Enzo Maresca - Why not Juventino? by Mateusszek :-)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 00:57

Oj chyba sie powtorze ale rzeczywiscie kompilacja bardzo dobra. Kapitalnie dobrane materialy ktorych 70% pierwszy raz na oczy widzialem, nie widzialem ze z Maresci taki drybler :smile: . Naprawde szkoda ze odszedl :płaczę:. Nigdy nie zapomne slynnych "rogow" w meczu z Torino.


Kaczor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2004
Posty: 4
Rejestracja: 10 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 09:25

świetna kompilacja.... aż łezka sie w oku kręci... żal, że nie mamy go w swoich szeregach


Obrazek
Obrazek
DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 09:56

:bravo: :bravo: :bravo: i jeszcze raz :bravo: dawno nie widziałem tak dobrej kompilacji. Pomijając wszystkie techniczne aspekty tej pracy które stoją na najwyższym poziomie, ma ona w sobie pewien specyficzny klimat który zachęca do jej ponownego obejżenia. Nie dorównuje ona wprawdzie klimatem do "Will great Del Piero Come Back" ale i tak jest świetna :bravo: więcej takich prac.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 10:52

jak dla mnie wszystko jest b.dobrze.
Tylko muzyka nie bardzo mi podchodzi, myślę że mogł być lepszy podkład. Ale pewne jest to że Umiesz robić kompilacje :dance:


Juventus my world / Del Piero my god


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 11:13

Fajan kompilacja, kolejna udana w Twoim wykonaniu. Muzyka jak
zawsze swietnie dobrana, idealnie zgrywa sie z video. Jak na zawodnika
tak krotko grajacego w Juventusie to znalazles bardzo duzo materialow.
Pracuj tak dalej :!: :bravo:

Ocena: 6
za muzyke, akcje itd.


Obrazek
kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 14:42

juz nie wiem jak oceniac mateuszka jego kompilacje sa swietne niby chcialbym wstawic najwyzsza ocene ale nie moge bo nastepna jego kompilacja bedzie jeszcze lepsza i na jego kompilki brakuje juz skali jedna lepsza od drugiej :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: a ta kompilka oczywiscie 6\6 i nie wiem jak ocenie nastepna

pozdro


Wojtek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 15:06

Oczywiście potwierdzam słowa moich poprzedników!!! :-D Kompilacja superowa,szczerze mówiąc to nie miałem okazji zobaczyć Marescy w barwach Juve ale tym bardziej sie ucieszyłem gdy zobaczyłem Tą kompilke :D

Muzyke oceniam na 6/6 a materiały i wykonanie na tą sama ocenę również.

Krótko mówiąc kolejna świetna kompilacja w twoim wykonaniu :-D i ponawiam prośbe o nazwe tego nowego programu na którym teraz robisz kompilacje!!


<Jest jedna rzecz dla której warto żyć-JUVE i nie zmienia się nic:D!!!>
Obrazek
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 15:16

Myślę że Mateusszek nie będzie miał mi za złe że uchylę rąbka tajemnicy, ten programto Sony Vegas. Sam na nim pracuję i jest naprawdę świetny, tylko że bardzo skomplikowany w obsłudze, trzeba dużo pracować żeby go zrozumieć. Ale praca na nim przynosi sporą satysfakcję :D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 21:45

Kompilacja świetna, brawa za wybór piłkarza. Filmik pokazuje umiejętności Enzo, pokazuje to co straciliśmy oddając go (jednak lepiej dla niego że odszedł) :(
Fajna muzyczka, miło się ogląda. A co najważniejsze, kiedy oglądasz ją 5, 10 raz nie nudzi się :wink: Musze powiedzieć że filmy Mateusszka mają w sobie to 'coś' :wink:
A z drugiej strony, ciekawi mnie czym Maresca zaskarbił sobie sympatię tylu Juventinich :roll: :?:
pokazujac rogi kibicom Torino
:smile:
Pamiętam, jednak u mnie nie to wywołało wielką sympatię do tego gracza. Właściwie sam nie wiem za co go lubię, ot tak poprostu :prochno:
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2006, 22:03 przez Seiru, łącznie zmieniany 2 razy.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 21:48

Min. Tym że jest walecznym graczem, a prawidziwa miłosc zdobył pokazujac rogi kibicom Torino po strzeleniu im gola, co jest dla nich obraźliwe :twisted: :bravo:
Co do kompili... nic nadzwyczajnego, poprostu prezentacja zawodnika, jak dla mnie wogóle nie musi być zadnych efektów specjalnych.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 22:18

Jak zwykle świetna kompilka w twoim wykonaniu Mateusszek. Nie było łatwo, ale udało się tobie. Dobrze dobrana muzyka i reszta również. Gratulacje!


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 22:41

Nie będę oryginalny i powiem to co ogół użytkowników, kompilacja bardzo dobra, super dobrana muzyka, poprostu przedstawileś zawodnika w pełnym jego świetle. Poprzez tą prezentację poczułem lekki niepokój związany z tym iż, Juve pozbywa się takich zawodników. Chociaż wiadomo każdy trener ma w głowie już "obrany skład" lecz Enzo mógł zostać w Juve. Jeszcze raz wielkie gratulacje i pozdro dla Ciebie Mateusszek :)


citek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2006
Posty: 3
Rejestracja: 20 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 11:01

No ja to od dawna przyglądam się waszym komplikacją. Teraz sie chcem wypowiedziec bo sie zarejestrowalem wrescie na forum. Bo ja to jestem kibidzem Juwentusu.
Komplikacjaa bardzo dobra, podoba mnie sie. W czym, robiles? w Windows Movie Maker? bo tez bym chcial zaczonć. No jedna z lepszych na forum.
ocena 1/6 wg skali niemieckiej


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 17:27

Jasiek-x pisze:Bardzo ładna kompilacja, fajnie zmontowana. Wg mnie +5! :bravo: Do ideału troszeczke brakuje :wink:
Ale jak sie ogląda Enzo to żal serce ściska, że nie ma go w Juve, przydałby się i to nie raz. Może jeszcze wróci...
O! To tak jak szybko można opisać tę kompilację 8)

Co do pracy: 5+ bo na 6 zasługuję "Will Del Piero come back?" i jak narazie tylko to :smile: Jakoś mnie specjalnie nie wzruszyła jak tamta... Sama robota - widać, że spędziłeś nad nią troszkę czasu, muzyczka ok, elegancko dopasowana, fajne efekty (a przede wszystkim odpowiednia ich ilość) no i należy pochwalić za samo zdobycie materiałów. Ale jak już wpomniałem brakuje "tego czegoś" :wink:

A już wspominając samego Maresce, to przydałby się teraz zawodnik jego pokroju w naszej drużynie. Emerson i Vieira grają dobrą piłkę, ale czasami w akcjach brakuje takiego instynktu strzeleckiego, typowego dla ofensywnego pomocnika :think: A naszych zmienników: GG i Blasiego nie skomentuję... Co do kwestii, czy Enzo wróci do nas, to według mnie raczej wielkich szans nie ma, ponieważ ten kto odszedł z Turynu do niego nie wraca (niestety)


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2006, 22:44

No No Mateuszkniho :):) Kolejna KOmpilka Bardzo ale to bardzo dobrze zrobiona. Choć ekspertem wielkim to ja nie jestem, ale sam pomysł zeby zrobić taki filmik z byłem juventinim który był za tamtych czasów tak jakby w cieniu wielkich gwiazd juve ;) Brawa za Pomysł i za kawał dobrej Roboty !! czekam na Następną mam nadzieje nie przeciętną Kompilkę !! POwodzenia !! :dance:


JUVE PER SEMPRE!!!
ODPOWIEDZ