Mecze Juve na TeamSpeaku

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany

Co myślisz o próbie kibicowania Juve przez Skype ???

Głupi pomysł. Po co to komu ???
52
20%
Fajny pomysł, ale to nie wypali :/
43
17%
Można spróbować :)
105
41%
Super pomysł !!!
54
21%
 
Liczba głosów: 254
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 17:47

Sami wiecie co się zazwyczaj dzieje na czacie JP podczas potkań Juve. Wszyscy sobie nawijają, co chwila wchodzi jakiś pajac reklamujący stronę o skokach narciarskich (ten to mnie irytuje :/). Zastanawiałem się czy byłoby głupim pomysłem robić sobie wtedy konferencję przez Skype. Wiem, że to niekoniecznie musi być dobry pomysł, bo mogą jakieś pajace wchodzić i głupoty gadać, przekrzykiwać i takie tam. Ale takich elokwentów zawsze można zablokować. Napiszcie, co Wy o tej idei myślicie. Ryzykowne, ale czy ma sens ??? Ja jestem za tym, żeby spróbować.

rafal005 pisze: 1. Ściągnij TeamSpeaka i go zainstaluj.
2. Uruchom go.
3. Z menu 'Connection' wybierz 'Quick Connect'.
4. Wpisz: Server address: 86.63.64.60 Nickname: Twój dowolny nick. Pozostałe pola zostaw puste. Naciśnij 'Connect'.
5. Po połączeniu się zobaczysz po lewej stronie listę serwerów. Znajdź na liście kanał o nazwie 'JuvePolska' w pokoju 'Other rooms' (prawie na samym dole), kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz 'Switch to channel'. Gotowe.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:00

W sumie dlaczego nie? Każdy mikrofonik i nawijamy :D Byłoby bardzo fajnie - w sumie można spróbować tylko trzeba by było coś takiego, żeby nie wchodziły różne pajace z reklamami i jakieś logowanie czy coś. Moze się uda do meczu z Calgiari? Jeśli by wypaliło to co mecz taką jazdę. A jesli się nie uda to trudno, zawsze trzeba spróbować :-D


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:02

I wszyscy zaczną gadać to napeawno się zrozumiemy :)


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:10

no jak dla mnie to bardzo dobry pomysł i warto spróbować. Trzeba tylko zastanowić się jak utrzymać spokój podczas kiedy jedna osoba będzie zdawać relację z meczu. Zawsze się znajdzie jakiś idiota który będzie próbował zakłucic porządek. Poza tym nie widzę minusów i myślę że warto spróbować.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:11

Damianinho 15 pisze:W sumie dlaczego nie? Każdy mikrofonik i nawijamy :D
a ja sądze żeby zrobić tak jakoś ,zeby jeden gadal przez mikrofon tzn byl komentatorem typu "szpak" ogladał mecz i nadawał wtedy to by była super sprawa
LukaS pisze:I wszyscy zaczną gadać to napeawno się zrozumiemy :)
święta racja najlepiej jeden by gadał bawił sie w tego komentatora
Gregor del Ptasior pisze: Ryzykowne, ale czy ma sens ??? Ja jestem za tym, żeby spróbować.
ryzyko czasami popłaca jak reclacje na gg były to super sprawa jednak teraz ich nie ma i brakuje mi tego może uda się przez skype'a zrobic relacje albo zrobic radio tylko , że to jest kosztowna sprawa ;]


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:11

Według mnie jest to super pomysł, ale raczej nie wypali.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:12

LukaS pisze:I wszyscy zaczną gadać to napeawno się zrozumiemy :)
No ja nie mówię, że to musi wypalić. Zdaję sobie sprawe, że każdy będzie chciał dużo gadać :P ale uważam, że można spróbować. Można dać pole do popisu adminom. Mże oni coś stworzą :) wymyślą jakiś system logowania i takie tam... Ja tylko rzuciłem zajawkę i czekam na reakcje :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:15

Gregor del Ptasior pisze: Można dać pole do popisu adminom. Mże oni coś stworzą :) wymyślą jakiś system logowania i takie tam... Ja tylko rzuciłem zajawkę i czekam na reakcje :)
Admini mają obecnie może nie tyle ciekawsze co raczej ważniejsze sprawy na głowie niż skype.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:17

Taaa... Siewier, to Siewier... Ten to zawsze ostro i krytycznie potrafi na ziemię sprowadzić.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:18

moim zdaniem dobry pomysl ale tych co denerwuja reklamodawcy to wystraczy aby moderator, ktory siedzi na Ikari mial tylko takie cos

/ban (nick)

to ta osoba tylko wchodzi i wychodzi w tej samej sekundzie
jedna z osob ktora chodzi i reklamuje jest osoba

__pawe__

to niech moderator ustawi
/ban __pawe__ na powitaniu i juz po problemie. Dobry pomyls z tym skypem ale czasami na skype moga byc tylko 4 osoby na konferencji :?:


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:21

Gregor del Ptasior pisze:Taaa... Siewier, to Siewier... Ten to zawsze ostro i krytycznie potrafi na ziemię sprowadzić.
Realistycznie podchodze do sprawy , pomysłów zawsze jest dużo ... ale robić to niy ma komu :D


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:23

Spoko Siewier... Ty sie nie złość. Przecież ja tylko pomysł rzuciłem, a Ty już tak na ziemię sprowadzasz... Zobaczymy czy to się rozwinie, czy umrze w zarodku...


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:28

A ile osób może byc max na konferencji ????? 5 ?????


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:30

Gregor del Ptasior pisze:Spoko Siewier... Ty sie nie złość. Przecież ja tylko pomysł rzuciłem, a Ty już tak na ziemię sprowadzasz... Zobaczymy czy to się rozwinie, czy umrze w zarodku...
Z kad Ci przyszlo do glowy ,ze sie zloszcze :?: :think:
Sprowadzam na ziemi :?: Poprostu uprzedzam ,ze administracja strony ma obecnie wystarczającą ilość roboty i szukanie na siłe nowych zajęć jest conajmniej niepotrzebne - inną sprawą jest to, że niektórzy chyba zabardzo przyzwyczaili się do tego, ze zawsze znajdzie sie ktos ( w tym wypadku admini ) kto zrobi coś za nich - a może by tak samemu sie rozejrzejć, zorientować się jak to wyglada od strony technicznej,przedstawic to innym userom, znalesc jakis "partnerow" ktorzy pomoga prowadzic takowa dzialalnosc i rozpoczac proby, zobaczyć jak to wyglada w praktyce i ewentualnie kontynuowac dzieło :?:

Nie chce nikogo tu sprowadzac na ziemi jak to ujołeś bo sam nieuważam zeby był to jakoś specjalnie głupi :wink: i niemożliwy do zrealizowania pomysł - poprostu uprzedzam, że administracja ma już dość roboty i nie bedzie sie tym zajmowac.
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2005, 18:48 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 18:34

lukasz01 pisze:A ile osób może byc max na konferencji ????? 5 ?????
Hmm... Wybacz, ale od strony technicznej to ja nie wiem jak to wygląda. Ale musi przecież być jakiś komunikator, który umożliwia rozmowe większej ilości osób.


Zablokowany