Gra ktoś z was w jakimś klubie ??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2007, 23:30

Cześć, pomyślalem sobie zeby taki temacik zalozyc :) No więc grasz w jakims klubie lub grałes ?? ( napisz w jakim) Na jakiej pozycji grasz ?? Jeśli tak to pochwal się sukcesami. Napisz także w w jakiej lidze grasz . Ja gram w Dąbrovi Dąbrowa Tarnowska na pozycji bramkarza, trenuje już od półtora roku, obecnie moja druzyna występuje w 1 lidze Małopolskiej trampkarzy starszych, w której grają takie druzyny jak Wisła Kraków, Hutników Kraków, Glinik Gorlice, Sandecja Nowy Sącz.
Moje największe sukcesy to :
-wygrana w lidze z Rzezawianką 13:0
-3 miejsce w 1 lidze okregowej dzięki któremu zapewnilismy sobie awans to wyższej ligi.
-Wygrany miedzynarodowy turniej w Gorlicach i tytuł najlepszego bramkarza
-wygrany turniej w Swoszowicach i tytuł najlepszego bramkarza

No chyba tyle. Teraz wasza kolej :)


lobes6

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2007, 23:48

Ja gram w 4lidze Wielkopolskiej w Hraganie Pobiedziska....jak byłem w wieku "tramka"to grałem z takimi druzynami jak LEch Poznań...Amika Wronki...Groclin....czy też Maczki Poznan w których występował młody "Bury"czyli Burkhardt... :smile: to były czasy....hehe!Nie szło nam super ale dawalisny radę!Zresztą trudno o dobry zaspół jak moje miasteczko ma tylko ok.10tys.mieszkańców!


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2007, 23:50

Gram w B klasowym klubie Amator Rudziniec. Klub ten powstał w 1948 r. ma więc już swoją piękną historię :) Amator swego czasu grał w IV lidze i dzielnie walczył o awans do III, jednak zabrakło trochę szczęścia. W klubie tym gram od 2000 roku. Zaczynałem od tramkarzy, poprzez juniorów, no i teraz gram w pierwszej drużynie. Powiem tylko, że zanim zapisałem się do klubu grałem na pozycji... bramkarza. W trampkarzach dwukrotnie wygrałem gminną ligę tramkarzy. W drużynie juniorów zdobyliśmy pierwsze miejsce w gminnym turnieju. Grałem wówczas na pozycji stopera. Teraz w seniorach gram na różnych pozycjach: jako obrońca, prawy, lewy, lub volstoper, lub też jako środkowy defensywny pomocnik. Niestety w pierwszym sezonie, w którym grałem w pierwszej drużynie spadliśmy do B klasy. Później nastąpiło przejęcie klubu przez miejscowego społecznika. Nie ma teraz już tylu pieniędzy co kiedyś, więc i wyniki nie są najlepsze. Ale mam nadzieję, że z biegiem czasu drużyna będzie się zgrywać, nabierać coraz to więcej doświadczenia i w końcu uda się powrócić do A klasy :)


Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 00:07

huhuhu :)

No to i ja sie ujawnie ;)

Śmigam sobie w A Klasie Mazowieckiej w II Grupie. (W grupie min. Milan [Milanówek], Znicz II Pruszków, Sparta II Jazgarzew).
Klub o wdzięcznej nazwie KP Bielany Ada Bis Warszawa. Z tym, że Ada Bis to nazwa sponsora.
Klub powstał w 2002r. jako PUG II Bielany czyli drugi skład klubu z warszawskich Bielan. Jako, że wyniki były całkiem niezłe zmieniono PUG II Bielany na samodzielny klub KPB :).
Nie mam żadnych sukcesów gdyż jest to mój pierwszy sezon w klubie i jestem najmłodszy. Ale udaje się wyjść na te pare ostatnich minut :D
Dla ciekawostki napisze jeszcze, że grał jeszcze sezon temu u nas STANISŁAW TERLECKI. Tak tak... TEN Terlecki. :)
Moja pozycja jest elastyczna. Teoretycznie lewy pomocnik jestem ale często w napadzie też występuje.

Więcej dla zainteresowanych na www.kpbielany.waw.pl


Obrazek
juve09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 29
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 10:08

:ball: w wieku "trampkarskim" - ARKA GDYNIA :ball:
potem UKS CISOWA GDYNIA :ball:

w tym okresie przytrafiła się nieszczęsna kontuzja więzadeł kolanowych (7 miesięcy przerwy :angry: )

następnie A-klasowe OKS JANOVO :ball:
i obecnie Pomorska Liga Halowa KSM :ball:


miał być po drodze Juventus....ale nie wyszło.... :dance:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 12:03

Junior młodszy
Zawisza FSK Bydgoszcz.
Pozycja: prawy pomocnik. prawy obrońca

Nie wiem co jeszcze napisać :P
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2007, 17:09 przez Pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.


Sky is the limit!
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 13:15

Grałem w RKS Chełmiance jakies 12 lat temu, byłem napastnikiem. kiedyś nawet strzeliłem hat tricka ale to było bardzo dawno temu...


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 13:26

Ja gram w klubie Bytovia Bytów (junior starszy) przez kilka sezonów nie moglismy z ligi okregowaj awansowac do Pomorskiej Ligi Juniorów (najlepsza liga na pomorzu) i choc zawsze zajmowalismy 1 miejsce w okregówce nie udawalo sie nam przedrzec przez baraze... az wkoncu rok temu udało sie wkoncu mamy obecnie naprawde dobry team i jestesmy w srodku tabeli (ostatnie 3 mecze przegralismy z teoretycznie najslabszymi druzynami :/ gdyby nie to bylibysmy na 3 pozycji...) ale i tak jest abrdzo dobrze :)

A tak sie przedstawia nasza tabela:
POMORSKA LIGA JA

1. Lechia 39
2. SSA Arka 34
3. SUKP Słupsk 30
4. Bałtyk Gdyia 30
5. SWSiEMP Arka 26
6. FCPK Bytovia 22
7. Polonia Gdańsk
8. Gryf 95 Słupsk 21
9. Cartusia Kartuzy 16
10. Piast Człuchów 16
11. Chojniczanka Chojnice 16
12. Rodło Kwidzyn 14
13. Pomezania 14
14. Wisła Tczew 13
15. KP Sopot 13
16. Wierzyca 9

chetnych zapraszam na nasza strone tam dowiecie sie wszystkiego:)
www.bytovia.pl


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 13:40

A właśnie jeszcze możecie umieszczać tabele lig w których gracie :) Moja ekipa niestety broni się przed spadkiem zajmuje obecnie 11 miejsce, no ale mamy jeden mecz zaległy :) www.ppnch.webd.pl/wynikimlts.htm - tutaj znajduje się tabela i wyniki ligi w której gram.


prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 15:44

Ja obecnie gram w Amatorze Gościcino- jest to liga gminy Wejherowo czyli nic specjalnego... Wcześniej grałem w juniorach w Celticu Reda i Gryfie Wejherowo oraz w A klasie w Relaksie Mechowo. Najczęściej gram na lewej pomocy. A najwiekszym sukcesem było III miejsce w województwie pomorskim szkół gimnazjalnych--> ale było to 6 lat temu chyba :think:


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 15:58

Grałem w KKS Gedania Gdańsk przez kilka lat na pozycji bramkarza. Sukcesów większych nie miałem. Za to kontuzji kilka i dałem sobie spokój....Oczywiście to było w drużynach juniorskich. Do seniorów raczej bym się nie załapał ;)


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 16:03

Hmm... co do mojej małej przygody z kopaniem piłki: (bo jak wiemy groł to Boniek :P )
Jestem wychowankiem
IV Ligowego klubu LUBUSZANIN TRZCIANKA (grupa północna Wielkopolska )
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2009, 19:01 przez Lopez, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 17:22

Siemanko ,ja jestem wychowankiem Ks Karkonosze Jelenia Góra z która swego czasu swięcilismy dosyc czesto sukcesy .(duzo razy wygrywalismy lige ,rozne turnieje )Raz awansowalismy do Ligi Dolnośląskiej Juniorów w której radzilismy sobie niezle (jako junior młodszy) bylismy w srodku tabeli a w naszej lidze grały takie zespoły jak Śląsk Wrocław ,Zagłebie Lubin ,Miedź Legnica itp :) jednak nasi starsi juniorzy spadli z ligi i znow gralismy w okregówce bylismy o krok awansu do LDJ ( mielismy serie 23 meczów z rzędu bez porazki ,jednak przez naszego kierownika i trenera ktorzy nam troche zawalili awans bo w meczu ktorym wygralismy kierownik nie zainteresowal sie tym ze jeden z naszych graczy z powodu zoltych kartek nie mogl zagrac w tym meczu a grał i przez to był walkower i z awansu lipa :( ,po sezonie przenioslem sie do Konfeksu Legnica gdzie na wiosne bedziemy walczyc do utrzymanie sie bo nasza sytuacja nie wyglada zbyt dobrze :/ . Oto nasza tabela :

1. Zagłębie Lubin 40
2. Miedź Legnica 39
3. Polar Wrocław 34
4. Strzelinianka Strzelin 33
5. Śląsk Wrocław 29
6. Lechia Dzierżoniów 26
7. Parasol Wrocław 26
8. SP Głogów 23
9. MKS Oława 20
10. Górnik Polkowice 20
11. Polonia Świdnica 19
12. Nysa Zgorzelec 18
13. Orzeł Ząbkowice 16
14. Górnik Wałbrzych 15
15. Konfeks Legnica 13
16. BKS Bolesławiec 13




Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 17:36

Ja gram obecnie w Koksowniku Zdzieszowice. W tym klubie zacząłem swoja "karierę" w 1997 roku. Grałem głównie w 2 lidze juniorów. Ostatnią rundę w wieku juniora spędziłem w MEC-u Sławięcice w 1 lidze juniorów. Następnie wróciłem do seniorów Koksownika do b-klasy. N ajeden sezon przeszedłem do lokalnego rywala HSk-u Zdzieszowice do A-klasy.
Seniorka Koksownika gra w b-klasie od paru lat. I co sezon jesteśmy blisko awansu. Zawsze jednak brakuje nam niewiele. Mamy aspirację na okręgówkę. Myślę, że w ciągu paru lat na pewno sie nam uda.


wojtas_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 24
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 17:42

Ja gram w I lidze juniorów okręgu Wadowickiego Garbarz Zembrzyce :P na środku lub prawej pomocy obecnie zajmujemy 2 miejsce jesli byśmy weszli gralibyśmy z Wisłami Cracoviami i takimi tam :D ale to będzie ciężkie wyzwanie, zaś nasi seniorzy są w IV lidze Małopolskiej ale słabo im idzie :/
http://www.futbol.malopolska.pl/rozgrywki.php?liga=75 tu jest tabela :P


ODPOWIEDZ