Koszulki Juve od 84 roku.

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2005, 22:43

:( Ja tez chce chociaz pare.Ten czlowiek musi albo miec duzooo pieniedzy albo byc fanatycznym kibicem Juve.Bic mu tylko brawa bo widac ze kocha Juve :wink: Ja mam jedna Koszulke Juve i jedna Bayernu albie orginalne :D z czego jestem bardzo dumny


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2005, 22:28

Eeee.... Mnie sie takie zbieranie podoba, moze sam kiedys zaczne :) A swoja droga to nawet nie wiedzialem, ze Juventus mial kiedys takie brzydkie koszulki :) Szczegolnie te dwie: 85 TOYOTA CUP MODEL
i 96 TOYOTA CUP...


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 22:08

zarabiscie miec tyle koszulek nie chodzi o ilosc tylko o to ze patrzac na kazda z nich moga przyjsc na mysl wspomnienia mozna uronic lezke ehhh ile dalbym za taka kolekcje swoja droga ciekawe gdzie teraz mozna kupic takie koszulki stare :) prosze o jakies odpowiedzi :P


mundik15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 22:16

troche tego ma,,najwidoczniej ma bzika na punkcie jUve, :D najfajniejsza wg mnie to ta z Danone hehe!!to w takiej alex chyba zaczynał gre w JUve!


Alessandro Del Piero ole!! Forza JUVE
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 23:06

Nio trzeba powiedzieć że kolo ma tupet :roll: troche musiał na to kasy wydać więć przynajmniej raz musiał w totka wygrać :D ale wracając do tematu to kolekcja jest świetna i tylko pozazsrośćić. Mi takie typu kolekcje np szlików koszulek czy innych gadżetów klubowych bardzo mi sie podoba ale to nie temat do opisywania tego. Może kiedyś zrobie sobie taką kolekcje ale to dopiero jak będe pracował ale do tego długa droga bo mam dopiero 14 lat :?

P.S.Ponawiam prośbe juve_pany i jakby ktoś wiedział gdzie można sobie zakupić takie stare koszulki to niech napisze w tym temacie :D


Grande Juve, Vinci Per Noi
minataj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 23:10

heh no niezle... a ja to mam jedna koszulke Juve, oryginalna, treningowa...
ten gosciu jej nie ma buahahaha :)


deeyaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 11 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 23:30

co ja bym dał za jedną taką koszulkę............ :roll:


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 23:38

Nom naprawde IMPONUJACA kolekcja!!!!! Ciekawe ile kasy na nia wydal??? Ten koles musi byc naprawde wielkim fanem JUVE!!! Tez bym z checia zrobil sobie taka kolekcje, ale nie ma na to kasy i pewnie nie bedzie :D . Ja mam koszulke z tego sezonu i ciagle jestem zdania, ze koszulki Juve sa z kazdym sezonem ladniejsze!!!!


Obrazek
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 01:27

Aj.. Ale mu zazdroszcze, kolekcja niczego sobie. Gość musi mieć dużo szaf w domu :-D . A tak na marginesie to najbardziej podoba mi się ta najstarsza. Widziałem w niej Bońka i Platiniego (na zdjęciu) i podoba mi się jeszcze koszulka - ta z finału lm '96, który juve wygrało !!!

Do juve_pany:
Spójrz na aukcje zagraniczne EBAY. Jest tam pełno gadżetów, koszulek związanych z Juve. Sam kiedyś widzialem taką koszulke Platiniego z osiemdziesiątego któregoś roku, ale kosztowała 150 EURO!!! Pozdrowionka P.S Coś zepsułem z tym cytowaniem, sorry

juve_pany pisze: swoja droga ciekawe gdzie teraz mozna kupic takie koszulki stare :) prosze o jakies odpowiedzi :P

Spójrz na aukcje zagraniczne EBAY. Jest tam pełno gadżetów, koszulek związanych z Juve. Sam kiedyś widzialem taką koszulke Platiniego z osiemdziesiątego któregoś roku, ale kosztowała 150 EURO!!! Pozdrowionka


3 posty pod rząd ( żeby nie było że coś mi sie przewidziało to posklejałem te posty ) :wink:
Jeśli chcesz coś dodać to skorzystaj z opcji "edytuj"
/Siewier


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2005, 17:46

Wspaniala kolekcja :bravo:
Naprawde fajna sprawa miec tyle koszulek... choc trzeba miec na to sporo kasy :wink:

Ja posiadam tylko 3 koszulki Juve:
- Pippo Inzaghiego w bialo czarne pasy z reklama D+
- Pavelka Nedveda rowniez w bialo czarne pasy z reklama FastWeb
- Zlatana Ibrahimovicia oczywiscie w bialo czarne pasy z reklama Sky Sport
Niestety wszystkie "targowe" :wink:


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2005, 18:01

Przynamniej maił bym cześć tego zbioru bym był szczęśliwy jak nie wiem. A tak po za tym wcale nie trzeba mieć aż tyle kasy żeby to zbierać biorąc po uwage że kupował je raz na rok czyli wydatek kolo 200zl. Caly rok oszczędzania i mial koszulke :D Zauważcie też to że ma on z krótkim jak i długim rękawkiem te koszulki :D


MasterJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2010, 12:00

jeśli jest ktoś zainteresowany nabyciem oryginalnej koszulki z sezonu 03/04 (biało-czarna bez numeru z tyłu, rozmiar L) to proszę do mnie pisać.
Prześlę wówczas zdjęcia. Koszulka jest całkowicie nie używana i nawet nie prana. Chciałem kiedyś kolekcjonować, ale chyba jestem zbyt ubogi na takie hobby :/


FORZA LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALÈ
È BIANCONERA LA NOSTRA BANDIERA
ALÈ LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALÈ
SOLO LA JUVE È GRANDE LA JUVE ALÈ
JUVE... JUVE... JUVE... JUVE...
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2010, 12:53

a może sobie jaja robi i tylko zdjęcia powklejał :]


alek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 32
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2010, 15:21

Prześlij mi zdjęcia koszulki na alek-x@wp.pl


ODPOWIEDZ