Siatkówka Mistrzostwa Świata Mężczyzn

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 14:01

Witam
Za nami 7 spotkań na Mistrzostawch Świata w Japoni a na forum cisza. Postanowilem poruszyc ten temat ponieważ przed nami mecz o wszystko na tych mistrzostwach z Rosja, odwiecznym rywalem z ktorym na dużej imprezie nie wygraliśmy od dawna. Pytanie tylko czy polacy pokonujac rywali po 3:0 sa w tak swietnej formie czy rywali maja słabych?? Ja wierze ze pokonamy we wtorek rano Rosjan i wejdziemy do poł-finału tych mistrzostw.
Co wy o tm sadzicie?? Stać nas na medal??
Pozdrawiam


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 14:15

Miałem okazję oglądać dzisiejszy poranny pojedynek z Kanadą. Niestety było to tylko 1,5 seta, ponieważ akurat wróciłem z imprezy i właśnie zaczynało się studio przedmeczowe (choć wcześnej planowałem obejrzeć ten mecz). Choć to niewiele, to stwierdzam, że reszta spotkań musiała przebiegać podobnie. Czyli graliśmy spokojnie, profesjonalnie, bez większych emocji. Ale teraz kończy się rozgrzewka i walczymy z Rosją, z którą każdy zdobyty mały punkt smakuje wyjątkowo. Ja uważam, że fizycznie stać nas na zwycięstwo z tym rywalem. Jesteśmy dobrze przygotowani. Pytanie tylko czy psychika siatkarzy będzie aż tak dobrze przygotowana, by po słabych przeciwnikach wspiąć się na wyżyny swych umiejętności, bo trzeba to zrobić, aby myśleć o zwycięstwie i półfinale. Czy wizja przegrania pierwszego seta na tych zawodach nas nie załamie...

Trzymam za naszych chłopaków mocno kciuki i jak powiedział jeden z gości w studio: "Wszystko jest w rękach i nogach naszych zawodników. A przede wszystkim w głowach".

Mam nadzieję, że z tych mistrzostw wywieziemy medal.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2006, 17:48

Czy stac nas na medal :?: Ja mysle (i mam taka nadzieje) ze TAK :!: Wkoncu te wszystkie wygrane po 3:0 (swoja droga, czy to juz nie jakis rekord) nie moga pojsc na marne :wink: Wydaje mi sie, ze ta reprezentacja (szczegolnie odkad objal ja Lozano) juz dojrzala, zeby odniesc jakis znaczacy sukces :-D


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:05

Jutro mecz z Rosją... czeka nas prawdziwy sprawdzian. Jestem ciekaw jak POLACY sobie poradzą jezeli stracą tego 1 seta w tym Mistrzostwach. Mam nadzieje ze nie stracą i wygrają 3-0 :prochno: jest to raczej niemozliwe chociaz kto wie. Polacy chyba najmniej czasu spedzali na boisku i to moze im pomoc :) Wierze w nich !


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:50

W jutrzejszym meczu, ta dwunastka udowodni co tak naprawdę jest warta. Jeśli przegrają, to dotychczasowe 7 zwyciestw będzie nic nie warte. Pokazali już, że umieją wygrywać ze słabszymi, teraz czas na drużynę wyższej półki. Obawiam się o wynik tego meczu, gdyż jak wiadomo Ruscy, to nie jakieś tam Portoryko czy inna Tunezja. Oni się z naszymi nie będą bawić, a świadomi stawki tego pojedynku napewno postawią dużo wyższe warunki od poprzednich naszych rywali. Teraz przyjdzie nam sie zmierzyć z potężną zagrywka i atakiem, oraz szczelnym i wysokim murem. jeśli ten sprawdzian zaliczymy pozytywnie - to chylę czoła przed reprezentacją, jeśli nie - to dotychczasowe zwycięstwa mogą sobie wsadzić w...


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 09:34

POOOLSKAAA!!!
Niesamowity mecz! Przegrywaliśmy 2-0, a wygraliśmy 3-2. Coś fantastycznego! Nie mam mocnych na Biało-Czerwonych! Tak dalej!


Obrazek
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 10:37

POLSKA !!! POLSKA !!!

reewlacja po ostatniej pilce popłakałem się z radości. Z 0-2 na 3-2 z Rosją :bravo: :bravo: Szymański i Gruszka - wejść z ławki w takim meczu i zagrać tak rewelacyjnie to się zdarza tylko najlepszym. W ogóle kocham ich za całe te mistrzostwa i liczę na złoto - w dzisiejszym meczu pokazali że to nei są tylko odległem marzenia. Stać ich na przynajmniej medal ale i również na złoto !! DZIĘKUJEMY !! DZIĘKUJEMY !!


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 12:45

No pięknie. Wychodziłem z domu do szkoły o 7.48 i przegralismy właśnie pierwszego seta. Nie byłem dobrze nastawiany. Ale późniejd ostałe 4 sms-y od 4 różnych osób ze wygralismy 3-2. Jestem zachwycony ale i zdumiony! Teraz mamy 4 miejsce pewne mam nadzieje ze medal będzie!!

A i jeszcze taka prośba ma może ktos jaki link czy cos zeby ten mecz zobaczyć, wrzucic na serwer czy co. Nie mam Polsatu Sport:(


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 12:57

Pilekww pisze:A i jeszcze taka prośba ma może ktos jaki link czy cos zeby ten mecz zobaczyć, wrzucic na serwer czy co. Nie mam Polsatu Sport:(
Tylko tam będzie powtórka? :/

Niestety nie oglądałem meczu - byłem już w szkole. Obiecałem jednak sobie, że cokolwiek się wydarzy, to muszę oglądać spotkanie z Serbią.

GRATULUJE NASZYM CHŁOPAKOM :bravo:


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 13:41

Ja specjalnie wstalem na mecz ale nie doczekalem do konca bo o 9 wychodzilem na praktyke do tego czasu polacy przegrywali 1-2 ale po pierwszych 2 setach stwierdzilem ze raczej na 3 sie skonczy ten mecz widzac gre calej druzyny nie bylo na czym oprzec nadziei na to ze bedzie lepiej i ze jestesmy w stanie wygrac to spotkanie. W dwoch pierwszych setach nasz "lider" Świderski zagral fatalnie nie umial skonczyc pilek w ataku przyjecia praktycznie nie bylo ani Winiarski ani Gacek nie umieli porzadnie przyjac zagrywki Rosjan. Jedynym zawodnikiem ktory w poczatkowej fazie spotkania grał byl Wlazly ale i on pozniej mial zle momenty. Juz wtedy nie mialem nadziei na to ze cos osiagniemy ale zostalem bardzo mile zaskoczony (nie tylko ja zreszta). W internecie sledzilem wynik koncowy i bardzo sie ucieszylem ze jednak wygralismy to spotkanie. Mamy połfinał oby nie skonczylo sie na 4 miejscu choc i tak to miejsce jest juz duzym sukcesem.

Brawo!!! Polacy!!!


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 13:54

O mój Boże co za mecz!! Opusciłem z rana dwie lekcje ale było warto! Najpięknieszy mecz jaki widziałem. Pierwsze dwa sety BEZNADZIEJA w wykonaniu Polaków. Atakował wyłacznie wlazły, zero bloku .. i Świderski ciągle blokowany :/ To co się zmieniło w przeciągu tych 2> godzin jest niesamowite. Wygrany 3 i 4 set. Szymanski zrobił bardzo dobrą zmiane, Gruszka również pełną parą wszedł w mecz :D Bardzo mądrze poprowadził to Lozano. Zmiany mu się udały, trzeba było zmienic bezsilnego dzisiaj Świderskiego. Piąty set to była formalnosc moim zdaniem. Rosjanie byli przybici całkiem inne wyrazy twarzy niż na początku meczu. BRAWO POLACY za to że skopali żopy ruskom. Teraz tylko pytanie czy Brazylia czy Bułgaria :?: Moim zdaniem to bez znaczenia, jestesmy napewno bardzo podbudowani tym zwycięstwem. Wygralismy z Rosją możemy wygrać z kazdym. :happy: Jak bedziecie mieli mecz do ściagniecia z jakiegoś serwerka dajcie znac.. warto miec takie spotkanie na pamiątke. MEDAL musi być nasz :D [/u]


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 14:24

Dawno nie wypowiadałem się na forum, ale dzisiejszy mecz wetchnął we mnie odrobinę weny. Mianowicie. To co Polacy nam przedstawili w przeciągu pierwszych dwóch setów mogło nas przekonać o tym, iż awans do połfinału Mś a zarazem walka o medale to temat zbyt odlegly. Lecz kto oglądał mecz, kto widział w akcji Polaków z 3, 4 i 5 seta wie, że naszą Reprezentacje mężczyzn w siatkówce stań nawet na zdobycie złotego medalu. To nie są żarty. Polacy pokazali wolę walki i determinację. Brawo :bravo: z niecierpliwością czekam na kolejne mecze a szczególnie na pólfinał. Ciekawe z kim zagramy :think: Brazylia?? Bułgaria?? Ale wiem jedno - wszyscy do pokonania !!

P.S. wie może ktos czy jest dostępny gdzies w torrentach ten mecz ?? (lub na stronie) z góry thx


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 14:54

Jeżeli kogos interesuje to o 20 na Polsacie leci skrót meczu Polaków, a o 1 w nocy cały mecz... mozna nagrać i wrzucic na serwer dla kochanych uzytkowników JP :-D


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 15:38

Mecz niesamowity, kiedy się rozpoczął, po pierwszych 4 piłkach uznaliśmy z ojcem, że rzeczywiście zaczęli grać "swoje". Przemiana była genialna. Świderski okazał sie wielkim rozczarowaniem, skończył chyba tylko jedną piłkę i to przypadkowo. Za to Gruszka, którego nie lubię :) i Szymański zrobili coś czego bym się nie spodziewał. Chłopakom należą się wielkie gratulacje.
Co do drugiej grupy to sytuacja jest jeszcze otwarta. Nie wiadomo kto wyjdzie z pierwszego miejsca. Dlatego nie opłaca się kalkulacja na kogo trafimy i po prostu starać się zagrać jak najlepiej z Serbią, choć byśmy mieli trafić nawet na mocniejszego przeciwnika. Naprawdę stać ich na wiele.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2006, 16:09

Naprawde w tym roku nasi siatkarze sa fenomenalni....z 2-0 zrobic 3-2 i to z Rosja- potęgą siatkarska...nie oszukujmy sie Nasi juz teraz zasluzyli na MŚ...ale przed nimi jeszcze dwa mecze by osiagnac ten upragniony cel....
naprawde naleza sie im wielkie brawa...szkoda tylko ze te wspaniale dla nas Mistrzostwa nie sa w Polsce...bo nei ma to jak ogladac takie mecze na żywca....


ODPOWIEDZ