Dart
- ahojekk
- Juventino

- Rejestracja: 17 lipca 2003
- Posty: 744
- Rejestracja: 17 lipca 2003
- Podziekował: 20 razy
- Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Temat o darcie - turnieje, sprzęt, chwalenie sie lotkami, wynikami jednym słowem wszystko - czat nam troche za szybko leci i/lub można coś ominąć
Let's make forum great again!

Let's make forum great again!
Dawniej Virus[Mauro].
- Rozgrzany Sturaro
- Juventino

- Rejestracja: 10 maja 2019
- Posty: 399
- Rejestracja: 10 maja 2019
- Podziekował: 52 razy
- Otrzymał podziękowanie: 23 razy
W końcu jakiś ciekawy temat 
US Darts Masters grane o świetnych godzinach - pierwszej nocy nie obejrzałem, ale widzę, że tylko Josh Rock się wypierdzielił na ryj z faworytów, co dużym zaskoczeniem nie jest.
Pewnie znowu będzie finał Luke vs Luke, ale jak mecz będzie dobry to mi to nie przeszkadza.
Finał pewnie będą grali około 5 rano naszego czasu.
US Darts Masters grane o świetnych godzinach - pierwszej nocy nie obejrzałem, ale widzę, że tylko Josh Rock się wypierdzielił na ryj z faworytów, co dużym zaskoczeniem nie jest.
Pewnie znowu będzie finał Luke vs Luke, ale jak mecz będzie dobry to mi to nie przeszkadza.
- Bart985
- Juventino

- Rejestracja: 01 lipca 2012
- Posty: 498
- Rejestracja: 01 lipca 2012
- Podziekował: 23 razy
- Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Grałem dwa razy. Z tragicznym skutkiem. Nie żebym na coś liczył, ale pierwszy raz w bilard czy kręgle poszło mi lepiej zdecydowanie.
Dowiedziałem się tylko, zaskakująco, że lotki sprzętowo są naprawdę różne i pfff eee im cieńsza tym lepsza? Że więcej miejsca, bardziej obok siebie można wcelować?
Fantastyczne jest, że niemal każda gra/sport, z boku wyglądająca prosto, w szczegółach ma swoje tajniki i ludzie serio potrafią się kłócić o dobór piór czy reszty.
Dowiedziałem się tylko, zaskakująco, że lotki sprzętowo są naprawdę różne i pfff eee im cieńsza tym lepsza? Że więcej miejsca, bardziej obok siebie można wcelować?
Fantastyczne jest, że niemal każda gra/sport, z boku wyglądająca prosto, w szczegółach ma swoje tajniki i ludzie serio potrafią się kłócić o dobór piór czy reszty.

- ahojekk
- Juventino

- Rejestracja: 17 lipca 2003
- Posty: 744
- Rejestracja: 17 lipca 2003
- Podziekował: 20 razy
- Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Wczoraj dotarły, no siedzą świetnie, grip jest bardzo fajny trzymam mid/rear wiec tutaj świetnie że jest grip na całej tej sekcji - Dobey Hollywood Action 23g. Trochę sobie jeszcze eksperymentuje z grotami/shaftami ale zdaje się że znalazłem "swoje"


Dawniej Virus[Mauro].
