Nowa kompilacja ze Zlatanem !

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 22:20

---Jesli temat jest nieodpowiedni ,albo jest w zlym pokoju to prosze modow o zamkniecie lub przeniesienie -----

witam

na stronie http://www.zlatanmovie.tk/ pojawila sie nowa kompilacje ze Zlatanem Ibrahimovicem :twisted: Problem w tym ,ze transfer jest bardzo niski i wacha sie od 2 do 4 kb/s (na łączu 256kb/s) ,wiec jesli ktos sciagnal juz ta kompilacje to prosilbym o zamieszczenie jesj na jakims serwerze ,albo wrzucenie na JP (jesli to mozliew :wink: )

Dzieki

Pozdro


FORZA JUVE
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 22:46

Będzie jutro z rana na JP.


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 22:54

Właśnie chciałem sobie pobrać te kompilacje ale jak zobaczyłem transfer i czas ściagania to zwątpiłem, ponad 3 godziny :? lekkie przegięcie :D
Mam nadzieje, że na JP pójdzie lepiej.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 23:22

na JP na pewno pójdzie lepiej. Przynajmniej zawsze tak mam, nawet, gdy naraz jakiś plik ściąga wiele osób naraz transferek mam przynajmniej 100 kb/s :)

powodzenia w wrzucaniu na serwer i ściąganiu swiergot :)


Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 23:53

swiergot pisze:Będzie jutro z rana na JP.
Świetnie ,na takie info czekalem :) na JP mozna liczyc :twisted:

Dzieki !!!


FORZA JUVE
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 00:46

Nie ma co znakomita kompilacja , pełen profesjonalizm wszytko dograne do muzyki i bardzo fajne efekty.
Jeśli chodzi o Zlatana to on porostu wymiata , może zrobić z piłką co tylko chce . Aż chce się grać w piłę jak się takie cuś obejrzy :-D .

BTW. Mi się ściągało śr. 70 kb/s - więc nie jest tak źle .


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 09:07

Moim zdaniem najlepsza kompilacja o Zlatanie. Jednak nie poprzez swoja innowacyjnosc (bo takowej niestety nie ma), ale swietnie ukazana jast cała gama mozliwosci Ibrahimovica. Mnostwo materiałow (tych do tej pory niewidocznych takze):bravo: oraz dobrze poukladana i bardzo przyjmna dla oka kompozycja. Jak dla mnie - troszeczke lepsze od 'Forza grande Ibra". Nie jest powalajacy na nogi ale za to - bardzo, bardzo dobry i to w zupełnosci wystarcza. Ściągac obowiazkowo, polecam. :ok: :D


Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 09:20

Mi tam na azureusie szybko idzie czasmai nawet 70KB/s wiec za max. godfiznke przy wachaniach bedzie..


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 09:43



Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 10:34

Ja po przeczytaniu kilku postów dziś rano psotanowiłem spróbować zassać filmik jeszcze tym 1 linkiem. Miłe zaskoczenie - transfer koło 80kb/s. Po ściagnięciu moge powiedzieć: tytuł filmu zgadza się z jego treścią :)

Miło się ogląda, mam nadzieje, że to co pokazuje Zlatan w barwach reprezentacji Szwecji pokaże choć odrobine dziś :)


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 11:02

Bardzo dziękuję redakcji z JP za wrzucenie tego filmu! Jesteście super! Ja wczoraj próbowałem go ściagnąć, sciągałem przez 4 godziny transferem 4kb/s i miałem 40% wiec postanowilem to olać.
dzęki


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 12:37

Kompilacja bardzo dobra tylko długo musiałem na nią czekać przy moim necie ( 128 kbs ).Kilka "urywków" z tego filmiku było mi zupełnie nie znanych aż wstyd przyznać :wink: Ciekawie się prezentują bramki które już wcześniej widziałem ale z innych kamer szczególnie ta z meczu Węgry-Szwecja.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 13:46

Kompilacja jest rewelacyjna, bardzo dużo materiałów i świetna jakość. Muzyka również idealnie wkomponowana, widać że wszystko zrobione profesjonalnie. Muszę przyznać, że chociaż za Ibrahimovicem nigdy nie przepadałem za jego egozim to jednak oglądając go w akcji można tylko wzdychać z zachwytu. Jest z pewnością piłkarzem prawie genialnym, a dlaczego "prawie genialnym" bo nie strzela tylu goli ile powinien. Jednak jego technika, zwody, asysty, poruszanie się po boisku świadczą o tym, że trafił nam się talent krystalicznie czystej wody. Uważam, że zbędne jest porównywanie do kogokolwiek z wielkich piłkarzy jak np Van Basten. Zlatan to jest wielka indywidualność i myślę, że to jest nowy rodzaj gwiazdy piłkarskiej. Jego można naprawdę nazwać galaktycznym. I tak jak pisałem chociaż nie uwielbiam go zbyt mocno to jednak jego gra naprawdę mnie poraża. Wydaje mi się, że on ma zdecydowanie lepszą techniką od Ronaldihno, ponieważ brazylijczyk zatrzymał się w swoim rozwoju i rzadko kiedy pokazuje jakieś nowy zagrania, a Zlatan wciaż nas czymś zaskakuje i oby tak dalej.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 14:39

Paulo pisze:Muszę przyznać, że chociaż za Ibrahimovicem nigdy nie przepadałem
Heh, odmiennie niż ja :)
Paulo pisze:Jest z pewnością piłkarzem prawie genialnym, a dlaczego "prawie genialnym" bo nie strzela tylu goli ile powinien.
Tu sie zgodzę, tylko powiedziałbym, że kompletnym, bo genialny to on jest. Myslałem, że w końcówce tamtego sezonu rostrzelał się na dobre, jednak na to jeszcze musmy widocznie poczkać.

Filmik jest rewelacyjny. Cóz mogę więcej powiedzieć. Dla mnie Zlatan stał się idolem. Jestem ogromnym zwolennikiem jego talentu. To piłkarski geniusz, a tacy sie zdarzają rzadko i my mamy go u siebie :twisted: 8) Tylko troszkę poprawić skuteczność i za max 3 lata Złota Piłka powędruje do Szweda :twisted:


Obrazek
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 15:02

Filmik jest wspaniały jak go obejrzałem odrazu wszyłem na dwór 8) coś poświrować ale zrezygnowałem po 5minutach wkońcu zlatan jest tylko jeden :smile: i to jeszcze biało-czarny jestem tylko ciekawy w jakim programie ta osoba robiła filmik :think:


ODPOWIEDZ