Co zrobić z Tiago?

Zablokowany
slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 14:44

moim zdaniem pownien zostać sprzedany za kase z jego transferu i budżetu możnaby było kupić jakiegoś porządnego pomocnika niekoniecznie VdV i jeszcze na obrońce by starczyło bo jak Chielini wypadnie to bedzie lipa bo coś po wczorajszym meczu nie jestem przkonany do Bum Buma albo Grygery


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 14:44

Uważam, że Tiago powinien zostać sprzedany. Jego odejście w styczniu wchodzi w grę tylko jeśli w jego miejsce sprowadzimy natychmiast kogoś innego, kogoś takiego jak Van der Vaart. Natomiast po sezonie jego wartość może spaść i przy sprzedaży stracimy kilka milionów.

W środku pomocy, z grających zawodników, mamy do dyspozycji Nocerino i Zanettiego. Alimron w ogóle nie ma szans na występy, Tiago jest 3 w kolejce do gry. Po sezonie wróci najprawdopodobniej Marchisio, który mam przeczucie, że będzie sobie radził zdecydowanie lepiej niż Portugalczyk.

Obecnie Tiago jest jedynie rezerwowym. Dostaje szanse, jednak nie udowadnia swojej przydatności. Nie stać nas na kupowanie rezerwowych za 13mln i płacenie im odpowiednio wysokiej pensji. Zbyt wiele nas kosztował zawodnik, który jest uzupełnieniem składu, a miał być jedną z kluczowych postaci. Już Paro by grał lepiej od Tiago, a jego wartość jest około 6 razy mniejsza niż cena jaką zapłaciliśmy za transfer Portugalczyka. Teraz wiadomo, czemu Lyon go tak łatwo oddał...

Odejście Tiago umożliwia nam także sprowadzenie jakiegoś wielkiego gracza, który nas pociągnie do sukcesów. Mam na myśli to, że zarobimy na nim około 10mln Euro i możemy te pieniądze dołożyć do sprowadzenia jakiegoś pomocnika. Jednak wszystko w rękach zarządu.

Szkoda chłopa, bo miałem nadzieję, że się sprawdzi, jednak wszyscy widzą jak wyszło...


Miodek16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2007
Posty: 18
Rejestracja: 18 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 14:58

SPRZEDAC JAK NAJSZYBCIEJ i kupić kogos za te pieniadze.. Sissoko albo dołozyć i VdV.. :prochno:


forza juve!!!!

www.antyradio.int.pl
Gobbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 14:58

Przyznam szczerze, że przed sezonem byłem optymistą jeśli chodzi o to co pokaże Tiago w barwach Juve .. po cichu nawet liczyłem, że będzie pełnił w naszym klubie podobną funkcję którą pełni Pirlo w Milanie, czyli cofniętego rozgrywającego .. bo śledząc w zeszłym sezonie francuską lige zauważyłem że w OL w systemie gry 4-3-3 właśnie tak był ustawiony i w zadania wywiązywał się bardzo dobrze .. a po przejściu do Juve jakby zapomniał jak gra się w piłkę ..
Ja ma miejscu zarządu bez żalu przedałbym go nawet gdyby w styczniu nikt nie wzmocniłby Juve .. bo przez pół roku Tiago nic nie pokazał na boisku a jego udane zagrania możnaby policzyć na palcach jednej ręki już o dobrych jego meczach nie wspomne, bo ich poprostu nie było .. a jeśli mamy przez następne pół roku siedzieć na ławce i kasować ponad 60 tyś. euro za tydzień a jak już wejdzie to wyglada tak jakby gra w piłke sprawiała mu ogromny problemy. Po co nam zawodnik o tak dużej gaży i tak bezproduktywny w swojej postawie, przecież na pewno jakbyśmy dali szanse jakiemuś juniorowi to nikt by nie zauważył różnicy, bo siedzieć na ławce może każdy :]


Giovinco

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2007
Posty: 34
Rejestracja: 06 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 15:03

Sprzedac!!!!!!
Polecial viera i Emerson wiec kupili tiago nasz nowy filar pomocy.
Praktycznie gramy skladem z serie b almiron i tiago graja jak amatorka andrade w 5 meczu lapie kontuzje to po co te 35 mln???
Chyba nie stac JUVE na rezerwowego za 15 baniek...
Nie bedzie zadnego przelamania po prostu jest cieki zero serca do walki zero walecznosci nie pasuje do drozyny niech sie wynosi jak najszybciej.


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 15:04

Gobbi pisze:Przyznam szczerze, że przed sezonem byłem optymistą jeśli chodzi o to co pokaże Tiago w barwach Juve .. po cichu nawet liczyłem, że będzie pełnił w naszym klubie podobną funkcję którą pełni Pirlo w Milanie, czyli cofniętego rozgrywającego .. bo śledząc w zeszłym sezonie francuską lige zauważyłem że w OL w systemie gry 4-3-3 właśnie tak był ustawiony i w zadania wywiązywał się bardzo dobrze .. a po przejściu do Juve jakby zapomniał jak gra się w piłkę ..
Ja ma miejscu zarządu bez żalu przedałbym go nawet gdyby w styczniu nikt nie wzmocniłby Juve .. bo przez pół roku Tiago nic nie pokazał na boisku a jego udane zagrania możnaby policzyć na palcach jednej ręki już o dobrych jego meczach nie wspomne, bo ich poprostu nie było .. a jeśli mamy przez następne pół roku siedzieć na ławce i kasować ponad 60 tyś. euro za tydzień a jak już wejdzie to wyglada tak jakby gra w piłke sprawiała mu ogromny problemy. Po co nam zawodnik o tak dużej gaży i tak bezproduktywny w swojej postawie, przecież na pewno jakbyśmy dali szanse jakiemuś juniorowi to nikt by nie zauważył różnicy, bo siedzieć na ławce może każdy :]
Dokladnie, madrze prawisz 8) . Przed chwila zaglosowalem bez glebszego namyslu, zeby dac mu jeszcze szanse, ale po dluzszym zastanowieniu to mysle, ze jednak powinnismy go sprzedac poki ktos jeszcze go chce i nawet niezla kase za niego daje.


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
EjsI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 83
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 15:22

Niestety nie wniosę do tej dyskusji niczego nowego, bo chyba już wszystko zostało napisane - w kwestii natychmiastowej sprzedaży oczywiście. Chyba nie muszę dodawać, że ja również oddałem głos na tę opcję. Pisałem to już w komentarzu pod którymś z newsów - piłkarz za kilkanaście milionów Euro nie może sobie pozwolić na półroczną aklimatyzację w zespole, która mu w dodatku nie do końca mu wychodzi. Dlatego też dziwię się, że aż 48% ankietowanych chciałoby zatrzymać Tiago... :lol:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 16:21

Zagłosowałem na zatrzymać i dawać kolejne szanse. Myślę że Tiago to świetny piłkarz, i że jeszcze się u nas odblokuje i będzie grać jak należy.

Jeśli mieliby go sprzedać to jedynie wtedy gdy kupimy innego piłkarza na tę pozycję. Inna opcja nie wchodzi w grę.

Mam nadzieje że w końcu zacznie grać tak, jak najlepiej potrafi.


PS.Chętnie widziałbym jakiegoś nowego obrońce w Juve.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Kakarotto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2006
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 17:31

Moim zdanie powinien zostać bo jest dobrym graczem (jak na razie tego nie pokazuje) może trener powinien go zostawić na cały mecz a nie zawsze gra z 20 minut i schodzi. Może potrzeba mu gry w drugiej połowie żeby sie odblokować. I mam pytanie do wszystkich tych co głosowali za sprzedaniem jakbyście się czuli jakby od początku ciążyła na was presja że musicie być najlepsi (Tiago transferowy hit) postawcie sie na jego miejscu. Juventus już raz sprzedał piłkarza bo mu nie szło był nim Thierry Henry.


Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 17:35

Zagłosowałem za Sprzedażą zawodnika...początkowo wiązałem z nim duże nadzieje(chyba zresztą jak większość)Niestety teraz po tylu meczach i po tylu szansach jakie dawał mu Ranieri ostatnio to poprostu nie ma innej opcji jak sprzedać.Chłopak już nie zagra dobrych meczy w Juve.No cóż nie zarobimy już na transferze ale przynajmniej odzyskajmy tą 1\2 dopóki możemy...


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 17:51

nie ma co go dłużej trzymać... pokazał już na co go stać! w końcu ile można czekać na jakieś przebudzenie Pana Mendes'a! nie sprawdził sie i ciao! Sprzedać póki go ktoś jeszcze chce i Kupić jakiegoś MIDa w styczniu i gitara.


Obrazek
blazejrondel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 66
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 18:22

Sprzedać go w lecie, nie ma sensu zostawiać go na kolejny sezon bo cena będzie cały czas malała.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 18:23

Sprzedać jak najszybciej, póki drużyny takie jak Tottenham proponują pieniądze, dzięki którym nie stracimy na transferze. Przyznam szczerze, że jeszcze zanim Tiago przyszedł do Juventusu, sam bardzo chętnie go widziałem w Turynie, więc jak już przyszedł, to wiązałem z nim wielkie nadzieje. Starałem się też być cierpliwy i puszczać w zapomnienie wszystkie jego złe występy. Ale wczorajszy występ z Empoli to już czara goryczy. Za dużo kasy bierze, żeby taką wiochę na boisku odstawiać. Nie odegrał większej roli w pierwszej połowie sezonu, więc pozbycie się go nie będzie żadnym osłabieniem.


blazejrondel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 66
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 18:30

Przypomne wszystkim że Tiago u nas zarabia 79tys euro tygodniowo. Więcej od niego zarabiają tylko Buffon, Alex, Nedved i Treze. Zawodnik za taka kase i tyle zarabiający a nadaję się tylko na rezerwę to jest czysty czeski film. Secco będzie idiota jeśli go nie sprzeda.


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 19:21

goldemar11 pisze:<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> go na zbity pysk i :angry: i na jego miejsce jeszcze w tym miesiącu kogoś kto będzie pozyteczniejszy od niego !! przecież On tylko przeszkadza na boisku !

odpocznij troszkę /Martin

Lol pierwszy post i to jaki ;)

Ja zaglosowalem na sprzedac jak najszybciej... Dostal juz sporo szans, a zadnej nie wykorzystal... no chyba ze mecz z Valettą byl jego meczem - szkoda ze jest to w stosunku do Juve amatorska druzyna - Juve przeciez mierzy w scudetto i w najblizszych latach triumf w LM... jak na druzyne z takimi aspiracjami Tiago pokazuje za malo...


Zablokowany