Gra ktoś z was w jakimś klubie ??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 18:00

ja chociaz mam 17 lat to zaliczylem juz 3 klub w karierze w 2 mi nie wyszlo wiec teraz gram w B Klasie seniorow w klubie Smoliczanka Smolice :-D sukcesow kilka bylo ale nie za mojej kadencji w tej druzynie :( gram na obronie prawa/srodek lub defensywny pomocnik srodkowy :D osobiste sukcesy to kilka razy na turniejach szkolnych bylem wybrany obronca turnieju :dance:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 18:22

ja tam nie mam sukcesow(niestety)gram w LKS niegoszowianka 2 liga junior mlodszy.malo gram.czasami wchodze na pare minut.platam sie wszedzie od obrony po atak:)nie mam tabeli ale mamy miejsce na koncu tabeli.jedyny sukces to wygrana z podstawowka z rudawy pucharu wojta gminy zabierzow:D :D :D :D


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 18:53

Siema.
Ja gram w A-klasie w I grupie toruńskiej, a zespół K.S. Unislavia Unisław. :) Sukcesy... hmm... jeżeli można zaliczyć do tego, że mam 18 lat i rozegrane najwięcej meczów (a mianowicie wszystkie po pełne 90 min 8) ) w tym sezonie z całego zespołu to tak :wink: . Chociaż nie jest to wielki klub atmosfera jest bardzo fajna :dance: szczególnie po meczach :D No i to by było na tyle :)

2post
aaa zapomniałem dodać, że gram w seniorach na pozycji lewy obrońca :P


Następnym razem skorzystaj z opcji 'zmień' :)
/Juventinha


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 20:25

Hmmm moja kariera ?? :-D cóż tu dużo mówić... po kolei :

Pierszy jako taki styk z piłką nożną miałem juz w szkole podstawowej, kiedy to wygrywaliśmy zawody gminne. Lecz do rzeczy. Klub w którym obecnie gram, a mianowicie LKS "Pogórze" Gwoździec założono w roku 2001 (oficjalnie) lecz do rozgrywek juniorskich przystąpilismy w sezonie 2002/2003. Nie grałem wtedy jeszcze zbyt dużo, ze względu na młody wiek (2 gimnazjum). Lecz młody napastnik itak zdołał strzelić 8 bramek. W kolejnym sezonie 2003/2004 już byłem podstawowym zawodnikiem zespołu strzelając w sezonie 20 bramek, będąc najlepszym strzelcem zespołu, zajęliśmy w lidze 4 miejsce. Sezon 2004/2005 był przełomowy : z 31 bramkami zostałem najlepszym strzelcem zespołu ( i być może całej ligi) a razem z drużyną awansowaliśmy do I Ligi Juniorów Starszych Okręgu tarnowskiego. Los chciał, że pokończyły się roczniki umożliwiające grę w tej lidze kilku zawodnikom, rozwiązano juniorów a na ich miejsce powstała drużyna seniorów (była jeszcze drużyna tramkarzy). Sezon 2005/2006 , czyli pierwszy seniorski, to rozpoznanie swoich sił. 25 bramek na moim koncie i bodajże 6 miejsce drużyny w lidze. Nienajgorszy wynik jak na początek, a byłoby zapewne lepiej gdyby nie kontuzja w rundzie jesiennej naszego najlepszego obrońcy, która wyeliminowała go z gry do końca sezonu :/ W obecnym sezonie 2006/2007 po rundzie jesiennej zajmujemy 3 miejsce ze stratą 2 pkt do lidera. Jest realna szansa na nasz awans do A Klasy czego sobie i całej drużynie życzę :prochno: strzeliłem do tej pory 11 bramek. Zamiast trampkarzy, po sezonie przerwy, przywrócono juniorów. Czasem jeszcze zagram w juniorach bo mi wiek pozwala, sztrzeliłem w juniorach jeszcze 4 bramki. Więc jak widać w sumie strzeliłem w 5 sezonach 99 bramek, jeszcze jedna i jubileusz :prochno: . To by było chyba na tyle jeśli chodzi o moją kariere :) Czekam na rozpoczęcie rundy wiosennej, narazie trenujemy na hali :)

a no i jeszcze daję tabelę :) http://www.90minut.pl/liga.php?id=3003


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 20:49

Mam prawie 18 lat i grałem w 4 "klubikach". Nie ma się czym chwalić. Na początku zaczynałem w Wiśle Szczucin (trampkarze), gdzie grałem jako pomocnik. Później grałem w Tempo Pacanów, gdzie grałem na obronie lub defensywnym pomocniku. Przez jedną rundę grałem też w KP Rataje ale to klub wiejski, grałem na środku obrony.

Teraz gram w B-klasowym Źródło Solec Zdrój. Gram na def. pomocniku lub obronie. Nie idzie nam najlepiej bo mamy 8 miejsce. Sukcesów nie mam raczej żadnych, chodź w wieku 15 lat byłem na testach w KSZO... no i na tym się skończyło.

Myślę teraz zacząć grać na hali...


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 20:52

no ja gram już od dawna w Concordii Knurów (w tym klubie zaczynali karierę Jerzy i Dariusz Dudek), a mianowicie od 8 lat :)
zaczynałem na pozycji obrońcy i po kolei przechodząc przez pomoc do ataku :) i tak mi zostało że jestem napastnikiem...moje sukcesy z tą drużyną może nie są jakieś ogromne, ale raz wygraliśmy swoją ligę i graliśmy z Gónikiem Zabrze (zawsze najmocniejsza drużyna w lidze) o mistrzostwo podokręgu Zabrze, niestety mecz przegraliśmy 4:1 i zostaliśmy vice-mistrzami, ale to i tak był duży sukces...

coś więcej na temat klubu:
artykuł na Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Concordia_Knur%C3%B3w
strona klubu:
http://www.concordia.knurow.com.pl/


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 22:03

Ja grałem w Jutrzence Ławnica.:P wiocha ze ooo i jestesmy ostatni w ostaniej lidze ale to nic:D Grałem jako lewy pomocnik.
Sukcesów nie mamy :D


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 22:24

Mimo że mam dopiero 15 lat już gram trzeci sezon w juniorach starszych w drużynie Wiwy Goszcz. Niestety jest to tylko klasa a lecz dla mnie na poczatek "kariery" nie jest źle. Gram regularnie w pierwszym składzie na środku pomocy :dance: i w tym sezonie strzeliłem juz dwie bramki i moge się pochwalić wiekszą liczbą asyst. Obecnie jestem też kapitanem przez wielu uważanej za najlepszą w rozgrywkach klasowych drużyny :D :D

Największym sukcesem w życiu było wicemistrzostwo Dolnego Śląska w trampkarzach.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
kamil042

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2005
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 22:32

A wiec w pilke gram juz od 10 lat caly wiek juniorski gralem w moim rodzinym klubie Bielawianka Bielawa. Nastepnie wieku 16 lat zaczolem trenowac z pierwsza drozyna udalo mi sie wystapic w dwoch ligowych meczach, bylismy wowczas w 4 lidze dolnoslaskiej.

Jednak pozniej wyjechalem zagranice do Szwajcarji, ale niezaprzestalem grac. Dzisiaj od roku gram w 4 lidze w Lausanne dokladna nazwa zespolu to
Stade-Lausanne-Ouchy (Chociaz z tym miastem bardziej kojarzy sie klub Lausanne Sport w ktorym kiedys wystepowal Marcin Kuzba).
Idzie nam dosyc dobrze zajmujemy 6 miejsce w tabeli ale sa aspiracje na powrot do 3 ligii z ktorej spadlismy 3 lata temu.


1. Savièse 13 +16 31
2. Grand-Lancy 13 +6 27
3. Signal Bernex 13 +11 23
4. Monthe 13 +6 23
5. Versoix 13 +4 22
6. Lausanne-Ouchy 13 +6 21
7. Terre Sainte 13 +1 20
8. Perly- 13 -1 19
9. Sierre 13 -2 15
10. Visp 13 -5 14
11. Dardania 13 -8 14
12. Collombey 13 -5 12
13. Lancy 13 -8 11
14. Epalinges 13 -21 2

Chociaz pewnie nazwy klubow, wam nic nie mowia :-D
[/code]


Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 22:51

zagroo pisze: (...)
16. BKS Bolesławiec 13
Szły mróweczki... !


maxaugust

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2005
Posty: 13
Rejestracja: 30 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 18:33

Gra w piłkę w klubie zawsze była moim marzeniem, ale spełniło się dopiero w wieku 21 lat. Gram w C-klasie w drużynie Błękitnych Cieślin (niedaleko Inowrocławia - kujawsko-pomorskie). Pierwszy mecz zagrałem dokładnie w moje urodziny 30.04.2006. W lidze było tylko 8 drużyn więc rozegrałem tylko 7 meczy, w większości wchodząc z ławki. Wakacje 2006 ostro dałem sobie w kość i zdobyłem pewne miejsce w pierwszym składzie. Niestety na 4 dni przed rozpoczęciem sezonu 2006/2007 ortopeda oznajmił mi, że mam podejrzenia uszkodzenia bądź zerwania wiązadeł. Załamka!!! Ale teraz akurat jestem 2 tygodnie po artroskopii i kolano jest całe - tzn. wiązadła są całe. Więc prawdopodobnie wrócę do gry na wiosnę!!! Jako takich osiągnięc to nie mam, ale mogę się pochwalić stronką klubu, której jestem autorem i prowadzącym:

http://www.blekitni.cieslin.prv.pl

Pochwalić się mogę również faktem, że 3 lutego 2007 r. zostałem wybrany do zarządu klubu na funkcje sekretarza.


Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 13:11

Ja tam gram juz 4 lata - mam 16 lat. Gram w B- klasie w klubie T.P. Jastrząb Bielszowice. Bielszowice to jedna z dzielnic Rudy Śląskiej - miasta sąsiadującego z Chorzowem, Zabrzem, Bytomiem i Katowicami. Jestem bardzo uniwersalnym zawodnikiem każdy mecz gram na innej pozycji. Potrafię grać wszędzie oprócz na bramce:p i na śodku. Traner ustawia mnie raz z lewej strony raz z prawej dlatego, że jestem jednym z niewielu zawodnikow w naszym klubie, który potrafi kopać obydwiema nogami tak samo dobrze. Zacznałem przyodę na lewej/prawej obronie. 2 lata później zaczynałem się włączać w akcje ofensywne i strzelać gole przez co dostawalem szanse w pomocy i w ataku. Jakichś większych sukcesów nie mam, ale cierpliwie czekam na jakies wyróżnienie i tym samym ciężko pracuję.


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:31

hym zakladam ten temat poniewaz ciekawi mnie czy wielu Juventinich gra w tych ligach. wiadomo "A klasa" to zupelna amatorka i gra dla przyjemnosci, podtrzymania kondycji itp, ale z pewnosci wielu z nas takze utozsamia sie troche z takimi druzynami, bo np sa z naszej malej miejscowosc itd.

ja osobiscie gram w "A klasie" :smile: powiatu lubaczowskiego, Podkarpackiego ZPN. moja druzyna nosi zaszczytna nazwe :prochno: Roztocze Ruda Różaniecka i jestesmy typowym sredniakiem w tabeli :lol: . znacznie lepiej idzie nam na hali w sezonie zimowym(mistrzostwo, vice). dzis wygralismy 3-0. co ciekawe dostajemy za ta gre kaske, co prawda tylko dwie dyszki ale zawsze na piwo jest :dance:

chwalcie sie swoimi ekipami z wielkiej "B klasy" i nize zaczynajac :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:34

Wicher Domasław... Serie C Wrocław :> grupa II msc. 4
Pozycja: Napastnik
Ilośc meczów: 13
Ilośc Bramek: 9
Ilośc Asyst: 9
Żółte Kartki: 0
Czerwone : 1


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:42

No wlasnie, moim zdaniem wiecej z "nas" gra w A,B lub C klasie niz 4 i 5 lidze :) sam gram w B klasie jako ostatni stoper, wysuniety, prawy obronca lub def pomocnik :P


ODPOWIEDZ