Żużel - wszystko o speedway'u

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 01:12

Akurat tak się składa że jadę na ten mecz uprosiłem tatę bo basrdzo chciałem być na meczu żużlowym byłem na meczu Piłki Nożej,Ręcznej(BKS jest w 1 lidze :twisted: ),Koszykówki,Hokeju i bardzo chciałem być na żużlu bedę kibicował oczywiście Unii bo jestem z Bochni Yari albo booyak pewnie kojarzą


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 11:46

cale szczescie, ze zadzwonilem rano do tarnowai sie dowiedzialem, ze meczu nie ma, bno takto bylbym juz w drodze


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 11:54

News na oficjalnej stronie unii:

,,Zaplanowany na dziś mecz pierwszej kolejki ekstraligi Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa został odwołany. Nowy termin rozegrania zawodów nie został jeszcze ustalony. "



No to po ptokach. Shit. :( :( .
Wiosna się zaczęła , a ja za oknem widze głównie snieg :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 12:04

Yari pisze:,,Zaplanowany na dziś mecz pierwszej kolejki ekstraligi Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa został odwołany. Nowy termin rozegrania zawodów nie został jeszcze ustalony. "
Wlasnie tego sie obawialem :? Napewno wygralaby Unia, no ale coz kiedy indziej pokona sie Wlukniarza :D :D
A co do meczu to napewno bylby pelen stadion, podejrzewam nawet, ze polowa kibicow pozostalaby poza stadionem :wink: Ale kto powiedzial, ze tak sie nie stanie w nastepnym terminie

FORZA JUVE
FORZA UNIA


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 12:05

jak bedziecie cos wiedziec o tym na jaki termin przelozyli mecz dajcie znac tu na forum :wink:


Obrazek
Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 12:42

Przelozyli go na 13 kwietnia. Czyli wtorek po Wielkanocy


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2004, 00:31

O.k. 13 kwietnia - potwierdzam :D Co do hitu, to teraz u nas będzie: Włókniarz - Apator Toruń... Ale będzie meczyk. W niedziele pełny stadion - jakieś 25 tyś. Musze wcześniej bileciki kupić :D Nasze "Lwy" zjedzą "Aniołki" :wink:


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2004, 11:01

Ulisses pisze:O.k. 13 kwietnia - potwierdzam :D Co do hitu, to teraz u nas będzie: Włókniarz - Apator Toruń... Ale będzie meczyk. W niedziele pełny stadion - jakieś 25 tyś. Musze wcześniej bileciki kupić :D Nasze "Lwy" zjedzą "Aniołki" :wink:
jesli nie bedzie zbyt goraco to przyjdzie "tylko" z 18-21 tysiecy ludzi :P takze problemow z biletami nie powinno byc. ..."gorzej" bedzie jesli w niedziele bedzie czyste niebo i tak powiedzmy 18 stopni za oknem, wliczajac to, ze jest to 1 mecz tego sezonu w cze-wie i jedziemy z toruniem (choc juz nie jest TOP dream teamem w polsce jak rok temu) mozna bedzie sie spodziewac kompletu (nie mylic z nadkompletem - czyli tym co mialo miejsce w ostatnim meczu ostatniego sezonu).


Obrazek
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2004, 21:38

cybul pisze:"gorzej" bedzie jesli w niedziele bedzie czyste niebo i tak powiedzmy 18 stopni za oknem, wliczajac to, ze jest to 1 mecz tego sezonu w cze-wie i jedziemy z toruniem
Wg. prognozy pogody ma być w niedzielę 14-15 stopni i czyściutkie, słoneczne niebo, więc można spodziewać się tłumów ludzi. Wydaje mi sie, że 25 tys (tych z biletami i tych bez :D )jest nieuniknione... Kto nie wierzy zapraszam na stadion (i nie mów Cybul, ze znów prorokujesz przegraną jak z Unią :D ) Ja mówie, że będzie co najmniej 50:40 8)


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2004, 22:22

Fighterinho pisze:bedę kibicował oczywiście Unii bo jestem z Bochni Yari albo booyak pewnie kojarzą
Oczywiście że kojarze 8) Pozdro dla wszystkich userów z Bochni i Tarnowa 8)


★ ★ ★
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 00:47

oto jak tor w czewie jest przygotowany do sezonu zdjecia z 28.03

Obrazek

Obrazek

Obrazek


zdjecia z 30.03

Obrazek

Obrazek

Obrazek

takze to tylko roznica 2 dni a tor wyglada duzo lepiej


Obrazek
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 01:19

jak myślicie kto wygra w tym roku ekstraliga i 1 ligę żużla :?:

w ekstralidze będzie jak zwykle ciekawie. chyba najpewniejszym wygranej zdaje się być tarnów, lecz wykupienie super zawodników nie oznacza jeszcze wygranej (patrz - toruń w ubiegłum roku)

w pierwszej lidze jestem całym sercem ze Stalą Gorzów :-D w zeszłym roku choć nie mieliśmy kasy zajęliśmy 4miejsce. w tym roku dokupiliśmy Hućkę no i nasi młodzieżowcy coraz lepiej sobie dają rade. z Hliba zobaczycie, będzie jeszcze mistrzu :!: :D


Obrazek
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 16:40

Mam nadzieję, że tor będzie cacy na niedzielę. W tej chwili jak patrzę przez okno, to jest super pogoda, w miarę cieplutko (15 stopni) i swieci słońce. Jeśli nie spadnie deszcz (zbyt obfity) to jestem pewny, ze tor będzie przygotowany super. Do niedzieli jeszcze trochę czasu, więc myslę, że można byc spokojnym o nasze "Camp Nou" :D


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 16:44

wlasnie wracam z toru, bylem na rowerku z kolesiem, dzis wyglada to jeszcze lepiej i juz jutro ma byc trening, dzieki slopneczku tor jest suchutki, pozostala tylko kwestia rownania, takze nie mam watpliwosci, ze mecz z toruniem sie odbedzie .... no chyba, ze jakies urwanie chmury by bylo, ale na to sie jednak nei zanosi ...

aha to temat o jednym meczu a my tu o wszystkim gadamy, trza sie porzeniesc do ogolniejszego watku.


Obrazek
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 16:46

Bobryt pisze:. chyba najpewniejszym wygranej zdaje się być tarnów, lecz wykupienie super zawodników nie oznacza jeszcze wygranej (patrz - toruń w ubiegłum roku)
slyszal ktos wypowiedzi golloba na PULSie ? wmecz sie nei odbyl, ale wywiady z zawodnikami byly, gdybym byl kibicem torunia to bym go chetnie po tej gadce w dupe kopnal.


Obrazek
ODPOWIEDZ