podnoszenie ciezarow, kulturystyka...

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 16:04

Ciekaw jestem jak długo i jak intensywnia ta osoba spożywała HMB i jakiej było firmy...znam kolesia, który kupił sobie odżywkę (rosyjską!) za 40zł gdzie jej oryginalny odpowienik w sklepie kosztuje 100zł, a po mies. brania tego świństwa wyskoczyły mu na plecach pryszcze i faktycznie zaczął go boleć żołądek...
Nie był to czasem ruski metanabol?? Cena by sie zgadazła i skutki uboczne też.


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 16:39

Axel pisze:Ciekaw jestem jak długo i jak intensywnia ta osoba spożywała HMB i jakiej było firmy...znam kolesia, który kupił sobie odżywkę (rosyjską!) za 40zł gdzie jej oryginalny odpowienik w sklepie kosztuje 100zł, a po mies. brania tego świństwa wyskoczyły mu na plecach pryszcze i faktycznie zaczął go boleć żołądek...
Dobrze, że napisałeś ze ta substancja była rosyjska :lol: Na 100% była to metka ruska i nic wiecej. Świństwo jakich mało, kumpel po tym krwią i żółcią wymiotował;/ za takie cos nawet się nei łapcie...


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 16:56

del kasa pisze:
Axel pisze:Ciekaw jestem jak długo i jak intensywnia ta osoba spożywała HMB i jakiej było firmy...znam kolesia, który kupił sobie odżywkę (rosyjską!) za 40zł gdzie jej oryginalny odpowienik w sklepie kosztuje 100zł, a po mies. brania tego świństwa wyskoczyły mu na plecach pryszcze i faktycznie zaczął go boleć żołądek...
Dobrze, że napisałeś ze ta substancja była rosyjska :lol: Na 100% była to metka ruska i nic wiecej. Świństwo jakich mało, kumpel po tym krwią i żółcią wymiotował;/ za takie cos nawet się nei łapcie...
Nie ma to jak rumuńska (naposim) meta praktycznie bez śladu postępuje. Byem głupi i zjadłem tego 100 tabsów naszczęście tyklo 100. Nie było po tym nawet jakiś porażających efektów. Więc postanowiłem że sie trół nie bede. Gdybym wchłonoł tego z 300 napewno by przyszło z 12 kg. Ale pomyślałem że poco sie truć. Tym bardziej że mi panna zaczeła stwarzać.


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 18:00

To chyba był metanabol...ale u mnie w szkole i szkole kumpla jest kilku kolesi którzy handlują tym świnstwem...można kupić wszystko :evil: :naughty:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 12:22

tym poniekad optymistycznym akcentem pragne zakonczyc dywagacje na ten temat; pzdr


Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 12:53

a zna ktos z was dobre sposoby aby przytyc, z tym ze ja na codzien gram w pilke wiec sporo biegam. staram sie choc 5 kg przytyc ale wciaz nie ma efektow. jedyny plus to ze nie trace na wadze :)


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 14:37

z tego co sie orietuje to grajac w pilke dosc trudno jest przytyc; zacznij cwiczyc np. na silce, kup sobie moze jakis suplement (moze gainer?), jest tego sporo na rynku, chcesz przytyc rozwijajac swoja mase miesniowa czy wystarczy ci jak przybedzie troche tluszczu??


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:49

Capitan pisze:a zna ktos z was dobre sposoby aby przytyc, z tym ze ja na codzien gram w pilke wiec sporo biegam. staram sie choc 5 kg przytyc ale wciaz nie ma efektow. jedyny plus to ze nie trace na wadze :)
Moim zdaniem nie powineneś jeść ani za dużo ani za mało tzn. w sam raz - aby się najeść. Ważne abyś jadł regularnie oraz nigdy przesadnie dużo(aż sie ruszać człowiekowi nie chce) - po prostu zwiększenie masy poprzez spożywanie nadmiernej ilości pożywienia jest bez sensu...taką masę baaardzo łatwo zgubić oraz nie wpłynie to dobrze na Twój organizm. Jeśli chcesz przytyć to jedz regularnie i odowiednio dużo, chodź na siłownie oraz zacznij jeść jakieś odżywki.

PAMIĘTAJ! Że tak czy siak kiedyś przytyjesz! Prawie każdy mój kuzyn w wieku 14-17(18) lat był chudy. Chodzili na siłownie oraz jedli więcej niż potrzebowali a efekt był taki, że jeden miał coś z wątrobą a drugi miał na szczęście tylko bóle brzucha. Teraz mają odpowiednio 20, 21 i 30 lat - dwójka z nich ma nawet problem z wagą :smile: Lecz przytyli bez odżywek i bez nadmiernego jedzenia - po prostu ich organizm przeszedł z pewnego etapu(szczupłości[?]) w kolejny etap (tycie[?])


Moje zdanie jest takie: Jedz tylke ile potrzbujesz, pochodź ze 4-6mies. na siłownie(lub zrób sobie ja w domu) a po tych paru mies. ćwiczeń weź się ew. za odżywki.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 17:06

Capitan pisze:a zna ktos z was dobre sposoby aby przytyc, z tym ze ja na codzien gram w pilke wiec sporo biegam. staram sie choc 5 kg przytyc ale wciaz nie ma efektow. jedyny plus to ze nie trace na wadze :)
Kup metke bo bez metki nie ma sylwetki :D. ŻATRUJE!!!
Najważniejsze zacznij ćwiczyć. Nie bierz sie odrazu za odrzywki, bo najważniejsza jest dieta wysoko białkowa ( ryż jajka twaróg jogurty płatki ...) . Po kilku miesiącach możesz kupić jakiegoś gainera do tego HMB i powinno być nieźle. Jeśli chcesz być większy to w dlaszym etapie stoi przed tobą wybór piłka albo siłownia. Ja może nie grałam jakoś w żadnym klubie ale lubiłem sobie z kolegami iść pokopać a teraz jakoś w psychice już samo siedzi że to jest "złe" :D


Obrazek
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 18:41

Chodzi mi dokładniej o masę mięśniową. Jako piłkarz nogi mam ok, ale powyżej pasa jest już krucho.
Na siłke chodze 2 razy w tygodniu(od 2-3 miesięcy) a i o odżywianiu sporo czytałem, więc staram się jeść więcej produktów bogatszych w białko.
Pisaliście o odżywkach. O jakie konkretnie chodzi?


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 18:52

Capitan pisze:Chodzi mi dokładniej o masę mięśniową. Jako piłkarz nogi mam ok, ale powyżej pasa jest już krucho.
Na siłke chodze 2 razy w tygodniu(od 2-3 miesięcy) a i o odżywianiu sporo czytałem, więc staram się jeść więcej produktów bogatszych w białko.
Pisaliście o odżywkach. O jakie konkretnie chodzi?
Siłka 2 razy to zdecydowanie za mało. Gainery są bardfzo dobre na przybranie masy mięśniowej.


Obrazek
Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 18:54

wedlog mnie najlepsze sa odzywki i wszystko co jest z tym zwiazane z firmy HITEC wiem po sobie ze sa dobre :D


FORZA JUVE!!!!
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 18:57

Pakernia 2x w tyg. to faktycznie za mało :naughty: Jeśli chcesz aby ćwiczenia dawały jakieś rezultaty to musisz ćwiczyć 4-5 razy w tyg.
Ja ćwicze 4x lecz wraz z kumplem zrobiliśmy sobie pakernie u mnie na strychu :dance:
A co do odżywek do poczytaj ten temat od początku... 8)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 18:42

Do tej pory sam byłem tutaj doradcą a teraz sam potrzebuje pomocy a właściwie mój kumpel, a więc:
Ma ok. 180cm wzrostu i jakieś 75kg wagi lecz mimo wszystko wygląda dosyć "pokaźnie". Gra świetnie w kosza, lecz jego wygląd przeszkadza mu w wejściu do drużyny(moim zdaniem troche sie wstydzi - ale nie ma za bardzo czego). Zależy mu na tym aby szybko schudnąć. Właśnie zaczął chodzić do mnie na siłownię, kupujemy worek trening. a od marca planujemy zacząć jeszcze biegać.
Chciałbym Was prosić o doradzenie jakiegoś treningu, diety lub odżywek itp. :pray:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:21

No to Ja Zaczełem Chodzidz an Silownie by zgubic Troche Brzuszka =) Bo mam Lekka nadwage :prochno: wiec Cwicze 5 razy w Tygodniu ! Z odzywek Zakupiłem Kreatyne 1000 Olimpu i tej samej firmy HMB 1250 Mg ! Cwicze Różne Partycje Miesci ale zawsze zaczynam od rogrzewki minimalnie 15 minut! Moj plan to wyrzezbic ciało i zgubic zbedne zimowe kilogramy! Stram sie nie cwiczyc codziennie tych samych miesni( poza brzuchem )

Poniedziałek: Klatka - Brzuch - Barki
Wtorek : Biceps - Brzuch - Plecy
Sroda : Klatka - Brzuch - Triceps
Czwartek : Biceps - Brzuch - Plecy
Piatek : Klatka - Brzuch - Plecy

Starm sie tez nie wykonywac tych samych cwiczen na np. Klatke :) wiec trening raczej urozmaicony :) a Silownie mam niestety dosyc skromna :(


P.s mam tez zamilowanie do skakania na skakance :) Tak conajmniej 30 min dzienie

P.s mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi czyli mam nadwage ale chce zredukowac mase ciała do okolo 75 kg!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ