w drużynie Polacy 7.

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 16:58

Reprezentacja Norwegii wygrała niedzielny konkursu drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbył się w niemieckim Willingen na obiekcie "Grosse Muehlenkopf" (K-130). Polacy zajęli 7. miejsce.

Norwegowie zgromadzili łącznie 1038,1 pkt, wyprzedzając Finów (1018,8 pkt) i Niemców (999,4 pkt). Dorobek Polaków to 814,6 pkt.

http://sport.onet.pl/870612,wiadomosci.html

Myśle, że nie jest najgorzej. Mnie to właściwie nie zależało które miejsce zajmną Polacy (z wyjątkiem podium) ale zależąlo mi na występie Mateusza. I gościu sie spisał :D Skoczył 130,5 oraz 133 m. Brawo :!:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 17:32

Brawo :!: Z nienajlepszą formą Adasia to bardzo dobry wynik :D Brawo panowie :!:


★ ★ ★
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 17:38

a jak skoczyl malysz i reszta bo nie ogladalem :) ale jestem dumny ze mamy nastepce Malysz!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 17:46

Bravo :?: :lol: dla mnie to beznadzieja nasze miesje jest w okolicach 4-5 miejsca Adaś jest w formie katastrofalnej szkoda gadac 8)


Zawsze Wierni ! ! !
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 17:49

co do Mateusza to jeszcze nie jest on nastepca Adama..jezeli osiagnie chociaz 1/3 tego co Malysz to bedzie mozna go nazwac natsepca Adama...a co do jego slabej formy to glownym jej sprawca jest trener Tajner..ktory dla mnie osobiscie powinien odejsc...i tyle..a miejsce 7 to nie jest dobre miejsce...bo jakos nie jestem zbytnio dumny ze wyprzedzilismy np Kanade..jakybsmy byli 5..albo 4...ale cóz..trzeba miec nadzieje.. :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 20:00

Szczerze mowiac myslalem ze bedzie gorzej i czesi nas wyprzedzom.Bardzo dobrze spisal sie Skupien oraz Rutkowski, zawiodl mnie natomiast Adaś oraz Mateja.


...
łyziu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2004
Posty: 36
Rejestracja: 31 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 20:56

Nie wiem dlaczgo niektórzy krytykują naszych zawodników, o ile pamiętam to nigdy nie byliśmy mocni w drużynie w skokach. Ale cieszę się że jesteśmy w pierwszej 10.


blues is the colour, football is the game
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 22:27

kto.stam napisał, że to bardzo dobry wynik a jak dla mnie to prawie katastrofa, przypominam, że sezon czy dwa temu byliśmy na 3 miejscu w zawodach dróżynowych - jaki z tego wniosek? OPUSZCZAMY SIE POD KĄTEM 92 stopni. :(


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 22:36

Bardzo podobały mi sie dwa skoki Mateusza Rutkowskiego.Teraz przekonałem sie, ze to jest prawdziwy talent.Ale najbardziej przeraziłem sie gdy na belce zobaczyłem Mateje.Przecież on ma już koło 40 lat(chyba) Dawno powininien już zakończyć kariere.Tamuje miejsce innym młodym skoczkom.Najwyższy czas aby sie już zdecydował i zakończył kariere.Skupień też dobrze skoczył i mam nadzieje, ze tak będzie dalej.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2004, 09:40

FOJM pisze:kto.stam napisał, że to bardzo dobry wynik a jak dla mnie to prawie katastrofa, przypominam, że sezon czy dwa temu byliśmy na 3 miejscu w zawodach dróżynowych - jaki z tego wniosek? OPUSZCZAMY SIE POD KĄTEM 92 stopni. :(
to było w Villach na skoczni k-90, każdy wie, ze wtedy Małysz, szczególnie na takich skoczniach, był w innym świecie dla innych skoczków. Skakał wyśmienicie i to głównie dzięki Niemu zajeliśmy to miejsce na podium. W dodatku nie wszystkie ekipy miały swoje najsilniejsze składy i tak sie złozyło, ze innni Polacy mieli Swój chyba życiowy dzień w druzynie, bo wszyscy skakaki przyzwoicie. Ale przypominam, ze to było tylko raz. Jak dotąd pierwszy i ostatni w drużynie :wink: Potem były juz normalne lokaty drużyny, tak jak teraz. Gdyby Adam skoczył tak jak kiedys to to piąte miejsce mielibyśmy spokojnie. A więc Oni wcale sie nie opuszczają :!: poprostu mieli Swój lepszy dzień wtedy :!: Tak jak Bachleda przeda kilkoma laty w Kuusamo, albo Fortuna kiedys w Sapporo :wink: może troche Małysz sie opuszcza :?


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2004, 15:26

Nie ma co tu durzo mówić. 7 miejsce to pozycja Polski w tym sezonie, na więcej nas nie było stac. Szkoda że Adam skakał poniżej mozliwości, za to gratulacje dla Mateusza potwierdza swoją klasę. Na 6 i tak nie mielismy większych szans więc nie ma czego załowac.


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2004, 16:03

Jak widać nie mamy tak dobrych skoczków, aby drużynowo być przynajmniej na 5. miejscu lub wyżej. Cieszy mnie tylko to, że Mateuszk miał najlepszy występ z naszych skoczków. Tak dalej Mateusz!!!! :D :D :D


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2004, 17:42

kouba pisze: może troche Małysz sie opuszcza :?
TROCHE :?: :!: :?: :!: BARDZO :!:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2004, 18:56

FOJM pisze:
kouba pisze: może troche Małysz sie opuszcza :?
TROCHE :?: :!: :?: :!: BARDZO :!:
Oj kolejni nie mogą wytrzymać z tym, zę Adam skacze słabo.Ludzie zrozumiecie to, ze on juz skacze 4 sezon na najwyższym poziomie??.No moze ten sezon nie na najwyższym, ale nie ma sensu go obwiniać i tak wpisał sie już do księgi najleposzych sportowców Polski i zajmuje ciągle 1 miejsce.Nie ma o co go obwiniać zrozumcie.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2004, 22:43

Wicior pisze:
FOJM pisze:
kouba pisze: może troche Małysz sie opuszcza :?
TROCHE :?: :!: :?: :!: BARDZO :!:
Oj kolejni nie mogą wytrzymać z tym, zę Adam skacze słabo.Ludzie zrozumiecie to, ze on juz skacze 4 sezon na najwyższym poziomie??.No moze ten sezon nie na najwyższym, ale nie ma sensu go obwiniać i tak wpisał sie już do księgi najleposzych sportowców Polski i zajmuje ciągle 1 miejsce.Nie ma o co go obwiniać zrozumcie.

chciałem zaznaczyc, że nie powedziałem, ze tego nie rozumiem, czy, ze jestem zawiedziony, ale, ze Małysz sie bardzo opuścił a nie troche, wiec następnym razem przeczytaj, pomysl i dopiero pisz. pzdr. :D :wink:


ODPOWIEDZ