Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 15:49

x_men_1988 pisze: klikamy na kanał i czekamy aż uruchomi się
A jeśłi po 5 min. czekania w Cs nie wyświtlają mi się kanały??


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2005, 12:23

A jakie zmiany trzeba wprowadzic w WMP 10 zeby dobrze chodzilo??


yanek juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 16:27

mam dwa pytania :
- gdzie moge znalesc program do espn (asia)
- jak uruchamia sie linki zaczynajace sie od mms


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 17:56

yanek juve pisze:mam dwa pytania :
- gdzie moge znalesc program do espn (asia)
- jak uruchamia sie linki zaczynajace sie od mms
Ja klikam na ten link i puszcza mi sie automatycznie Media Player no a później ładuje sie stacja :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
yanek juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 18:29

ForzaDelPiero pisze:
yanek juve pisze:mam dwa pytania :
- gdzie moge znalesc program do espn (asia)
- jak uruchamia sie linki zaczynajace sie od mms
Ja klikam na ten link i puszcza mi sie automatycznie Media Player no a później ładuje sie stacja :wink:
ja tez klikam, ładuje się ,a potem pojawia sie komunikat : wmp nie moze polaczyc sie z serwerem , itd


Mnich

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 17:25

Mam takie pytanie , otóż włączam sobie teraz CoolStreaming i wszytkie telewizje, te napisy są koloru szarego a jakość jest po 0.37 %.Co mam zrobić , aby wszystko wróciło do normy . Pomóżcie prosze! Z góry dzieki.
[/img]


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 14:32

W programach Cool Streaming i SopCast, mecze chodzą mi normalnie ale gdy chcę pooglądać jakiś program przez pplive, to gdy skończy buferować i uruchamia się Windows Media Player pisze:
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wskazany protokół jest nieobsługiwany. Jeśli wpisano adres URL w oknie dialogowym Otwieranie adresu URL, próbuj użyć innego protokołu transportu (na przykład http: lub rtsp:).", lub "Nie można załadować filtru źródłowego dla tego pliku.". Co z tym zrobić :think: ? HELP ME!!! :pray:


Obrazek
AlexJUVE

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2005, 14:31

tego playera mozna na kazdym windowsie zainstalowac bo mi sie nie chce:]


FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!
STARA DAMA ZAWSZE W MOIM SERCU.
Mnich

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 21:14

Adrian 13 mówisz że Coolstreaming ci chodzi ? Jakbyś mógł to podaj mi jaką wersje masz Coolstreaminga bo z chęcia bym pooglądał mecze bo włąsnie na tym programie mecze były w najlepszej jakosci (przynajmniej u mnie).Z góry dzięki za odpowiedź.


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2005, 11:07

Mnich pisze:Adrian 13 mówisz że Coolstreaming ci chodzi ? Jakbyś mógł to podaj mi jaką wersje masz Coolstreaminga bo z chęcia bym pooglądał mecze bo włąsnie na tym programie mecze były w najlepszej jakosci (przynajmniej u mnie).Z góry dzięki za odpowiedź.
Chodził ale już przestał. Nazwy programów są takie przezroczyste i nie da sie juz nic ogladac. :(


Obrazek
kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:14

mam nowe pplive...i stare tez...chce wlaczyc jakas stacje i nic...bufor cisgle 0....moze czegos nie mam zainstalowanego bo windowsa przeinstalowywalem


Juventus - today, tommorow, always
siewicz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 21 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:43

ja mam tak samo:( o% najczesciej


m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 20:58

Sorry ale czy moze ktos wie gdzie bedzie transmitowany mecz ROMA : JUVE ?? na jakim programie albo nie wiem dajcie linka bo ja jestem ciemny w tych sprawach . Bym był wdzieczny


Aaaa...aaaaa mocniej
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 23:02

Niestety te zmiany w pplive i wprowadzanie nowych wersji tego programu ,nie wprowadzają chyba żadnych ulepzeń a jedynie pogorszenia. Ja mam podobnie tak jak wy , czyli stacaj nie che się buforować . Nie wiem o co chodzi , czasem zacznie sie buforować , czasem nie . Wogóle ilość peer , czyli naszych połaczeń u mnie dochodzi najczęściej do 2-4 , przy Shanghai Tv , było to i mało . W wersji 1.0.7.4 miałem okolo 40 połączeń , i prędkość ściągania wynosiła często nawet ponad 120 KB/s , w wersji 1.0.9.6 czy .7 jeśli osiągnie 40KB/s to jest dobrze .
Mam nadzieje że w krótkim czasie to naprawią , albo wrócą poprzednią wersje wraz ze wszytkimi kanałami .
Mamy tydzień mozę coś sie zmienie .
Bardzo możliwe , że tak sąłbe działąnie stacji spowodowane jest tym że część osób korzysta ze starej wersji , inni znowej , a część osób pogubiła sie w tych wszytkich listach, nowych wersjach i wogóle nie używa pplive , dlatego jeśli na przyszły weekend zostanei już tylko jedna wersja i wszyscy będą używać tylko jej , to i peer-ów przybędzie.. taka mam nadzieje .

@m4Tiex jeszcze nie wiadomo gdzie będzie mecz z Romą , tu masz pare stronek gdzie możesz zobaczyć co i gdzie będzie pokazywane :
http://tvmix.net/english.html - klikasz w calendario(po lewej) i dalej wybierasz odpowiedni dzień , a później mecz .
http://www.live-foot.com/matchs
http://www.fbtz.com/forum/ - musisz sie zarejestrować , później wchodzisz w dział streams , zawsze koło Czwartka robią temat Weekend Schedlue , albo coś w tym stylu .

pozdro


m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 08:17

Dzięki napewno sie przydadza :)
A tak powracając do tematu z PPlive to tam widzialem ze Paulo w komentarzach pisał ,że oglonda wlasnie na tym programie . A mi bufer spapada caly czas .


Aaaa...aaaaa mocniej
ODPOWIEDZ