dziewczyny odezwijcie sie!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 20:40

pinturicchia pisze:
DeViLl0o pisze:i Tak wg. mnie jeżeli któraś z was kibicuje juve to z powodu piłkarzy a nie osiągnięć klubu etc. :)
:snooty: A ty co... uważasz, że jestes znawcą wszystkich kobiet :?: i wiesz doskonale co myślimy, czujemy... To musze ci powiedzieć, że jesteś w błędzie. Ja wiem... stereotypy :/ ale po co to generalizować. To, że niektóre dziewczyny tak robią nie oznacza, że odrazu wszystkie. Dla mnie liczy się Juventus jako całość - historia, teraźniejszość, przyszłość. Nie lubię jak ktoś ocenia mnie, wogole mnie nie znając. Pozatym z tego co wiem wśród chłopców również zdarzają się tacy, którzy obieraja sobie kogoś za pilkarskiego boga i interesuje ich tylko ten pilkarz (ktory wg. nich jest najważniejszy i niech no tylko ktoś ośmieli sie cokolwiek na tego piłkarza powiedzieć). :whistle:


Pozrawiam ;)
Zwracam honor :) Widocznie fanki Juve są najwierniejsze i najpiękniejsze :P :)


Obrazek
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 20:42

Mam prosbe... pokazcie sie (oczywiscie dziewczyny) wiem ze byl temat: "Pokaz swoja twarz" ale tu mi chodzi o same dziewczyny...


Obrazek
Soulfly_Fanatic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2006
Posty: 45
Rejestracja: 23 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 20:46

Ha, ta propozycja była do przewidzenia, pytanie tylko kiedy :smile:
Lecz nie uwazam ze jest zła ofc :D


Another Day Another Strike,Jumpdafuckup and Fight!
Luciano_Moggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 20:47

@Davids8

A co chcesz zobaczyć, która najlepiej się prezentuje i zacząć romans na gadu-gadu? :lol:


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 20:49

Davids8 pisze:Mam prosbe... pokazcie sie (oczywiscie dziewczyny) wiem ze byl temat: "Pokaz swoja twarz" ale tu mi chodzi o same dziewczyny...
Ooo bardzo dobry pomysł, musimy się poznawać: Kibicując tej samej drużynie jesteśmy w pewnym sensie rodziną :P


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 21:39

Siewier pisze:Powiedziałbym, że tak samo u Was z jakością jak z ilością, ale, żem jest dzentelmen z krwi i kości, to ugryzę się w język :prochno:
Ekhm

tabo89 pisze:
Alexa Del Piero pisze:Z ust mi to wyjęłaś Madziu :D
nie wnikajmy w szczegóły :D :D :D :D :D :D

wystarczy wyjąć kilka słów z kontekstu i juz mają zupelnie inne znaczenie :D
Faceci i ich brudne myśli :P

Madzia:) pisze:
Siewier pisze:Powiedziałbym, że tak samo u Was z jakością jak z ilością, ale, żem jest dzentelmen z krwi i kości, to ugryzę się w język :prochno:
tu również bym polemizowała :smile:
Ja również :D :P


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:41

mJaUcViEej pisze:Stanę w obronie dziewcząt i pozwolę Wam sobie przypomnieć kto wygrał ostatni urodzinowy konkurs wiedzy na temat JUVE :whistle:
Ja również stanę w obronie dziewcząt ponieważ argument, że mężczyźni są wierniejsi od kobiet jest zdecydowanie przesadzony :whistle: Kobiety są bardziej uczuciowe a co za tym idzie- wierniejsze. Facet to gatunek poligamiczny i tak samo w związakch częściej zdradzają mężczyzni. Od zarania dziejów tak było, niestety... a więc zejdzcie co niektórzy na ziemie.


Obrazek
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:43

Ja również stanę w obronie dziewcząt ponieważ argument, że mężczyźni są wierniejsi od kobiet jest zdecydowanie przesadzony Whistle
Eh pantoflarze :P A gdzie męska solidarność? :P


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:43

-Lucas- pisze: Facet to gatunek poligamiczny i tak samo w związakch częściej zdradzają mężczyzni. Od zarania dziejów tak było, niestety... a więc zejdzcie co niektórzy na ziemie.
Myslenie typowo stereotypowe.

No dobra..ujawnilyscie sie to teraz czas wybrac miss. Pozwole sobie byc jurorem tak wiec przysylajcie do mnie fotki :
1)stroj wieczorowy
2) bikini
3) nic.

Pierwsze 2 w uzasadnionych przypadkach mozna pominac 8)


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:46

No dobra..ujawnilyscie sie to teraz czas wybrac miss. Pozwole sobie byc jurorem tak wiec przysylajcie do mnie fotki :
1)stroj wieczorowy
2) bikini
3) nic.

Pierwsze 2 w uzasadnionych przypadkach mozna pominac Cool
Do white_wolva przesyłajcie zatem fotki z punktu 3..Do mnie 1 i 2 :dance:


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:56

white_wolv pisze:
-Lucas- pisze: Facet to gatunek poligamiczny i tak samo w związakch częściej zdradzają mężczyzni. Od zarania dziejów tak było, niestety... a więc zejdzcie co niektórzy na ziemie.
Myslenie typowo stereotypowe.
To nie jest myślenie stereotypowe tylko takie są fakty potwierdzone w statystykach. Kiedyś się na to natknąłem ale nie mam teraz za bardzo czasu żeby poszukać. Poza tym od tego co napisałem wyżej zdarzają się wyjątki.
TURINIO pisze:Eh pantoflarze :P A gdzie męska solidarność? :P
To jest stereotyp. Nie jestem pantoflarzem a tzw. męska solidarność nie ma dla mnie większego znaczenia. Mam swoje zdanie i akurat w tym przypadku nie stane po waszej stronie :roll:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2007, 22:57 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 22:56

trz3pit pisze:za samo to ze te aniołki kibicują Juve moge sie z którąś ożeniec :P :D :oops: pozdrawiam wszytskie dziewczynki <róża>
tabo89 pisze:a są na forum jakieś laseczki kibicujące naszemu Juve, które mieszkają w Zawierciu bądź jego okolicach ?? :)
krystiank pisze:sa tu kibicki juve z okolic Tarnobrzega?:) Forza juve !
nedved1111 pisze: Sa jakies fanki z Krakowa :D??
DeViLl0o pisze: Jest ktoś z okolic Wrocka a dokładniej Gminy Sobótka xP
Davids8 pisze:Mam prosbe... pokazcie sie (oczywiscie dziewczyny) wiem ze byl temat: "Pokaz swoja twarz" ale tu mi chodzi o same dziewczyny...
Chyba czas zmienic nazwę tematu na, hmmm, dajmy na to 'Randka w ciemno' :lol:
-Lucas- pisze:
mJaUcViEej pisze:Stanę w obronie dziewcząt i pozwolę Wam sobie przypomnieć kto wygrał ostatni urodzinowy konkurs wiedzy na temat JUVE :whistle:
Ja również stanę w obronie dziewcząt ponieważ argument, że mężczyźni są wierniejsi od kobiet jest zdecydowanie przesadzony :whistle: Kobiety są bardziej uczuciowe a co za tym idzie- wierniejsze. Facet to gatunek poligamiczny i tak samo w związakch częściej zdradzają mężczyzni. Od zarania dziejów tak było, niestety... a więc zejdzcie co niektórzy na ziemie.
Woow, dzięki za wsparcie :D
Jestem pod wrażeniem :)


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 23:57

Fanek jest mniej niż fanów, ale tak było jest i będzie (pomijając przypadki takie jak na "Seksmisji"). A najpiękniejsze w tych nielicznych fankach jest to , że kibicują Juve. Nie ważne to co na zewnątrz, a co w środku.


JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 00:16

Ja tam nie na temat napisze i przepraszam za to... mi sie wlasnie marzy dziewczyna ktora bedzie fanka juventusu i kto wie... moze taka znajde :whistle:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 01:31

buffon_90 pisze:Ja tam nie na temat napisze i przepraszam za to... mi sie wlasnie marzy dziewczyna ktora bedzie fanka juventusu i kto wie... moze taka znajde :whistle:
hehe... znalazłem dwie w swoim życiu (poza reprezentantkami JP, of kors). Jedna chodziła do mnie do liceum, co drugi dzień w koszulce Del Piero. Kiedyś mnie zaczepiła na ulicy, mówiąc, że Juventus wygrał mecz, a Alex strzelił dwie bramki :wink:
Drugą kobiecinę spotkałem na imprezie. Miałem koszulkę z napisem Juventus. Podeszła do mnie i co powiedziała? Że najlepszy zawodnik jest z numerem 17. Ponieważ impreza zbliżała się do końca, a kierowcą nie byłem (ważny fakt), chwilę zajęło mi przeszukanie wszystkich zawodników, ale w końcu znalazłem... Trezeguet. Komentarz koleżanki: on jest taki przystojny...


ODPOWIEDZ