Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 20:58

Ja ustawiłem T 1,5 mb/s i mi dobrze działa .


kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 23:32

a po ilu minutach odbierania powinno chodzic plynnie....??? bo na poczatku klatkuje troche...pisze ze jest predkosc 331 kilobitow na sekunde...


Juventus - today, tommorow, always
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 13:59

Jaka jest minimalna prędkość łącza (będe miał kablówkę) przy której opłaca się w coś takiego bawić?


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 15:09

Ciężko powiedzieć jaka jest minimalna , ale na logike skoro predkośći stcji w tych programach to w wiekszosci okolo 330 kb/s to potrzebne jest też takie lącze.. niestety stacja prz ytakim lączu bedzie uruchamiać się długi czas , bo skoro przy 768 kb/s uruchamiała sie czasem 20 minut to ile moze byc przy 330 kb/s . Jak dla mnie juz dobrym łączem jest 1 mb/s ( no ewentulanie te 768 kb/s) a bardzo dobre to powyzej 1 mb/s (w polsce zazwyczaj jest to odrazu 2 mb/s ( nie ma żadnych pomiędzy) , poznij sa jescze 3 mb i teraz w neo jest tez 6 mb/s ) .

Pamietaj ze przy słbszym łaczu musowe są zminy w ustawieniach w WMP ( podalem wczesniej jakie to maja być zmiany) bo orostu nigdy nie odpali ci się obraz ... aha jak masz słabsze łacze to stacja jakby dłuzej sie stabilizuje ,tak jak pislem do 20 min przy lączu 768 kb/s i po 20 minutach hodziło juz płynnie ( choc oczywisćie często chodziło płynnie juz po 5 min od pokazania obrazu ) . Nie nalezy wiec panikowc , a jedynie poczekac , najlepij wiec w takim przpadku odpalić stacje 20 min. przed meczem i pozniej juz jest spoko .
Przy 2 mb/s stacja chodzi płynnie po 30 s do 2 min .


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:48

Dzięki za wyczerpującą wypowiedź... niestety moją opcją pozostanie wypad do pubu wystarczająco wcześnie i prośba o włączenie meczy Juve - w większości skuteczna...
Mam łączę jedynie 256 kb/s :-(
Jeszcze raz wielkie dzięki ;)
Pozdrawiam


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 21:13

x_men_1988 pisze: EDIT3 :) Prz oglądaniu stacji za pomocą PPLive zamiast klikać na Channel list , możemy wejśc tutaj : http://world.altavista.com/babelfish/tr ... l&lp=zh_en - dzieki czemu mamy "zwykłe nazwy" kanałów , co ułatwia obsługę ( a opis kanałów przetłumaczony jest na angielski). .

Pozdro,
Bartek .
Powiedz mi jeszcze czemu na tej stronie nie ma WrideSoccer czy SportItalia ani Guandong TV gdzie ma byc mecz Włochów. Jak się "dobić" do tych kanałów? :( ??
PS. Czy jeśli pisze mi "ODtwarzanie : 440kb/s opłaca się wogóle fatygować? czy jest wogóle szansa ze sobie zobacze jakis meczyk?
Aha i czy musowe jest instalowanie Real Playera. Będę wdzieczny za odpowiedź. Z Góry dzięki


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 00:09

Na tamtej stronie czesto zmeinia się lista programów i czasem nie ma tam Soccer Wirried , bo np. danego dnia nie ma na tej stacji nic ciekawego .
Dlatego podaje ci link do drugiej listy kanałów pplive : http://www5.pplive.com/english/programlist.shtml - na niej Soccer wirried (Super Soccer) jest pod nazwą football i tutaj rzadko znika ten link . .

Co do Guandong to chwilowo chyba też nie ma tej stacji na pplive , mam nadzieje że wróci , jak nie to pozostaje CS(Coolstreaming) i jeśli bedziesz próbował oglądać przez ten program to zainstaluj wpierw real playera , bo mimo że nigdy nie otwiera sie w nim żadna stacja , to w opcjach pozostaje puste pole i progrma nie odpalić listy programów ... tutaj sciagniesz najnowszą wersje progamu CS (ona też jest niezbędna żeby wyświetliła się lista programów i zeby dąło sie je uruchomić ): http://www5.pplive.com/english/programlist.shtml .

Sport Iltalia nie ma i nie było na pplive , ten kanał narazie jest dostepny jedynie przez program sopcast . Ten prgoram słabo działa i oglądanie w nim meczy jest raczej mało możiwe :( .

Co do tej prędkści :) to jest to zapewne prędkość stacji i ten napsi wyswietla się w WMP i jest to zupelnie normalne zawsze jak coś oglądasz czy słuchasz radia przez neta będziesz miał napisaną szybkość :) , o tym czy warto sie watygować moze jedynie świadczyć twoje łacze .

I pamiętaj o tym forum : http://www.fbtz.com/forum/ - stąd w zasadzie czerpeie wszystkie info na temat tych wszytkich stacji , warto sie zalogować bo oprócz działu streams(poświeconemu oglądaniu spotkań live przez neta) są też podawane linki do torrentów z meczami i highlights -y .

Aha ostanio też często zaglądam tu : http://tvmix.net/english.html rozkładówka wedlug dni , na 2h przed meczem podaj link albo nazwe stacji która pokaże dany mecz (chodzi głównie o stacje z pplive,CS i SopCast) .

pozdro


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 11:26

Wielkie dzięki :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 19:09

Czemu nie da się ściągnąć Cs :naughty: ???


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 09:17

Wchodzisz tutaj klikasz w Download Now, później znowu w Download Now i CS zacznie się ściągać .


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 19:59

Włączam te Guandong TV i mi wyskakuje n pasku jnarzędzie chmurka :
"Your current channel has left pleace reselec"
O co chodzi? :x


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
w3maniak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 10:21

http://knplogic.com/sport/index.html
Tutaj jest spis stacji na których będą leciały mecze


yanek juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:19

Ma ktos linka do stacji Hong Kong soccer tylko zeby bylo wolniejsze od tego 700kbps bo mi troche tnie? Na jakiej stacji mozna ogladac lige francuską?


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:36

Tutaj masz liste z kanałmi : http://world.altavista.com/babelfish/tr ... l&lp=zh_en

stacja z dopiskiem w nawaise high is clera to 700 kbs, a ta bez nawiasu to 400 kbs ... możliwe ze właczałeś stacje jak było mało osób wiec wtedy nie dojść że jakośc jest iększa to i dłużej sie uruchamia ... a w przypadku 700kbs zazwyczaj buferuje sie 2 czy 3 razy i dopiero wtedy stacja idzie płynnie .
Mecze ligi francuskiej są chyba Goal tv 1 i 2 , wejdź sobie na to forum : http://www.fbtz.com/forum/ , zarejestruj się i w dzile streams podawane są rozkładówki na weekend-y (jakie mecz pokażą stacje sportowe dostępne poprzez pplive, CS, sopi ppstream ) . Własnie PPstream proponuje ci zinstaować bo czytałem na tamtym foru mże Goal Tv działaja tam dobrze ... linki do ppstream (i wszytkich innych ww programów) masz w temacie The Guide to all Streaming programs na ww forum .


yanek juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:58

Dzieki za pomoc.


ODPOWIEDZ