Wybierz najlepszego piłkarza września (06/07)

Zablokowany
Juve_Team

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2006, 18:36

Ja również zaglosowałem na Trezegueta :D .Strzela dużo bramek.5 w trzech maeczach bardzo dobrze .Po prostu nie widziałem innej możliwości


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 02:04

Martin pisze:
Ifrit23 pisze:Zaglosowalem na Trezegola, ale mam pytanie: czemu jest napisane"Bożinov" a nie "Bojinov"? To tak jakbyt pisac "Ronaldińo", "Ałri" itp itd :-D
Spolszczone z cyrylicy. Poniewaz Ronaldinho jest pisane takimi samymi czcionkami jakich uzywamy w polsce zachowujemy oryginalną pisownie. W przypadku piłkarzy ze wschodu spolszczamy. Bojinov to przeksztalcenie w brzmienie angielskie lub tez wloskie. Tak samo jak Schevchenko. Tylko wieesz jak to przeczytac bo albo znasz tego pilkarza albo znasz sie na fonetyce angielskiej.
Skoro ten temat został podjęty, to moje pytani brzmi. Dlaczego raz pojawia się "Bożinow" a kiedy indziej "Bożinov". Nie można tego raz na zawsze wyjaśnić? Z tego co zauważyłem, wśród admina i dwóch moderatorów pojawiły się aż trzy różne wersje nazwiska Bułgara. I każdy upiera się, że jest dobrze :think:

Koniec off-topa. Mój głos oczywiście dla Treze. Pokazał w tym miesiącu, że piłkarze - lisy, są wciąż potrzebni. Jego instynktu strzeleckiego może pozazdrościć mu niejeden napastnik. "Wesoły Romek" słusznie chciał wydać na niego grube miliony funtów :wink:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 10:31

Podsumujmy więc wrzesień:
:puck: Paro ładnym strzałem uratował Nam remis z Rimini
:puck: w meczu z Vicenzą Nasi podstawowi napastnicy zaliczają po jednym trafieniu
:puck: Bożinow błysnął w meczu z Crotone strzelajac 2 bramki
:puck: mecz z Modeną to następne 2 bramki Trezegueta i kolejne trafienia Del Piero i Nedveda
:puck: kolejne 2 bramki Treze z Piacenza

Tak więc:
:puck: Balzaretti - w sumie to nie ma zbytnio jakiś konkretnych przesłanek, żeby to właśnie On został graczem miesiąca :prochno: ale jestem pewien, że Jego czas w Juve jeszcze nadejdzie
:puck: Paro - poza bramką z Rimini niczym nadzwyczajnym się nie wsławił, a na pewno nie na tyle, żeby można było o Nim powiedzieć, że był we wrześniu najlepszy :idea: w przyszłości może jednak o takie miano z powodzeniem walczyć (ku chwale Starej Damy oczywiście 8))
:puck: Bożinow - fajnie, że jest, fajnie, że ustrzelił dublet, fajnie, że jest fajnie :wink: mam nadzieję, że w przyszłości będzie miał okazję częściej się zaprezentować i wtedy wg mnie będzie miał dopiero konkretne szanse na piłkarza miesiąca :twisted:
:puck: Buffon - bronił, co miał obronić, bez niego byłoby z taką obroną kruchutko (choć już jest dużo lepiej niż miesiąc temu). Jak to dobrze mieć u siebie najlepszego bramkarza na świecie... :-D
:puck: Nedved - jak zwykle, był naszym płucem i sercem, ten gościu chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać... został w 2. lidze i stara się jakby to była Liga Mistrzów :shock: :bravo: jednak z tym graczem miesiąca... chyba nie tym razem :wink: znaleźli się tym razem tacy, którzy mieli więcej do ustrzelenia, i może także (kto wie...) więcej przysłowiowego "szczęścia" (jakkolwiek wiadomo, że sprzyja lepszym - a wszystko to ku wspomnianej glorii La Vecchia Signora :D)
:puck: Del Piero - coraz większa konkurencja, tak więc czas Niego :twisted: mamy jeszcze w pamięci miesiąc sierpień kiedy to Del Piero był bezwzględnie najlepszy. Stąd może te zdecydowane głosy w stronę Alexa. Powiedzmy sobie jednak szczerze, w tym miesiącu przebił Go...
:puck: David Trezeguet - nic dodać, nic ująć. Kroi się król strzelców jak złoto. Jest zależny od podań kolegów, to prawda, ale co z tego? Powtarzam to i jeszcze raz powtórzę: wszystko ku chwale Juve :!:

Podsumowanie:
Jak tu wybierać piłkarza miesiąca, kiedy ma się w składzie takie gwiazdy jak Nedved, Del Piero, Buffon i Trezeguet :?: A jeszcze niedługo zaczną błyszczeć Paro z Bożinowem, nie mówiąc już o Balzarettim i Chiellinim :twisted:
Konkurencja w tym miesiącu mimo wszystko spora (pamiętacie sierpień? :wink:). Jednak Nedveda za to co dla Nas robi będziemy chyba pamiętac do końca życia... Buffonowi w tym miesiącu wiele zawdzięczamy, ale ten Treze... nie daje mi wyboru :wink: David, kiedy nie jest kontuzjowany, jest lepszy od "szczwanych lisów" Inzaghiego, Vieriego, Crespo, Savioli, Raula, Ronaldo itd - długo by wymieniać (chociaż nawet jak jest kontuzjowany to jest lepszy :wink: )

Tak więc głos idzie do Treze zdecydowanie. Mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłem w eseju (jeżeli to wogóle ktoś czyta :lol: )

PS skoro takie twórcze off-topiki chodzą to się może wypowiem :) wszystko mi jedno czy ktoś pisze Bożinow, Bożinov, Bojinow, Boijnow, Bojinov czy Boijnov - zawsze przecież wiadomo, o kogo chodzi :) byleby nie przesadzać i nie pisać Borzinoff ( :wink: )

Pozdro4all 8)


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:06

Paro - za szybka aklimatyzację w druzynie, za umiejętnośc bycia playmakerem, chociaż wiele brakuje mu do mistrzostwa, za zapał i chęć pomocy drużynie oraz za to, że utrzymuje dość wyrównany poziom.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2006, 23:26

Oto wyniki sondy:

Trezeguet (470) 50%
Buffon (50) 5%
Del Piero (277) 30%
Balzaretti (6) 1%
Nedved (49) 5%
Paro (39) 4%
Bożinow (42) 5%


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany