Kogo chciałbyś za przeciwnika w kolejnej rundzie CL?

Zablokowany
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 23:10

Korespondencyjny pojedynek z Bayernem zakończony pomyślnie! Myślę, że grupa mimo wszystko była słaba i Juventus niemalże spacerkiem przez nią przeszedł. Wystarczyły dwie przebieżki i było po wszystkim. Chyba Juve się nawet się jeszcze nie spociło!

Czy spoci się w kolejnej rundzie? Play-off czyli to co kibice lubią najbardziej. Siedem drużyn, siedem możliwości, siedem pojedynków.

Na kogo chcielilbyście wpaść? Kto będzie kolejną ofiarą? 8)


Ja mam dwa rozwiązania. Najsłabszą ekipą jest moim zdaniem Ajax, więc chciałbym aby Bianconeri wybrali się do Amsterdamu. Zastanawiałem się nad Glasgow Rangers ale od razu przypomniał mi się niechlubny mecz z Celticiem i w sumie doszedłem do wniosku, że Szkotami powinien zająć się ktoś inny.

A gdyby tak Real? Myślę, że już w tej chwili jesteśmy ostatnim klubem na jaki chciałby wpaść Zidane & co. Wyrzucić ich z hukiem po raz trzeci? Odkuć się za Predraga Mijatovicia- aaach. Zwycięstwa nad nimi nie mogą się znudzić to zawsze smakuje wybornie. Wspaniała sprawa..

ps. nie wiem dlaczego w ankiecie nie pojawia się Werder Brema jeżeli jakiś moderator jest w stanie ten zespół dopisać byłbym niezmiernie wdzięczny.


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 23:15

Zagłosowałem na Chelsea. Mysle że dobrze by bvło już na początku zmierzyć sie największymi. Nie możemy się nikogo bać, więc obojętnie jaki będzie to rywal czy Rangers czy Chelsea, trzeba się z nim zmierzyć. Ale nie obraziłbym się też na Real. Mam straszna satysfkakcje z lania im dupy. Oczywiście nie jestem niczego pewny, ale Juve jest teraz wyjątkowo mocne i możemy rozbić każdego :!:


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 00:03

Sonde usunalem z forum bo zaraz po tym jak ruszy serwis sonda.pl (ktory tymczasowo padł) wstawimy te pytanie na glowna strone. Tam bedzie mozna glosowac a tutaj prosimy o wypowiedzi.

Ja chcialem najpierw Barcelone ale mysle ze najlepiej bedzie trafic na nich w finale. Kogo teraz? Real jest za slaby i to juz nie beda takie wspaniale pojedynki jak niedawno. Dlatego zaglosuje na Chelsea. Moglibysmy ich nauczyc jak sie gra w pilke :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 09:19

Ja rowniez chce Chelsea. Moze dlatego, ze to solidna druzyna, a moze dlatego, ze nie powalczylismy z nia w zeszlym sezonie, na co liczylem, szczerze powiedziawszy.
Z drugiej strony, gdybym mial porownywac ten rok z poprzednim, to w tym bylbym bardziej pewien zwyciestwa nad druzyna Chelsea. Juve wydaje sie druzyna mocniejsza niz rok temu, bardziej solidna i zdeterminowana. To bardzo cieszy i dobrze rokuje. Przez pierwsza faze, faze grupowa, przeszlismy jak burza, nie liczac potkniecia w Niemczech. Mysle, ze jestesmy w stanie powalczyc z najlepszymi.
Nie chcialbym Realu, bo po pierwsze przejadly chyba mi sie pojedynki z Realem w Lidze Mistrzow, zwlaszcza ze Real nie jest juz taki jak kiedys, a po drugie moj kumpel, kibic Realu, chyba tym razem to by sie juz zalamal :smile:
Nie chcialbym Barcelony, wolalbym ja w polfinale lub w finale...
Zobaczymy co bedzie jutro.


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 10:16

Mój głos oddaje na Chealsy.Chciałbym aby Juve nauczyło ich jak się gra w piłke.Poza tym by ich uciszyli a szczególnie tego Murinio!!!!!


JESTEM OSZUSTEM
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 10:20

Wszytko tylko nie Real, mam dość gry ze słabymi zawodnikami z Madrytu.

Na kogo chciałbym trafić? Szczerze mówiąc jest mi wszystko jedno. Chcąc zdobyć puchar mistrzów, należy wygrywać z każdym, nawet najsilniejszym przeciwnikiem. Jeśli nie będziemy potrafili pokonać najsilniejszych, 1/8 finału jest odpowiednim czasem na odpadnięcie.
Dobrym roziwązaniem byłaby Chelsea, drużyna niezwykle silna i podobnie jak my fenomenalnie ułożona taktycznie. Zespół z Londynu mógłby wyznaczyć na co naprawde stać Bianconerich.
Swoją drogą Mutu miałby okazje odwdzięczyć się drużynie Abramowica za "wspaniałe" traktowanie, jestem pewien, że Adrian dałby z siebie nie 100 ale 200%.
Podsumowując, będe zadowolony z każdego zespołu oprócz Realu który wedługa mojego ulubieńca M.Pola kupuje Zlatana za 35 mln. euro :lol:
JUVEFANE_10 pisze:Chealsy.
Chelsea
JUVEFANE_10 pisze:Murinio
Mourinho
JUVEFANE_10 pisze:Chciałbym aby Juve nauczyło ich jak się gra w piłke.
Wkońcu drużyna, która rok temu wyeliminowała Barce i zdobyła mistrzostwo Anglii nie potrafi grać w piłke. Bardziej idiotycznego posta już dawno nie czytałem, ale czego się spodziewać po nabijaczu?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 11:07

Jak dla mnie to idealnym przeciwnikem w kolejnej rundzie CL byłaby Benfica, Rangers, Ajax lub Real. Ale tak po dłuższym namyśle to Juve mogłoby trafić i na Chelsea. Byłby to doskonały sprawdzian umiejętności zawodników Juve, ale zarazem ciężki i trudny mecz. W takim meczu myślę że wszystko mogłoby się zdażyć i każdy wynik mógłby paść. Co do pozostałych drużyn to myślę że nie byłoby problemu z ich pokonaniem i awansem do następnej rundy. Nie wspomniałem tu jednak o PSV na które nie chciałbym trafić. Mecze z Milanem pokazały ich siłę i wydaje mi sie że pojedynek z nimi mógłby zakończyć się niespodzianką.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 11:26

Ja bym chciał trafić na Werder-bardzo dobrze grają w tym sezonie zarówno w LM mjak i w Bundeslidze,strzelają mnóstwo goli.
Myślę że pojedynki z nimi były by bardzo ciekawe :P
Nie chciał bym trafić na Real-ostatnio dwa razy ich wyrzuciliśmy ich z LM i już mnie nudzą "gwiazdki" z Bernabeu,są słabi i nie są dla nas godnym przeciwnikiem :twisted:


Obrazek
Turbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 11:43

Ja bym chciał Real. Nic bardziej mnie nie ciesz jak wygrana z Realem.


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 12:30

Bardzo chciałbym trafić na Chelsea lub Barcelone. Są to zespoły przez wielu uważane za najlepsze obecnie. Wtedy naprawde przekonalibyśmy się czy Juve jest silne czy jednak jeszcze nam troszke brakuje. Poza tym nie moża zawsze liczyć na szczęście w losowaniu, bo jeżeli chce się wygrać LM to trzeba umieć pokonać każdego. Poza tym uważam że to byłyby wspaniałem mecze niezależnie czy Juve awansowałoby czy nie.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 12:49

Witam :) Z jednej strony chciałbym trafić na Ajax lub Rangers natomiast z drugiej na Chelsea... poniewaz w meczach z Ajaxem i Rangers mielibysmy raczej pewny awans i potem gdybysmy odniesli zwyciestwo w lidze mistrzow inni by mowili ze mielismy po prostu szczescie.... ale jak to mowia... szczescie sprzyja lepszym :) na Chelsea chcialbym trafic poniewaz mogłoby być to bardzo ciekawe i wyrównane widowisko i po ewentualnym zwycięstwie nad The Blues znacznie wzrosłyby morale Bianconerich...FORZA JUVE !!!!


Sky is the limit!
seba99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:02

Witam!! Na tym etapie nie ma już praktycznie drużyn słabych, ale patrząc racjonalnie Ajax, Benfica, PSV Eindhoven czy Rangersi to kluby, który powinny sprawić naszej kochanej drużynie jak najmniej kłopotów!!


m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:05

Ja osobiscie chcial bym trafic na Real i sprawic im kolejne baty i bysmy chociaz zobaczyli co nowy szkoleniowiec "Króleswkich" by zrobil czy by zmienil taktyke czy cos i czy by to przynioslo skutek bo jak narazie Juve jest o wiele lepszym zespolem niz te "Gwiazdeczki" a na Chelsea chcial bym trafic w polfinale a w finale na Barce:)

A tak przy okazji nie wiecie kiedy jest losowanie ??


Aaaa...aaaaa mocniej
Billy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:10

Ja najbardziej bym chciał abyśmy trafili na Real :) nie dlatego, że jest słaby:) pokażemy im, że nie tylko pieniadze sie liczą w piłce:) i miło będzie popatrzec na ich twarze po porażce :D:D:D:D:D:D:D


Forza La Vecchia Signora!! Ti amo Juve !!
Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:17

A ja będe obstawał przy Realu. Mecze między tymi drużynami zawsze elektryzują mimo nieco słabszej formy tego zespołu w ostatnim czasie, to wciąż świetna drużyna z wieloma nieco przygasłymi ale jadnak gwiazdami. Osobiście ciekawiłaby mnie konfrontacja Beckhama z Camoranesim dlaczego ? może obydwaj piłkarze nie są do siebie porównywani, ale była by to doskonała okazja do zademonstrowania wyższości naszego zawodnika nad chwalonym ostatnio Anglikiem :wink:
Sądze, że na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn i bez względu na to kto będzie naszym rywalem trzeba będzie podejść do tego spotkania z pełną mobilizacją.


Zablokowany