Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
kow3l

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2007, 21:14

1. Dowód osobisty

Imie: Grzegorz
Skad wziął się mój nick – dluga historia. Nick nie do konca pasuje do mojej ksywy. Mowia na mnie kowal, a przeciez ta cyfra w nicku -3 przed l (l jak Lucyna) w slangu „informatycznym” sugeruje jakobym był kowEl. Jednak tak się złożyło, ze w dawnych czasach jedna z osob udzielających się razem ze mna „gdzies” (nie w swiecie wirtualnym lecz realnym:P) podpisywala się jako kowal (bo tez tak na niego mowili, podobnie jak na mnie). W związku z tym, ze nasze drogi się notorycznie przeplataly w naszych wspolnych „interesach” postanowiłem jakos wyroznic się. Wyszedl kow3l. Nie wiem czemu – po prostu tak jakos wyszlo bez jakiegos konkretnego powodu. A może nawet takowy był, ale to było tak dawno temu, ze ja w ogole tego już nie pamiętam. Najlepsze jest to, ze przez wiele lat się nad tym nie zastanawiałem, a nick taki pozostal i chyba dlugo pozostanie;-)
Wiek: W tym roku skoncze 27 lat
Miejsce zamieszkania: Ostrow Wielkopolski
Kolor włosów i oczu: Włosy – ciemny blond, oczy zielone
Zawód: ekonomista
Trzy główne cechy charakteru: słowny, przezorny, dokładny (czuje się w tym momencie jak podczas… no wiecie gdzie:P Ta starsza wiekowo grupa użytkowników to już przerabiala w większości:P)

2. My i Juve
Od kiedy kibicujesz Juve: od 1995 roku (czyli dosc pozno, bo już miałem 15 lat, pociesza mnie jedynie fakt, ze niedługo drugie tyle przezyje już z Juve)
Dlaczego akurat ten klub: bo taki miałem wtedy kaprys i tak pozostało do dnia dzisiejszego:P
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – było wielu bardzo dobrych piłkarzy. Z reguły nie bawię się w typowanie który jest naj naj naj, a tym bardziej który w calej historii danego klubu był naj naj naj. Jednak w przypadku Juve jest wyjątek, bo jest taki jeden. Mowia na niego – Del Piero ;-)
Jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? – Scudetto w 1998 roku i triumf w Lidze Mistrzow w 1996 roku
Jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? – porazka w finale Ligi Mistrzów z Borussia Dortmund ;/ oraz sezon 98/99 w serie a jako całość,to było pasmo niemiłych wydarzen ;/

3.My i forum

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Było to dopiero w 2004, gdyz dopiero od tamtego roku miałem w domu stale lacze. Szukalem stronki o moim kochanym Juve i uznalem, ze ta strona jest the best of the best:P Jednak nie równało się to z automatycznym zarejestrowaniem. Kilka miesięcy po tym fakcie to nastapilo pod wpływem „chwili”, jednak glownie moja uwage poświęcały wiadomości, ale akurat nie te z forum. Tutaj bywalem rzadko i z reguly w roli widza. Dopiero kilka miesięcy temu się to zmienilo i postanowiłem wrzucic tutaj swoje trzy grosze, aby być może pare osob doprowadzic do szewskiej pasji:P
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve: W związku z tym, iż wypowiada się tutaj bardzo duzo użytkowników JAKOS nie zwróciłem uwagi na KOGOS z kim bym się w każdej kwestii zgadzal. Poza tym nie jestem jakims starym wyga tutaj … Owszem zdążało się, ze zwróciłem uwage na kogos, bo się z nim zgadzałem wrecz idealnie, ale to były takie wybiorcze moje spostrzeżenia. Potem o tym kims zapominałem. Kilka nickow zapadlo mi w pamieci, ale bynajmniej nie dlatego,ze się z nimi az tak zgadzałem ;-) Nie jestem na ta chwile w posiadaniu takiej wiedzy ;-),aby wskazac z kim się tutaj najbardziej zgadzam :D
Co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz &#8211; co do pierwszej czesci to podoba mi się ogolna merytoryczność wypowiedzi tutejszych użytkowników oraz ich liczba. Jedni mowia, ze nie wazna jest ilość, ale jakość. Inni, ze owszem sa takie chwile, ale bynajmniej ta takowa nie jest i tutaj teraz liczy się przede wszystkim to, ze Juve ma w Polsce najwięcej osob kibicujących jej spośród wszystkich ludzi dopingujących kluby z serie a. A tutaj jest i ilość i jakość (jakas :P, ale na plusie większym niż gdzie indziej:D) To forum naprawde ma się czym pochwalic:D Co do drugiej czesci uwazam, ze zle je sformułowałaś. Chyba chodzilo o to co się nie podoba. Tolerancja to nadzwyczaj naginane slowo. Toleruje się na przykład rozwydrzone male dziecko co nie oznacza, ze jego ryk człowieka nie irytuje i ma się prawo być na niego wkurzony. Tolerancja nie rowna się akceptacja, bo inaczej tak by się to nazywalo. W związku z tym czyli jej definicja, na tym forum toleruje wszystko (bo te rzeczy, które by się nie nadawaly do niczego, sa usunięte i to obojętnie kto by tutaj był moderatorem) natomiast nie podobalo mi się pare zachowan konkretnych uzykownikow. Zwłaszcza irytuja mnie (na szczescie bardzo nieliczne) wzajemne niekończące się dyskusje na &#8222;argumenty&#8221; na tematy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, w których kazda ze stron po n-razy staje przy swoich, choc w sumie niezbyt duzo ma to wspolnego z tematem a jeszcze mniej, mówiąc dosadnie jest to w przybliżeniu rowne zeru, interesuje to kogos poza tymi dwoma osobami.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2007, 22:12

1. Dowód osobisty:
- Mariusz
- Używam tego nicku grając w gry online od kilku lat, więc na forum zdecydowałem też się go użyć
- 24 Wrzesień, 1989 rok
- Ruciane-Nida
- Ciemny blond, oczy niebieskie
- Kończę II klasę LO
- niecierpliwy, przyjacielski, uczciwy
2. My i Juve
- Dokładnie nie pamiętam, ale jakoś 1999-2000 r. się zaczęło
- bo spodobała mi się koszulka Del Piero na wystawie sklepu.
- Alex Del Piero
- Cieżko powiedzieć, ale byłem w siódmym niebie po pokonaniu Realu 3:1 w CL
- sprzedanie Zidana i przegrany finał CL z Milanem
3.My i forum
- Żeby czasem wyrazić swoją opinię itd.
- jestem zbyt rzadko na forum żeby odpowiedzieć na to pytanie
- Podoba mi się praktycznie wszystko, jest przejrzyście, nie ma chamstwa i ogólnie gitarka


SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2007, 01:19

Dowód
1.Oskar
2.Pewnego dnia mój kolega zaczął się doszukiwać we wszystkim sylaby "ska":P, łącznie z moim imieniem. Tego dnia wieczorem, gdy gdzieś się rejestrowałem, stwierdziłem, że to dobry materiał na nicka. A ponieważ samo ska wydało mi się jakieś mało oryginalne, suche, dodałem ostatnią literkę imienia. I tak powstał chocapic. Zacząłem używać tego jako uniwersalnego nicka, choć live nikt tak mnie nie nazywa.
3. 12.08.90
4. Warszawa
5. Blond, niebieskie, choć z obiema danymi nie wszytek się zgadza:P
6. 11 LO-Rej
7. Sam nie wiem, unikam autocharakterystyk jak ognia
My i Juve
1.hmm, sezon 97/98, więc będzie już z 9-ta wiosna.
2.Chyba pierwszym powodem była świetna gra DP przed 98' Potem, kiedy coraz bardziej zagłębiałem się w temat piłki nożnej, poczułem, że ludzie typu Ronaldinho, którzy błysną jedną, drugą kiwką, po to, żeby wejśc w najgorszy tłum na boisku i w końcu ktoś odebrał im piłkę, mnie przeraźliwie wkurzają. Nienawidziłem przerostu formy nad treścią. A to właśnie Juventus dał mi treść, z odpowiednią ilością formy(Zidane, Nedved, Camor, DP, teraz Palladino)
3. Zidane i Platini ze wskazaniem na Zidane'a. Ale Palladino ma potencjał by należeć do tego grona.
Ale największy piłkarz w Juve w historii- Alex Del Piero oczywiście, za oddanie i boiskową mentalność
4. Nie będe oryginalny, i powiem, że pojechanie Tego Wielkiego Realu, który symbolizował wg mnie wszystko co w piłce najgorsze, przez niedoceniany Juventus.
5 Przegrana 3:2 z ManUtd w sezonie bodaj 98/99, kiedy to wygrywaliśmy 2:0 po 20 minutach :( Prawdę mówiąc rozpłakałem się po tamtym meczu
Forum
Jestem tu, bo kręciłem się wokół stronki Juvepoland od kilku lat, więc czemu nie zakręcićby się wokół jej forum?? Na pozostałe pytania nie odpowiadam.


16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 12:12

1. Dowód osobisty:
- Maciek
- 16 - ulubiona cyfra, Maciek - imię:)
- 24.10.1991
- Bielsko-Biała
- włosy brązowe, oczy niebieskie
- Już niedługo LO:D
- nie lubie siebie oceniać;)
2. My i Juve
- od 1996 r :)
- hmm :) śmieszna historia:) zaczęło sie w 1996 roku;) byłem małym brzdącem, ale zawsze lubialem pokopać w piłe na podwórku. Pewnego dnia rodzice kupili mi koszulkę piłakrską:D Była to koszulka Juventusu, Alexa Del Piero;) od tej pory niezmiennie jestem kibicem Starej Damy;) Troche śmieszna historia, ale bardzo miło ją wspominam:)
- było ich wielu niestety nie wszystkch widziałem w akcji:(
- Każden sukces Juve:)
- Przegrana w karnych finał LM z Milanem w 2003 roku..
3.My i forum
- Chciałem poznać kibiców Juve:)
- Musiałbym się głębiej zastanowić..
- Podoba mi się to żę jest tu wielu ludzi, którzy są zgrani. Wady? hmm.. JP ma jakieś wady? :wink:

Mam nadzieje że chociarz troche poznaliście mnie bliżej:)


gigant

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 31 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 21:49

:)
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2007, 10:19 przez gigant, łącznie zmieniany 4 razy.


Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 21:15

1. Dowód osobisty:

- Rafał
- Planescape Torment ;)
- 20 lat
- czarne włosów (no raczej:P) i zielone
- liceum ukończona, matura zdana, pracuje w LG-Philips
- lojalny, leniwy, cholernie fajny :D
2. My i Juve

- nie pamiętam dokładnie ale bodajże od sezonu 97/98
- ma to "coś"
- Zinedine Zidane
- Wygrana z Realem Madryt w sezonie 02/03 LM
- Tragedia na Heysel
3.My i forum

- jest bardzo ładne graficznie :prochno: serio : nie wiem.
- z wieloma juventini ;) a zwłaszcza z paniami juventini
- fakt, że można podyskutować wśród kilkutysięcy (dobrze mówię?) fanów
mojego ukochanego klubu. A czego nie lubie ? Spamowania.


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:44

1. Dowód Osobisty:
a) Grzegorz
b) Jest związany z moim nazwiskiem, ale kumple mówią na mnie inaczej. Nie powiem jak, bo nienawidzę jak tak do mnie mówią :angry: .
c) 06.11.88
d) Po maturze, szukam szkoły, do której pójdę, na razie cieszę się wolnością :D
e) Włosy brązowe, oczy niebieskie
f) Dowcipny, koleżeński, skąpy
2. My i Juve
a) Od porażki w dwumeczu z Liverpoolem, gdy ten wygrał całą LM w 2005 roku, wtedy zaczęło się takie prawdziwe kibicowanie
b) Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ale to musiały być siły wyższe :smile: , a serio nie mam czegoś takiego, zawsze podobały mi się barwy klubu, miałem koszulkę Davidsa i z meczu na mecz, które niekiedy oglądałem z udziałem Juve, podobała mi soę ich gra, choć w meczu z Liverpoolem nie zachwycili, to akurat wtedy podjąłem decyzję, że to ten klub będzie w moim sercu. Ale telenowela nie :prochno:
c) Boniperti, Platini i Alex - taka kolejność
d) Nie wiem czemu, ale mecz z Werderem, gdy awansowaliśmy do dalszej fazy LM po golu Emersona w 88 minucie. Jak wtedy dziękowałem Wiese za ten błąd :)
e) Degradacja, potem szok, że tylko my spadniemy, ale z perspektywy czasu, gdyby wszyscy wymienieni spadli, to my moglibyśmy nie awansować, więc tylko ogólnie: Degradacja do Serie B
3. My i forum
a) Bo wybieram to co najlepsze :smile:
b) Po oględzinach to mam podobne poglądy do użytkownika Bartek(Juventino), a tak to nie mam chyba innych, bliższych JP-oskich kumpli czy poglądowców :prochno:
c) Podoba mi się różnorodność pokoi, gdzie można się wymieniać poglądami, radami itp. a nie podoba mi się, że można dostac kartkę za coś naprawdę niewinnego, a nie dostać za coś, za co się zasługuje :? , na szczęście są to rzadkie momenty tej strony :)

No to tyle, pozdro dla wszystkich i udanych wakacji :smile:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 12:32

1. Dowód osobisty:
- Paweł
- bobryt - kumpel z osiedla wymyślił, od nazwiska pochodzi ;)
- 01.02.1985
- Gorzów Wlkp.
- blond + niebieskie oczy (aryjczyk hheeheh)
- kończe PWSZ w Gorzowie na kierunki Inf. w Zarządzaniu, pracuje na Poczcie ;)
- zabawny, rozsądny, LENIWY!

2. My i Juve
- ciężko powiedzieć, to gdzieś będzie rok koło 95. graliśmy z kumplami w piłe i jeden koleś z którym grałem w drużynie wybierał że jesteśmy "jakiś" Juventus. później zobaczyłem tą drużyne w TV i się nią zainteresowałem. później zainteresowanie rosło i rosło i po 12 latach z Juve jestem Tutaj :))))))
- serce wybrało :)
- pewnie Platini, choć go nie pamietam. obecnie Buffon i nasz wielki kapitan - Del Piero. podziwiam go za lojalność!
- wygrany finał LM z Ajaxem, wygrane mecze w LM z Barcą i Realem (moi kumple kibicują Barcie, stąd ta radość)
- przegrany finał LM z Milanem, tuż po karnych przeżyłem jedno z największych rozczarowań w życiu leżąc 15min na podłodze i płacząc :(

3.My i forum
- bo zawsze lubie wtrącić swoje 3 grosze :)
- na pewno nie ci od kartek :prochno: a tak to ciężko mi powiedziec bo nie siedze tu za często :)
- podoba się porządek i organizacja, wygląd mógłby być o wiele przyjemniejszy, również kilka skryptów dostarczyło by więcej rozrywki :)


Obrazek
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 13:00

1. Dowód osobisty:
-Szymek
-Kiedyś zamiast <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na gadu napisałem devil i wszyscy potem do mnie devil devil xD a to jest takie rozmiękczone :)
-28.01.1992 (15) (Tego dnia i miecha urodził się także Gianluigi Buffon)
-Sobótka k.Wrocka
-włosy: ciemne średniej długości, oczy: zielone
-GG w Sobótce / uczeń
-Yyy nic nienapisze ;P

2. My i Juve
-Sezon 2002-2003 po wygranej nad Realem 3:1 :)
-ahh Alex Del Piero oczywiście i ta magiczna data urodzin (Buffon i Ja) A tak naprawdę spodobała mi się gra klubu który spokojnie oczekiwał na ataki by wyprowadzić kontre ahhh Lippi :)
-Dino Zoff :)
-Wygrana nad Realem 3:1 ! a przed tym meczem 2:1 z Barceloną
-Wiadomość o korupcji i przegrana w finale LM z Milanem
3. My i forum
-Ja n 4um jestem od niedawna ale konto mam od 2006 roku :)
-hmm niewiem :P Nieznam was jeszcze tak dobrze jak innych uzytkownikow for o fifie :)
-denerwuje mnie jak niektórzy piszą na temat, na którym się nie znają i piszą bzdety np. "Sissoko w Juve"
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2007, 09:57 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 13:31

Dowód

- Stasiu
- prawdziwy_stachu - stąd, że wszystkie "stachy" sa juz pozajmowane, a jest tylko jeden prawdziwy :prochno:
- 27.03.1987 - ten sam dzień co Marek Citko;-) choć oczywiście jestem młodszy od niego o jakieś 13 lat
- Gościcino k.Wejherowa, k. Gdyni czyli na pomorzu:)
- ciemny blondyn ze mnie z niebieskim oczami
- akuratnie studiuję socjologię, skończyłem pierwszy rok i przeslizgnąłem się na drugi
- 1 cecha, 2 cecha i 3 cecha- jak mam podać ich więcej to piszcie;)

Ja i Juve

- od Mistrzostw Świata we Francji w 98 roku. Przez Zidane'a ;)
- Jakaś wspólna podwórkowa ekstaza- gdy gralismy w piłkę kolega był zawsze Inzaghim, ja Zidanem, a bramkarz był Pagliucą albo Peruzzim. Podobały mi się (i podobają nadal) ich barwy biało-czarne, które dla mnie były takim symbolem, jakby to powiedzieć, walki i wielce mocarnej druzyny :lol:
- wygrany dwumecz z Realem:) na drugim miejscu wygrana z Barcelona kiedy Zalayeta strzelił brameczkę w dogrywce
- Przegrane z Manchesterem United, kiedy po dwóch bramkach Inzaghiego wygrywaliśmy 2-0 by potem przegrać 2-3. Za ten mecz szczerze znienawidziłem Czerwonych Diabłów

Ja i Forum

- Zdecydowałem się zapisać na to forum, do Juventusowej społeczności po to, aby móc dzielić się swoimi przeżyciami związanymi z klubem z innymi których to interesuje. Oczywiście to działa w obie strony. kocham ten klub, kocham Was, kocham biało-czarne barwy!
- denerwuje mnie to kartkowanie przez moderatorów i ostry regulamin. Czasami trzeba dac upust swojej wściekłości i/albo zniesmaczenia i albo zakląć (choć zgadzam się że jest to niekulturalne) lub ponaigrywac się z kogoś (dystans do własnej osoby jest wielce wskazany) A tak- jedna druga kartka i spadasz. :angry:


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 13:36

DOWóD OSOBISTY;

Piotr

Jeśli chodzi o nick, założyłem Go na grach online na wp 4 lata temu, po prostu koledzy mówią na mnie Alex, trochę przypominam im Go na boisku ;) stąd się to wzięło.

urodziłem się 22 grudnia 1985 roku, mam więc 21 wiosen.

Tarnowskie Góry

kolor włosów blond- oczy zielone.

studiuje sobie spedycję, obecnie mam wakacje, co będzie dalej, zobaczymy.

Trzy główne cechy charakteru.. hmm :think: uparty, złośliwy,nieodpowiedzialny.


MY I JUVE;

Kibicuje Juve od pamiętnego finału ligi mistrzów z Ajaksem Amsterdam ;)

dlaczego ten klub? Nie potrafie tego opisać, dla mnie jest to jak zakochanie się w jakiejś dziewczynie, nie miałem żadnych powodów, po prostu serce mi tak podpowiedziało :)

Dla mnie najlepszym piłkarzem Juve zawsze był jest i będzie Alex, nie ma większego od niego.

Najmilej wspominam spotkanie w lidze mistrzów z Realem Madryt w sezonie 02/03 wygranym przez Juve 3:1

Nie mogę powiedzieć ze najgorsza była tragedia na Heysel gdyż nie przeżylem jej, nie było mnie wtedy na świecie.Więc muszę przyznać że najbardziej odczułem sezon 00/01 kiedy zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie LM przegrywając ostatnie spotkanie w grupie z Koniczynkami(byliśmy wtedy jeszcze w grupie z Hamburgiem i z Deportivo)

MY I FORUM;

sam nie wiem dlaczego dołączyłem tutaj do was na forum, parę lat temu po prostu,dostałem komputer, później podłączyłem internet, i pierwsze co zrobiłem to od razu szukałem stronek o Juve aż natknąłem się na JuvePoland, i tak już zostało do dziś.

Najbardziej zbliżony punkt widzenia zwykle mam z użytkownikiem Venomik, nie znam człeka ale widzę co piszę i nie pamiętam wypowiedzi tegoż użytkownika z którą bym się nie zgadzał.

Podoba mi się że na JuvePoland jest stosunkowo mało dzieci neostrady, przeważają kibice rozsądni, mający coś ciekawego do powiedzenia i wnoszący wiele do określonego tematu.Nie toleruje jak widzę użytkowników oceniających jakąś sytuację pochopnie, nigdy nie zapomne jak po pierwszej porażce w serie B dziesiątki kibiców na JP wyrzucało już DD z klubu, o dziwo gdy dowiedzieli się parę miesięcy później iż DD odchodzi z klubu a zastąpi Go Ranieri, Ci sami kibice zaczęli tęsknić za DD, no ale cóż, w Polsce jak widać np w tv mamy zawsze największych krytyków Tomaszewski, Engel, Strejlau-chyba nie musze szerzej o tym pisać; wiadomo.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 16:35

1. Dowód osobisty:
- Marek
- Hmm... dobre pytanie ;)
- 17 lat
- Tychy
- Blond włosy, oczy szare
- Technikum nr. 5 (informatyka) ;)
- Zrównoważony, wierny, nieprzewidywalny ;)
2. My i Juve
- Od roku 97 bodajże
- Jest wiele powodów, ale główny to taki, że od taty zaraziłem się zamiłowaniem do klubu.
- Zizou ;)
- Mecz z realem w sezonie 02/03 w LM
- Spadek Juve do serie B
3.My i forum
- Hmm... Ciężko powiedzieć ;)
- Jestem tu zbyt krótko żeby poznać z kim mam podobne zdania ;)
- Czuję, że w internecie są dzieci neo i niestety też tutaj.


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 16:42

1. Dowód osobisty:
- Dawid
- "mini"- w cudzyslowiu bo wcale taki "mini" nie jestem (^_^) i mav-skrot od maverick (nick w CS:S)
- 26.04.1991r - 16 lat :P
- Jadowniki/Brzesko/woj. małopolskie
- szatyn, niebieskie oczy
- ZSP nr 1 w Brzesku (bio-chem 8))
- szczery, otwarty, tolerancyjny :D
2. My i Juve
- Juventus-Ajax -> finał LM
- no idea, mlodzienczy kaprys
- Michael Platini
- transfer Gigi Buffona, Juventus-Real 3:1
- ukaranie przez wladze ligi spadkiem do Serie B, choc moim skromnym zdaniem Milan AC tez powiniem spasc...
3.My i forum
- uznalem ze warto brac czynny udzial w zyciu spoleczenstwa (czyt. kibicow Juve 8))
- jestem na tym forum zbyt krotko, aby moc powiedziec ze mam z jakims uzytkownikiem takie samo zdanie na wiekszosc tematow :P (jak sie z kims w 99% bede zgadzal to zedytuje :P
PS: patrz up :P mam takie samo zdanie jak Skibil :P
- wszystko mi sie podoba, chociaz wypowiedzi niektorych uzytkownikow sa
denne :/, stosunkowo malo tekstow w stylu "joł ziomeq kcesh pokliqac?" (^_^)


Marysia_Gliwice

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2007
Posty: 7
Rejestracja: 09 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 22:28

1. Dowód osobisty:
- imię* - Marysia .. (nie pytajcie kto mnie tak skrzywdził.. xD)
- skąd się wziął Twój nick? - Ee.. to raczej proste :P Imię + Miasto, w którym mieszkam od urodzenia :)
- data urodzenia (lub wiek)* - 22.12.1991
- miejsce zamieszkania (miasto) - Gliwice :)
- kolor włosów i oczu - oczy - niebieskie, włosy.. hmm, sama nie potrafię określić, ale znajomi mówią, że to kasztanowy jest :)
- szkoła / zawód - Liceum o profilu europejsko-językowym
- trzy główne cechy charakteru - zakręcona, leniwa, uparta :D
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - Oficjalnie od meczu Juventusu z Realem w LM, kiedy to wygraliśmy 3:1 bodajże maj 2003 ;)
- dlaczego akurat ten klub? - Przez Brata :P Wszczepił fanatyzm już w dzieciństwie ;)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Zidane i Alex Del Piero:)
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)- Wygrana 7:0 z Olimpiakosem, Wygrana z Realem j.w.,
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Przegrana w Finale L-M z Milanem :| :( i sprzedaż Di Vaio
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Bo kocham Juventus i widzę, że jest tu z kim 'o tym' pogadać ;)
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Własciwie dopiero pomalutku poznaje wszystkich.. Bo dużo nas, wiec nie umiem powiedziec ;(
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - Póki co .. podoba mi się wszystko, poza czasem zauważalnym wyszydzaniem i brakiem szacunku wobec innych forumowiczów... :naughty:

:)


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2008, 17:17

Dowód osobisty:

1. Grzesiek
2. Uwielbiam historię, toteż stąd nick.
3. 5.05.1994
4. Kluczbork
5. Włosy czarne, oczy niebieskie
6. Gimnazjum numer 3 w Kluczborku (III klasa)
7. Nie mnie oceniać 8)

My i Juve:

8. Od meczu z Barceloną podczas LM 2002/03
9. Bo ma to "coś" w sobie
10. Obecnie:Alessandro Del Piero, Gigi Buffon oraz Pavel Nedved. Dawniej: Michel Platini i Giampiero Boniperti.
11. Pamiętam Scudetto 2003. Radość przyniosły wszystkie wygrane z Realem.
12. Przegrany finał CL 2002/03, degradacja do Serie B, upokorzenia z Bayernem, Bari i Catanią ostatnio.

My i forum:

13. Zaglądałem tu już na informatyce i wiedziałem, że to tutaj się zarejestruję.
14. Mam kilka osób na gadu-gadu; niektórych fanów poznałem osobiście, dzięki JuvePoland.
15. Podoba mi się różnorodność tematów oraz wszelkie akcje, wyjazdy itp. To jednoczy forumowiczów, wcześniej sobie nieznanych. Nie podobają mi się napinacze i miszczowie ciętych ripost (można, ale z umiarem).
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2009, 20:09 przez Il Storico, łącznie zmieniany 4 razy.


ODPOWIEDZ