Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 08:56

Gratulacje dla Pudziana :!: Jak sie ciesze, ze pokazał temu zarozumialcowi miejsce w szeregu. Po prostu go zniszczył, zaskoczył. Widziałem przed chwilą powtórkę walki, bo na żywo nie miałem już siły oglądać i zaczynam żałować. Wydaje się, że oni obaj spokojnie robią podchody, a tu nagle Pudzian się zerwał i go rozwalił. Dziwne że jeszcze nie ma demotów o tej walce (widziałem tylko jeden i to przed walką). Czy Pudziana stać na zrobienie kariery, nie wiem. Nie znam się na tym sporcie, zresztą ja tego nie lubię. Waga zrobiła swoje. Pudzian 25 kg cięższy od Najmana, to już wtedy można było się spodziewać tego że go załatwi ale Pudzian zaskoczył mnie i chyba każdego.

______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 09:08

hahah, miałem podczas walki strzelić sobie piwko...nie zdążyłem go nawet otworzyć :lol: po walce zadzwonił do mnie znajomy (kibic Adamka) z tekstem 'słuchaj Mati, znalazłem gorszego boksera od Gołoty' :P faktycznie, 44 sekundy to rekord :D w sumie dobrze, że go tak rozwalił, oglądałem wypowiedzi przed walką, Pudzian mówił spokojnie, z respektem, Najman był pewny siebie 'ciągania żelastwa nie można nazwać sportem...pokażę Pudzianowskiemu jak walczy bokser'-faktycznie, pokazał.

Ale i tak najlepsi byli komentatorzy. po 44 sekundach walki z żółtodziobem w dziedzinie MMA od razu powiedzieli, że nie długo Mariusz zostanie mistrzem świata...litości. Tzn-niewątpliwie, będzie mocny, ale bez przesady, po jednym pojedynku nie można tego stwierdzić...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 09:25

Pudziana lubię ale gość wczoraj się trochę ośmieszył (choć tu pasuje mocniejsze słowo), tyle kasy ma a jakąś reklamę na plecach miał 'wytatuowaną', to tak jakby Gołota z Adamkiem coś takiego mieli namalowane :/

Co do samej walki - obaj zawodnicy nie stoczyli dotąd ŻADNEJ walki w MMA a pojedynek został nazwany "Walką stulecia" :rotfl: Nie znam się na tym, ale mój kumpel to trenuje i przed galą mówił, że to potrwa minute góra półtorej, miał gość nosa :smile:

PS. co wy gadacie, jakie 44 sekundy, walka trwała równe 20 sekund bo przez pierwsze 24 to tylko chodzili po ringu :smile:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 09:45

Arbuzini pisze:Ale Pudzian jest koleś git w tym MMA! Następny na roz.pierduchę idzie Fiodor Jemieljanienko :lol: .

Dajta spokój, co to był za przeciwnik? Mogli mu chociaż Nastule załatwić.
Chociaż Nastulę?/ Nastula by go pokonał , przecież on by już dawno leżał na deskach, z takim chaotycznym sposobem walki. Fakt, ze ma siłę od sterydów ale technika też się liczy. Zobaczymy kolejna walka to Pudzian vs. Nastula... Wtedy na prawdę przekonamy się ile warta jest tona białka i siłownia.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 10:00

Ja tak troszkę z innej beczki, ma ktoś może tą piosenkę co śpiewał koleś jak wychodził Pudzian ?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 10:17

mateo369 pisze:Pudziana lubię ale gość wczoraj się trochę ośmieszył (choć tu pasuje mocniejsze słowo), tyle kasy ma a jakąś reklamę na plecach miał 'wytatuowaną', to tak jakby Gołota z Adamkiem coś takiego mieli namalowane :/
:lol: :lol: :lol: Ośmieszył? Ty się ośmieszasz nie znając się w ogóle na świecie, w wielu sportach walki, zawodnicy robią sobie tatuaże na daną galę, aby prócz profitów za wygraną i udział, dostać kasę od sponsora.

Pudzian ze swojego "ułomstwa" jakim było ćwiczenie i wyrobienie mięśni, zrobił markę znaną na całym świecie, ma swoją firmę, zarabia sam na siebie, ani jednego samochodu nie kupił, bo wszystkie wygrał wraz z Hummerem na czele. On wie czego chce, gdyby czuł się nie pewnie to by się nawet za to nie zabrał, do teraz śmieszy mnie to, że tak był wkurzony na tego hipokrytę Najmana, za słowa, które pod adresem Mariusza leciały od paru miesięcy, że dalej by mu trzaskał, nawet ten sędzia, który był względem Pudziana jak małe dziecko by nie zatrzymał. Cieszmy się, że być może kolejny sport będzie propagowany w telewizji i nie będziemy musieli oglądać powtórek seriali. 8)

jareckik pisze: Chociaż Nastulę?/ Nastula by go pokonał , przecież on by już dawno leżał na deskach, z takim chaotycznym sposobem walki. Fakt, ze ma siłę od sterydów ale technika też się liczy. Zobaczymy kolejna walka to Pudzian vs. Nastula... Wtedy na prawdę przekonamy się ile warta jest tona białka i siłownia.
To bierze sterydy czy wcina białko? Niektórzy z was mają chyba coś z głową, gdyby brał sterydy, dawno by dostał dyskwalifikację na mistrzostwach Polski, Europy czy świata. No, ale ok jak ktoś pisze na początku, że bierze sterydy, a potem słyszę, coś o białku to nawet nie warto dyskutować, ja się najwidoczniej nie znam. Ehehehehehehehe.

Jeśli by ktoś nie kumał faktów, to zapowiadający walkę Pudziana i walkę Adamka był ten sam gościu Waldemar Kasta czyli odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 10:26 przez wloski, łącznie zmieniany 1 raz.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 10:26

Po tej walce stwierdziłem, że trzeba przybrać na masie :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:13

wloski pisze:
mateo369 pisze:Pudziana lubię ale gość wczoraj się trochę ośmieszył (choć tu pasuje mocniejsze słowo), TYLE KASY MA A JAKĄŚ REKLAMĘ NA PLECACH MIAŁ 'wytatuowaną', to tak jakby Gołota z Adamkiem coś takiego mieli namalowane :/
:lol: :lol: :lol: Ośmieszył? Ty się ośmieszasz nie znając się w ogóle na świecie, w wielu sportach walki, zawodnicy robią sobie tatuaże na daną galę, aby prócz profitów za wygraną i udział, dostać kasę od sponsora.
Ty się ośmieszasz jeśli myślisz, ze nie wiedziałem w jakim celu tą reklamę miał bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na wcześniejszej gali, tyle że bokserskiej, różni zawodnicy, nawet Kostecki mieli takie coś na plecach i ich rozumię, zawsze dodatkowy grosz do kieszeni wpadnie. Ale już Adamek czy Gołota takiej reklamy nie mieli bo mają kasę, klasę i renomę, Pudzian też ma kasę i renomę a mimo to dał sobie to wytatuować - ośmieszył się dla mnie. Najman to choć na spodenkach miał a nie na plecach
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 11:14 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:14

Gooray pisze:Aczkolwiek taktyką (o ile to nie był przypadek) mnie pozytywnie zaskoczył.
Jaka jest taktyka w waleniu kolesia po pysku? :prochno:

Wybaczcie to pytanie, ale po prostu pierwszy raz oglądałem taki ekhm... "sport"... :roll:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:41

stahoo pisze:Wybaczcie to pytanie, ale po prostu pierwszy raz oglądałem taki ekhm... "sport"... :roll:
Polska KSW robi średnią reklamę formule MMA głównie przez to całe pajacowanie, które zajmuje więcej czasu antenowego niż same walki, bardzo specyficzne zasady dobierania przeciwników jak i te smerfastyczne liny wokół ringu.

Polecam zapoznanie się z walkami w formule MMA w takich federacjach jak UFC, Strikeforce czy Cage Rage.


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:47

Chamska siła i walka rodem spod dyskoteki , chociaż może i tam była by lepsza.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:48

jareckik pisze: Zobaczymy kolejna walka to Pudzian vs. Nastula... Wtedy na prawdę przekonamy się ile warta jest tona białka i siłownia.
Heh to nie widziałeś w tej walce ile jest warta tona białka i siłownia ?
Przecież nejman to też nie koleś z ulicy tylko bokser, więc zupełnym leszczem nie jest. Przypuszczam, że Nastula tak samo szybko może popłynąć....


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 11:56

walki na tym poziomie taktycznym to ja widzialem pod sklepem nie raz :whistle: Nie wiem skad wzieli tego najmana ale mogli mu dac kogos, kto potrafi sie bic nei tylko na dyskotekach. W ogole cala ta otoczka wokol tej walki, jak to sie nei lubia, mam wrazenie, ze ktos zaplacil Najmanowi aby zrobil z siebie pajaca, a wielki mistrz mial go ukarac :/


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 12:00

^FAZZI^ pisze:
jareckik pisze: Zobaczymy kolejna walka to Pudzian vs. Nastula... Wtedy na prawdę przekonamy się ile warta jest tona białka i siłownia.
Heh to nie widziałeś w tej walce ile jest warta tona białka i siłownia ?
Przecież nejman to też nie koleś z ulicy tylko bokser, więc zupełnym leszczem nie jest. Przypuszczam, że Nastula tak samo szybko może popłynąć....
niema zbytni sie co podniecać Najman po prostu jest znaczy był jak dziurawa detka z ktorej uchodzi powietrze a pudian tylko wydusił z niej powietrze , Ogolnie to niema żadnych szans ze swiatowymi zawodnikami. np : z ""Fedorem Emalianenko "" niamiałby absolutnie zadnych szansa gośc tez wazy około 100 a kładzie zawodników po 170 kg a z Nastulą tez by miał ciezko a jak to sami sie przekonacie jak bedzie ta walka ;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 12:03

dantroJT pisze:Chamska siła i walka rodem spod dyskoteki , chociaż może i tam była by lepsza.
A czego wy oczekiwaliscie po tej walce? Ze pudzian skonczy kopnieciem na głowę? To był cyrk zrobiony po to, żeby zrobić reklamę KSW i myślę że się udało. Na pewno kilka milionów ogląądało polsat od poczatku transmisji a Pudzian z Najmanem walczyli dwie godziny później.
Zaskoczony jestem Mariuszem, jak na taką górę mięsa i gościa który ze sztukami walki miał stycznośc ostatni raz dziesiec lat temu wypadł naprawdę dobrzę i wg mnie ma potencjał. Oczywiście nie będzie walczył wybitnie dobrze ale z taką siłą i szybkością ma szanse trochę pieniędzy zarobić za granicą. Tylko wybitnie widać, że potrzebuje on parteru do walki dlatego pajacowanie w K-1 odpada.
Co do taktyki, całkiem ładna, low kicki na boksera a potem jak najszybciej i jak najwięcej w parterze. Z taką siłą nawet w bokserskich rękawicach bo przez gardę ciosy przechodziły.
jeszcze jedno
To bierze sterydy czy wcina białko? Niektórzy z was mają chyba coś z głową, gdyby brał sterydy, dawno by dostał dyskwalifikację na mistrzostwach Polski, Europy czy świata. No, ale ok jak ktoś pisze na początku, że bierze sterydy, a potem słyszę, coś o białku to nawet nie warto dyskutować, ja się najwidoczniej nie znam. Ehehehehehehehe.
Proszę Cię, Pudzian był raz zdyskwalifikowany bo się federacji w głowie poprzewracało ale zaraz to odwolali. Jest przyzwolenie na sterydy w pewnych ilościach i nie ma fizycznej możliwości, żeby taką masę wyrobić na samych odżywkach. Ludzie trochę rozsądku. Oni nie jeżdżą na olimpiade, żeby musieli być czyści. Oczywiście nie mówie, że walą sobie codziennie w biceps diabonal, są pod kontrolą lekarzy. I bardzo możliwe, że dlatego pudzian schudł prawie 20 kg przed walką, bo tutaj już trzeba być czystym a przynajmniej trzeba będzie jeśli zacznie się w to bawić na poważnie. Ale to już moje wymysły, bo pewnie zmniejszył mase, bo szedł na szybkość i sprawność a nie siłę.


ODPOWIEDZ