tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 18:11

klapan pisze:
a będę miał herb Juve na miejscu serca i myślę że jeszcze w wielu miejscach napisy w stylu: "Forza Juve" "Juve per sempre" itp. tylko muszę być pełnoletni, a to jeszcze 2 lata
:? :roll:
Mozesz mi troche rozwinąć ta zniesmaczoną minę? Myśli, ze tatuaz w takim miejscu jest zlym pomyslem, dlaczego?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 18:23

ja będę miał herb Juve na miejscu serca i myślę że jeszcze w wielu miejscach napisy w stylu: "Forza Juve" "Juve per sempre"
Myślisz że jak będziesz miał takie napisy itp. to będziesz fajny?
Jeden tatuaż w zupełności wystarczy, jeśli się tak napaliłeś. Osobiście kocham Juventus już od 8 lat, ale nigdy nie zrobię sobie tatuażu związanego z klubem. Dla mnie to czysta głupota, której w wieku dojrzałości psychicznej może człowiek żałować.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 18:36

Lord_ Juve pisze:
klapan pisze:
a będę miał herb Juve na miejscu serca i myślę że jeszcze w wielu miejscach napisy w stylu: "Forza Juve" "Juve per sempre" itp. tylko muszę być pełnoletni, a to jeszcze 2 lata
:? :roll:
Mozesz mi troche rozwinąć ta zniesmaczoną minę? Myśli, ze tatuaz w takim miejscu jest zlym pomyslem, dlaczego?
Pozwolę sobie odpowiedzieć za kolegę, ponieważ mój moja pierwsza myśl po przeczytaniu posta została dokładnie wyrażona przez dwie emotki klapan'a.

Po pierwsze: herb na sercu to dla mnie przesada. Nie wiem dlaczego. Ale to już zależy od człowieka. Już o tym pisałem.
Po drugie: wyłuszczony tekst w ogóle mnie zabił. Ja proponuje zrobić sobie na czole, lewym kolanie i dużym palcu prawej nogi napis "Forza Juve", a pod pachą, kostce i łydce napis "Juve per sempre". Całe szczęście, że kolega ma jeszcze dwa lata na przemyślenie sprawy.

A tak poza tym, to jak byłem mały to chciałem być strażakiem i policjantem i żołnierzem...
Marq_ pisze:Dla mnie to czysta głupota, której w wieku dojrzałości psychicznej może człowiek żałować.
Dlatego myślę tylko o jednym, niewielkim tatuażu. Zupełnie wystarczy. Ale to tylko plany, które szybko i łatwo mogą się zmienić. Poza tym człowiek nawet "w wieku dojrzałości psychicznej" robi rzeczy, których po jakimś czasie żałuje. Taki nasz los :wink:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 18:44

Ale ludzie w wielu miejscach roba tatuaże, wam przeszkadza to, że w takim miejscu czy to, że ma byc to herb klubu? Np zrobie sobie na bicepsie, ok, jaka jest roznica? Taka, ze moze chce, aby byl w nieco lepszym miejcu, moglbym sobie zrobic nawet na *****, pasowałoby? Poza tym takie napisy tez wg mnie są całkowicie zbędne. Wystarczy jeden, dobry herb. A piszac na miejscu serca ja osobiscie mam na mysli wolna przestrzen miedzy piersiami.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 19:18

Marq_ pisze:
ja będę miał herb Juve na miejscu serca i myślę że jeszcze w wielu miejscach napisy w stylu: "Forza Juve" "Juve per sempre"
Myślisz że jak będziesz miał takie napisy itp. to będziesz fajny?
A Ty myślisz, że napiszesz coś takiego na forum i będziesz fajny ?
Marq_ pisze: Jeden tatuaż w zupełności wystarczy, jeśli się tak napaliłeś.
Skąd wiesz co komu wystarczy ?
Marq_ pisze: Osobiście kocham Juventus już od 8 lat, ale nigdy nie zrobię sobie tatuażu związanego z klubem. Dla mnie to czysta głupota, której w wieku dojrzałości psychicznej może człowiek żałować.
Dla Ciebie to głupota, dla kogoś innego nie więc wyluzuj. :roll:


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 19:28

Na moim ciele ukazał się kolejny tatuaż, dla odróżnienia związany z polskim klubem, zgodą Zawiszy Bydgoszcz, a mianowicie ŁKS Łódź.

Obrazek

Zapomniałem dodać, że mam go na łopatce.


Sky is the limit!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 19:31

A Ty myślisz, że napiszesz coś takiego na forum i będziesz fajny ?
A Ty typie myślisz że odpiszesz na mojego posta i będziesz fajny?
Skąd wiesz co komu wystarczy ?
W tym wypadku jestem pewien że jeden tatuaż dla małolata wystarczy.
Dla Ciebie to głupota, dla kogoś innego nie więc wyluzuj. Rolling Eyes
Rozbrajasz mnie człowieku. Wyraziłem swoją opinię na temat tatuaży związanych z klubem, a ty jakieś dziwne problemy stwarzasz.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 19:34

Marq_ pisze:
A Ty myślisz, że napiszesz coś takiego na forum i będziesz fajny ?
A Ty typie myślisz że odpiszesz na mojego posta i będziesz fajny?
Typie to sobie możesz do swojego ojca mówić nie do mnie.


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 19:50

mJaUcViEej pisze:
Lord_ Juve pisze:
klapan pisze: :? :roll:
Mozesz mi troche rozwinąć ta zniesmaczoną minę? Myśli, ze tatuaz w takim miejscu jest zlym pomyslem, dlaczego?
Pozwolę sobie odpowiedzieć za kolegę, ponieważ mój moja pierwsza myśl po przeczytaniu posta została dokładnie wyrażona przez dwie emotki klapan'a.

Po pierwsze: herb na sercu to dla mnie przesada. Nie wiem dlaczego. Ale to już zależy od człowieka. Już o tym pisałem.
Po drugie: wyłuszczony tekst w ogóle mnie zabił. Ja proponuje zrobić sobie na czole, lewym kolanie i dużym palcu prawej nogi napis "Forza Juve", a pod pachą, kostce i łydce napis "Juve per sempre". Całe szczęście, że kolega ma jeszcze dwa lata na przemyślenie sprawy.

A tak poza tym, to jak byłem mały to chciałem być strażakiem i policjantem i żołnierzem...
Marq_ pisze:Dla mnie to czysta głupota, której w wieku dojrzałości psychicznej może człowiek żałować.
Dlatego myślę tylko o jednym, niewielkim tatuażu. Zupełnie wystarczy. Ale to tylko plany, które szybko i łatwo mogą się zmienić. Poza tym człowiek nawet "w wieku dojrzałości psychicznej" robi rzeczy, których po jakimś czasie żałuje. Taki nasz los :wink:

dla ciebie przesada, dla mnie miłość do klubu, będzie ci to przeskadzać, że będę miał dużo tatuaży, w różnych miejscach?! weź się człowieku zastanów zanim coś napiszesz...czy jeśli będę miał dużo tatuaży z napisami Juve to będę kimś o niższej wartości dla ciebie? powodzenia w byciu policjantem, bo to najlepszy zawód dla ciebie, domyśl się dlaczego...


@klapan:
ty ten poziom obniżasz...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 20:35

Achim pisze:dla ciebie przesada, dla mnie miłość do klubu, będzie ci to przeskadzać, że będę miał dużo tatuaży, w różnych miejscach?! weź się człowieku zastanów zanim coś napiszesz...czy jeśli będę miał dużo tatuaży z napisami Juve to będę kimś o niższej wartości dla ciebie? powodzenia w byciu policjantem, bo to najlepszy zawód dla ciebie, domyśl się dlaczego...
No jeśli dla Ciebie "bycie lepszym kibicem" jest wprost proporcjonalna do ilości tatuaży na ciele, to życzę powodzenia. Nie wiem też czy będziesz kimś o niższej wartości. Na pewno nie będziesz kimś o wyższej wartości.

Gdybym był policjantem i zobaczyłbym wytatułowanego ludzia od stóp do głów, to reakcja byłaby jedna. Chwyciłbym za pałkę (dla bezpieczeństwa), choć nie wykluczone, że równie dobrze mógłbym z nim iść po pracy na piwo. Całe szczęście policjantem chciałem być tylko w dzieciństwie (kto nie chciał :) )

I powtórzę jeszcze raz: całe szczęście, że masz jeszcze dwa lata na przemyślenia.
Lord_ Juve pisze:Ale ludzie w wielu miejscach roba tatuaże, wam przeszkadza to, że w takim miejscu czy to, że ma byc to herb klubu? Np zrobie sobie na bicepsie, ok, jaka jest roznica?
Napisałem już, że mnie kto gdzie ma tatuaż mało co obchodzi. To Twoja sprawa. Moją sprawą jest czy mi się to podoba czy nie.

EDIT
Achim pisze:@mJaUcViEej:
nie zmienię zdania, ale nie chcę więcej odpisywać Ci na ten temat, bo z tego mogłaby powstać jakaś kłótnia, a tego chyba obaj nie chcemy, bo jeśli jeździsz na zloty to prawdopodobnie spotkamy się na następnym. nie chciałbym mieć wrogów na zlocie :) najważniejsza jest :ball: i Juve :D
:ok:
Jak mnie nie pochłonie Irlandia, to na zlocie będę.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2007, 22:11 przez mesju, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 20:45

Marq_ pisze:
Skąd wiesz co komu wystarczy ?
W tym wypadku jestem pewien że jeden tatuaż dla małolata wystarczy.
Heh, malolata, wiec kogo, czlowieka w wieku 15 lat? Zastanow sie, jesli ktos chce miec kilka tatuazy a jeden to bedzie np herb klubu to czy w jakis sposob odnizy to jego wartosc?


klapan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 36
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 20:53

Nie wiedziałem że mój komentarz wywoła takie reakcje. Chodziło mi po prostu o to że lekką przesadą jest wypisywanie że na całym ciele sobie będę robił tatuaże ale narzazie mam 16 lat. Wydawało mi się, że jest to lekka napinka ale jeśli chłopak naprawdę chcesz sobie wytatuować całe ciało napisami, których chyba nawet wszystkich nie rozumiesz to winszować. Mam nadzieję że za 2 lata zmienisz zdanie


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 20:58

klapan pisze:Nie wiedziałem że mój komentarz wywoła takie reakcje. Chodziło mi po prostu o to że lekką przesadą jest wypisywanie że na całym ciele sobie będę robił tatuaże ale narzazie mam 16 lat. Wydawało mi się, że jest to lekka napinka ale jeśli chłopak naprawdę chcesz sobie wytatuować całe ciało napisami, których chyba nawet wszystkich nie rozumiesz to winszować. Mam nadzieję że za 2 lata zmienisz zdanie


człowieku nie pisz mi że nie rozumiem bo uczę się włoskiego i wypraszam sobie takie komentarze z twojej strony, może ty w moim wieku byłeś niedojrzały, ale ja w wieku 16 lat wiem co chce robić w życiu i co chcę mieć na ciele...przez te dwa lata nie zmienię zdania...


@mJaUcViEej:
nie zmienię zdania, ale nie chcę więcej odpisywać Ci na ten temat, bo z tego mogłaby powstać jakaś kłótnia, a tego chyba obaj nie chcemy, bo jeśli jeździsz na zloty to prawdopodobnie spotkamy się na następnym. nie chciałbym mieć wrogów na zlocie :) najważniejsza jest :ball: i Juve :D


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 22:27

Camoranesi16 pisze:Na moim ciele ukazał się kolejny tatuaż, dla odróżnienia związany z polskim klubem, zgodą Zawiszy Bydgoszcz, a mianowicie ŁKS Łódź.

Obrazek

Zapomniałem dodać, że mam go na łopatce.
Ciekaw jestem co zrobisz kiedy sztama zostanie ewentualnie zerwana ? ;) Osobiście bardziej podobają mi sie klimaty Polskie, dlatego sam planuje zrobic sobie tatuaż ale z moim miejscowym klubem, chociaż nie powiem Wasze tatuaze z Juve naprawde eleganckie ...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2007, 23:17

Tatuaż to głupota. W dzisiejszych czasach, kiedy można do usunąć, nie tak duża. Ale i tak każdy kto sobie zrobi takowy, prędzej, czy później tego pożałuje :]


ODPOWIEDZ