Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
jasiekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 12:16

1. Dowód osobisty:
Jasiek
od pierwszej litery mojego nazwiska:)
14.05.1991 15 lat
łysy:)brazowe
uczen gimnazjum
swir,humorzasty,lekkomyslny:)
2. My i Juve
od 2002 r (mecz LM juve-manchester UTD)
dobre pytanie:)
Edgar Davids
wygrana z realem 3-1(del piero,trezeguet,nedved .....zidane)2003r
przegrany final LM z milanem po rzutach karnych :(:():(2003r
3.My i forum
bo kocham juventus
martin
wszystko mi sie podoba:):)
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2007, 12:22 przez jasiekm, łącznie zmieniany 1 raz.


candlelight

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 11
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 12:21

1. Dowod osobisty:
- Marlena
- sama nie wiem... wymyslilam jakis czas temu... uwielbiam swiece, ich blask, cieplo... kiedys przez lata zawsze bylam juventeena- ale juz nie jestem teen(ager)... wiec zostalam candlelight na wszystkich forach:)
- 1986r...
- Mikolow... ale cale dnie jestem w Katowicach...a juz niedlugo przeprowadzam sie do Chorzowa :) taki mix :P
- wlosy- blond, oczy- piwne ( kocie- ale to sporo naciagane :P)
- studentka prawa, obecnie II rok
- ambitna, otwarta, bardzo punktualna:P

2. My i Juve:
- 1996...eh, jak wiekszosc :) to byl chyba jakis magiczny wieczor dla wielu z nas... choc dla mnie zupelnie przez przypadek :)
- przez przypadek ? w to nie wierze... za to wierze w przeznaczenie... :) zaden inny klub nie zawladnal moim sercem, tylko La Vecchia Signora :)
- nie umiem powiedziec, kto wg mnie jest najlepszy... ale Del Piero jest dla mnie wyznacznikiem Juventusu...
- bylo tego tak wiele jesli chodzi o Juve... natomiast moja najwieksza radoscia przez te ostatnie 10 lat byl tytul Italii z tego roku! tej radosci sie nie da opisac... no chyba, ze Juve wygra LM :)
- przykrosc sprawiaja mi tylko ludzie, ktorzy nie znajac Juventusu oczerniaja go... bo tak jest najlatwiej...

3. My i forum:
- zagladam tu od dluzszego czasu... i w koncu doszlam do wniosku, ze brakuje mi ludzi, ktorzy mysla/czuja podobnie... ze brakuje mi kontaktu z nimi... wiec jestem :)
- za wczesnie na ta odpowiedz :)
- podoba mi sie prefesjonalizm i dosc spory rygor, a propo np. krotkich i bezsensownych postow :)


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 22:01

1. Dowód osobisty (chyba raczej legitymacja szkolna dla mnie
Imię: Maciej
Nick: Od nazwiska (choć niektórzy myślą, że od reklamy Sprite)
Data urodzenia: 13.12.1992 (chyba najmłodszy na forum :) )
Miejsce zamieszkania: (nie podaje lepiej mojej wsi, powiem tak- okolice Bydgoszczy)
Szkoła: Gimnazjum II klasa ;/
Włosy i oczy: Brązowe/zielone
Trzy główne cechy charakteru: leniwy (no cóż, urodzony w niedzielę), łatwowierny i hmmm... :think: niech będzie koleżeński
My i Juve
1.- od kiedy kibicujesz Juve? W tym roku będzie sześć lat
2.-dlaczego akurat ten klub? Dużo by tu wymieniać, ale z jednym z powodów jest Alex Del Piero 8)
3.- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubuDel Piero
4.- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość?
Mecz w LM z Realem 2003 roku
5.Finał LM z Milanem w 2003 roku
3.My i forum
1.- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? dlatego, że są tu porządni ludzie z, którymi można pogadać o Juve i nie tylko :)
2.- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- jest parę takich osób m.in. Venomik, Simi.....
3.-co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. Forum/nabijanie postów[/b]


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 14:10

1. Dowód osobisty:
- imię - Achim
- skąd się wziął Twój nick? - no od imienia, które bardzo lubię :D
- data urodzenia (lub wiek) - 23 stycznia 1991, czyli 9 dni temu skończyłem 16 lat :P
- miejsce zamieszkania - Knurów (Śląskie)
- kolor włosów i oczu - szatyn, zielone
- szkoła / zawód - jeszcze przez pół roku MG 3 w Knurowie potem jakieś liceum w Gliwicach
- trzy główne cechy charakteru - leń, szczery, kulturalny
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - dokładnie nie pamiętam, zawsze byłem za Juve, jednak moja miłość zaczęła się jakieś 4 lata temu
- dlaczego akurat ten klub? - bo kocham Turyn, Włochy i tak wyszło :D Juve the best :D
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Nedved!!!
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? - zakup Buffona i kilkakrotne pokonanie realu i podwójne wygrane z bayernem w lm w fazie grupowej
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - spadek do serie B
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - bo kocham Juventus i wszystko co z nim związane
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve - nie wiem, zależy od jego wypowiedzi
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - podoba mi się to że fani innych klubów nie mogą być obrażani, czego nie ma na stronach tych klubów...nie tolreuję udawanej dysleksji...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 16:06

1. Dowód osobisty:
- Wojciech
- od imienia
- 26 Sierpień 1982
- Chełm (aktualnie Lublin)
- ciemny blond, brązowe
- prawo na UMCS
- otwarty, leniwy, tolerancyjny
2. My i Juve:
- od 1993
- brat <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zaraził mnie miłością do Juve
- Gaetano Scirea, a z tych grających obecnie bez wątpienia Alessandro Del Piero
- odejście Capello i LM z roku 1996
- odebranie Scudetti i brak gry Del Piero podczas ery Capello
3. My i Forum:
- chciałem wiarygodnego źródła informacji i plotek pod jednym adresem
- różnie
- podoba mi się ogólnie wszystko :P, a nie toleruje niektórych użytkowników, obrażających piłkarzy, kluby itp.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Tito81

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2005
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 16:57

1. Dowód osobisty:
- imię - Piotr
- skąd się wziął Twój nick? - oj to długa historia, a ,,81" od roku urodzenia :/
- data urodzenia (lub wiek) - 01.08.1981
- miejsce zamieszkania (miasto) - PYRLANDIA :D
- kolor włosów i oczu - ciemny (beż głupich skojarzeń!) blondyn, niebieskie
- szkoła / zawód - co wpadnie w łapy to robie 8)
- trzy główne cechy charakteru - lenistwo, nerwowość, sklerotyk
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - od 1998 roku
- dlaczego akurat ten klub? - Jezzzu, nie wiem, będąc dzieciakiem człowiek podejmuje różne decyzje bardzo spontanicznie. Akurat w tym przypadku tak już zostało
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - ciężko powiedzieć, kiedyś powiedziałbym że Zidane
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - każde mistrzostwo
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - degradacja do serie B
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - fajnie jest należeć do społeczności ludzi, którzy kochają to co ja :D
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - tak bardzo się nie zagłębiałem :whistle:
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz - podoba mi się to, że jest to najbardziej rozbudowane polskie forum, którego tematem jest Juve. Duża ilość informacji. Podoba mi się to, że mają tu prawo wypowiedzi kibice innych (niekoniecznie przychylnych Juventusowi) klubów. Jestem bardzo tolerancyjny, ale jak czasami widzę powierzchowność umysłową niektórych userów to żałuję, że nie jestem adminem lub modem :angry:


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2007, 15:59

Już prawie 4 lata jestem na forum jednak dopiero teraz mam czas na aktywne działanie, nigdysie nie przedstawiałem więc teraz pora na to:
1. Dowód osobisty:
- imię*-Daniel
- skąd się wziął Twój nick? - Od nazwiska...nie Lato ale coś podobnego a date to chyba każdy zrozumie :wink:
- data urodzenia (lub wiek)* - 1986 rok w sierpniu stuknie 21:)
- miejsce zamieszkania (miasto) -Kępno(poł. Wlkp),jednak obecnie studia dzienne w Opolu:)
- kolor włosów i oczu piwne, brązowe
- szkoła / zawód - student Administracji
- trzy główne cechy charakteru -Zawziętość,Upartość,Nieśmiałość
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? Pamietny finał z Ajaxem
- dlaczego akurat ten klub? To szczęście dostałem w Dna od Boga :smile:
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu- Platini po nim Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) Wygrane scudetto w ostatniej kolejce w sezonie bodajże 2001/2002-Inter przegrywa z Lazio a my wygrywamy z Udinese, oprócz tego wygranie w lidze mistrzów najpierw z Barcelona a następnie z Realem
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Przegrany finał z Milanem w Lm,także bramka Rickena na 3-1 w finale z Borusią,wyroki w calciopoli
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Chciałbym być nie tylko biernym świadkiem wydarzeń na forum ale tkże jego czynnym uczestnikiem
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - wyjdzie w praniu :smile:
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. To że forum ciągle się rozwija jest najlepsze...nie lubie głupich wypowiedzi a w szczególności opowieści Interistów.... :angry:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 14:54

Dowód osobisty:
- imię*
-Łukasz
- skąd się wziął Twój nick? - mój nick ewoluował. najpierw był stasik od nazwiska. Potem ktoś powiedział stas i wyszło stach. Kumpel z klasy żeby mnie wkurzyc wołał na mnie stacho (z takim przeciąganiem w głosie o). No i wyszło stahoo. H zamiast CH jest po to żeby było smieszniej :prochno:
- data urodzenia (lub wiek)*
- 18.08.1990 (17 latek w sierpniu)
- miejsce zamieszkania (miasto)
-Kaczory (koło Piły) Dla tych co nie wiedza gdzie jest Piła- 100km na północ od Poznania :twisted:
- kolor włosów i oczu -
oczy chyba :prochno: niebieskie a włosy na pewno czarne :smile:
- szkoła / zawód - Liceum Ogólnokształcące
- trzy główne cechy charakteru -
spokojny, uparty... i? no własnie pare by mogło byc. te 2 sa najwazniejsze :-D
2. My i Juve.
- od kiedy kibicujesz Juve? y i Juve
tak na poważnie to od 2002 roku.
- dlaczego akurat ten klub?
kiedys lubiłem Liverpool ale spodobał mi sie na mistrzostwach świata w Korei Buffon i Del Piero. I to dla nich zrobiłem :lol:
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu-
nie zyje przeszłościa, lecz teraźniejszościa. :o Na równi stawiam dwóch piłkarzy: Alex Del Piero i Pavel Nedved.
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) -
3-1 na Delle Alpi z Realem w sezonie 2002/2003 i wygrana z tym samym Realem chyba 2 lata później :twisted:
-jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Przegrany finał z Milanem i to jak sprzedali sie nasi piłkarze po degradacji...
3.My i forum - dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
hah, dobre pytanie :-D Chciałem móc komentowac wraz z innymi fanami Juve to co dzieje sie w klubie.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
- za krótko aktywnie biore udział w dyskusjach żeby cos takiego określic.
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.
Nie lubie "prowokacji" kibiców innych druzyn podszytych pod fanów Juve. Aczkjolwiek dawno takiej nie było więc sie ciesze 8)


Pandit Davasarman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 15:41

Wóz, wóz, która kamera mnie bierze?

Dowód osobisty:
- imię
Bartosz

- skąd się wziął Twój nick?
Czytałem niegdyś książkę "Tomek na tropach Yeti" i był tam człowiek, ktory nazywał się właśnie Pandit Davasarman. Spodobało mi się i oto jestem. :)

- data urodzenia (lub wiek)*
15 listopada 1990 rok.

- miejsce zamieszkania (miasto)
Kowalewo Pomorskie, miasteczko oddalone 28 kilometrów od Torunia.

- kolor włosów i oczu -
Blond, oczy niebieskie. Prawdziwy Aryjczyk, co? :smile:

- szkoła / zawód -
Liceum Ogólnokształcące.

- trzy główne cechy charakteru -
Leniwy, empatyczny, zmienny.

2. My i Juve.
- od kiedy kibicujesz Juve?
Sympatię do Juventusu odczuwałem od kiedy tylko sobie przypominam, natomiast od 2000 roku kibicuję tak, jak wyraził się stahoo, "na poważnie".

- dlaczego akurat ten klub?
To jest dopiero historia. Moja siostra, notabene kibic Milanu, powiedziała mi kiedyś, że nie znosi Interu i Juventusu właśnie. Jako kochający brat, postanowiłem zrobić siostrze na złość i lubić Starą Damę.

- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu-
Platini i Del Piero.

- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość?
Zwycięstwa z Realem i wszystkie Scudetti, rzecz jasna. Jeśli w jakiś sposób Mistrzostwo Świata zdobyte przez Włochów było "związane z Juve" (bo według mnie było), to również to.

-jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
Degradacja, finał Ligi Mistrzów z Milanem.

3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
Chciałem uzyskać jakieś rzeczowe informacje o Arditi, ale nikt mi ich nie udzielił. Chamy z Was. :wink:

- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
Właściwie to dyskusje wszelkiego rodzaju obserwuję od jakiegoś czasu, więc coś tam mogę w tej kwestii powiedzieć. A najbardziej zgadzam się ze sobą. Serio, z tego co zauważyłem, nikt tu podobnie nie myśli.

- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?
Podoba mi się spory ruch i różnorodność tematów. Nie podoba mi się zaś dość powszechne nabijactwo i głupota, występująca u wielu użytkowników.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 17:25

1. Dowód osobisty:
- Jakub
-Z połączenia mojego imienia ( oczywicie w wersji zdrobniałej :prochno: ) z ksywką Ibrahimovica, którego lubie, mimo, że opuścił szeregi Starej Damy. KU-ibra nie pasowało więc dałem KU-bra 8)
- 17 lat
- Ciemny blondyn, piwne
- Częstochowa
- III L.O.
- leniwy, uparty, ale ambitny :D

2. My i Juve
- Od końca sezonu 2000/2001. Poprostu się zakochałem i ani myśle o odkochaniu
- Lubie zebry :prochno:
- oczywiście Platini
- Wygrana z Realem 3-1
- degradacja :/

3.My i forum
- Poprostu chciałem brac udział w życiu forum, wypowiedziec się na dane tematy
- właściwie to jest ich dużo ( przynajmniej tak mi się wydaje)
- najbardziej podoba mi się organizjacja i porządek forum, nie toleruje chamstwa


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 17:54

1. Dowód Osobisty:
a. imię : Jakub

b. skąd się wziął Twój nick?
- długa historia... po części zapomniana. Jakoś tak wyszło ;-)

c. data urodzenia (lub wiek)
- 31.10.1990
d. miejsce zamieszkania (miasto)
- Sandnes, Norwegia.

e. kolor włosów i oczu
- włosy: szatyn
- oczy: niebieskie

f. szkoła / zawód
- Johannes l&aelig;ringssenteret i Stavanger
- zawód: różne 'roboty' tutaj mam, ale 'stałej' brak

g. trzy główne cechy charakteru
- lewniwy (a co)
- uparty
- złośliwy (zdarza mi sie)

2. My i Juve
a. od kiedy kibicujesz Juve?
- gdzieś tak w 1999 obejrzałem jakiś mecz (u kumpla, czy gdzieś tam) i zacząłem się interesować ekipą w biało-czarnych koszulkach... swojego czasu uwielbiałem Inzaghiego i Del Piero ;-)

b. dlaczego akurat ten klub?
- tak wyszło ;-)

c. najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu ?
- wypadało by napisać Platini, ale nigdy nie widziałem go w akcji... myślę, że Del Piero. I Nedved. I...

d.jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)
- po koleji : odejście Zidane'a w 2001 (wtedy go nie lubiłem), Mistrzostwa Włoch (01/02 i 02/03, i te ostatnio odebrane), kupienie Zlatana Ibrahimovica (strasznie mi się podobał jego styl gry), odejście Capello i Vieiry.

e. jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
- po koleji : odejście Inzaghiego w 2001 (strasznie go lubiłem, ba dalej lubie), przegrana z Milanem w finale LM (karne w wykonaniu Trezegueta, Zalayety itd... masakra), przyjście Vieiry do Juve(jakos tak nie przepadałem za Arsenalem, z Henrym i Vieirą na czele), Calciopolli, odebranie tytułów mistrzowskich, odejście Zambro i Zlatana, Serie B.

3.My i forum
a. dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
- na początku szukałem jakiejś stronki o Juve, z newsami itd. Po roku z małym hakiem zarejestrowałem się na forum, żeby się wymieniać poglądami z innymi ;-)

b. który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) ?
- pod sporą większością postów RavaneVialli'ego, juvelucka i paru innych mógłbym się podpisać obiema rękoma.

c. co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?
- ewidentnej, rażącej, obrzydliwej głupoty 'w wykonaniu' niektórych.

EDIT:
Edited & Updated 9.10.2008
Ostatnio zmieniony 09 października 2008, 22:01 przez Tharp, łącznie zmieniany 2 razy.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 18:32

1. Dowód osobisty:
- Dominik
- od imienia :wink: :wink:
- 14lat
- kilka kilometrow od Biłgoraja
- szatyn. a oczy mam piwne
- Gimnazjum w Ksiezpolu
- leniwy spokojny i ambitny
2. My i Juve
- od kiedy pamietam czyli gdzies tak od 2000 r.
- nie wiem to chyba dzieki siostrom
-Platini (ale ze wzgledu na wiek nie pamietam go z boiska)
-Wygrana z Realem w Lidze Mistrzow w 2002/03
- Przegrany final tej samej edycji.
3.My i forum
- Chcialem byc blizej klubu ktory kocham
-Siewier

POZDRAWIAM


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2007, 18:38

1. Dowod osobisty (wydany 5 IV 2007;])

- Jacek

- Czarny od tego ze ciagle sie ubieram na czarno, po prostu zawsze lecz takze taka wlasnie mam ksywke wsrod znajomych. A dodatek 'z kultury' poniewaz ludzie sluchajacy tej muzyki co ja ubieraja sie na czarno zazwyczaj i tak jakos mi sie nasunelo, bo w koncu muzyka to kultura hehe.
- 20.02.1989 (Światełko tez wtedy)

- Ruda Różaniecka - wiocha zabita dechami, gdzie nawet diabel dobranoc nie mowi, a co dopiero dzien dobry :prochno:

- szatyn z szarymi/zielonymi/niebieskimi oczami(sa rozne wersje) :dance:

- LO im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. 2 klase koncze

* egoista
* arogant
* okreslony jako 'wspolczesny niepoprawny romantyk-pesymista' :smile:

2. My i Juve

- odkad rodzice kupili mi koszulke Juve(Del Piero oczywiscie :smile: ), a przypada to na rok 1998
- pamietam, ze dostalem rozniez koszulke Lazio (Cashiraghi), ale nie wiedzialem ze to Lazio i dlatego zostalo Juve.
- jest ich trzech: Del Piero/Peruzzi/Ferrara
- jak rozjechali Real 3-1 w polfinale LM, Barce 2-1 w cwiercfinale LM i jak sie dowiedzialem o Scudetto z roku 2002 i mistrzostwie Legii w jeden dzien
- degradacja do Serie B(ale bylem wkur***. jak nigdy w zyciu!) i przegrana w finale LM z Milanem(plakalem jak bobr)

3. My i forum

- chcialem sie utozsamiac ze spolecznoscia sympatyzujaca z Juve
- cenie wypowiedzi Venomika i Lukasz_JUVE, ale czy sie z nimi pokrywam...
- organizowanie wyjazdow na mecz, zloty(jezeli mozna to zaliczyc do forum). interistow nie toleruje!
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2007, 20:35 przez CzarnyZkultury, łącznie zmieniany 1 raz.


MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 23:16

1. Dowód osobisty:
- imię* - Michał
- skąd się wziął Twój nick? Z Ulicy Sezamkowej - kiedyś uwielbiałem tego czerwonego potworka. Tak w ogóle, to jest mój rezerwowy nick.
- data urodzenia (lub wiek)* - 18.06.1983
- miejsce zamieszkania (miasto) - Katowice
- kolor włosów i oczu - włosów coraz mniej, więc nie wiem jaki kolor mają, a oczy podobno zielono-szare lub.. jaszczurkowate ;).
- szkoła / zawód - student matematyki
- trzy główne cechy charakteru - uparty, wesoły, czasem marudny
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - prawdopodobnie od meczu z Borussią w finale LM.
- dlaczego akurat ten klub? - poczułem taką nagłą potrzebę zostania fanem Juve, po lewej stronie mnie tknęło i tak mnie tka do dnia dzisiejszego
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - z historii którą pamiętam to będzie Alex, ale na prawdę wspaniałymi piłkarzami w Juve byli Roberto Baggio i Zidane (który stracił wiele w moich oczach podczas finału MŚ w Niemczech), a nadal jest Pavel Nedved.
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)
Wygrane z Realem w LM, zdobyte scudetti
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
Było tego trochę, najbardziej zabolało Calciopoli, przegrane scudetti w ostatnich kolejkach (z Lazio i Romą chyba), porażka z Milanem i Realem w finale LM.
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - Współpracowałem z JP dawno temu, więc to było naturalne.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
Najczęściej gadam ze świergotem i Martinem, więc chyba oni :D
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.
Za dużo dzieciaków, które nie respektują zasad ortografii i stylu, przez co niektórych postów nie da się czytać w ogóle. Co mi się podoba? To że żyje.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 23:58

1. Dowód osobisty:
-Maciek
-skrót od nazwiska (a czemu akurat to sam nie wiem :think:)
-27.12.1990 (16)
-Warszawa
-włosy: ciemny brąz, oczy: brązowe
-III LO imienia generała Sowińskiego w Warszawie / uczeń
-wybaczcie, ale nie znoszę pisać takich rzeczy :snooty:)

2. My i Juve
-chyba 2002 (?)
-spodobała mi się gra tych piłkarzy i to, że wygrywali z innymi wielkimi klubami
-Duży zbiór, z którego można wybierać, ale postawię na Edgara Davidsa :)
-A bo pamiętam? :prochno: Jedyne co to wiem, że się bardzo cieszyłem jak Juventus wygrał z Realem Madryt (bramka Zalayety w dogrywce!)
-Myślę, że jak większości, wiadomość o korupcji
3. My i forum
-na forum zapisałem się niecałe 2 lata temu, a uczestniczę od jakichś 4 miesięcy :-D , chcę wymieniać swoje opinie na temat piłkarzy, itp.
-zapamiętałem nicki Venomik i Tharpenie, więc chyba z nimi musiałem się zgadzać (jak źle napisałem nazwy, to przepraszam :smile: )
-denerwuje mnie jak niektórzy piszą na temat, na którym się nie znają oraz niektóre decyzje adminów (pozdro dla Was :-D )


ODPOWIEDZ