Kto widział znanych piłkarzy ?

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
deeyaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 11 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 15:48

A ja widziałem całą reprezentacje Polski U18 kobiet :D podczas meczu z Białorusią jakieś 5 lata temu :D mały troche jeszcze mały ale jak dobrze pamiętam to niezłe laski były:D


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:07

A ja widziałem:
Cała Barcelone (Wisła-Barcelona)
Całe Schalke (Wisła-Schalke)
Całe Lazio (Wisła-Lazio)
Całą Parme (Wisła-Parma)

Pare razy reprezentacje Polski, (mam zdjęcie z Dudkiem :D )
Reprezentacje Anglii (Polska-Anglia)

A także co jest dla mnie największe to Juve, na turnieju w U.S.A ;)
Mam piłke z autografami ! :D


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:15

J widzialem zawodnikow z azs czestochowa kiedys po meczu jak grali z plomieniem za czailem sie z kumpolami kolo wyjsci i chcac nie chcac musieli kolo nas wychodzic :-D kumpel nazbieral sporo autografow a tak to widziale awodnikow zaglebia S-C z sezonu 200/01 mam autografy od wszystkich kto0rzy wtedy tam grali a i jeszcze bylem pol metra od milajkowica (siatkarza) bylem od nigo pol metra jak byl final ligi swiatowej w katowicach a jesli chodzi o mecze na ktorych bylem to bylen ma Polska-Ukraina Polska-Szwecja i Polska-Anglia i jak wyzej wspominal;em Final ligi swiatowej w spodku Brazylia-Italia
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2005, 18:13 przez Mario_166, łącznie zmieniany 1 raz.


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:21

Ja co prawda nie miałem okazji oglądać Reprezentacji kobiet U18 ;) ale za to widziałem większośc obecnych zawodników:
-Juventusu (jeszcze z Marco i Fabrizio ale bez Zlatana i Canny)
-Interu (jeszcze z Canna w składzie ;) )
-Milanu

Niby turniej towarzyski(TIM), ale gwiazd to tam było ;)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:43

Najsławniejszymi piłkarzami jakich widziałem na żywo byli: Jon Dahl Tomasson, Jesper Gronkjer i Thomas Sorensen. Widzałem ich przy okazji towarzyskiego meczu towarzyskiego z Danią, odbywającego się w Poznaniu w te wakacje. Widzałem w akcji również największe nasze gwiazdy: Żurawskiego, Krzynówka, Dudka, Lewandowskiego :lol: i Rasiaka :lol: . Widziałem również podczas meczów ligowych piłkarzy Lecha Poznań, min.: Piotra Reissa, Michała Golińskiego. :-D


:roll:
PSSjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:45

Caly Real z treningu prezed meczem z wisla , caly inter i porto z meczow z wisla . Wszystkie druzyny ekstraklasy na meczach z Wisla , Espanyol i Juventus z roku 98 , Juventus i Lazio z zeszlego roku na finale coppa italia . Pozatym poznalem osobiscie Arka Glowackiego 8)


FORZA JUVENTUS TORINO
T S WISLA KRAKOW
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:46

A ja widziałem całą wisłe kraków mam z nimi zdjecia i autografy.Cała Legie warszawa i cały groclin grodzisk wielkopolski.Wszyscy trenowali przed meczami albo z gornikiem polkowice albo zaglebia lubin na stadionie MIEDZI LEGNICA w legnicy mialem dobre informacje.Mam zdjecia z obecna wisla krakow ktorzy przygotowywali sei do meczy z ZAGLEBIEM LUBIn w ktorym padl wynik 1-7 :lol: :shock:


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 16:55

Drużyne Polonii i Udinese (Polonia - Udinese 2000r.) z Olisadebe i Fiore na czele

Reprezentacje Polski, Włoch, USA (Polska-Włochy, Polska-USA)

Maćka Szczęsnego, Romana Koseckiego (u nas na basenie w Jaccuzi sobie siedzial :D )


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 18:54

A ja widziałem :shock: :
:arrow: :shock: uwaga :!: -Dale Davis i Reggie Miller z Indiany (rok 2001) obaj w All Stars Game
:arrow: całą Pogoń cała Legie
:arrow: Jonathan Zebina (wtedy Roma) był w Weronie na spektaklu :shock:
:arrow: zdjęcie razem z Marciem Overmarsem (dzieki za to ciociu :!: :wink: )
:arrow: autograf z dedykacją (widziałem)
-Franc i Ronald de Boer( na basenie w Monaco)
-James Worthy (koszykarz LAL z lat 70 :wink: ( :?: )


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 19:24

A ja widzialem reprezentacje Wloch na lotnisku w Warszawie. Mam autografy Di Vaio i Perrotty. A widzialem cala reszte, czyli na przyklad Vieriego, Canne, Gattusso, Pirlo, Cassano czy Materaca.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 19:28

ja widziałem cały team Glasgow Rangers jak grali pare lat temu na Legii z jakimś zespołem o LM, reprezentacje Włoch(na Legii), Anglii( jak graliśmy z nimi za Wójcika było 0:0 ale mecz był super-tylko że nie mogłem kibicować Polsce bo byłem w sektorze gości :(
Widziałem drużyne Austrii Wiedeń w meczu z Legią, Iraklis Saloniki też w meczu z Legią, i Valencie. A we Francji widziałem PSG, Arminie Bielefeld i AS Monaco.


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 19:29

A ja widziałem michalczewskiego w gdańsku :-D

Cała kadrę Jastrzębskiego węgla druzyna siatkarska na meczu towrzyskim

Kadetów w siatkówka z polski

Reprezentacje polski od lat 40 w piłkę halową

Pilkarki reczne z Macedonii polski Jugoslawi i Słowacji

I reprezentację do Piłki Nożnej wraz z Oliseadebe w Aqua parku w Tarnowsich gorach


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 19:34

Ja widziałem:
:arrow: piłkarze Dalinu Myślenice i połowę klubów III ligi małopolskiej i IV ligi zachodniomałoplskiej. [m. in. rezerwy Wisły i Craxy]
:arrow: Wisła Kraków i Piotrkovia [sparing na boisku koło mojego domu :!: :shock: ] Grali m. in. Frankowski, Majdan, Kosowski i Uche.
:arrow: Reprezentacja Polski [m. in. Dudek, Krzynówek, Oli, Żurawski...]
:arrow: Reprezentacja Węgier [m. in. Kiraly]
:arrow: Siatkarki Dalinu Myślenice [widze co 2 tygodnie na meczu ligowym] włącznie z moją kuzynką :D . - No już nie przelewki w końcu I laga Seria A
:arrow: Siatkarki: BKSu, Gedanii, Gwardii, Stali Mielec i AZSu [BKS, Centrotal i Winiary zobacze wkrótce... :P ]
:arrow: Oraz: Hermann Maier [zdjęcie :P ], Stephan Eberharter, Benny Raich [kaseta video] oraz m. in. Walcofer, Grubber, Cuche, Defago, Blardone, Rocca, Miller, Rahlves [ci dwaj też kaseta] i tak dalej....


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 20:44

KOPEĆ pisze:ja widziałem Beckhama razem z Gerrardem i Colem...
Tak sie składa że jestem z Katowic i akurat przechodziłem koło hotelu, w którym mieszkali i ich zobaczyłem :)
mikipiero pisze:Rok temu kiedy byłem w Turynie w jednym z Shopingów zauważyłem Liliana Thurama
W niemczech w dortmundzie spotkałem Rosickiego i Kollera idących gdzieś sobie
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka 8) Akutat w te dwie opowieści nie mogę dać wiary, oczywiście to tylko moje małoliczące się zdanie ;)

To Cie zdołuje, bo ja tez ich widzialem. Spali w Hotelu 'Monopol' na przeciwko starego dworca w katosach 8)
kouba


:arrow: SKRA Bełchatów
:arrow: Tomek Gollob
:arrow: Zbigniew Boniek
:arrow: Krzysztof Diablo Włodarczyk :D


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 20:55

ja widzialem prwie wszystkich najlepszych pilkarzy z calego swiata... w telewizji :lol:


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
ODPOWIEDZ