F1 - Robert Kubica

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 13:30

za chwilę zaczyna się ostatni wyścig obecnego szonu, GP Abu Dhabi. z pole-position pojedzie Vettel, który liczy się w walce o majstra, z 3 miejsca Alonso, ale ważniejsze z punktu widzenia ostatecznego zwycięstwa jest miejsce Webbera, a mianowicie piąte. Alonso w kwalifikacjach pojechał całkiem nieźle, stoi w uprzywilejowanej sytuacji, a wszystko czego mu trzeba, to jedynie dojechać do mety.

słabo kwalifikacje poszły RObertowi, który pierwszy raz w tym sezonie nie awansował do Q2. niewielkie są szanse na to, że w generalce wyprzedzi Rosberga. niby to tylko 4 punkty straty, ale Niemiec dzisiaj startuje z pozycji numer 9.

wyścig zapowiada się emocjonująco, bo mamy 4 pretendentów, ale tak, jak już wspominałem wcześniej, stawiam na Alonso.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 13:54

Podobnie jak białas stawiam na triumf Alonso. Red Bulle zgarnęły mistrzostwo konstruktorów ale myślę, że to Ferrari będzie miało swojego Mistrza Świata w tym roku.
Jeśli chodzi o Roberta to myślę, że uda mu się ostatecznie zająć to 7 miejsce w generalce. Mam nadzieje, że wyprzedzi, tak jak to potrafi, czyli spektakularnie, kilku zawodników (Petrov, Schumi, Rosberg..) i ostatecznie jakieś 6-7 miejsce dziś wywalczy. Dużo jak zwykle zależy od samochodu, strategii, mechaników. Zmykam na wyścig :wink:


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 15:51

Nie pamiętam tak emocjonującego wyścigu. Może na torze nie działo się wiele, ale losy mistrzostwa ważyły się do ostatnich okrążeń. Nie potrafię sobie wyobrazić, co czuł Alonso jadąc ponad pół wyścigu za Pietrowem i tracąc przez to tytuł :|


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 13:51

Konferencja ze szpitala o jego stanie zdrowia jest przewidziana na 14:00.
Kobica ma złamaną noge w kilku miejscach i zmażdżoną dłoń, w grę może wchodzić jej amputacja:((((


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 13:53

13:38 Rzecznik szpitala: doniesienia o amputacji dłoni nieuzasadnione


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:08

13:55 Doktor Carrozzino ze szpitala Santa Corona poinformował, że Kubica został poddany badaniom w celu oszacowania ewentualnych uszkodzeń organów wewnętrznych i mózgu. Zapytany o możliwość amputacji ręki, Carrozzino odpowiedział, że żadna decyzja nie została jeszcze podjęta "Decyzja o amputacji nie może zostać podjęta pochopnie. Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam"


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:12

14:10 Agencja ANSA: Robert przejdzie operację dłoni

Mam nadzieje że żadnej amputacji nie będzie


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:16

Nie będzie żadnej amputacji. Włosi zawsze nadmuchają temat.

Trzymaj się Robert!

EDIT:
zebol pisze:14:14Portal pietraligure.net podał, że lekarze amputowali ramię Kubicy. Trzeba jednak podkreślić, że jest to wiadomość niepotwierdzona. Aby decyzja o amputacji mogła zostać podjęta potrzebne jest zwołanie konsylium lekarskiego
AAAAAAA :shock:
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2011, 14:21 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:20

14:14Portal pietraligure.net podał, że lekarze amputowali ramię Kubicy. Trzeba jednak podkreślić, że jest to wiadomość niepotwierdzona. Aby decyzja o amputacji mogła zostać podjęta potrzebne jest zwołanie konsylium lekarskiego


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:34

14:25 Według PAP do szpitala przybył profesor Igor Rossello z regionalnego centrum chirurgii, by przeprowadzić operację zmiażdżonej prawej dłoni

14:20 Włoska agencja prasowa ANSA podaje, że Kubica przechodzi operację w Pietra Ligure. Jej celem jest zatrzymanie krwotoku wewnętrznego oraz nastawienie złamań, których doznał

To są bardziej wiarygodne źródła.
No to się Robert ładnie załatwił... :roll:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:39

Ja jestem ciągle szoku, siedzę jak na szpilkach i wyczekuję informacji. Nie wyobrażam sobie teraz sezonu ;/ Tym bardziej, że tak dobrze się R31 zapowia. Ehhh 3m się Robert!!!!


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 14:45

Wisiała, wisi i będzie wisieć mi ta cała F1. Może dlatego uważałem, że to całe uwielbienie dla Kubicy i nagonka na "zło" przytrafiające się Robertowi to wynik naszej mentalności - że złe Niemcy go nie lubią, że bolid słaby, że to i tam to... Teraz gdy dostał (podobno) dobry pojazd mogący rywalizować z najlepszymi to się rozbił o barierke na rajdzie. Chyba muszę posypać głowe popiołem, bo od momentu trafienia do tej najwyższej klasy rzeczywiście ma pecha. Szkoda gościa...


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:23

Z całym szacunkiem ale to się kwalifikuje do czołówki zestawienia "kariery złamane w najbardziej durny sposób". Już nawet bez znaczenia czy mu tą reke amputuja czy nie. Zanim go poskladaja, zanim sie zrosnie, rehabilitacja... :doh:
A jeszcze wczoraj czlowiek sie ekscytowal, ze dobre czasy w testach, ze za chwile rusza sezon... jezuuu. Wszyscy kibice z Polski konkretnego strzala w pysk dostali.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:32

Nie daj Boze, zeby teraz Lotus okazał sie czołowym bolidem w stawce. Tyle lat czekania na porządny samochod a tu taka kicha...

Jestem zły!


Obrazek
ODPOWIEDZ