Sony Vegas 7.0

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2007, 18:26

Ja mam właśnie Windows XP i mam Maker i jest dobry nie narzekam na niego nie muszę nic ściągać gdyż Maker działa bez zarzutów i jest dobrym programem .... :)


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2008, 17:03

Jakie formaty plików video są obsługiwane przez program Windows Movie Maker :?: Jeśli macie również inne informacje na temat tego programu, to proszę o linki lub odpowiedz w temacie. Mam ochotę zrobić swoją pierwszą kompilację i jeśli poiadacie jakieś propozycje dot. najlepszych, bezpłatnych i łatwych w obsłudze (najlepiej w j.polskim) programów do wykonywania tego typu prac, to również proszę o pisanie w tym temacie.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 19:44

Przed chwilka zainstalowałem na swoim komputerze program Sony Vegas 7.0 i mam pewien problem, otóż: Otwieram program Sony Vegas---> dodaję plik avi na oś czasu---> naciskam play... i nie widzę obrazu z odtwarzanego pliku na ekranie w prawym dolnym rogu (jest tylko dzwięk). Co mam zrobić :?:

Obrazek


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 20:12

Kamil_on pisze:Przed chwilka zainstalowałem na swoim komputerze program Sony Vegas 7.0 i mam pewien problem, otóż: Otwieram program Sony Vegas---> dodaję plik avi na oś czasu---> naciskam play... i nie widzę obrazu z odtwarzanego pliku na ekranie w prawym dolnym rogu (jest tylko dzwięk). Co mam zrobić :?:

Obrazek
Ta wersja SV nie obsługuje jeszcze avi, musisz więc przekonwertować na wmv i dopiero wtedy wejdzie Ci i video i ścieżka.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 20:55

mateelv pisze:
Kamil_on pisze:Przed chwilka zainstalowałem na swoim komputerze program Sony Vegas 7.0 i mam pewien problem, otóż: Otwieram program Sony Vegas---> dodaję plik avi na oś czasu---> naciskam play... i nie widzę obrazu z odtwarzanego pliku na ekranie w prawym dolnym rogu (jest tylko dzwięk). Co mam zrobić :?:

Obrazek
Ta wersja SV nie obsługuje jeszcze avi, musisz więc przekonwertować na wmv i dopiero wtedy wejdzie Ci i video i ścieżka.
Jakim programem (prostym w obsłudze) mogę to zrobić :?: Dzięki za informację


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 21:26

Kamil_on pisze:
mateelv pisze:
Kamil_on pisze:Przed chwilka zainstalowałem na swoim komputerze program Sony Vegas 7.0 i mam pewien problem, otóż: Otwieram program Sony Vegas---> dodaję plik avi na oś czasu---> naciskam play... i nie widzę obrazu z odtwarzanego pliku na ekranie w prawym dolnym rogu (jest tylko dzwięk). Co mam zrobić :?:

Obrazek
Ta wersja SV nie obsługuje jeszcze avi, musisz więc przekonwertować na wmv i dopiero wtedy wejdzie Ci i video i ścieżka.
Jakim programem (prostym w obsłudze) mogę to zrobić :?: Dzięki za informację
Najprostszy to zdecydowanie Videozilla.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 00:14

co do programu do zabawy z filmami polecalbym UNLEAD VIDEO STUDIO


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 00:46

Proponuję zaopatrzyć się w wersję 8.0, która akceptuje format avi


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 07:01

Dziękuję wszystkim za pomoc.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 15:13

Witam!
Od niedawna mam Sony Vegasa 8 Pro zarejestrowanego, problem jest w tym, że niemoge wprowadzić żadnych efektow z zakładki "Video FX".
Jest to uciążliwe, bo najbardziej jest mi potrzebny flash :(
A dokładnie jak nakładam efekt na video niewidać tego, jednak ja zapisze "Rander As.." i odtworze np w winapie to efekt jest widoczny ;/

Obrazek


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 12:25

Nie widać w Video Preview ? czy w ogóle nie widać żeby był nałożony?Dzieje się tak ze wszystkimi czy tylko z jednym efektem?
Jeżeli nakładasz jakiś efekt na dany obiekt to ta mała ikonka po prawej stronie tego obiektu Obrazek
nie będzie szara, tylko będzie zielona Obrazek

Z tego co widzę na screenie Twoim to ta ikonka jest szara wiec tak jakby było bez efektu, a w dodatku mówisz że jak zrenderujesz to widać ten efekt to nie wiem nigdy tak nie miałem, możesz spróbować zainstalować jeszcze raz Vegasa...
P.S. Z tego co pamiętam to flash nie był efektem video a efektem przejścia...


ODPOWIEDZ