Seria A w POLSACIE SPORT??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 21:32

Też mam Vectre. :( Chciałbym żeby chociaż jeden mecz na żywo w tygodniu pokazywali najlepiej ten co o 20:30.


Arek15juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 21:50

spoko ale mnie to kompletnie busia bo mam prawie 3000 programow i to wszystko za darmo:D:D canal +, cyfrowy polsat, premiere i SKY... i to wszystko za darmo... trzeba tylko kupic D-BOXa za jakies 100EURO a potem moze wam to moj kumpel zrobic jak chcecie jego gg to napiszcie...chetnie podam....


SHADY, AFTERMATH, GGGG G-UNIT
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 15:02

Ciekawy post napisał ktoś na forum interu :>

1. Wszystkim tym, którzy obawiają się, że Serie A będzie pokazywana w PS 2 polecam zadać sobie pytanie: czy Polsat dałby zepchnąć swój produkt firmowy do stacji rezerwowej? Moim zdaniem będzie on odgrywać inną rolę- taką jak chociażby Eurosport 2 czy częściowo C+ Sport 2
2. Mecze bundesligi nie kolidują z meczami Serie A. Rozgrywane są w sobotę o 15.30 i w niedzielę o 17.30.


Mądrze gosciu gada :) Przeciez Polsat nie walczyłby o pokazywanie spotkań LIVE całej serie A po to, żeby pokazywać ją w Polsacie sport 2. Dwójka bedzie pewnie spełniała rolę powtórkowego programu, lub poświęcona bedzie innym sportom poza piłką nożna :) 8)

Kurde ja już chce wiedzieć! :P


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 15:17

I co sie tak cieszycie? Mecze pewnie beda leciec z dwu dniowym opoznieniem tak jak to jestw przypadku ligi angielskiej - mecz z niedzieli puszcza w srode o 23.30. Tak to bedzie wygladac zapewnie a C+ nadal bedzie pokazywal mecze na zywca

2 post

Arek15 z drzewa spadles czy co? Ja juz mialem rozkodowany c+ 4 lata temu, zadna nowosc i zaden problem z przerobieniem, prawie w kazdym serwisie to robia i twoj kumpel nie jest jedyny na swiecie :P

Bosheee, nie znacie podstawowych pkt. regulaminu :evil: płakać się chce, aż nie mam serca dawać już kartek. Nie piszemy 2 postów pod sobą, bo ktoś mądry wymyslił, taką opcję jak ,,zmień'', z której należy korzystać :roll:
Kolega arek15juve, podpis może mieć 4 linijki tekstowe! Codziennie ktoś ma nieregulamonowy podpis, w końcu zacznę karać odrazu a nie upominać na priv, bo to już przesada :? /Dragon


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 16:25

mam małe pytanko ile kosztuje abonament polsatu cyfrowego miesiecznie chodzi mi o jakis pakiet gdzie bedzie polsat sport bo nic innego mi niejest potzrebne czy ten kanał jest wliczony w podstawowy pakiet czy tzreba za polsat sport specjalnie dopłacac jak ktos moze mi to podac to z gory dzieki bo w informatorach CP nic niema wyszegolnionego i bez wajchy jestem :think:


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 18:11

robson pisze:mam małe pytanko ile kosztuje abonament polsatu cyfrowego miesiecznie chodzi mi o jakis pakiet gdzie bedzie polsat sport bo nic innego mi niejest potzrebne czy ten kanał jest wliczony w podstawowy pakiet czy tzreba za polsat sport specjalnie dopłacac jak ktos moze mi to podac to z gory dzieki bo w informatorach CP nic niema wyszegolnionego i bez wajchy jestem :think:
Tutaj masz opłaty za dekoder Polsatu, a tutaj opłatę za pakiet podstawowy i wymienione polskie kanały, które odbiera Dekoder Polsatu.

Poza tym ludzie nie gadajcie, że będą na 100 % retransmisje, jak w przypadku Premiership, bo w tym wypadku Polsat walczy nie o Juve Channel, ale o pokazywanie całej ligi na żywo, którą do tej pory pokazywała C+ (walczą o ich dotychczasowy kontrakt). Oprócz tego PS ma pokazywać Barce TV i Real TV i to pewnie będą retransmisje meczów tych hiszpańskich klubów.

Tak jak pisałem, dzwoniłem na infolinie Polsatu to dużo mi nie powiedzieli. Wszystko koczyło się na tym, żeby na bieżąco śledzić ich oficjalną stronę... :roll:

@mnowomiejsky: ja na twoim miejscu bym się nie cieszył, że nie będzie TVP3, bo tam pokazują większość meczy Polakó w siatę :roll: :cry:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 18:22

gorczas pisze:@mnowomiejsky: ja na twoim miejscu bym się nie cieszył, że nie będzie TVP3, bo tam pokazują większość meczy Polakó w siatę :roll: :cry:
Moja radosc byla typowo egoistyczna, mnie interesuje w zasadzie tylko pilka nozna, wiec za siatkowka nie bede plakal. Takze w dalszym ciagu nie rozpaczam :whistle:
...qrczaki czekam niecierpliwie na werdykt w sprawie tej Serie A, bo jak tak przejrzalem oferte Cyfrowego Polsatu.. hmmm... mocno bym sie nad tym zastanowil :roll: ..bo jest ciekawa.


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 19:48

wielkie dzieki @gorczas za pomoc no to tzreba kupowac cyfrowy polsat nima bata :D i ogladac mecze juventusu <lol> :dance:


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 20:45

Mecze jednej z najlepszych lig świata od nowego sezonu bedzie można oglądać na kanałach grupy Polsatu.
Może chodzić o to, że mecze Serie A będą pokazywane nie tylko w Polsacie SPORT ale też w innych kanałach Polsatu. Np w LM w ostatnim sezonie na Polsacie SPORT leciał mecz Barca-Chelsea a w tym samym czasie inny mecz (chyba Milan-ManU) leciał na innym kanale Polsatu (dostępnym tylko z dekoderem).
Podsumowując może "najlepsze" mecze będą puszczane w Polsacie SPORT a te mniej atrakcyjne oraz retransmisje lub mecze kolidujące z Bundesligą będą leciały w innych "polsatowskich" kanałach....

PS. Ja też mam VECTRE, z resztą internet też oni mi dostarczają. I mówiąc szczerze odkąd Vectra przejęła "naszą" miejscową (Radomską) kablówke (Dami) to połączenie internetowe się strasznie zchrzaniło...
VECTRA śmierdzi :smile:


Obrazek
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 22:10

Dobra. Koniec z tymi plotkami i przejdźmy do faktów.
Z dobrze poinformowanego źródła dowiedziałem się, że C+ wykupiło prawa do 15 drużyn Serie A w roli gospodarza. C+ nie wykupiło praw do Lazio, beniaminków i kogoś tam jeszcze. To znaczy, że na pewno w C+ nie zobaczymy np. meczu Lazio-Juve (mecz w Rzymie). Czyli wszystkie mecze na Delle Alpi będą w C+ i większość na wyjeździe oprócz tych 5 meczów. Więc mecze Serie A nadal będzie można oglądać na C+. A co do spotkań Lazio, beniaminków i kogoś tam jeszcze w roli gospodarza to C+ być może będzie miało prawa do skrótów. Tak jak to miało miejsce w poprzednim seoznie gdzie meczów z Florencji C+ nie miało praw pokazywania (dlatego nie było meczu LIVE Fiorentina-Juve 3:3), a tylko mogli pokazywać skróty z Florencji.
Więc jest pytanie co może teraz POLSAT SPORT? Nie wiem!


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 22:20

Hmm no to nakombinowali heh :lol:

Ja mam tylko nadzieje ze prawa do skrótów to beda mieli, bo w sumie to strasznie wkurzajace gdy nie mozna pokazać skrótów kilku druzyn :roll:
i kogoś tam jeszcze
Moze Juve ? :smile: :smile: :wink:

A co do polsatu to mam nadzieje ze nie wykupia praw do pokazywania skrótów tylko tych 5 klubów.....paranoja :prochno:


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 23:31

CYT.
"Kontrakt dotyczący ligi francuskiej obowiązuje jeszcze do końca kolejnego sezonu (będzie zapewne przedłużony), natomiast umowa na pokazywanie Serie A wygasa po zakończeniu obecnych rozgrywek. Bez obaw, robimy wszystko, by ją przedłużyć.."

To jest odpowiedź administratora na forum canal+

I mam nadzieje, że serie a pozostanie w canal+

Szczerze mówiąc to za te pieniądze, które zdzierają od abonamentów to cos slabo sie starają. Jeśli stracą licencję na Serie A poczują to dotkliwie na stracie klientów.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2005, 00:43

No i wyglada na to, ze w dalszym ciagu bedziemy swiadkami dyskryminacji Serie A. Ja w poprzednim sezonie juz nie wytrzymywalem i mecze wloskiej ligi ogladalem z wyciszonym dzwiekiem, o braku jakiegokolwiek studia nie wspominajac... wyglada na to, ze c+ ma za duzo pilki i sobie nie radzi. W polsacie byloby elegancko studio z Borkiem i Kotloniem na czele, byliby ciekawi gosci, kucharz itp. A nie jakies sztywne suchary. Cholerka jest jednak jeszcze nadzieja; magazyn ligi polskiej bedzie w tvn wiec jesli tylko c+ nie wywalczy Serie A bez zalu (a nawet z satysfakcja) wypowiem im umowe.


calma calma
Filus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 8
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2005, 12:26

Administrator na forum Canal + pisze:Przez najbliższe dwa lata polscy kibice będą nadal oglądać ligę włoską w CANAL+. Stacja podpisała nowy kontrakt, dający prawo do pokazywania większości meczów Serie A, w tym wszystkich najważniejszych spotkań w sezonach 2005-2006 i 2006-2007."
Teoria Jacola jest więc bardzo prawdopodobna. Sam jestem ciekaw jaki pakiet wykupił Polsat, czekam z niecierpliwością na te szczegóły.


Infob

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2005, 13:08

Jezzo pisze:ta większość ma kablówki a wnich nie ujrzycie Polsatu Sport a tym bardziej nie ujrzycie Serie A (choć jak wykupią to pewnie lepsze mecze będą na "jedynce")

ja wciąż mam nadzieję, że SerieA zostanie w C+, tylko Polska to taka wiocha gdzie połowa praw jest na jednej platformie a druga połowa na drugiej, na zachodzie wszystkie prawa ma jedna platforma!
a ja mam nadzieję że sie przejedziesz i od przyszlego sezonu mecze ukochanego interu bedziesz ogladal u kolegi z ps.


ODPOWIEDZ