Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2013, 17:41

Myzarel pisze:Z jednej strony trochę szkoda bo zawsze były jakieś fajne akcenty Juve na meczach legii. Z drugiej strony jak się trochę rozniesie po ludziach to będzie można spokojnie w barwach Juve chodzić po mieście nie martwiąc się że zaraz jakiś narwany kibic śląska czy innej wisły będzie szukał problemów :prochno:
wstydzisz/boisz sie chodzic w barwach?


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2013, 18:17

lukaszeq pisze:"W dniu 30.10.2013 została zakończona zgoda z Juventusem. Rozstajemy się z wzajemnym szacunkiem."
za: zyleta.info

Ja tam się cieszę :D
znowu?

Pewnie poszło o to co ostatnio, czyli kibice Juve nie wywiesili flagi Legii na jakimś meczu i znów Legioniści strzelili focha.
Taszen pisze:
Myzarel pisze:Z jednej strony trochę szkoda bo zawsze były jakieś fajne akcenty Juve na meczach legii. Z drugiej strony jak się trochę rozniesie po ludziach to będzie można spokojnie w barwach Juve chodzić po mieście nie martwiąc się że zaraz jakiś narwany kibic śląska czy innej wisły będzie szukał problemów :prochno:
wstydzisz/boisz sie chodzic w barwach?
Zapraszam do Krakowa, jak taki z ciebie kozak i "nie wstydzisz się bujać w barwach". Tutaj to raczej zdrowy rozsądek dyktuje zostawienie barw w domu


forumowy ujadacz
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 01:46

filippo pisze: Tutaj to raczej zdrowy rozsądek dyktuje zostawienie barw w domu
Otóż to. I nawet nie tyle w domu co po prostu czasem lepiej zapiąć się czasem pod szyją by zasłonić szalik niż ryzykować sprowokowanie paru narwanych i często pijanych gości. Tym bardziej kiedy nie idzie już o własne bezpieczeństwo ale o bezpieczeństwo towarzyszącej niewiasty :wink:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 02:46

Co się z tym Krk dzieje, że takie patologię wam odchodzą ? :prochno:

Po Poznaniu bezpiecznie można chodzić w barwach, symbolach Juve i jeszcze czasami się piątkę przybije nieznajomym.


A i w ogóle, bo nigdy nie miałem okazji to pozdrawiam (chyba) jakiegoś moderatora, który był w bibliotece UAM ale dawno temu, bo chyba dobre 1.5 roku temu. Podczas sesji zimowej :D


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 07:39

filippo pisze: Zapraszam do Krakowa, jak taki z ciebie kozak i "nie wstydzisz się bujać w barwach". Tutaj to raczej zdrowy rozsądek dyktuje zostawienie barw w domu
Nie przesadzaj, od pięciu lat bujam się w koszulkach Juve i jakoś nigdy nikt mnie nie zaczepił.

A co do końca zgody. Gdzieś widziałem zdjęcie ze swastyką i literkami SS na murach stadionu Juve (przy wejściu na trybunę)


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 08:39

Kubba pisze:
filippo pisze: Zapraszam do Krakowa, jak taki z ciebie kozak i "nie wstydzisz się bujać w barwach". Tutaj to raczej zdrowy rozsądek dyktuje zostawienie barw w domu
Nie przesadzaj, od pięciu lat bujam się w koszulkach Juve i jakoś nigdy nikt mnie nie zaczepił.

A co do końca zgody. Gdzieś widziałem zdjęcie ze swastyką i literkami SS na murach stadionu Juve (przy wejściu na trybunę)
miałem na myśli barwy polskich drużyn


forumowy ujadacz
bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 09:37

Obrazek

Obrazek


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 10:47

Nie wiem czy jest koniec zgody ale pod koniec meczu z Catania i Parma kibice Juve śpiewali 'Legia, Legia...'.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 11:22

Juv pisze:Nie wiem czy jest koniec zgody ale pod koniec meczu z Catania i Parma kibice Juve śpiewali 'Legia, Legia...'.
Pomyliło Ci się coś... Kibicom chodziło o trybunę za bramką. Po włosku właśnie tak się nazywają. Mi tez się zawsze myli... :|
Taki żarcik-sucharek z ranka.

Ja tam się cieszę, bo nie lubię Legii.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 11:29

Taszen pisze:
Myzarel pisze:Z jednej strony trochę szkoda bo zawsze były jakieś fajne akcenty Juve na meczach legii. Z drugiej strony jak się trochę rozniesie po ludziach to będzie można spokojnie w barwach Juve chodzić po mieście nie martwiąc się że zaraz jakiś narwany kibic śląska czy innej wisły będzie szukał problemów :prochno:
wstydzisz/boisz sie chodzic w barwach?
Właściwie to ja się będę powtarzał, gdyż była dyskusja w innym temacie, ale jest pewien problem z lokalnymi we Wrocławiu. Kilka osób w zęby oberwało, bądź spotkało się z innymi nieprzyjemnościami. Oczywiście o żadnym wstydzie nie ma mowy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 13:22

Taka zgoda była bardziej wstydem niż radością. Jakoś chodziłem w koszulkach Juventusu po Łodzi jeszcze jako gimnazjalista i nic mnie złego nie spotkało :rotfl:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 01:45

Skoro Drughi i cała Curva się sprzedały i machają chorągiewkami opłacanymi przez klub, podnosząc też kartony jak na Barcelonie opłacone i wykonane przez firmy zewnętrze zamiast robienia własnych opraw, co śmierdzi już najgorszą komercją jak Barcelona, to myślisz że z takimi pseudo ultrasami ze śmiesznego Turynu taka ekipa jak Legia chce mieć coś wspólnego?

Ruch kibicowski na Juve umarł, ludzie sprzed 20 czy 30 lat przewracają się w grobie, a jeśli żyją, to wątpię żeby ich noga postała w tak sprzedajnym zepsutym komercją środowisku. Krzyż na drogę tym śmiesznym stowarzyszeniom i grupom, które dopuściły do śmierci trybun na nowym stadionie. Przykre.
Na mecz z Milanem pochowano nawet flagi i transparenty na kijach by pomachać plastikami opłaconymi i rozłożonymi przez stewardów, a wczoraj do oprawy wzory były już wymierzone i porozkładane przez firmę w czasie, jak trenował na stadionie Real.

Jeśli już nawet Curva przykłada do tego rękę i akceptuje, to wiedz, że stała się pośmiewiskiem całego kraju
. Co gorsza, sama w tym uczestniczy od kilku "opraw" !! :lol:


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 08:11

Asus3 pisze:Skoro Drughi i cała Curva się sprzedały i machają chorągiewkami opłacanymi przez klub, podnosząc też kartony jak na Barcelonie opłacone i wykonane przez firmy zewnętrze zamiast robienia własnych opraw, co śmierdzi już najgorszą komercją jak Barcelona, to myślisz że z takimi pseudo ultrasami ze śmiesznego Turynu taka ekipa jak Legia chce mieć coś wspólnego?

Ruch kibicowski na Juve umarł, ludzie sprzed 20 czy 30 lat przewracają się w grobie, a jeśli żyją, to wątpię żeby ich noga postała w tak sprzedajnym zepsutym komercją środowisku. Krzyż na drogę tym śmiesznym stowarzyszeniom i grupom, które dopuściły do śmierci trybun na nowym stadionie. Przykre.
Na mecz z Milanem pochowano nawet flagi i transparenty na kijach by pomachać plastikami opłaconymi i rozłożonymi przez stewardów, a wczoraj do oprawy wzory były już wymierzone i porozkładane przez firmę w czasie, jak trenował na stadionie Real.

Jeśli już nawet Curva przykłada do tego rękę i akceptuje, to wiedz, że stała się pośmiewiskiem całego kraju
. Co gorsza, sama w tym uczestniczy od kilku "opraw" !! :lol:
WoW!
Stary 10000% racji! Śmierć za śmierć! Chłopacy pod celą ich wszystkich dojadą! Polska dla Polaków! Turyn dla Turków! Podrzemy im całun turyński!

Ciekawe jak społeczność w Turynie zniesie taki cios, jakim jest rozstanie z ekipą szczycącą się takim znakiem:
Obrazek

Poważnie mówiąc: chyba przesadzasz. To, że oprawa jest przygotowana przez firmę, to źle? Ruch kibicowski Juve sprzed 20-30lat nawet o Legii nie słyszał. Poza tym, skoro wielcy hoolsi Legii zrywają zgodę z powodu kupionych (a nie wyciętych własnoręcznie) plastików, to chyba zbyt poważni nie są...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 10:03

Ktoś wie co to była za oprawa na Sud? Zebra czy co to? W każdym razie... tragedia...
Tu macie więcej fotek
Sam doping też beznadziejny, zawiedli mnie nasi ultrasi wczoraj... :/


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 10:13

:angry:
Jednak lepsze to niż cały stadion we flagach biało-czarnych jak ostatnio przy każdym ważniejszym spotkaniu.
Ultrasi Cię zawiedli? Przecież wymyślili bardzo kreatywny sposób przywitania Ronaldo. :prochno:


ODPOWIEDZ