Kręgle

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 16:09

No właśnie-czy mieliście przyjemność grania w tą grę??

Ja myślę iż jest dobry sposób na spędzanie wolnego czasu-byliście kiedyś na kręglach??? A jak tak to jaki macie rekord??


Ja mam 157 punktów.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 16:27

ja pare razy grałem... raz byłem zaproszony na turniej współpracowników radia Eska i zająłem, czwarte miejsce (126 pkt.), ale koleś, który był pierwszy miał 166 pkt. wygrałem wódke i dyplom... :D


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 16:58

Jeszcze nigdy nie grałem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć punktacje w tej grze?? :?: :oops:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 17:54

Mamy w Lublinie taki fajny klub jak UFO :wink: i tam są kręgle. Fajna zabawa jest :D


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 18:01

Ja ostatnio grałem i mi sie podobało, ale do jajbliższego salonu na 20 km a to trache daleko zeby tak se jeżdzić. Kto nie grał niech spróbuje bo warto !!


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 20:00

Kiedy byłem na koloniach to kilka razy grałem w tą gre, ale kompletnie nie mieliśmy pojęcia jak liczy się punkty


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:07

Jasiek-x pisze:Jeszcze nigdy nie grałem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć punktacje w tej grze?? :?: :oops:
sam nie znam wszystkich zasad ale z grubsza chodzi o to, że masz 10 kręgli (celów w kształcie butelki) ustawionych w trójkąt i za każdy zbity masz 1 pkt. Na jedną ture masz dwa rzuty (tzn. na jedną grupę kręgli), jak zbijesz wszystkie za pierwszym (chyba) razem to masz następne rzuty (1 kolejkę) liczone podwójnie, kolejek jest 10, więc gra trwa dość długo jeśli masz np. 5 przeciwników przy jednym torze... warto sie wybrać, jest na prawde w deche zabawa - relax... :D


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:13

ja gralem w galeri pomorskiej i nawet mi sie podobalo


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:14

ja miałem przyjemność :D zagrać w kręgle w USA z wujaszkiem :P :D było nawet fajnie i wogóle cały ten klub ( kręgielnia ) to full wypas !! obok restauracja , bufecik , jakiś salon z grami itp. najbardziej podobało mi się że musiałem w takich dziwacznych butach w kręgle grać :D :D :D było spoko 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:22

wojtom11 pisze:ja miałem przyjemność :D zagrać w kręgle w USA z wujaszkiem :P :D było nawet fajnie i wogóle cały ten klub ( kręgielnia ) to full wypas !! obok restauracja , bufecik , jakiś salon z grami itp. najbardziej podobało mi się że musiałem w takich dziwacznych butach w kręgle grać :D :D :D było spoko 8)
hehe dla mnie kiedyś zabrakło rozmiaru... mam dość dużą stopę (46,5) :D - powiedzieli, że mają tylko jedną pare takich butów i aktualnie ktoś inny ma - ale byłem zły :evil: u nas teraz jest tak samo jak napisałeś - bufety, restauracje, flippery itp. - "teraz Polska" hehehe :D :-D


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:32

FOJM pisze:
Jasiek-x pisze:Jeszcze nigdy nie grałem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć punktacje w tej grze?? :?: :oops:
sam nie znam wszystkich zasad ale z grubsza chodzi o to, że masz 10 kręgli (celów w kształcie butelki) ustawionych w trójkąt i za każdy zbity masz 1 pkt. Na jedną ture masz dwa rzuty (tzn. na jedną grupę kręgli), jak zbijesz wszystkie za pierwszym (chyba) razem to masz następne rzuty (1 kolejkę) liczone podwójnie, kolejek jest 10, więc gra trwa dość długo jeśli masz np. 5 przeciwników przy jednym torze... warto sie wybrać, jest na prawde w deche zabawa - relax... :D


Fakt faktem,że te zasady są trochę pokręcone.Powiem to co wiem-10 kręgli to się zgadza,10 kolejek,ale jak się trafi strike(wszystkie kręgle za pierwszym razem)to kończy się daną kolejkę.Jednak od razu nie wiadomo jak będzie punktowany ten strike,bo to jest zależne od wyniku uzyskanego w następnej kolejce-im większa liczba strąconych kręgli w następnej kolejce tym więcej punktów za strike z poprzedniej kolejki.Mocno to zamotane,ale zdaję się na komputer który to liczy,bo jak bym miał sam to liczyc to żadna zabawa..Aha jeszcze wynik wzorcowy-300 punktów.Ten wynik jest możliwy tylko wtedy jak zawodnik będzie miał same strike we wszystkich kolejkach.Teoretycznie to możliwe.I jeszcze jeśli chodzi o 10 kolejkę-tutaj zasada jest nieco inna niż w poprzednich,w tej kolejce możliwe są nawet 3 strike.Jeśli w 10 kolejce strąci się wszystkie kręgle chodźby w 2 rzutach to mamy 1 dodatkowy rzut.Czyli jak za każdym razem wyrzucimy strike to możemy ich mieć aż 3.Czyli w jednej całej rundzie(10 kolejek)możemy uzyskać 12 strike i 300 punktów.Ja sam miałem chyba ze 4 strike na całą rundę(w sumie 157 punktów na całą rundę),czyli jeszcze do doskonałości mi jeszcze brakuje.Jeśli chodzi o rekordy torów to jeszcze też troche bo te w zależności od toru wachają się od 217 do 269 punktów-mówię to na podstawie wyników z kręgielni ?TOR? w Częstochowie.



Naprawdę kręgle to fajna i odstresowująca zabawa,którą serdecznie polecam.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:39

Jaro pisze:
FOJM pisze:
Jasiek-x pisze:Jeszcze nigdy nie grałem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć punktacje w tej grze?? :?: :oops:
sam nie znam wszystkich zasad ale z grubsza chodzi o to, że masz 10 kręgli (celów w kształcie butelki) ustawionych w trójkąt i za każdy zbity masz 1 pkt. Na jedną ture masz dwa rzuty (tzn. na jedną grupę kręgli), jak zbijesz wszystkie za pierwszym (chyba) razem to masz następne rzuty (1 kolejkę) liczone podwójnie, kolejek jest 10, więc gra trwa dość długo jeśli masz np. 5 przeciwników przy jednym torze... warto sie wybrać, jest na prawde w deche zabawa - relax... :D


Fakt faktem,że te zasady są trochę pokręcone.Powiem to co wiem-10 kręgli to się zgadza,10 kolejek,ale jak się trafi strike(wszystkie kręgle za pierwszym razem)to kończy się daną kolejkę.Jednak od razu nie wiadomo jak będzie punktowany ten strike,bo to jest zależne od wyniku uzyskanego w następnej kolejce-im większa liczba strąconych kręgli w następnej kolejce tym więcej punktów za strike z poprzedniej kolejki.Mocno to zamotane,ale zdaję się na komputer który to liczy,bo jak bym miał sam to liczyc to żadna zabawa..Aha jeszcze wynik wzorcowy-300 punktów.Ten wynik jest możliwy tylko wtedy jak zawodnik będzie miał same strike we wszystkich kolejkach.Teoretycznie to możliwe.I jeszcze jeśli chodzi o 10 kolejkę-tutaj zasada jest nieco inna niż w poprzednich,w tej kolejce możliwe są nawet 3 strike.Jeśli w 10 kolejce strąci się wszystkie kręgle chodźby w 2 rzutach to mamy 1 dodatkowy rzut.Czyli jak za każdym razem wyrzucimy strike to możemy ich mieć aż 3.Czyli w jednej całej rundzie(10 kolejek)możemy uzyskać 12 strike i 300 punktów.Ja sam miałem chyba ze 4 strike na całą rundę(w sumie 157 punktów na całą rundę),czyli jeszcze do doskonałości mi jeszcze brakuje.Jeśli chodzi o rekordy torów to jeszcze też troche bo te w zależności od toru wachają się od 217 do 269 punktów-mówię to na podstawie wyników z kręgielni ?TOR? w Częstochowie.



Naprawdę kręgle to fajna i odstresowująca zabawa,którą serdecznie polecam.
hehe, kolega powyżej to dokładniej ujął - chcialem tylko dodać, że u nas w Warszawie jakiś tam rekord kregielni to ponad 280 (tylko cholera nie pamietam w której kręgielni...) :-D
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2004, 21:47 przez FOJM, łącznie zmieniany 1 raz.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:46

Wiele razy miałem do czyneinia z tą grą, ale jakoś nigdy nie udało mi sie w nią zagrać.Wiele opini widze, ze ta gra jest fajna i takie tam i ja też sie do tego dokładam bo z obserwacji i wypowiedzi widać, że można sie nieźle zabawić.Oczywiście jeśli sie ma dużo wolnego czasu, a to jednak nie jest gra na 15.Trzeba sie z nią pomęczyć godzine lub troche dłużej, ale warto poświęcić ten czas.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 21:47

eee nie lubie grac w kregle wole pograc sobie w Totala Club Manager 2004 Juventusem :D


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2004, 22:17

Kręgle to fajowa zabawa. Grałem na kolonii w Czechach.Obok domu mam też nowootwartą kręgielnie, ale ceny są takie że jeszcze nie zdecydowałem się tam wybrać.


I need a girl that I can train.
ODPOWIEDZ