Siłownia

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Ćwiczysz na Siłowni ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 12:49

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:58 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 13:04

Ja cwicze jakis rok, rekord na klate to 80 kg, przy wadze ok 70 (moze troszke mniej)... A odzywek nie biore, bo szkoda mi kasy :] Mozecie qpowac serki wiejskie (12/100 gram bialka) nio i duzo qrczaqw :] Ale ja sie na tym tak sooper nie znam :) A te forum sfd tez polecam :)

Edit: Ja caly czas cwicze pompki, to chyba najlepsze z cwiczen domowych... Sztanga troszke droga, ale bez niej sie chyba nie obejdzie :)
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2004, 13:07 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 13:04

UlTrAs pisze:a co z domowymi ćwiczeniami, tzn. pompki, brzuszki itp. czy to też daje jakiś efekt czy koniecznie trzeba chodzić na siłownie i ćwiczyć na jakimś sprzecie, żeby osiągnąć efekty :?:

I czy moglibyście mi powiedzieć jaką diete stosujecie :?:
Stary ja zaczynalem wlasnie od pompek :)
Moim zdaniem pomki daja sporo, z reszta gdzies czytalem ze "jesli nie masz czasu regularnie cwiczyc z ciezarami, rob chociaz pompki".
Aha, i wazne jest zeby dac organizmowi odpoczynek od cwiczen,bo to wlasnie wtedy miesnie rosna - musisz dac odpoczac partiom miesni,ktore cwiczysz,przynajmniej 48 godzin.To jest naprawde wazne.

A co do brzuszkow to bardziej skomplikowana sprawa bo jesli przesadzisz to tylko sobie zniszczysz miesnie brzucha. Musisz tez dac odpoczac miesniom.A poza tym najlepsze sa tzw. polbrzuszki,sa najbardziej efektywne i skuteczne :)

Gratuluje autorowi tematu ekstra pomyslu :D


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 13:11

Pamiętam jak zaczynałem robić pompki 2 lata temu to jednej do porządku nie umiałem zrobić a teraz robie 90 wydaje mi sie że dużo dają oprucz tego to mam w piwnicy ławke i sztange. Co do brzuszków to też dużo dają. Co do odrzywek to zaczołem brać V12.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 13:19

Juve The Best pisze:Pamiętam jak zaczynałem robić pompki 2 lata temu to jednej do porządku nie umiałem zrobić a teraz robie 90 wydaje mi sie że dużo dają.
Pewnie ze duzo daja! I do tego jest ich sporo rodzajow :D Kazda na co innego :D


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 13:26

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:49 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 14:40

UlTrAs pisze:a co z domowymi ćwiczeniami, tzn. pompki, brzuszki itp. czy to też daje jakiś efekt czy koniecznie trzeba chodzić na siłownie i ćwiczyć na jakimś sprzecie, żeby osiągnąć efekty :?:

I czy moglibyście mi powiedzieć jaką diete stosujecie :?:
brzuszki- obowiązkowo, można nawet codziennie, bo mieśnie brzucha są troche inne niż reszty ciała. pompki i podciąganie też są ok, bo to podstawowe cwiczenia, ale nie zrobisz masy tylko tymi cwiczeniami. cwizcenie na slice polega na tym, ze co jakis czas, gdy miesien przyzwyczai sie do cwiczen - zmieniasz trening. w domu nie bedzie to proste. inna sprawa ze mialem kolege ktory jechal na pompkach i podciaganiu wiele lat, i rzeczywiscie - klate i plecy mial rozbudowane - ale reszte ciala(szczegolnie barki i biceps) kiepsko. a potem na silce juz mu nie bylo latwo rozbudowac nierozwinietych partii.
ale na pewno robienine pompek, podciaganie i brzuszki ci nie zaszkodzą;)
a co do diety - poszukaj na forach, są tego tony - diety, kalkulatory, itd...


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 14:42

PiontaS pisze:Faktycznie pompki dużo dają a zwłaszcza na Barki
no nie wiem - na przód barków tak, ale zauważ ze bary składają sie z 3 czesci - srodkowa i tylna nie pracuje juz przy pompkach raczej;)


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Grzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 14
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 14:44

na siłownie chodze juz 2 lata . jeśli chodzi o pompki i brzuszki to polecam każdemu ale jeśli chcecie bazowac tylko na tym nie macie szans uzyskać idealnej rzezby i slwetki


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:26

ja chodze na silownie 3 lata i bralem tylko bialki zmieszane z mlekiem !duzo daje a nie jest to zaden koks !!!


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:47

Manifestos pisze: brzuszki- obowiązkowo, można nawet codziennie, bo mieśnie brzucha są troche inne niż reszty ciała
Chyba Cie przegrzalo :shock: codziennie Stary to sobie mozesz jedynie zniszczyc miesnie brzucha! Skad Ty masz takie informacje??? :shock: Boshe drogi... Przy kazdym treningu musisz dac miesniom czas na odpoczynek. A miesni brzucha maja to do tego ze jak bedziesz je cwiczyl codziennie to wzmocni sie ich wytrzymalosc ale beda sie de facto kurczyc i 'tarka' na brzuchu bedzie mniej widoczna.Musisz dac czas miesniom odpoczac!


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:50

Manifestos pisze:
PiontaS pisze:Faktycznie pompki dużo dają a zwłaszcza na Barki
no nie wiem - na przód barków tak, ale zauważ ze bary składają sie z 3 czesci - srodkowa i tylna nie pracuje juz przy pompkach raczej;)
Manifestos, dobry Ty jestes... :D
Czy Ty myslisz ze istnieje tylko jeden rodzaj pompek na barki?... Ech kolego... :?


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:53

Dobra nie kłucie się o to jakie są rodzaje pompek. Ja narazie czytam dokładnie wasze posty i piscie co wiecie.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 16:07

Mam pytanko. Co to są rozpiętki i na jakie partie mięsni działają najlepiej??


Juve per sempre!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 16:14

Chris pisze:Mam pytanko. Co to są rozpiętki i na jakie partie mięsni działają najlepiej??
Rozpietek jest kilka rodzajow, sa rozpietki zwykle i odwrotne. Rozpietki normalne sa na klatke piersiowa, zwlaszcza na jej srodkowa czesc. Chodzi o to ze kladziesz sie na laweczce, po swoich bokach masz np na podlodze dwie sztangielki i podnosisz je szerokim lukiem do gory. Wazne zeby w koncowej fazie nie prostowac calkiem rak w lokciach. To samo cwiczenie robisz na atlasie kiedy spinasz klatke piersiowa przez przyciaganie do siebie z boku ciezarow.

Rozpietki odwrotne robisz na stojaco i w lekkim sklonie tulowia, to jest z kolei cwiczenie glownie na tricepsy i plecy :)


ODPOWIEDZ