podnoszenie ciezarow, kulturystyka...

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 14:54

Nie zachwalam CreaMass tylko mówie co daje dobre efekty.

Jesli chodzi o to czy brałem, tak brałem. Byłem bardzo zadowolony z efektów. Jesli Cie to interesuje to po takiej kuracji siłe zwiekszyłem o ponad 10 kg i oczywiscie na masie takze poszedłem w góre.

Zazywałem takze MagaMass- to juz zupełnie inna odżywka. Nazwa wskazuje na to ze wspomaga przyrost masy a tak na prawde powoduje ona utrate tłuszczu :P mówiąc jasnej, podczas wykonywania cwiczeń bardzo sie pocisz przez co pozbywasz sie tkanki tłuszczowej. Taka tenedencja utrzymuje sie również kilkanascie dni po skonczeniu zazywania odzywki.

HMB chyba nie musze komentowac...
Juve The Best pisze:To chwalicie sie panowie tymi osiągami?? :P
Może lepiej zrobic to na PW bo później bedą teksty że ktoś cfaniakuje a nei o to chodzi przeciez...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2006, 14:59 przez del kasa, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 14:57

To chwalicie sie panowie tymi osiągami?? :P


Obrazek
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 14:58

del kasa pisze:Nie zachwalam CreaMass tylko mówie co daje dobre efekty.

Jesli chodzi o to czy brałem, tak brałem. Byłem bardzo zadowolony z efektów. Jesli Cie to interesuje to po takiej kuracji siłe zwiekszyłem o ponad 10 kg i oczywiscie na masie takze poszedłem w góre.

Zazywałem takze MagaMass- to juz zupełnie inna odżywka. Nazwa wskazuje na to ze wspomaga przyrost masy a tak na prawde powoduje ona utrate tłuszczu :P mówiąc jasnej, podczas wykonywania cwiczeń bardzo sie pocisz przez co pozbywasz sie tkanki tłuszczowej. Taka tenedencja utrzymuje sie również kilkanascie dni po skonczeniu zazywania odzywki.

HMB chyba nie musze komentowac...
moj kumpel tez bral creamas i tez cos tam przebakiwal ze niezle jest
ja to nie mam zadnych w zasadzie osiagow wypchne 80 kg dawno zreszta juz nie cwiczylem


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 15:04

Ja mam prawie 16 lat, 67kg, 182cm wzrostu. Ćwicze raczej dla siebie, max 4x w tygodniu. Klatki nie mam zbyt potężnej lecz mimo wszystko wypchałem 70kg lecz serie robie z obciążenie 50-60kg, 70kg wypycham jak jestem w formie...ale na luza wezme 65kg.
Dużo lepiej ma się mój biceps(50kg) i nogi(ponad 80 na serie).


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 15:30

Moze mi ktos raz na zawsze powiedziec czy kreta chamuje rozwoj organizmu ? I opisac szerzej ten problem. :)

Pozdrawiam


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 16:02

Ja nie jestem znawcą, i nie za bardzo znam się na odżywkach więc nie widzę potrzeby abym pisał coś od siebie :wink: więc podam tylko linki do stronek gdzie można sobie o kreatynie poczytać, a więc:
- http://kulturystyka.com.pl/a/11530 (kreatyna)
- http://www.powerful.pl/viewtopic.php?p=326 całkiem obszerny teamt o kreatynie, glutaminie, CLA, HMB itp. POLECAM!

W internecie ciężko dokopać się negatywnych skuków kreatyny(może ich nie posiada) lecz z tego co wiem(ktoś już o tym tutaj wspomniał) kreatyna hamuje wzrost człowieka, więc nie powinna być zażywana poniżej 21 roku życia, ponieważ lekarze ustalili, że mężczyzna rozwija się samoczynnie do 21 roku.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 17:07

Nie ma co tu sie chwalic za bardzo, wiec podam w czym jestem dobry :d Wyciskanie na plaskiej- 85, polprzysiad- 100, martwy- 140. podciaganie na drazku- 19 podchwyt, 19 nadchwyt :D
Obwody (dawno temu mierzylem) pas- 79, klata- 109, biceps 37. Reszty nie pamietam, mysle ze po mnie juz pare osob napisze o swoich wynikach :D
Wzrost- 193, waga-85


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 21:12

A więc wzrost 187 waga ok 97 bic 40-41cm udo 67cm pas 88 cmklatka ok 122 cm.
Jeszcze mały jestem ale bedzie dobrze.


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 21:52

Hehe...Juve The Best jesteś taki malutki, że na Twoim miejscu bałbym się z domu wyjść :wink: Widze, że nie bez powodu poruszyłeś temat o osiągach - masz się czym pochwalić :bravo: Szczerze gratuluje! "Powiedz" jeszcze od kiedy ćwiczysz i ile na początku brałeś "na klatę".
Pewnie, zacząłeś się intensywnie rozwijać w momencie gdy zacząłeś pożerać odżywki.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:01

Niedługo bedzie 2 lata na począdku wyciskałem 75. Odrzywki zaczołem jeść po 4 miesiącach pracy na sucho. Jak zaczynaoem ważyłem 69 kg.


Obrazek
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:36

Jezeli chodzi o mnie to waze 55 kg... a na klatke podnosze ok 90 kg :prochno: oczywiscie wszystko "na sucho"
Jak tak troche czytałem to sie przeraziłem..... :pray:
Panowie jak mozecie brac jakies swinstwa... opanujcie sie
prosze was dla własnego dobra nic nie biezcie :stop:
nawet odżywek....
@GIL.... nic nie kupuj, zadnych odzywek itp.. !!
lepiej kupic sobie owoce, ryz itp. jesc codziennie i naturalnie bedziesz "wiekszy" i to bez skutków ubocznych :wink: naprawde nie popełniaj błędu.. :stop:


Obrazek
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 11:14

Wyłumacz mi w jaki sposób odzywki mogą być szkodliwe i mieć skutki uboczne skoro nie ma w nich żadnych substancji toksycznych. A jest w nich białko w najlepszej postaci, węglowodany, kreatyna tak rozdrabniana żeby jak najwięcej się jej wchłoneło do organizmu i nic nie musaiło być wydalone, a HMB jest podawane ludziom po zawałach lub z problemami serca ponieważ w bardzo dużym stopniu wpływa na zmniejszenie cholesterolu. A pozatym jest w nich tyle witamin że musiał bym przekląć żeby wyrazić ile :D :D


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 12:00

Co to słów Lopeza, to pierwsze słyszę aby odżywki miały jakiś negatywny skutek na organizm(oprócz hamowania wzrostu). Po raz kolejny podkreślam, że nie jestem zbytnim znawcą suplementów, ale przecież w odżywkach są naturalne substancje występujące w naszym organiźmie (często mamy ich niedobór a odżywki świetnie łatają tą lukę). Oczywiście jeśli się za dużo ich ekhm...nażremy to może się nam coś oczywiście stać, ale przecież przedawkować możemy także wit.C lub inny wzmacniacz organizmu dostępny w aptece.
Odżywki o którch tutaj mowa, to nie są w żądnym stopniu produkty sterydowe!
Nie wiem z kąd masz taki pogląd na odżywki...pewnie naczytałeś się o kulturystach, kórzy na starość (jeśli dożywają starości) wyglądają potwornie (obwisłe mięśnie itp.). Kulturyści wyglądają jak smoki, ponieważ nie jadą na samych odżywkach (niestety zażywają takżę produkty uznane za niedozwolone) lecz jeśli zażywają tylko odżywki to raczej nie osiągają takich efektów jak Ci co zażywają nielegalne wspomagacze.

To jest moje zdanie(jeśli się nie mam racji to czekam aż mnie ktoś z błędu wyprowadzi) i Twoje Lopezie także szanuję.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 23:49

Hmmm.... no moze i za mocno zaatakowałem odzywki, ale wiadomo chodzi mi gółwnie o sterydy... :wink:
Odżywki,..... nie bede sie duzo rozpisywał ale moge powiedziec jedno:
Wszystko, co jest chemiczne jest nie zdrowe dla naszego organizmu :!:
Skutki uboczne.... :think: np. po HMB jak sie napijesz alkocholu to odrazu wymiotujesz... to chyba jest cos nie tak nie.. :?:

"mam znajomego, któremu poleciłem HMB i po tygodniu suplementacji wystąpiły u niego silne bóle w okolicach żołądka... nie wiem czy to od HMB, ale pomęczył sie jakiś jeszcze tydzien i odstawił preparat, a bóle ustąpiły..."

"Biore HMB olimpu (6 tab dziennie) od okolo 20 dni. Czesto od tego czasu boli mnie zoladek, nie mowiac juz o zgadze, nie zartuje."

Z tego co sie dowiedziałem to Kreatyna nie powoduje skutków ubocznych.
Ale ja i tak proponuje naprawde zdrowa żywnosc.. :wink:

respect..... :wink:


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 12:17

LOPEZ NAPISAŁ
Wszystko, co jest chemiczne jest nie zdrowe dla naszego organizmu
W takim razie niepowinieneś kupować i spożywać większości produktów dostępnych w sklepach spożywczych itp. :wink:
Skutki uboczne.... np. po HMB jak sie napijesz alkocholu to odrazu wymiotujesz... to chyba jest cos nie tak nie..
To fakt, ale osoba, która na poważnie podchodzi do brania odżywek wie, że podczas kuracji suplementowej nie pije się alkoholu (rozwadnia krew jeżeli się nie mylę), a pozatym żadnego leku, nawet witamin nie można popijać alkoholem!!!
"mam znajomego, któremu poleciłem HMB i po tygodniu suplementacji wystąpiły u niego silne bóle w okolicach żołądka... nie wiem czy to od HMB, ale pomęczył sie jakiś jeszcze tydzien i odstawił preparat, a bóle ustąpiły..."

"Biore HMB olimpu (6 tab dziennie) od okolo 20 dni. Czesto od tego czasu boli mnie zoladek, nie mowiac juz o zgadze, nie zartuje."
Ciekaw jestem jak długo i jak intensywnia ta osoba spożywała HMB i jakiej było firmy...znam kolesia, który kupił sobie odżywkę (rosyjską!) za 40zł gdzie jej oryginalny odpowienik w sklepie kosztuje 100zł, a po mies. brania tego świństwa wyskoczyły mu na plecach pryszcze i faktycznie zaczął go boleć żołądek...


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
ODPOWIEDZ