Kto jest najlepszym dunkerem NBA?

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 18:00

no właśnei kogo uważacie za najefektowniejszego dunkera w najlepszej koszykarskiej lidze świata?


Juve per sempre!!!
BLADE!!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 7
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 18:08

moim najlepszym zawodnikiem był dennis rodman,ale juz nie gra bez niego NBA zrobiło się nudne,teraz nim jest kobe bryant :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 18:26

No wiec oczywistym jest to ze ten tytul moze zdobyc tylko i wylacznie wielki (doslownie i w przenosni) Vince Carter. Zreszta zawsze kiedy bral udzial w konkursie wsadow, wygrywal go. A to co on tam robil przechodzilo ludzkie pojecie. Jezeli chodzi o wsady to w NBA nie ma lepszego od "Air Canady". Najbardziej lubie jego patent, ktory teraz sie rozpowszechnil na rozne Bryanty i T-Maci ;p. A mianowicie wyskok, w powietrzu 360 stopni i wsad. Dla mnie to jest piekne. Ale inne jego wsady tez sa cudne. Na przyklad na ostatnim konkursie wsadow, w ktorym bral udzial zrobil taki wsad ze wogle nie moglem zobaczyc co on tam wyczynia. Przekladal pod noga, nad glowa. I to wszystko w czasie 1 sekundy. Vince jest po prostu NIE-SA-MO-WI-TY.


srali muszki będzie wiosna
JuVeJoZeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2004
Posty: 49
Rejestracja: 05 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 18:26

Mój to był kiedyś Michael Jordan a teraz to Kobe Bryant


ELBER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 15 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 18:36

Vince Carter Tracy McGrady


Giovane Elber
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:05

JORDAN


JESTEM OSZUSTEM
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:14

Teraz tylko i wyłącznie Vince Carter


★ ★ ★
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:39

Vince Carter (bez komentarza :D )Lebron James (najwieksza nadzieja NBA :D )


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:48

Koby Bryant. Tak przynajmniej myślę... :?


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:48

Ja też jestem zagorzałym fanem Vince'a. Ostatnio oglądałem na żywo konkurs wsadów w Canal +. W sumie pierwszy rok intersuję się NBA i choć oglądam jak najwięcej meczy i codziennie odwiedzam stronę NBA. To mam jeszcze pewne braki jeśli chodzi o wiedzę. Otóż spodziewałem się, iz skład będzie np. tak: Carter,Richardson,James,Bryant. I choć zawodnicy, którzy występowali też spisali się dobrze to jednak mnie zachwycił tylko wsad nr 2 Richardsonai nr 3 Jonesa.Sądzę że gdyby skład był taki jak wyżej podałem bylibyśmy śwadkami spektakularnego wręcz konkursu.Oczywiście co roku trzebaby było coś zmieniać ale jednak powinno być tam więcej tych gwiazd pierwszej wielkości.Czy ktoś może mi wytłumaczyc dlaczego zabrakło np. Cartera? Czy jest jakaś ograniczona liczba występów w tym konkursie.Wiem ze James nie brał udziału bo po prostu nie chciał.


Juve per sempre!!!
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:51

Vince Carter - najlepsze i najefektowniejsze wsady w historii NBA... :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:57

Chris pisze:Ja też jestem zagorzałym fanem Vince'a. Ostatnio oglądałem na żywo konkurs wsadów w Canal +. W sumie pierwszy rok intersuję się NBA i choć oglądam jak najwięcej meczy i codziennie odwiedzam stronę NBA. To mam jeszcze pewne braki jeśli chodzi o wiedzę. Otóż spodziewałem się, iz skład będzie np. tak: Carter,Richardson,James,Bryant. I choć zawodnicy, którzy występowali też spisali się dobrze to jednak mnie zachwycił tylko wsad nr 2 Richardsonai nr 3 Jonesa.Sądzę że gdyby skład był taki jak wyżej podałem bylibyśmy śwadkami spektakularnego wręcz konkursu.Oczywiście co roku trzebaby było coś zmieniać ale jednak powinno być tam więcej tych gwiazd pierwszej wielkości.Czy ktoś może mi wytłumaczyc dlaczego zabrakło np. Cartera? Czy jest jakaś ograniczona liczba występów w tym konkursie.Wiem ze James nie brał udziału bo po prostu nie chciał.
Co do widowiskowosci to najlepszy byl ten konkurs w ktorym rywalizowal Vince i T-Mac (wtedy Tracy gral jeszce w Toronto). To wlasnie wtedy Carter czujac lekki oddech kuzyna na plecach zrobil te niesamowite wsady o ktorych pisalem nieco wyzej. To bylo widowisko :D. No i oczywiscie Air Canada wygral a drugi byl T-Mac. A czmu Vince teraz nie bierze w tym udzialu? Powod moze byc bardzo prosty. Bo o ile na poczatku kariery Carter byl typowa gwiazda, egoistycznie grajaca i popisujaca sie dla publiki, tak teraz przeszedl on niesamowita metamorfoze, zamieniajac sie w prawdzwego lidera, ktory dowodzi swoja druzyna. Wiec prawdopodobnie nie ma on juz ochoty brac udzialu w takich widowiskach. Mozliwe jest tez ze wladze NBA nie chca zeby co roku wygrywal ten sam czlowiek 8)


srali muszki będzie wiosna
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 21:03

No zgadza się, że jest graczem bardziej wszechstronnym i liderem drużyny,ale jego efektowne wsady są przecież prawie zawsze w pierwszej "10" tygodnia i kiedy tylko ma okazję to kończy akcję efektownym smatchem. Wydaje mi się ze drugi podany przez Ciebie powód jest bardziej prawdopodobny.


Juve per sempre!!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 21:16

No wiec jego wsady sa to prawda, a to dlatego ze on ma ten niesamowity talent i jezeli wiele nie ryzykuje robi niesamowity wsad (lub tez efektowny rzut np. kelnera). Ale nie robi tego az tak czesto jak kiedys. Wiekszosc swoich akcji konczy normalnym rzutem z dystansu lub nawet z pod kosza.


srali muszki będzie wiosna
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 21:18

MJ, KOBE, VINCE


Obrazek
ODPOWIEDZ