Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 15:04

1. Dowód osobisty:
- Piotr
- jedna z moich wielu ksyw. Lepsze to niż "Haftmistrz" :D
- 19
- Warszawa/Piaseczno
- blond, niebieskie
- student
- uczciwy, opanowany, niepoważny
2. My i Juve
- tak na poważnie to od meczu z Realem (2003)
- urzekła mnie gra Juve w tymże meczu
- Alex Del Piero, a kto inny?
- po raz kolejny - mecz z Realem :)
- degradacja
3.My i forum
- bo jestem kibicem Juve?
- chyba Ouh_yeah ale podoba mi się też to co piszą zahor, deszczowy, Brutalo, steru, Lypsky, Vimes
- podoba mi się porządek i poziom kultury jaki trzymają administratorzy. Nie lubię napinaczów z interu (co nie znaczy, że nie lubię dyskusji z kibicami tejże drużyny) i skrajnie nieobiektywnych userów


kuba1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2011
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 17:50

1. Dowód osobisty:
- Kuba
- łatwo sie domyślić
- 1988
- Nowy Sącz/Jamnica
- blond, niebieskie
- student pracujący
- opanowany,pracowity,rozsądny
2. My i Juve
- od meczu z Realem w finale LM (1998)
- urzekła mnie gra Juve i to, że płakali:) miałem 10 lat wtedy;)
- Alex Del Piero,
- pozostanie kluczowych zawodników podczas degradacji
- przegrany finał z Milanem
3.My i forum
- bo jestem kibicem Juve i chcę powymieniać opinie
- za krótko na forum by odpowiedzieć
- styl,kultura,porządek


'Zaciśniętą mam pięść dla tych co w ciągłej walce..dla tych którzy odeszli... w górze dwa palce"
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 21:11

1. Dowód osobisty:
- Artur
- imię+ nr z dziennika który miałem w szkole, taki wygląd miał nick przy jakims konkursie
- 1992
- Chełmiec/Nowy Sącz
- ciemny blond/piwne
- skończone liceum/w trakcie zdawania matur/ przyszły student :)
- względnie cierpliwy/ spokojny/ z poczuciem humoru
2. My i Juve
- 1/2 Ligi Mistrzów Juve Real 3-1 :D
- miałem do wyboru koszulkę Juve, Romy lub Lazio, wybór padł na Juve i tak juz zostało, poza tym gra piłkarzy Juve
- Alex Del Piero i Pavel Nedved
- pozostanie zawodników po calciopoli i mecz z Realem
- Calciopoli, porażka z Milanem w finale LM
3.My i forum
- kibicuje Juve a tu mogę znaleźć dużo informacji nt klubu
- może nie tyle się zgadzam, ale lubię czytać posty zahora, Mietsona, deszczowego i jakku1
- wysoki poziom kultury, czytelnośc forum, konkretne dyskusje


Modziek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 13
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 13:17

1. Dowód osobisty:
- imię - Paweł
- skąd się wziął Twój nick? - od pseudonimu
- data urodzenia (lub wiek) -31.05.1990
- miejsce zamieszkania (miasto) - Bukowno
- kolor włosów i oczu - włosy ciemny blond, oczy niebieskie
- szkoła / zawód - Szkoła - Szkoła policealna (Technik górnictwa podziemnego), praca na ZGH "Bolesław"
- trzy główne cechy charakteru - Poczucie humoru, cierpliwy, dokładny xD
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - od 2003 roku ;)
- dlaczego akurat ten klub? - dziwne pytanie, po prostu zakochałem się po finale Ligi Mistrzów z Milanem... niestety przegranym :(
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - sporo ich tam było, ale dla mnie Zinedine Zidane, Pavel Nedved i oczywiście Alex ;)
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - Mecz charytatywny z Torino niedawno temu, jak w jednej drużynie grały największe gwiazdy sprzed lat...
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Calciopoli i również ta porażka z Milanem w finale LM 2003
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - Ponieważ są tu wszyscy kibice Juve z całej Polski, a być w takim gronie to zaszczyt
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - szczerze to nie mam pojęcia
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - Nie toleruje niektórych użytkowników na temat tego w jaki sposób się wyrażają do niektórych... a podoba mi się ogólnie dobrze zbudowane i czytelne forum i mnóstwo informacji na temat Juve


Marjo_O

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2010
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2011, 12:54

Dowód osobisty
1. marjo_O wystarczy
2. ...
3. niedługo 22 latka na karku
4. Pieski - koło Międzyrzecza w woj. lubuskim
5. Brąz irokez + blue eyes :-D
6. studiuję historię na uniwerku w Zielonej Dziurze :wink:
7. Jestem niepokorny, leniwy i fajny 8)

My i Juve
1. Od 1999 r.
2. Po prostu tak wyszło...Jeden z pierwszych meczów LM jakie pamiętam to bodajżę półfinał z ManU - Juve przegrało, a ja się zakochałem 8)
3. Jedyna możliwość - Alex Del Piero
4. Powrót do Serie A, mecz z Realem w grupie LM chyba z 2008 gdy Alex 2 bramy sypnął, transfer Gigiego
5. spadek, odejście Zidane'a

My i forum

Zapisałem się, bo chciałem, a za rzadko bywam, żeby oceniać...


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2011, 16:04

1. Dowód osobisty:
- Adam
- Inne, które chciałem były zajęte
- 17 lat
- Gdańsk
- ciemny blond, zielone
- Liceum
- skromny, zabawny, obiektywny
2. My i Juve
- 1999
- nie pamiętam, ale chyba za sprawą Del Piero
- Alex Del Piero
- zwycięstwo nad Realem 3-1
- spadek do Serie B
3.My i forum
- żeby wyrazić swoje zdanie
- udzielam się od niedawna, nie widzę jeszcze żadnej takiej osoby
- podoba mi się, że nie ma 'sezonowców', nie zauważam dzieci bredzących nie na temat. w sumie jeszcze nie zauważyłem żadnego dziwnego zachowania


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2011, 16:35

Już prawie 2latka w szeregach JP, więc i ja coś o sobie skrobnę ;)

1. Dowód osobisty:
- Hubert
- Od imienia :)
- 07.05.1994
- Okolice Jasła (podkarpackie)
- włosy czarne, oczy niebieskie
- Liceum Ogólnokształcące
- dowcipny, uczciwy, towarzyski
2. My i Juve
- Wielka miłość zaczęła się w 2006roku (po spadku do Serie B), natomiast już wcześniej trochę interesował mnie ten klub.
- Sam nie wiem, po prostu po degradacji zacząłem się interesować historią klubu, aferą calciopoli i byłem bardzo zdziwiony dlaczego taki klub spadł do włoskiej Serie B.
- Trudno na to pytanie odpowiedzieć, gdyż mam kilku swoich ulubieńców, jednak to chyba Del Piero jest takim moim "bożkiem".
- Oczywiście awans do Serie A.
- Największą przykrość sprawiają mi błędne decyzje obecnego zarządu i to jak hańbią dobre imię naszego ukochanego klubu.
3.My i forum
- Z tego co pamiętam, forum "wygooglowałem" i postanowiłem dołączyć to tej zacnej "rodziny" żeby podzielić się swoim zdaniem z innymi kibicami :-D
- Tabo89 , Elo Melo:)
- Podoba mi się atmosfera jaka tu panuje, tolerancja, brak jakiegokolwiek poniżania innych userów.
Raczej nie ma rzeczy jaka by mi się nie podobała.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 11:13

1. Dowód osobisty:
- imię Damian
- skąd się wziął Twój nick? - od imienia i daty powstania Juve
- data urodzenia (lub wiek)* 1994
- miejsce zamieszkania (miasto) Jastrzębie
- kolor włosów i oczu ciemne włosy, niebieskie oczy
- szkoła / zawód uczeń technikum w przyszłości elektryk
- trzy główne cechy charakteru wesoły, wytrwały, czasem leniwy
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? meczu finałowego LM 2003
- dlaczego akurat ten klub? bo pokonał w pięknym stylu Real? Zaimponował mi Buffon, Trezeguet,Nedved, Del Piero, Zambrotta i całe wielkie Juve
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu Del Piero/Zoff
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - wygrane scudetto w 2003 roku/ każde zwycięstwo nad Interem szczególnie te 2:1 za czasów Ferrary
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? -calciopoli
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - bo jest najlepszei idzie pogadać na temat
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) -nie wiem czemu, ale tabo czy jakoś tak, jeszcze yanquez, bo często się z nim zgadzam przeglądając forum
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - wszystko mi siępodoba :)


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 19:30

1. Dowód osobisty:
- Łukasz
- Juve Storia Di Un Grande Amore ( jsduga )
- Witkowice ( jakieś 20 km od Oświęcimia )
- szatyn/piwne
- liceum o profilu humanistycznym
- zrównoważony, zdecydowany, niezłomny
2. My i Juve
- gdzieś 2000 rok i pierwsze "spotkanie" z Gigim w meczu reprezentacji. Automatycznie przeszło na Juve jakiś czas później.
- Dlaczego? Podoba mi się bycie Juventinim. To nie jest coś na kształt Barcy, Realu i och ach, ale to jest część mnie...kurde....świetne, kapitalne doznania :)
- No cóż, jakbym kogo nie kochał, ale Del Piero
- nie ma takiego szczególnego, cieszy mnie wszystko, co sprawia, że Juve jest na szczycie
- degradacja i walka o sprawiedliwość, cały czas po 2006 roku jesteśmy obwiniani jako główni źli...
3.My i forum
- porównywałem fora o Juve i to było najlepsze, po prostu
- czy ja wiem, są tu ciekawe osobistości i mądrze prawią w większości, choć najbardziej obeznany w sprawach jest Łukasz
- Na forum podoba mi się praca administracji i moderatorów, dzięki czemu jako nieliczne forum, mamy czysto koleżeńsko - przyjacielską atmosferę. Ponad to różnego rodzaju akcje dla fanów...długo by wymieniać. Co mi się nie podoba? Może inaczej. Forum mogłoby być bardziej rozwinięte od strony graficznej


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2011, 11:10

1. Dowód osobisty:
- Maciek.
- To wymyślony przeze mnie skrót od pseudonimu - "kędzior".
- We wrześniu skończę 18 lat.
- Krosno.
- Ciemny Blond ? Niebieskie.
- Liceum Ogólnokształcące.
- Szczerość, poczucie humoru, zawziętość.
2. My i Juve
- Od 9 lat, kiedy to wybrałem się z Tatą po strój bramkarski, było ich sporo, ale jako młody chłopak patrzyłem na wygląd, no i między strojem Didy a Gigiego wybrałem ten drugi, jeszcze z Fastwebem i wzorem "kości" na klatce piersiowej :) Wtedy to zacząłem poważniej interesować się klubem, plakaty w Bravosportach, wycinane artykuły itp itd.
- Jak wyżej, troszkę przypadku, ale oczywiście z czasem dostrzegłem wszystko to, za co kocham Juventus. Tradycja, osiągnięcia, wielcy zawodnicy... kibice, którzy za ten klub oddaliby życie.. to cudowne, żaden inny klub nie ma w sobie takiej magii, bez względu na to ile wygrał.
- Alessandro Del Piero.
- Każdy wygrany mecz przynosi mi niesamowitą radość i satysfakcję.
- Degradacja do Serie B.
3.My i forum
- Fajnie jest móc porozmawiać na temat Juventusu z innymi kibicami z całej Polski.
- Elo Melo :) i Hubson.
- Spora liczba tematów, ludzie, z którymi można porozmawiać o wszystkim, co związane z klubem, akcje, na których sprzedawane są gadżety klubowe. Co do tego, co mi się tu nie podoba - odchodzenie od tematu wątku i zmienianie go w osobiste "wojny" między userami.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
lukatg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2008
Posty: 26
Rejestracja: 02 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:17

1. Dowód osobisty:
- imię - Łukasz
- skąd się wziął Twój nick? - imię i miasto
- data urodzenia (lub wiek) -30-06-1981
- miejsce zamieszkania (miasto) - Tarnowskie Góry
- kolor włosów i oczu - brunet wieczorową porą, brązowe
- szkoła / zawód - Polibuda / największy zawód to sezon 2010/11 :D (ogólnie to księgowy)
- trzy główne cechy charakteru - szczerość, nonkonformizm i skromność :P
- od kiedy kibicujesz Juve? - od 1993 roku, finału pucharu UEFA z BVB
- dlaczego akurat ten klub? - trochę na przekór, wszyscy kibicowali ACM, oj jak ja się cieszyłem jak Juve wygrało, a jak się cieszyłem jak wygrało OM :)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Alex, choć było ich zdecydowanie więcej
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - 3-1 i Standing Ovation a najbardziej to, co niektórzy może już nazwą prehistorią
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Calciopoli i ta żółta kartka Nedveda
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - bez powodu
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - z każdym po trochu :), dlatego mam tak mało postów
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - podoba mi się że mogą tu się wypowiadać kibice innych klubów, nie toleruję chamstwa i mega długich postów


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 14:08

1. Dowód osobisty:
- imię - Kuba
- skąd się wziął Twój nick? - tak mawiają na mnie znajomi
- data urodzenia (lub wiek) -27
- miejsce zamieszkania (miasto) - Radom
- kolor włosów i oczu - włosów brak , oczy zielone
- szkoła / zawód - Programista CnC
- trzy główne cechy charakteru - chamski, bezczelny prostak
2. My i Juve:
- od kiedy kibicujesz Juve? - '93r
- dlaczego akurat ten klub? - ojciec mnie zaraził miłością do Juve
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - było ich wielu, wybranie jednego byłoby lekko niesprawiedliwe
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - LM w finale z Ajaxem - pierwszy finał z udziałem Juve jaki widziałem
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Calciopoli - a raczej wypaczony jego finał
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - jestem kibicem Juve
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - za krótki mam staz ażeby sobie wyrobić zdanie nt poglądów poszczególnych userów
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - nie tyle nie toleruje co irytują mnie ściany cytatów z kilku/nastu innych postów
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2012, 13:27 przez Łoles, łącznie zmieniany 1 raz.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 22:38

1. Dowód osobisty:
- imię - Dawid
- skąd się wziął Twój nick? - pseudonim nadany po ojcu
- data urodzenia (lub wiek) - 1992r.
- miejsce zamieszkania (miasto) - Drogomyśl
- kolor włosów i oczu - ciemny brąz
- szkoła / zawód - Technikum Ekonomiczne
- trzy główne cechy charakteru - spokojny, ambitny, zdeterminowany
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - 2000r.
- dlaczego akurat ten klub? - bo mam biało-czarne serce
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Alessandro Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) -Zwycięstwo z Realem 3:1 w 2003r.
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Afera pt.: 'Zniszczyć Juventus FC'
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - bo przeglądałem go od dawna i postanowiłem się czasami udzielić.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - nie ma takiego. każdy ma inną wizję.
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - na '+': uporządkowane forum; na '-': brak tolerancji dla SJ, choć piszą to samo o Juventusie..


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 23:02

1.Dowód osobisty:
- imię - Hubert
- skąd się wziął Twój nick? - od przezwiska
- data urodzenia (lub wiek) – 19 lat
- miejsce zamieszkania (miasto) – Kraków
- kolor włosów i oczu – włosy – blond, oczy- zielone
- szkoła / zawód - student
- trzy główne cechy charakteru – uparty, ambitny, z poczuciem humoru
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - 2000r.
- dlaczego akurat ten klub? - Nedved/Del Piero/Trezeguet/Buffon – wszystko jasne :)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - jak na razie to :)
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - degradacja
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - kumpel dawno temu polecił stronę
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) – hm, aż tak wszystkich dobrze nie poznałem, ale jak kogoś mam tu wymienić to myślę że użytkownika @D@$'a :) rozgarnięty chłopak z niego :)
- co Ci sie podoba na tym forum, a czego nie tolerujesz. - profesjonalizm, a to drugie bez komentarza (ja to z natury tolerancyjny jestem, może dlatego)


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 01:29

1. Dowód osobisty:
- Marek
- od imienia ("przezwisko")
- 24.07.1984r
- Zielona Góra
- blond, brązowe
- Specjalista ds. marketingu
- nerwowy, uprzejmy, sympatyczny
2. My i Juve
- od ok. 93'
- wszystko przez Del Piero :)
- oczywiście Del Piero
- każda wygrana z Realem i Interem
- degradacja
3.My i forum
- bo to forum o Juve
- nigdy się nad tym nie zastanawiałem, nie mam swoich faworytów
- podoba mi się to że mogę podyskutować o sprawach dotyczących Juve z innymi osobami które podzielają moje zainteresowania. nie lubię braku szacunku który nie raz się pojawia podczas "dyskusji"...


ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ