pokazal co potrafie i zalatwil bym jeszcze 1 lub 2 osoby (niestety jeden to kibic milanu :/, ale brat :prochno: ) ,jednak problem w tym ze jestem z Tczewa (ok 35 km od Gdanska) i niezbyt znam Gdansk .Poza tym meczyk by musial byc pewny i nie konkludowac z moim napietym terminarzem (komp,podworko,silka :prochno: ).Ale ostrzegam ze nie jestem pewnym zawodnikiem :(

Pozdro dla fanów JUVENTUSU

Forza Magica Juventus !!!
Only Alex Del Piero

Dobra :( ,sorry ale ja odpadam.Dobraj zabawy
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2007, 11:48 przez Hołek, łącznie zmieniany 1 raz.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 13:51

Już się nie mogę doczekać roku akademickiego, jak się spikniemy i porezamy :)

Będziecie mogli na mnie liczyć, myślę, że jak będą do tego czasu problemy ze składem, to dam radę kilku kumpli zorganizować.


Capo di tutti capi
Luciano_Moggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 14:01

Właśnie pierwszym terminem miała być miniona sobota. Ja niestety nie mogłem się stawić. Teraz już na 98 % jestem do dyspozycji każdego dnia, byle dopisała pogoda i liczba uczestników.

Wydaje mi się, że ta sobota niestety nie wypaliła, jednocześnie mam nadzieję, że niedłogo powinniśmy spotkać się na boisku. Nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja, najlepiej poinformowanym człowiekiem jest zapewne Abdul_BN.pl. :-D


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 14:58

A czy w ogóle była brana pod uwagę możliwość płatnego terenu ? Nie wierzę, że w Gdańsku nie ma jakiegoś przyzwoitego boiska na 5-tki, 6-tki piłkarskie, ze sztuczną nawierzchnią... wydaje mi się, że gdyby zebrano te 10-12 osób, to jak najbardziej koszta byłyby przystępne...


Capo di tutti capi
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 15:15

Po kolei
Okoń pisze: no i jak wygląda sytuacja? gramy? juz jest cos ustalone kiedy gdzie i ile osob?
Ustalone jest, że gramy w tym miesiącu, we Wrzeszczu, na boisku II i XIX LO.
Hołek pisze: No ja bym chetnie pokazal co potrafie i zalatwil bym jeszcze 1 lub 2 osoby (niestety jeden to kibic milanu kwasny, ale brat Prochno ) ,jednak problem w tym ze jestem z Tczewa (ok 35 km od Gdanska) i niezbyt znam Gdansk .Poza tym meczyk by musial byc pewny i nie konkludowac z moim napietym terminarzem (komp,podworko,silka Prochno ).Takze jak bedzie wszystko zalatwione to dam moje gg i ktos wyjasni mi jak dotrzec na boisko . Ale ostrzegam ze nie jestem pewnym zawodnikiem Sad
Wsiadasz w byle kolejkę z Tczewa po uprzednim zakupie biletu do Wrzeszcza. Wysiadasz kiedy zobaczysz tablicę [GDAŃSK WRZESZCZ]. Boisko jest tak blisko dworca, że nie sposób sie zgubić. Gdybyś jednak miał jakiekolwiek problemy zawsze możesz dzwonić na prawie-bezpłatną infolinię(), gdzie miły człowiek wyjaśni jak trafić na boisko możliwie najszybciej. Niewykluczone też, że wyśle kogoś(pewnie siebie) po odbiór Twojej osoby z dworca. Przyjeżdżaj :happy:
LM pisze:Właśnie pierwszym terminem miała być miniona sobota. Ja niestety nie mogłem się stawić. Teraz już na 98 % jestem do dyspozycji każdego dnia, byle dopisała pogoda i liczba uczestników.
Ale od razu pojawił się drugi termin - łykent 17-19 sierpnia. Ja jestem w piątek na szkoleniu we firmie, także prawdopodobnie będzie trzeba sobotę zarezerwować. Przy czym ULAT zdążył mnie już wczoraj zasmucić informacją, że w sobotę i niedzielę nie zawita na boisko, przez co odpadają ok. 3 osoby(tylko 3, optymistycznie zakładając, że nie przyprowadziłby nam całej druzyny :lol: ). Tak czy inaczej - nastawiajcie się na sobotę-niedzielę. Godzina - chyba najlepiej koło0 13-15, żeby "sypialnie Gdańska"(Tczew, Kolbudy) zdążyly dojechać.
najlepiej poinformowanym człowiekiem jest zapewne Abdul_BN.pl.
Jak zawsze :dance:
A czy w ogóle była brana pod uwagę możliwość płatnego terenu ?
Nie, nie była. Nie potrafimy się porządnie zorganizować na mecz za darmo, a Ty chcesz już składki zbierać na wynajęcie terenu? Za wcześnie...
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2015, 01:49 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz.


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 15:19

ja takze pisze sie na mecza ;] chetnie pogram z innymi fanami juve

pozdro

czy ktos jest lub zna jakis golkiperow ?


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 20:09

Abdul_BN.pl pisze:
A czy w ogóle była brana pod uwagę możliwość płatnego terenu ?
Nie, nie była. Nie potrafimy się porządnie zorganizować na mecz za darmo, a Ty chcesz już składki zbierać na wynajęcie terenu? Za wcześnie...
Może lepsze warunki (czyt. sztuczna nawierzchnia, gdzie ciężko sobie kuku zrobić, równe boisko, ewentualne siatki na bramkach i za bramkami, że nie trzeba latać po piłkę, ładne brameczki, linie etc.) zachęciłyby większą ilość graczy.


Capo di tutti capi
Luciano_Moggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2007, 14:18

I jak termin 18 sierpnia- sobota jest w dalszym ciągu aktualny? Na razie wiem tylko tyle, że na 13 we Wrzeszczu, na boisku II i XIX LO. Czy to jest ostateczny termin? Bo ja prawdopodobnie już od jutra będę okupował Gdańsk, chciałbym wiedzieć nieco szybciej czy odbędzie się to spotkanie.

I podstawa ile osób stawi się na 100 % na boisku? :pray:
Czy obecni będą jacyś bramkarze?
Czy ktoś bierze aparat aby uwiecznić na stałe Nasze spotkanie? Ja mogę wziąć, ale nie jest on najwyższej jakości. :-D

PS: Miło byłoby gdyby ktoś nie zapomniał wziąć ze sobą piłki! :prochno: :smile:


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2007, 19:23

aaaaa
Ostatnio zmieniony 18 października 2017, 09:52 przez Abi, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ