Zidane,Platini,Boniek zagraja wspolnie w Krakowie ?

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:20

Słynni przed laty piłkarze Realu Madryt, na czele z Zinedine Zidane’em, Emilio Butrageuno i Fernando Hierro, wystąpią 23 czerwca w Krakowie. Tego dnia gwiazdy "Królewskich" zagrają w meczu charytatywnym przeciwko drużynie FC Polska.

- W gronie zaproszonych są również prezydent Europejskiej Federacji Piłkarskiej (UEFA), Michael Platini oraz jeden z najsłynniejszych polskich piłkarzy Zbigniew Boniek. Dwa lata temu obaj zagrali w podobnym spotkaniu dobroczynnym w Łodzi - poinformował dyrektor generalny firmy Gefco Polska, Bogdan Młynarczyk, główny organizator krakowskiej imprezy.

Dochód z meczu zostanie przekazany na fundusz (akcja "Knock Out Dystrofii - Ratujemy Życie", na rzecz wsparcia Stowarzyszenia Serdeczni i Ogólnopolskiego Centrum Dystrofii) pomocy dzieciom cierpiącym na dystrofię mięśniową.

Na stadionie Wisły Kraków zaprezentują się dawne i obecne gwiazdy futbolu - w barwach Realu zagrają m.in. francuscy mistrzowie świata i Europy - Zidane oraz Christian Karembeu, a także Hiszpanie Butragueno, Hierro, Rafael Martin Vazquez, Miguel Gonzalez "Michel" i Emilio Amavisca. Właśnie Amavisca był jednym z bohaterów ubiegłorocznej konfrontacji - "Królewscy" zwyciężyli w Łodzi 3:2, a on strzelił bramkę z rzutu karnego.

W barwach polskiej drużyny wystąpią m.in. Tomasz Hajto, Tomasz Iwan, Marek Jóźwiak, Tomasz Kłos, Marek Koźmiński, Piotr Reiss, Piotr Świerczewski, Mirosław Szymkowiak oraz Tomasz Wałdoch. Gościnnie ma zagrać Francuz Luc Sonor.

Akcja "Knock Out Dystrofii - Ratujemy Życie" odbędzie się już po raz piąty. W 2005 roku na obiekcie Legii Warszawa polska reprezentacja pokonała 2:1 (obie bramki zdobył Zbigniew Boniek) kadrę Francji, w składzie z Platinim, Bernardem Casonim czy Patrickiem Loko.

zrodlo : http://wislakrakow.com/www/showarticle. ... leid=14599


Jesli Platini przyjmie zaproszenie to bedzie to kolejna niepowtarzalna okazja dla nas aby spotkac kolejnych wielkich pilkarzy Juventusu. Mysle ze moznaby zorganizowac jakies powitanie Zizou i Le Roi na lotnisku a takze wybrac sie na mecz.

Nie wiem jak bedzie z biletami ale postaram sie informowac na biezaco.


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:35

fajnie ze zagraja
fajny cel i w ogole

ale zidane stracil u mnie jak odszedl z Juve... pozniej bylo tylko gorzej (vide wc2006) - ja tam bym go nie wital tak owacyjnie :]

to juz bardziej miszela :D


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:39

Ja proponuje zorganizowac odpowiednie przywitanie naszego grande bianconero zibiego bonka. podziekujmy mu za wspaniale traktowanie juve w mediach wloskich i polskich :whistle:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:41

wErOn pisze:Ja proponuje zorganizowac odpowiednie przywitanie naszego grande bianconero zibiego bonka. podziekujmy mu za wspaniale traktowanie juve w mediach wloskich i polskich :whistle:
taak, ogolnie zapytamy się co tam słychac w Rzymie 8)


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:42

white_wolv pisze:Mysle ze moznaby zorganizowac jakies powitanie Zizou i Le Roi na lotnisku a takze wybrac sie na mecz.
Byłoby super :D Co do powitania Zizu to ktos podejdzie iiii.... z bańki go :prochno:
white_wolv pisze:23 czerwca
Z tego co mi wiadomo to Zizu ma wtedy 35 urodzinki :D Mozna by mu "happy birthday" odśpiewac ;)


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 19:46

Nie no Super!!! Z Zidanem to chciałbym się zobaczyć. Chciałbym go na żywo zobaczyć bardzo. :lol: :lol: :lol:
Co do meczu to bardzo ładna inicjatywa. :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 20:49

Ciekawe, nie ma to tamto :wink: Zidane, Platini, Boniek, no no 8) Ja bym ich chętnie przywitał na lotnisku i później na stadionie, w gronie Polskich Juventinich :-D Zobaczymy co z tego będzie...


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:02

Łoł, jak dla mnie super, dostałam wiadomości na koma i już się wybieram z koleżanką . Żeby tylko Platini przybył, ma to pewnie związek z naszym organizowaniem Euro, dlatego ,liczę, że przybędzie, nie tylko na mecz, lecz również pogadać o Euro :) :)

FORZA!

Ktoś ma jakieś szersze informacje, typu bilety?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, 21:44 przez Makoto, łącznie zmieniany 3 razy.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Cyba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 55
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:07

Może niech szefostwo JPC zapyta się o bilety :D


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:13

Fantastyczna piątka z Tychów na pewno się tam zjawi, więc przygotujcie też jakieś kwiaty i dla nas :D


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:18

Siewier pisze:Fantastyczna piątka z Tychów na pewno się tam zjawi, więc przygotujcie też jakieś kwiaty i dla nas :D
Biedny Boniek... :smile:


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2007, 21:31

Siewier ma zamiar przyjechac...

mecz odwolany.


//


o bilety postaram sie dowiedziec w niedziele na polfinale pucharu OE. JPC chyba nie ma co liczyc na wzgledy bo otatecznie to gwiazdy Realu maja grac .. dlatego juz sam mecz nie wywoluje we mnie takich emocji choc milo bedzie popatrzec na to jak rusza sie Zizou.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 10:24

pinturicchia pisze:
white_wolv pisze:23 czerwca
Z tego co mi wiadomo to Zizu ma wtedy 35 urodzinki :D Mozna by mu "happy birthday" odśpiewac ;)
Dwa dni wcześniej urodziny ma Platini :) Zjawiamy się bankowo :D


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 12:13

DeeJay pisze:Dwa dni wcześniej urodziny ma Platini :) Zjawiamy się bankowo :D
Tego akurat nie wiedziałam ;) Czyli tak:
21 czerwca Platini
22 czerwca Ja :D:D:D
23 czerwca Zizou
Siewier pisze:Fantastyczna piątka z Tychów na pewno się tam zjawi, więc przygotujcie też jakieś kwiaty i dla nas

I dla mnie też :P I prezenty... duuuużo prezentów. :smile: ;) A mnie nie pozostaje nic innego jak tylko jakąś flachę postawić ;) Co sądzicie :think: :?: :prochno:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 08:12

pinturicchia pisze:
DeeJay pisze:Dwa dni wcześniej urodziny ma Platini :) Zjawiamy się bankowo :D
Tego akurat nie wiedziałam ;) Czyli tak:
21 czerwca Platini
22 czerwca Ja :D:D:D
23 czerwca Zizou
Siewier pisze:Fantastyczna piątka z Tychów na pewno się tam zjawi, więc przygotujcie też jakieś kwiaty i dla nas

I dla mnie też :P I prezenty... duuuużo prezentów. :smile: ;) A mnie nie pozostaje nic innego jak tylko jakąś flachę postawić ;) Co sądzicie :think: :?: :prochno:
Mnie już więcej namawiać nie trzeba :wink:

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=2146

Wjazd za free, a dochód z meczu przeznaczony na cele charytatywne?


ODPOWIEDZ