tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Tofciu#10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 00:57

Zdjęcie postaram się wrzucić w najbliższy wtorek. Co do wielkości liter, to fakt, nie są one najmniejsze - umawiałem się, że każda litera ma mierzyć po ok. 4 - 5cm. Co do smarowania maścią, to mam pytanie do tych, którzy już tatuaż posiadają: smaruję maścią Alantan Plus (przed każdym posmarowaniem tatuaż oczywiście przemywam) i dziś zauważyłem, że w dwóch czy trzech miejscach, tatuaż jest bledszy niż na pozostałej jego części. Wiem, że każdy tatuaż trochę blednie. U mnie to zblednięcie wystąpiło wczoraj wieczorem, gdy umyłem rękę i miałem już smarować maścią i to właśnie zauważyłem, a na ręczniku, którym wycierałem rękę, pozostało kilka czarnych płatków.
Czy to normalne? :wink:


Obrazek
juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 02:39

jak najbardziej normalne...:) strupy Ci schodzą ważne zebys mial tatuaz caly czas wilgotny bo jak zaschnie to strupek moze ci sie oderwac z tuszem i moze byc na tym miejscu bardzo blady wiec spoko dobrze sie goi :)
ja tez uzywalem alantanu :):)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 23:55

ja mam pomysl na tatuazyk :) herb Juve a wokol niego piec twarzy :) piec twarzy ludzi ktorzy nie opuscili Juve po degradacji :) tj. Del Piero, Treze, Nedved, Camor i Buffon. Co o tym myslicie? moze ktos by podjal sie zrobienia jakiegos projekciku bo ja niestety nie mam takich zdolnosci ;)


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 00:10

Ja myślę że to głupi pomysł... W ogóle uważam że tatuowanie sobie "żyjących" ludzi jest trochę ryzykowne...

Zresztą próbując wyobrazić sobie ten tatuaż (pięć twarzy dookoła herbu), nie jestem w stanie wymyślić nic, co nie wyglądałoby cholernie groteskowo... :P

Poza tym musiałby to być dość duży tatuaż, co zapewne też jest uciążliwe (choć to akurat najmniejsze przeciwwskazanie...)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 01:18

ja sam nie wiem jak by to wygladalo ;) ale uwazam, ze to nei jest glupi pomysl na tatoo, w koncu nalezy im sie wielki szacunek za to co zrobili :)


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 08:20

Pomysł mi się podoba, ciekawy. Swoją cenę też będzie mieć, ale to akurat jest nie ważne...
W ogóle uważam że tatuowanie sobie "żyjących" ludzi jest trochę ryzykowne...
podpisuje się pod tym


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 17:48

tanhayi pisze:Pomysł mi się podoba, ciekawy. Swoją cenę też będzie mieć, ale to akurat jest nie ważne...
W ogóle uważam że tatuowanie sobie "żyjących" ludzi jest trochę ryzykowne...
podpisuje się pod tym
Czy Ty sobie nie zaprzeczasz ?

Moim zdaniem już lepszym pomysłem wydaje się wytatułowanie nazwisk tych piłkarzy, choć też nie sądzę by był to jakiś wspaniały pomysł.Ale pięciu twarzy to wcale nie potrafię sobie wyobrazić.
Oczywiście - kwestia gustu.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 19:32

Ale czy ciekawy, zaprzecza ryzykownemu?


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 19:37

tanhayi pisze:Ale czy ciekawy, zaprzecza ryzykownemu?
Wiesz co przeczytałem Twojego posta jeszcze kilka razy, pomyślałem, i dochodzę do wniosku, że masz rację.Przepraszam.

Na usprawiedliwienie dodam tylko, że kontekst w jakim pisał to m-a-t-t-e-o był negatywny, to też skłoniło mnie do takiego odebrania Twojej wypowiedzi.


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 19:58

Tutaj macie coś w tym stylu - tyle, że na przykładzie Manchesteru:
Klik

Jeśli mam być szczery, to niezbyt mi się to podoba.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 20:15

no to jest akurat okropne :D mi chodzi o sredniej wielkosci herb Juve, a wokol niego 5 twarzy (lub nazwisk) nie wiem :P tak mi jakos wpadl ten pomysl do glowy ;)


Platini-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 20:29

Tofciu#10 pisze:Od poniedziałku również posiadam tatuaż związany z Juventusem. Od początku zainteresowany byłem napisem, choć chciałem w innym miejscu. Jednak siła perswazji Roberta Skwirzyńskiego do mnie przemówiła. :wink:
Tatuaż wykonany został w Szczecinie - Studio Underground.
Za tatuaż zapłaciłem 200zł, a na fotelu siedziałem dokładnie 55 minut.
Oto fotka: http://img525.imageshack.us/my.php?imag ... tusbu7.jpg
Zdjęcie zostało zrobione dzień po wykonaniu tatuażu.
Czekam na opinie. :)
Tatuaż fajny miejsce super.Ja już jestem umówiony na kwiecien w sprawie herbu!Myśle też nad zrobieniem sobie twarzy jakiegoś zawodnika ale to tylko narazie plany


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 20:33

@Pinturicchia albo ktoś mam prośbe, a mianowicie jakby ktoś miał to... http://img140.imageshack.us/my.php?imag ... dssmo5.jpg w ładnej jakości to bym był wdzięczny bo wpadł mi w oko ten projekt :-D


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 20:40

Spitfire pisze:@Pinturicchia albo ktoś mam prośbe, a mianowicie jakby ktoś miał to... http://img140.imageshack.us/my.php?imag ... dssmo5.jpg w ładnej jakości to bym był wdzięczny bo wpadł mi w oko ten projekt :-D
Po prostu zrob sobie wieczorem pinturicchia wyrazniejsze zdjecie i wrzuc tutaj :D


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2008, 23:36

Spitfire pisze:@Pinturicchia albo ktoś mam prośbe, a mianowicie jakby ktoś miał to... http://img140.imageshack.us/my.php?imag ... dssmo5.jpg w ładnej jakości to bym był wdzięczny bo wpadł mi w oko ten projekt :-D
No niestety nie posiadam tego w lepszej jakości, ale może toś inny znajdzie :) Ja grzebiąc wnecie znalazłam jeszcze takie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Radek_88 pisze:Po prostu zrob sobie wieczorem pinturicchia wyrazniejsze zdjecie i wrzuc tutaj :D
Zaraz, tylko wezme rutinoscorbin :P


ODPOWIEDZ